Tyxo.bg counter Приятелка от социален кръг, възможност за нещо повече или аз се филмирам
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 20, 2019, 06:25:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятелка от социален кръг, възможност за нещо повече или аз се филмирам  (Прочетена 1225 пъти)
heemann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Април 21, 2019, 23:23:53 »

Здравейте, не ми трябва толкова съвет, колкото да разбера къде ми е грешката в дадената ситуация. Ще опитам да дам възможно най-много детайли.

Става въпрос за колежка от униерситета, 9ка външен вид, характер-интроверт с непознати, с познати не и спира устата(в добрия смисъл), много мило се държи с всички. Познаваме се от 3 години(на по 23 сме) и през повечето време най-добрият ми приятел я харесваше и затова нищо не правех. Може да се каже, че сме в една компания, аз джойнвам тяхната, ама всички ме приемат.

Преди месец и половина най-накрая останах по-свободен от университета и почнахме все по-често да се виждаме с нея, като на 2рата седмица тя ми предложи да сме излезли аз, тя и още някакво момче. Аз я попитах тва да не е приятелят и, на което тя отговори положително, при което аз казах, че няма нужда и отказах. Продължихме да си пишем обаче, имаше две излизания, на които бяхме само двамата, да пием бири в някви барове, ама нищо повече. След още седмица примерно отидохме на някво техно парти цялата компания(разбирайте 5 човека), при което още от начало тя почна да се навъртя около мен, по едно време в клуба почнахме да се държим за ръце, малко след това бяхме само двамата в една от стаите с места за сядане и там тръгнах да я прегръщам, на което тя ми свали ръката, и ми каза да спра и след това продължихме да лафим. През същата нощ нямаше повече развитие.

След това пак си пишем криво-ляво, като предимно тя ме търси и следващата по интересна история да е още седмица по-късно, където ще ме запознава с нейни приятели. Седнали сме в едно заведение, там по едно време си сложи ръката на крака ми, хванах я през пръсти, и аху-иху след това пак на някъв хипстърски клуб и там пак останахме само двамата в един момент, почнах да опитвам да ескалирам с идеята да я целуна, ама нещо се дърпаше, след което ме дръпна настрана и ми каза, цитирам: "Човек, не искам да започвам нещо, което не искам да довърша, просто сега за мен не е окей и трябва първо да се изясня със себе си", на което отоговорих: "Разбира се, не искам да слагам какъвто и да е натиск, когато си прежениш" и тва беше.

След и тази история, се разбрахме една вечер да сме у тях, където тя в последната секунда ми каза, че има работа. Принципно знам, че прави такива номера, ама тва ме натвари здраво, казах и окей и излезнах с едни приятелки на някъв друг клуб.

Да кажем, че някви подобни неща се случват в междинното време и вчера пак сме излезли, където на едни стълби лафим същите идиотщини с нея. Тя ми разказа, какво станало с тва момче от началото, нещо се бил занимавал с някви други и тя била много наранена и тн(8 месеца се били занимавали), а с мен не искала да започва докато не си изчисти съзнанието, на което и казах, че се учещам, че почвам да се влюбвам в нея(да знам, даже не сме спали), на което тя очаквано реагира странно(по-скоро ми се струва, че не иска да се чувства като лошата, ако евентуално нищо не стане между нас).

Та тва е, бих се радвал да кажете какво не правя като хората. Също би ми било полезно, ако някой ми каже как точно да ескалирам като сме само двамата, че нещо 2 пъти не го правя като хората, някъв съм свикнал момичето да инициира всичко. Или проблемът е на тотално друго място? Осъзнавам и че трябва да излизам с други, за да не се превръща тази в единствената, ама все с нея се уговарям да се видя поради някаква причина.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1917

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 22, 2019, 07:23:35 »

По мойто скромно мнение е, че грешиш като инвестираш прекалено много. Хубаво си я хванал за ръка, алабала, ескалации, но тва дето си й казал, че се влюбваш си е грешка като по учебник. Съответно какво да направиш - според мен - да спреш изобщо да я търсиш, да се държиш по-хладно (не грубо), да не й вдигаш телефона, да не се виждате. Като те потърси и покани някъде - отказваш, ако те пита директно защо се държиш така - кажи й, че нямаш желание да инвестираш във вашите отношения, освен ако тя не си е променила плановете. И точка. Да те потърси, ако си ги е променила. И трябва да си твърд в това отношение.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #2 -: Април 22, 2019, 08:32:57 »

Здрасти. И аз ще ти кажа моето мнение по проблема. Тук си толкова надълбоко във френд зоната, че не виждам как ще излезеш. Носят се легенди, че някой някога е излязъл но няма живи свидетели. Вие сте приятели от 3 години, излизате чат - пат в обща компания и ти изведнъж започваш да я сваляш. Странно е и то най-вече за нея.

Става въпрос за колежка от униерситета, 9ка външен вид, характер-интроверт с непознати, с познати не и спира устата(в добрия смисъл), много мило се държи с всички. Познаваме се от 3 години(на по 23 сме) и през повечето време най-добрият ми приятел я харесваше и затова нищо не правех. Може да се каже, че сме в една компания, аз джойнвам тяхната, ама всички ме приемат.
Това, че си уважил приятеля си и не си се занимавал с нея е ОК. Приятелите трябва да са по-важни от момиче с което реално нямаш нищо.А пък и дори когато имаш.Обаче имам чувството, че  и този приятел само си я е харесвал и не е правел нищо.
Преди месец и половина най-накрая останах по-свободен от университета и почнахме все по-често да се виждаме с нея, като на 2рата седмица тя ми предложи да сме излезли аз, тя и още някакво момче. Аз я попитах тва да не е приятелят и, на което тя отговори положително, при което аз казах, че няма нужда и отказах. Продължихме да си пишем обаче, имаше две излизания, на които бяхме само двамата, да пием бири в някви барове, ама нищо повече. След още седмица примерно отидохме на някво техно парти цялата компания(разбирайте 5 човека), при което още от начало тя почна да се навъртя около мен, по едно време в клуба почнахме да се държим за ръце, малко след това бяхме само двамата в една от стаите с места за сядане и там тръгнах да я прегръщам, на което тя ми свали ръката, и ми каза да спра и след това продължихме да лафим. През същата нощ нямаше повече развитие.

След това пак си пишем криво-ляво, като предимно тя ме търси и следващата по интересна история да е още седмица по-късно, където ще ме запознава с нейни приятели. Седнали сме в едно заведение, там по едно време си сложи ръката на крака ми, хванах я през пръсти, и аху-иху след това пак на някъв хипстърски клуб и там пак останахме само двамата в един момент, почнах да опитвам да ескалирам с идеята да я целуна, ама нещо се дърпаше, след което ме дръпна настрана и ми каза, цитирам: "Човек, не искам да започвам нещо, което не искам да довърша, просто сега за мен не е окей и трябва първо да се изясня със себе си", на което отоговорих: "Разбира се, не искам да слагам какъвто и да е натиск, когато си прежениш" и тва беше.

Във тези ситуации си действал точно като неин приятел и нищо повече. Излизате, пиете си бири и толкова. Пишете си някакви общи работи. А е това с държането за ръце колко често съм го виждал когато момичето те приема само като прител, че не е честно просто. Уж е някаква игра, ама реално не е никаква. Тръгнал си да я прегръщаш и веднага те е отрязала. Тръгнал си да я целуваш пак. Тя целувката изневиделица ли я опита ?Не си създал някакво напрежение в нея. Няма очакване. И "продъжихме да си лафим" най - вероятно сте си говорили за живота от нещата... Вкравай някакви бъзици, нещо сексуално, създай емоции, изненадай я с нещо.Предизвикай я.Или поне си говорете за нещо емоционално и сближаващо. А начина по който те е отрязала за мен говори, че просто не иска да те нарани защото си и близък но не иска да има нищо повече с теб. Не те приема като мъж и човек за секс или връзка.Просто приятел.А пък по - начина по който си и отговорил си направил нещата много лесни за нея. Тя си те отрязва а ти и казваш - ОК, няма проблеми аз ще си те чакам.
Да кажем, че някви подобни неща се случват в междинното време и вчера пак сме излезли, където на едни стълби лафим същите идиотщини с нея. Тя ми разказа, какво станало с тва момче от началото, нещо се бил занимавал с някви други и тя била много наранена и тн(8 месеца се били занимавали), а с мен не искала да започва докато не си изчисти съзнанието, на което и казах, че се учещам, че почвам да се влюбвам в нея(да знам, даже не сме спали), на което тя очаквано реагира странно(по-скоро ми се струва, че не иска да се чувства като лошата, ако евентуално нищо не стане между нас).
Тука е трябвало да я спреш. Никога не трябва да ти говори за настоящ/бивш/бъдещ мъж. Спираш темата. Режеш я. Казваш и да не те занимава с други мъже и сменяш темата. Еба си, тя си излива емоциите на теб точно като на приятел. А това, че си и казал, че се влюбваш е голяма греда. И така да е никога не ѝ го казвай. И как започна да се влюбваш - нито имате нещо, нито сте спали заедно, нито целувка, нито дявол.Някакво изпросено държане за ръце. Недей така.И да се повторя - да не иска да те наранява затова не иска да те отреже грубо. Все пак си и приятел.

Та тва е, бих се радвал да кажете какво не правя като хората. Също би ми било полезно, ако някой ми каже как точно да ескалирам като сме само двамата, че нещо 2 пъти не го правя като хората, някъв съм свикнал момичето да инициира всичко. Или проблемът е на тотално друго място? Осъзнавам и че трябва да излизам с други, за да не се превръща тази в единствената, ама все с нея се уговарям да се видя поради някаква причина.

Голям проблем е това с инициирането. Точно обратното е. ТИ трябва да я водиш. А не да тя да решава. Ако ще я каниш да илезете например - конкретна оферта, дата, час, място. Избери нещо забавно. Смени едно - две заведения. Ти реши къде да седнете. Е такива дребни но важни неща. Може и малко алкохол да помогне. Дръж се по-сексуално с нея. Провокирай я. Нека те види в малко по различна светлина. Трябва да го счупиш това възприемане като приятел. Може и нищо да не стане, но после поне няма да се терзаеш, че не си опитал.Успех
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #3 -: Май 02, 2019, 23:43:02 »

Нищо не правиш като хората. Всичко е очевидно, ако си чел поне 5 теми из форума.
Какво ново очакваш да кажа или да напиша. Направи твя и тва, и тя ще вдигне краката и ще крещи "айде, не мога да чакам".

Мацката е имала/има някакъв интерес, ама както съм казвал - интерес путки не ебе.
И както в повечето случаи - дървен интерес. Щото като духне интереса, и хората духват. За това трябва да си гледаш твоя интерес, вместо да си играеш на балък.
И в случая, нейния интерес се свежда до това, да те докосва пред приятелите си (вероятно общи с нейния приятел), да те изведе на среща с него за да го подразни, като цяло да те използва срещу него. Но не и да я докосваш, когато сте твамата. Тогава нещата "не бива да стават сложни", но да те използва интригантски, е безобидно и не е проблем. Забележи, ти си средството, той личността. Защото той и къса нервите с това, че не и играе по свирката, и излиза с други, когато не му изнася. И най-вероятно, го прави, щото и при него се опитва да се прави на Хитър Петър, и по-хай от колкото е реално.

Интереса си е интерес. Аз не го разграничавам на добър и лош. И смятам, че трябва да се използва. Но не и непохватно.
За къв хуй, сори, ти е да влизаш в подобна роля. Ква изгода имаш.
И това че някой ти предоставя дадена роля, не означава, че трябва да я играеш. Напротив. Можеш да и ебеш майката, да не разбере от къде и е дошло. (можел си/можел си поне да опиташ). Ама да играеш във филми дето ти задават, но не ти изнасят, си е безгръбначност.
Колкото тя не ти е длъжна, толкова и ти и дължиш същия гол чеп.

И всичко се свежда пак до нагласата. Нагласата, кой за кого е по-важен. Кой може да си наложи интереса. И усещането, че няма незаменими/непреудолими хора.
И не е въпроса да го мислиш, да се убеждаваш, или да убеждаваш нея в това, за да заявиш "ама аз имам тая нагласа, ето правя еди кво си".
Не става дума да и го казваш. Нищо няма да и казваш. Просто ако я имаше, действията ти щяха да са коренно различни. Още в самото начало. Нямаше даубеждават никой в това послание. Те просто щяха да го носят.

Ето, да видим динамиката. Каква е. И каква би била.
В случая кво става. Класическата история. Ти лапнал и гониш. Само близо от теб. Тя определя. От нея близо/далеч. Кога, кое - тя решава. Ти си винаги близо, така или иначе. В нея и ножа и хляба. А точно наобратно е динамиката в една успешна свалка.

А ако си с правилната нагласа, без страх да я загубиш, кво щеше да е? Конфронтация. И или ще я загубиш, или ще я пречупиш и ще се превърне в успешна.
Отбъснала те е в първия бар. После ти пише. Ти си с тая нагласа, за която говоря. Ще си неебателен, чатовете ще са къси, но основно тя ще инвестира.
В последствие в нейната компания, тя си слага ръката на крака ти. Позволява си инициативата без да пита, след като те е отблъснала, без да се потруди, и то пред хората. Все едно и се полага по прави, подобно действие. Ти и хващаш ръката демонстративно, и я махаш. Пред очите на всички. Ще зяпа като похитена от извънземни. И не се обяснявяш. Не го коментираш. Не го правиш на въпрос.
Схващаш ли. Човека е седнал на масата, и се храни от масата. Кучето лежи на пода, и се храни долу. Кучето не може да се качва по масата. То трябва да си знае мядтото на пода. Но ако не го знае, това е грешка на човека.

И така, в началото, тя ще спира някои твои ескалации, ти нейни. Тя ще позволява твои, както и ти нейни. Според това дали заслужава като поведение. И според това ти дали заслужаваш, дали си тежиш на мястото като дела.
Ще се трупа напрежение. Може да си прецакате итношенията, и нищо да не излезе.
И така, докато единия не пречупи другия.

Активен
heemann
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #4 -: Май 03, 2019, 02:12:20 »

Благодаря много за отговорите, след като прочетох и този на btw наиситна почвам да се съмнявам, че съм супер наивен и едва ли не още вярвам във феята на зъбките (над един час чета и си мисля, как аз го изживявам тва и не зацепвам какво става, а има хора с един поглед на 150 думи разбират ква е ситуацията). Аз през цялото време мислех, че ме харесва супер много и скоро ще я прасна, което все се отлагаше и аз почвах все повече и повече да мисля за нея(като в началото бях по-неебателен). И нали всеки път като не става и се чудя какво не разбирам и не правя като хората, наистина ще почна по-често да вземам участие тук, взема и аз да науча нещо, че нямам намерение цял живот да живея във фрустрация.

Мерси много за написаното от всички, обещавам да опитам да извлеча най-много, утре ще го анализирам още задълбочено, че май има нужда. Уча бавно, ама опитвам да уча.

Поздрави и лека вечер
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 480

Профил
« Отговор #5 -: Май 05, 2019, 09:31:03 »

Трябва да се научиш да налагаш фрейма си на жените и да ги доминираш,подчиняваш,да те следват и да инвестират яко в теб-постигнеш ли го,всичко е много лесно.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: