Tyxo.bg counter PickUP КНИГИ и теория
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 16, 2019, 05:53:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: PickUP КНИГИ и теория  (Прочетена 992 пъти)
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Април 13, 2019, 22:33:37 »

Здравейте,
с извинение за разводнителната тема, няма да се расърдя ако ми я изтриете, но се надявам на кратки отговори в рамките на ден-два.

Имам нужда от допълнителна теория и надъхване относно пикапа.

Коя книга/книги на български език препоръчвате и коя най-добре систематизира т.нар. изкуство за успех с жените?

В сайта се предлагат две - „Изкуството да бъдеш успешен с жените“ и „Пътят на пикап артиста”, но пише че са във вид на файл, а аз ги искам като книжки, черно на бяло.

Моля за съвети и едно предварително благодарско! : ))

Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1897

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 14, 2019, 08:37:16 »

Най-добрите са тези двете на Илиян. Еми като са на файл, а ги искаш на хартия, взимаш файла, пускаш го на един принтер, подвързваш листата и готово.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 14, 2019, 09:42:34 »

Мисля че книгите на Илиян ги има и на хартиен носител в нета, като се поразрових ми изпаднаха и може да си ги поръчам.

Попаднах и чета библията на Дон Жуан, не лошо четиво е за сега.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3767

Профил
« Отговор #3 -: Април 14, 2019, 15:01:52 »

Без да обиждам Илиян, има и по-добри книги, но са на английски. На български не знам да има преведени, освен Играта, която обаче  не е наръчник за пикап, а белетристика.
Активен
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 14, 2019, 20:50:30 »

Мен ми трябва точно наръчник за игра,
някакви разиграни ситуации, етюди, оупънъри, акцент и похвати-техники върху заговарянето и държенето на фрейм/сет, а не дотолкова новаторска теория.
Ще прочета Донжуановата библия, та ще видим.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 514

Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 14, 2019, 22:38:59 »

На bad boy имаше преведена на бг на пдф формат преди години бях е теглил . Не помня дали е имам в библиотеката . Ако искаш може да поразровя и да ти е пратя ако е имам дай си емайла на лично .
Активен
BURN
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #6 -: Април 16, 2019, 08:44:51 »

Здрасти. Както знаеш pick up-а е 70 % процента практика и 20 % теория . На български има малко книги преведени тези който аз съм чел са Играта на Нийл Строс , както някой по горе e писал тази книга е по скоро роман а не наръчник за pick up но лично аз я харесвам , мисля че надъхва много . Оръжия за масово съблазняване на Master dj fingers я има в цифров формат в сайтът на книжарници Хеликон  не е скъпа , библията на Дон Жуан я има тук преведена също ми харесва и Изкуството да съблазняваш на Робът Грийн  не съм я чел но знам че е интересна   е с изчерпан тираж може да се намери в някой сайт за по стари книги . Аз имам Bad boy lifestyle мога да се поразровя из компютъра си и да ти я пратя ако искаш също е преведена . Всичко останало е на английски език има го в различни сайтове и  някой от книгите се разпространяват  безплатно  само трябва да ги потрърсиш в гугъл . Това са книгите на :  Carlos  Xuma- The Dating Black Book ;Secrets of the alpha male , Mark Mason - Models of attraction , Roosh V -Day bang , David DeAngelo - Double our Dating , The book of pook , How to get the women you desire into bed - Ross Jeffries , Make Women Laught - Martin Merrill , The tao of the badass - Swinggcat , The ultimate texting guide , The mystery method . Дано да съм ти бил полезен и да имаш време да ги прочетеш , пожелавам ти успех ако има нещо може да ми пишеш . Лека и до скоро   Smiley
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #7 -: Април 16, 2019, 13:55:49 »

Kнигите, които отговарят на изискванията ти не са на български.
Най-добрата, която съм чел е на Mark Menson - Model. Book of pook също не е лоша.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 20, 2019, 00:27:29 »

Библията на Дон Жуан не е лошо начално четиво, всеки може да си я изтегли от форума - има надъхващи моменти.

Доколкото за книгата на Марк Менсън - като цяло отскоро ми попадна като автор и сега чета книгата му ''Тънкото изкуство да не ти пука'' - пак директно свързана с пикапа и прототипът на поведение който трябва да спазваме и да доизграждаме себе си.

Литературата е важна, защото тя ти дава идеята и те кара да почнеш да виждаш и да осъзнаваш.
Практиката на мен ми е слаба - живот и здраве ще пускам теми занапред, вече като съм на бойното поле, да надграждам играта си че времето вече не пита - природните закони зоват.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: