Tyxo.bg counter Гневът свързан ли е с привличането ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2019, 15:12:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Ако имаш ентусиазъм, можеш да направиш всичко, което искаш. Ентусиазмът е в основата на всеки прогрес." Хенри Форд

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през април 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Гневът свързан ли е с привличането ?  (Прочетена 381 пъти)
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Април 17, 2019, 18:20:17 »

Напоследък забелязвам нещо странно. Не мога да си го обясня. Установил съм,че имам проблем с контролирането на гнева. В моментите на неконтролируем гняв се случват странни неща и ако съм навън често се случна момичета да идват при мен, да ме гледат или да ме заговарят. Един път докато бях в това състояние инстинктивно се загледах в задника на преминаващо момиче и след като я подминах тя ме дръпна и ме заговори.  Понякога се получава доста добър разговор и понякога размяна на контакти. Но понякога главата ми не може да мисли в това състояние и често е катастрофално.
Обаче, ако съм спокоен не се развиват нещата по същия начин и трябва да съм по изобретателен. Интересно ми е, защо реагират така?
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 507

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 17, 2019, 21:25:07 »

Ще ти го обясня малко заобиколно . Когато човек се изнерви отделя адреналин и ситивата му  се изострят много . А мисълта се забавя и почват емоциите а мисълта е няма . Какво то направиш го правиш по инстинкт воден от емоция . А с пикапа има много малко общо дори незначително . Тъй че слагай валериана в джоба и тъпчи килимчета . Успех бате Smiley
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1562

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 18, 2019, 10:16:45 »

Естествено ставаш по-интересен, когато си емоционален. А гневът е силна емоция и не особено често срещана (на публични места) - така че те отличава от тълпата мигновено.

Когато си гневен:
- Действаш по инстинкт
- Сваляш маската
- Показваш доминантност
- Демонстрираш позиция/мнение
- Готов си за борба (да отстояваш позиция)
и т.н.

как мислиш -> горните атрактивни ли са?
Активен

I'm a very special kind of monster
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2019, 13:16:31 »

Определено са атрактивни и вече ми се изясни картината, благодаря!
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 748

Профил
« Отговор #4 -: Април 19, 2019, 13:33:56 »

Отровата прави лекарството, както бих казал в този случай.  Smiley Гневът е атрактивен, зависи кой, как, кога и по какъв начин го показва. Не всеки може да е атрактивен в гнева си, точно обратното, може да си направи лоша услуга с това. Да, може да показваш доминантност, но в случаите когато това е в синхрон с твоята натура. В останалите случаи, може да изглежда нелепо и признак за липса на контрол. Нямаш ли контрол над себе си, губиш и влиянието си над другите, освен ако другите зависят от теб по някакъв начин.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
TheFrozenKing
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Април 19, 2019, 15:54:34 »

Аз когато съм гневен избягвам да правя някакви странни неща ,просто гледам лошо и мисля за някои неща, може би малко по агресивен, но се старая да си го държа в мен.Някак в друго измерение и се абстрахирам от света. И ти си прав.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: