Tyxo.bg counter Как да общуваш с момичетата (видео)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 17, 2019, 01:40:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да общуваш с момичетата (видео)  (Прочетена 616 пъти)
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 253

Профил
« -: Май 03, 2019, 23:19:49 »

Какво мислите за пича? Мен ме кефи.

https://www.youtube.com/watch?v=GKQVL_jdlm4&list=LLj1QUTNRDSaJKx3-gQ6iy2A&index=3&t=0s

Има и други интересни видеа.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #1 -: Май 04, 2019, 10:45:56 »

Аз не разбирам и думичка руски език, но щом успява да задържи момичетата по толкова време сигурно им казва достатъчно точни и забавни неща. Поне гласът му звучи уверен и спокоен.

Обаче друго ми направи впечатление и затова ще го коментирам. За пикап артист и то снимащ видеа има много странно поведение и език на тялото. Особено когато седи на пейка до момичетата. Краката му са толкова затворени и така оплетени един върху друг, че имам чуството, че ще си смачка топките след малко. Ръцете и те - заключени, сплетени пръсти, плътно прибрани, сгушени по тялото. Изобщо някаква много свита и "заключена" поза. Не създава обем, няма го присъстието. Някак си неуверена ми изглежда позицията му.

Когато ги заговаря на улицата е същото. Преплетени пръсти, ръцете са обгърнали тялото. Няма я уверената, спокойна и отворена поза на тялото.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: