Tyxo.bg counter Кавос, Гърция
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2019, 15:13:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Ако имаш ентусиазъм, можеш да направиш всичко, което искаш. Ентусиазмът е в основата на всеки прогрес." Хенри Форд

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през април 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кавос, Гърция  (Прочетена 206 пъти)
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 63

Профил
« -: Април 16, 2019, 21:53:57 »

Момчета, от доста време не съм писал. Включвам се, защото ми е нужна информация, ако някой разбира се може да я даде. Мислим лятото да посетим остров Корфу и по специално да отседнем в курорта Кавос. Голяма част от летата ми преминаха на Слънчев бряг, който вече отписах поради превръщането му в сборище на британски, немски и скандинавски пияници и драстичното намаляване в броя на чуждестранните туристки. София, Пловдив,Варна, Бургас и Благоевград определено са по-добри места за игра. Както и да е. Някой от вас посещавал ли е Кавос. Чух разнопосочни мнения. Един казва, че е същото като Слънчев бряг, друг казва, че е по-хубаво. Като цяло някой от вас има ли наблюдение изобщо върху играта в гръцките курорти. Все пак те са безброй - от такива посещавани от нас българите, до такива посещавани от милиардери.
Активен

cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 180

Профил
« Отговор #1 -: Април 17, 2019, 10:00:08 »

Не знам как е по западното крайбрежие на Гърция, никога не съм бил. Но през последните 10 години съм посетил всяко градче и селце по крайбрежието от Александруполис до Солун, ходя по 4-5 пъти в годинита, понякога само за по 3-4 дни. Има доста българи, тъй като почти всеки от от южна БГ ходи там на море. Имайки предвид, че гръцките плажове са им по-близко отколкото българските, а и цените по ресторантите са горе-долу същите. Студентките от Благоевград и Пловдив лятото си ходят до Солун, Тасос, Кавала, двата ръкава на на Халки - Касандра и Ситония, третия ръкав е забранен за жени Grin. Клоузил съм няколко български студентки day game по плажовете, една много хубава гъркиня от едно кафе и сръбкиня. Сърби също има доста, но като че ли повечето идват семейни с деца. В Санторини и Миконос е повечко мешана скара, има хора от всякакви националности.

Не знам по какви критерии са ти сравнявали Слънчев бряг с Кавос, но в Гърция поне на горе изброените места няма нощен/парти живот като в Слънчака и трябва само day game. Доста е спокойно като цяло. С изключение на Солун.

В Кавос не по-различно, все пак е някакво село. Сега като погледнах цените в airbnb никак не е претенциозно откъм нощуване, сигурно ходят доста българи.

Иначе за последните 10 години по българското черноморие съм ходил макс 4-5 пъти само за събота и неделя на како биийч. И всеки ми се оплаква ква селяния било.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: