Tyxo.bg counter Отзив 21.04.2019 - много сетове
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:12:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отзив 21.04.2019 - много сетове  (Прочетена 1213 пъти)
kliombola
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Април 21, 2019, 21:18:32 »

Драскам репорт от днес.
Събудих се с желание да отида на уъркшоп.
Готин слънчев ден с много пички.
Малко предистория за мен.
Бях поспрял с пикъпа за 1 година и днес видях колко съм се върнал назад. Пичове играта е като мускул, не го ли тренираш атрофира. Преди година и половина бях стигнал до ниво да държа сетовете, баунс, емоции, налагане на някакъв фрейм, успях да спя с 2 от улицата + да си хвана гадже от социалната среда.
И влязох в комфортната си зона. Хубав секс когато поискам. Правех каквото искам с мацката. Обаче комфорта убива.

Днес се представих почти като на първия ми уъркшоп през 2017.
Некалибрирани отваряния. Стрясках момичетата.
Обаче към обяд се появиха леки наченки на ебливеца който съм.
Влязох в стейт, мозъка ми спря да работи и се концентрирах в това КОЯ ПИЧКА ДА НАЕБА. Това е много важно. Целта с която излезнах днес беше точно това, и най-накрая я преследвах

Успях да задържа една мацка 2 минути/супер успех за деня/ със опит за сексуализация. Изкефих се на сета. Ще работя в тази посока.  

Малко по-късно единия колега от уъркопа влезе на двоен сет. Отидох на помощ. Пича ги държеше добре. Аз не се изкефих на 2рата, но я държах настрани. Колегата ги баунсна към някаква сладкарница.

След хапването обичайно енергията ми падна, докрая на деня отворих 2-3 сета, с големи мъки. Като да ебеш пичка с широка пичка Smiley

На обичайния разбор Илиян и Слеяра дадоха полезен фийдбек на всеки от групата. Готиното е, че се показват слабите и силните страни на всеки и човек си тръгва с точки по които да работи

Изводи
- средата няма значение, има ли хора, няма ли хора, гледат ли те. Това са пълни глупости. Фокуса е аз искам да еба тази пичка. Не ме интересува на колко години е, дали има гадже и т.н.
- Фокуса е към изпълнението на целта и не се губи. Загубен фокус/променен фокус = загубен фрейм = нагаждане

Фийдбек

- Не сексуализирам
- Логичен съм
- Изпускам сетове главно заради критичното ми мислене. Фокусирам се към търсене на какво не ми харесва, вместо какво ми харесва в мацките.

Препоръчвам уъркшопите. Малко теория. Много практика. Лично съм развил умения благодарение на Илиян и Слеъра.
Активен
kliombola
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #1 -: Април 22, 2019, 15:50:50 »

Допълвам изводи

- В пикъпа ясно се вижда умението за desicion making. Дали си колеблив или не.
- Също колко даваш от себе си, 1-100%. Всеки сет е ценен фийдбек
- За да имаш успех в пикъпа трябва характер. Пикъпа може да помогне за изграждането му. Макците подминават безхарактерни момчета. Характера помага навсякъде в живота. Отстояване на граници/фрейм/
- Пикъп = Супер бърз фийдбек за присъствие, увереност, лекота, дали се забавляваш.

Обективно в България мъжкарите са малко. По голям брой от момчетата са лигльовци без характер, без цели. От друга страна жените по природа търсят най-силния мъж, но поради липсата на такива те самите стават мъжкарани. И отношенията мъж-жена в БГ по мой наблюдения често са жена мъжкарана + мъж лигльо. Така става баланса.

Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 23, 2019, 11:55:11 »

kliombola, знаеш колко ме кефиш.

Изводите са ти много добри. Основният коментар от мен е: по-малко логичност, по-малко мислене, по-малко размишления, по-малко 'в главата си' -> повече действия, повече увереност (без значение дали изкуствена), повече фокус!

Фокусът трябва да е 'сексуално желание и пикап'; Не - 'просто си говоря - пък каквото стане'

Другото е мотивацията - както сам си отбелязал: мозъкът ти - винаги ще намери причина 'да не пожелаеш' една жена и да й намериш кусури. Противодействието е много елемантарно - живей в 'оскъдица от време'... Ако си излезнал за пикап майндсетът трябва да е 'това е последният ми ден живот (или пикап)' - нека из***ам най-много мацки Smiley...
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: