Tyxo.bg counter Как да се оправиш ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 17, 2019, 01:35:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да се оправиш ?  (Прочетена 765 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 517

Профил WWW
« -: Април 28, 2019, 20:15:47 »

Пичове весели празници ! Обръщам се към вас с един
въпрос . Значи въпросът е как се справяте с ония нашумяли мисли след раздяла с някоя мацка . Пред историята е : Запознах се с една мацка ноември месец срещи нагоре надолу прекарвахме си супер яко . И докато се опомня ходихме вече и така   6 месеца . Аз верен  тя ме докосваше емоционално и физически но изведнъж . Време и трябвало не съм етолкова рабирал . Не разбирам верен съм секса беше доста над средното разнообразявахме ежедневието си доста . Нямало е проблем и така скъсахме и почнах да се чуствам емоционално зависим . Видя е с друго момче и се дразна но не показвам нищо де . Та след раздяла всеки има едни натрапчеви мисли като ревност някъв комплекс че ти липсва нещо . Че не и даваш нещо и такс натака . Въпросът е как изтрезнявате по бързо след връзката и влизате в кондикция . BTW братле очаквам твоя отговор и на другите братлетлета
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2019, 21:02:04 »

Baby, ти нямаше ли проблеми и с една друга мацка преди това, с която имахте по-дълга връзка ? Тази същата ли е или някоя нова ? Като цяло просто трябва да се научиш ти да контролираш нещата в една връзка. Да разпределяш времето си, времето прекарано заедно, да следиш нейните и твоите инвестиции. За да знаеш кога и какво да предприемеш. Ако нещо куца да взимаш необходимите мерки навреме. Другото вече - след раздялата просто трябва да я изтриеш отвсякъде - не те интересува с кой ходи, кво прави и т.н. Спорт, хобита, работа. И другото ще го свърши времето. Успех.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1203

Профил
« Отговор #2 -: Април 29, 2019, 00:34:49 »

Аз и да се включа, нищо ново няма да напиша или измисля. Джъст ти е отговорил. Стигнало се е до там, не щото нещо не ти достига, а щото си бил прекалено съобразителен. И не си изисквал да се старае за отношенията.
А начина да го преодолееш е същия. Прекратяваш всякакъв контакт с нея, и почваш да се стремиш да излизаш с нови момичета, да се запознаваш с нови момичета, приятели, хобита, работа, и си намираш занимавки.
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #3 -: Април 29, 2019, 00:58:07 »

И аз ще ти напиша моето виждане тъй като до неотдавана а може би в известна степен и в момента прежвивявам същото. Историята ми я споделих тук и ти и останалите пичове наистина ми помогнахте много, което високо оценявам. Наскоро четох една книга която доказваше, че ако имаш проблем или трябва да вземеш решение най-добрият съвет който може да получиш е от човек преживял същото. Мозъкът преобразува спомените, фантазиите за бъдещето или възприятията за проблема в удобен за него начин което изкривява цялостната оценка на ситуацията. А доверявайки се на чуждият опит и трезва преценка на страничен наблюдател биха ти дали добра визия на проблема. Както и да е...

Първо, може би в разрез с всички постулати на пикапа ще те попитам защо не се опитваш да оправиш нещата ? Напоследък си говоря много с един приятел в подобно положение. Гаджето го зарязало защото видиш ли не била сигурна, влияел ѝ зле ( каквото и да значи това), имала съмнения дали са един за друг. Дъра-бъра два чадъра. Но пича след някакви отчаяни опити за гонене и след като отнесе блок и бан в повечето социални мрежи започна да я действа лекичко. Небрежен чат във вайбър, лафчета, закачки иху-аху. Не натиска за срещи, не говори за минали работи, не тръгва да изяснява. Някоя и друга небрежна офертичка. И горе - долу му потръгна. Еба я няколко пъти. Излизания това онова. Е да не са "заедно" но са мнго близо до това като поведение. Естествено има и отношение от момичето. Явно и тя иска нещо да се случва и потдава.
Това е само някакъв си пример. В много други,  например при мен не сработи. Но съм пробвал какво ли не. И тъпотийте дето писах в моята тема ( гонене, цветят, обаждания, нам си какво си) и игнриране и демонстиране на някакъв ранг за събуждане на интерес и майка си и баща си. И не става. Но имам поне едно усещане, че съм пробвал всичко. И има много неща за които съжалявам, че не съм направил по рано. Май ще се окаже вярно, че съжаляваме повече за нещата които не сме направили отколкото за тези които сме. Това което искам да кажа е ако има шанс и ти имаш желание, разбира се, пробвай да оправиш нещата. Най - малкото да си спокоен, че си опитал всичко и да не се чудиш какво би станало ако бях направил еди кое си...

Другият момент е вече преживяването на цялото това нещо. Вярно, не мога да кажа, че съм го преживял но с чиста съвест ще споделя, че съм доста по-спокоен и ако щеш щастлив от преди два - три месеца.Ще ти кажа и кое ми помогна. Макар да продължавам да мисля, за онова момиче вече общувам и с други, заговрям нови, чатове, файсбуци, тиндър и т.н. Нямам кой знае какви успехи затова не се и хваля. Но ми помага. Гледам, да чета колкото се може повече ( и форума и книги и публикаци и т.н). И най-вече да прилагам това което научавам като мироглед. Спорт. Лично аз тичам. Има и мнго други интересни спортове особено сега в хубавото време. Излизания с приятели. Неангажиращи такива. Алкохола си е класика. Без да прекаляваш разбира се, макар че напоследък не пропускам удобен случай. Лично аз пътувам много. И сам и с компания. Гледам да си организирам все нещо кажи речи всеки уикенд. И се разсейвам. В нчалото беше "Ех, щеше да е хубаво и .... да е с мен". Сега гледам да се забавлявам на мястото и почети ( добре де малко) не мисля за нея.Лекувайки депресията си купих по-нова кола. Започнах онлайн курс по Испански. Не че ми е особено важен но става интересна тема после за разговор.
И май наистина времето си е от значение. Имаше някакво изследване което казваше, че са необходими два месеца за всяка година от връзката за да я преживеш. Аз се надявам да са по-малко.
Успех. Пич си - ще се справиш!
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 517

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 29, 2019, 20:10:11 »

Благодаря за отговорите братлета . Знам ги нещата но защо пиша и аз не знам . Джъст с оная мацка разбрах че е вредна за здравето ми одавна.  И нямаше смисъл да влагам каквото и да е било . Тая ми допадна и всичко беше окей но нещо и стана . Да влагам да има нещо и в нея но тя бившия почна да си излиза и така натака . Ще гледам някоя да забърша тия дни да одава мъката . Иначе благодаря братлета .  Успех и на вас и повече репорти Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: