Tyxo.bg counter Как да преценя до къде сме стигнали във отношенията ни?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 17, 2019, 01:34:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да преценя до къде сме стигнали във отношенията ни?  (Прочетена 744 пъти)
drift
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Април 29, 2019, 18:40:47 »

Въпроса е следния... чудя се с въпросната мацка, с която се виждам, до къде сме и какво става. Двамата сме на по 32(аз) и тя на почти 30. Чудя се защото се виждаме по няколко пъти в седмицата за секс, разходка, да хапнем и т.н. Отношенията ни за сега се развиват нормално, имаме доста общи неща.
Като говорим за чат, аз по-рядко и пиша. Почти винаги тя започва чатовете и си пишем за всякакви неща и т.н.

Чуденката ми е какво да правя от тук нататък? Да я карам така както е било без да намесвам по сериозните теми или да седнем да си поговорим до каква фаза сме стигнали.
На мен ми е ок да се виждам с нея, даже и за гадже става, но нз от другата страна как стоят нещата. Затова искам и да я попитам, просто не ми се струва много ок аз да подождам към тази тема.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 517

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 29, 2019, 20:06:00 »

Приготви се за отговора . Не повдигай ти темата . Тя като реши тогава . Ако ви е айляк така стой така изчакай тя ще е повдигни ако иска нещо сериозно  с теб . Ако ти е повдигнеш и дигаш ранга и почваш ти да е гониш . Просто си преготви речта .
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1203

Профил
« Отговор #2 -: Април 29, 2019, 20:34:20 »

А защо смяташ изобщо, че трябва да се обсъжда тая тема?
Ще си по-сигурен, ако подпишете някакъв устен договор?
И ако беше така, не е ли по-добре да е писмен.
Вярваш ли наистина, че подобни глупости играят роля? Хората се избрамчават и в 20 годишен брак, и няма обещание или договор дето да ги спре. Човек като иска нещо го прави, без значение, приказките и миалото. Но да го получиш, си е душевно спокойствие. С практическа нулева стойност.

По-скоро въпроса дето трябва да те мъчи е - защо те притеснява несигурността в отношенията. И как да я приемаш. И кое те спъва да я приемеш.
Активен
drift
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #3 -: Април 30, 2019, 10:56:28 »

ок, разбрах какво ми казахте.
чуденето ми идваше от там, че до сега не сме излизали с никой освен само ние двамата, а мацката както казах става за гадже. Не съм виждал нейни роднини или пък приятели както и тя мойте, но няма да отварям аз темата, разбрах.
Иначе не се чувствам несигурен, а по-скоро съм доста ревнив и откачам от време на време като не е покрай мен.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: