Tyxo.bg counter Уоркшоп 21.4.2019
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:12:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп 21.4.2019  (Прочетена 1224 пъти)
CallMe_Vlad
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Април 21, 2019, 23:08:35 »

Здравейте мойте впечатления относно днескашния уоркшоп.

Преди седмица разбирам за сайта веднага драскам 2 реда и се записвам.

Пристигам с метрото сам като куче и се чудя къде аджаба отивам и какво трябва да правя.Усещам странна енергия в себе си.
Не знам каква е хубава или лоша просто усещам нещо в себе си.Запознавам се с Илиян и Слеър.
Слеъра ми прави набързо някакъв бърз брейн скан и усеща че нещо в мен не е наред Smiley

Правим някакъв бърз план за това как ще мине денят и вече сме на улицата.Отварям с някъв адски бездарен опънър и по адски бездарен начин.
За първи път разбирам че улицата си има динамика и човек трябва да се впише в нея.Дъ фък.Вземам си бележка и продължаваме.
Следват агаин нови грешки.Уирд опънъри боди лангуадж анд со оун.
Нови бележки от Илиян.

Първо впечатление не е като в книгата.
Решавам че ще играя като себе си.
Отварям отново няква мацка фриендли.Дали се кефи или просто е мила - var a = undefined. Докарвам го криво ляво от няква визия и лъч светлина проблясва.

и 0.2 е по голямо от 0.

скачам на някви 10ки.Там е брутално.Веднага аматиорските грешки биват наказани.
Никва енергия според Илиян не вкарвам.
Видимо не съм доволен от себе си.

Някъв двоен сет се задава.
Отваряме с единия пич.Путките мълчат може би 10-12 секунди.Веднага сменям на английски.
Where are you guys from?Do you guys speak English
Отговор-Българи сме.Бързаме.
Ме-2 минути
Спират се.

Някъв траш ама як.Пак може би откъм визия го докарвам.
Казвам ми че отиват на сладкарница.
Самопоканваме се.Тръгваме с едното момче заетно с тях.
Аз отварям едната той другата.

Чувстват се яко неловко и яко не в кожата си.(Изтръпнаха им цвичките).
Стигаме до сладкарницата.Момчето нещо не го кефеше мацката или и аз не знам.
Но сядам на масата с тях вече сме само тримата.

20 минути адския шиелд-квото и да ги питам.Отговора е кво значение има.
Не спирам да приказвам и ги гледам право в очите и се смея.
След 20 минути гарда пада.Изведнъж стават мили.Аз ритам таргета тя ме рита обратно. IOI

играе си с косата си . потенциален IOI

искаше да яде от тортата ми.Казах и че барне ли я тва прераства в сериозни отношения. Хапва и ми се облизва.(Аз си представям вече други неща ).

Говорим си приятелката и отива до тоалетната.Вземам и телефона.

Няма резистанс-според много ме хареса.
Излизаме от вървим още малко заедно.Те трябва да завиват надясно.Аз наляво целувам и ръката.Ток я удари.Пожелавам и приятен ден.
Много мило момиче оценка 7.5.

Връщам се при Илиян и Слеър.Някво чувсто ми се е загнездило в стомаха.Слеъра ме шитва да ме води на гей бар да ми го отпушат.

Витошка нов опенер нов хуй.Бързо излизам от сета.Много бързам.Отново някой ми казва какво съм засрал.
Слеъра фокусира в гръб много добра червенокоса.
Казва айде кво чакаш.Атакувам.
В лице е много добра.Според мен 8.5.
Оказва се мега срамежлива земам и телефона и мисля да и казвам чао като пълен АФЦ.

Отнякъде ми идва идеята да пием кафе.Тя леко се почудва.Викам и знам тука едно много приятно място.
Тръгва с мен.Сядаме говориме си.
Тя не спира да говори.
За съжаление само траш относно живота.Нищо емоционално.Отново се държи много мило.
Гледаме в очите през цялото време.Недоволна е от живота си.Говорим си около час.
Ставаме и тръгваме уоркшопа е свършил.Вървим малко е една посока.
Разделяме се с целувки по бузите.
Тя ме пита дали съм и записал телефона.(Не го бях записал).Пускам някъв лаф че заради една цифра е можело да изпусна любовта на живота си.
Тя смее и казва или пък аз моята.

Разделяме се без да искам я набирам.Малко по късно тя ми звъни.

Вече си пътувам към къщи.
В рейса виждам 9ка.
Енергията е в мен.
Слизам на спирката след нея.Май си вярвам повече.Отварям и много бързо ме реже че бързала.
Не вкарвам за пореден път енергия в сета.Губя го.

Прибирам се .Усещам в мен енергия.Отивам бягам в фитнеса 6км.
Звъня на фък бъдито.Еба я.И си тръгвам.
Представям си че еба някоя от тия путки днес.

Недостатъците които си откривам днес.
- Нямам енергия
- Бързо излизам от сет
- Не рискувам до край.

и разбира се най големия-Не знам какво искам.Всеки днес имаше точно упределена цел без мен.

От момчетата имам какво да уча.Понеже не успях да се видя накрая с тях.Не успях да чуя и последните им забележки но ще се видим на следващия уоркшоп.

През това време усещам нещо странно в мен.
За момент спирам да виждам жените като жени а като 0 и 1.Според слеъра всичко което е 1 се ебе.

Замислям се 0 и 1.Шибаната Матрица.
Не я виждам но я чувствам играта наистина е игра.

Поздрави на всички участници днес

Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 21, 2019, 10:42:26 »

Ти си абсолютна машина, Влад.

Още в началото с Илиян усетихме хишническия ти инстинкт, въпреки, че се опита да ни позалъжеш, че се притесняваш и не знаеш какво да правиш, да говориш и не знам си кво си. Фокусът ти - насочен към 'излъчване на се*кс' е уникално добър, във всеки сет става пределно ясно и веднага за какво си там. Държиш фокусът си и не го променяш спрямо шитките и случващото се около теб. Играта ти е лека и изчистена от всякакви глупости (не случайно те срязах, когато ме пита как да добавиш негове, дхв-та и задни салта) - точно каквато трябва да бъде силно-ефективната игра, присъствие и излъчване. Много ме кефи как захапваш и не пускаш, докато не получиш своето. Освен-това имаш една неагресивна-мекота и създаваш доверие много бързо! Високото ниво на сексуално-присъствие-и-излъчване, комбинирано с адаптивния ти и неагресивен стил (вдъхващ доверие) - са елементи, които безсрамно бих си откраднал от теб (поне донякъде Smiley).

Пиши за продължението на сетовете - успя ли да ги чу*неш. Никак не бих се учудил, ако си. Драсни репорти за тях, а и за всички други - сигурен съм, че имаш бая успехи. Истинско удоволствие е да се наблюдава и да се чете за играта ти! В бъдеще, ще се радваме да ти помогнем да развиеш още повече стилът си, в моментите на колебание, застой и вредно-нагаждане, които все още се случват, от време, на време в сет!
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: