Tyxo.bg counter Оупънъри - съвети за подход
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 21, 2019, 15:51:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Оупънъри - съвети за подход  (Прочетена 679 пъти)
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« -: Май 05, 2019, 21:42:29 »

Здравейте,
имам проблем с оупънърите, или с момента в който трябва да подходя към заговаряне.

Като цяло много рационализирам, което е проблем, но доброто начало (когато мен са ме заговаряли по различни поводи) ми прави адски добро и сантиментално впечетление и мисля че е Важно, дори му придавам малко по-особена значимост как ще заговориш.

Ако погледнем нещата максимално обективно проблемът съм Аз, понеже нямам нужния опит и практика за да "придвижа" нещата да стават от самосебе си - т.е. когато имам нужната практика и набор заговарянки, автоматично ще се разчупя и ще знам кое и как - от самосебе си е най-доброто начало - I know it, and i believe it!

Но обстоятелствата са такива, че в момента съм..... дърво. И спек.

Знам че са пускани такива теми, знам че има и доста пикапери които са изпробвали и усъвършенствали своето начало на "заговаряне", та ми е интересно да споделят от опит:
Кое е по и кое - по-малко ефикасно. Според техният личен опит.

Наистина ми е адски любопитно чисто психологически каква е реакцията на момичето в следните ситуации по-долу:

1. Ако заговоря момичето с: "Видях те и много ми хареса. Реших да дойда да се запознаем!" - На каква обичайна реакция случвате повечето пъти? Отзивчиви ли са да поемат към диалог? И не е ли прекалено нийди (съвсем сериозно) да й казваш на оупънър че е красива/хубава/симпатична и да хвърляш топката в нейните ръце дали ще те удобри?

2. Вие с какъв оупънър заговаряте? Обичайно на спирки, пейки, улица и т.н.

3. Психология на момичето преди заговаряне - Според мен момичето (или в много случаи) което седи сама на пейка директно си очаква заговаряне и е отзивчива. Момичетата, които са със слушалки на ушите не са много склонни за заговаряне. Какво мислите по въпроса?

4. 3-секундното правило на заговаряне при очен контакт. Ако го пропусна или я заговоря след свален очен контакт, как ще реагира обичайно момичето?

5. Ситуация - момиче стои само в кафе. Вие как бихте я заговорили така, че крайната цел да бъде да седнете при нея и в унисон - да не й се натрапите.

Проблемите са ми само оупънърите. Нататък - добре. Ако изям хейт - изям. Всяко мнение ще ми помогне и ще ми бъде допълнителна мотивация. Ще се радвам да стане хубава дискусия.

Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 709

Профил
« Отговор #1 -: Май 05, 2019, 21:58:13 »

"Хареса ми и тн" дава твърде много валю. Но също и билдва атракшън.
Безмислено е да питаш как работи при другите, защото при всеки е различно. Също и зависи много от моментното състояние и дух.
Като цяло, си е рисков опънър, защото дори момичето да те хареса, може да те отсвири заради логически причини (външен вид, възраст, околна среда, обстоятелства, наличие на приятел, приятелки, липса на време на реакция, защото всички така правят) Всичките тия логически причини се изправят пред нея в рамките на секунди и тя трябва да реши. Съответно решава сигурното. Да те отсвири.
Виж ако си прилично изглеждащ, влезеш кадърно със много самочувствие и енергия, и тя поначало иска да се запознава, тогава работи доста добре.

За нийди. Нищо не е нийди. Нийди може да си ти, излъчването ти, гласа ти, стойката и тн.
Момичето може да ти пусне тест, дали си нийди. Който ти трябва да минеш.

За слушалките. Изобщо няма значение. Колкото по-малко "правила" имаш набити, толкова по-добре.
Не си измисляй нови.

3 секундното правило. Също като предното. Не си вкарвай допълнителни правила.
Принципно това е ориентир да побързаш, преди да ти се напълни главата с филми.
Реално няма общо дали ще се отвори момичето или не.
Друг въпрос е, ако за тия 3секунди+ е решила, че не си нейния човек. Ако си се държал нещо нийди.

В кафето, няма как да седнете без да ѝ се натрапите.
Трябва да свикнеш да се натрапваш. Вежливите лосове нямат успехи. Обратно на вица.  Grin
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 513

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 06, 2019, 15:16:27 »

Брато ! Преценяш какво е момичето малко на бързо . Стой на масата гледа си тела и скучае . Отивам взимам кафе сок обратното на това което пие с което може да се комбинира . Сядам и задавам следното . Ти си сама аз съм сам намерихме се за по едно кафе . Примерно ако е наду сена . Ако е ведра и усмихната директното е по добрият вариант . Много е относително . В аптека съм заговарял една кака с : ММ да знаеш кой са най-големите кондоми че нещо ми е студено и съм настинал... Спука се да се хили . Нищо не стана но беше много смях ... Много е относително каквото ти дойде на ум в първите секунди го тряскай без да го мислиш . Ако стане стане ако не поне имаш практика . Просто се старай да си различен всеки път и ще почнат да ти идват отвсякъде някакви неща .
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1896

Профил WWW
« Отговор #3 -: Май 07, 2019, 09:02:33 »

1. Ако заговоря момичето с: "Видях те и много ми хареса. Реших да дойда да се запознаем!" - На каква обичайна реакция случвате повечето пъти? Отзивчиви ли са да поемат към диалог? И не е ли прекалено нийди (съвсем сериозно) да й казваш на оупънър че е красива/хубава/симпатична и да хвърляш топката в нейните ръце дали ще те удобри?
3. Психология на момичето преди заговаряне - Според мен момичето (или в много случаи) което седи сама на пейка директно си очаква заговаряне и е отзивчива. Момичетата, които са със слушалки на ушите не са много склонни за заговаряне. Какво мислите по въпроса?
4. 3-секундното правило на заговаряне при очен контакт. Ако го пропусна или я заговоря след свален очен контакт, как ще реагира обичайно момичето?
5. Ситуация - момиче стои само в кафе. Вие как бихте я заговорили така, че крайната цел да бъде да седнете при нея и в унисон - да не й се натрапите.

Тва е няква идея, която си си втълпил с цел да си намираш оправдание. Защо мислиш, че проблемът ти е оупънъра, а нататък - не. Еми щом нататък смяташ, че ако изядеш хейт е ок, тогава няма проблем и директно на оупънъра да те резне - каква е разликата. Така че - оупънърът не е проблема, а по-скоро твоето притеснение.

Да й кажеш, че я харесваш и е хубава е нийди - ако го казваш след като си я познавал 2 години без нищо да предприемеш, или пък ако си й го казал 10 пъти, а тя не те е отразила. Но ако го направиш на улицата на непозната жена и след това продължиш по готин и самоуверен начин - по-скоро показва смелост и нямаш кой знае какви проблеми точно пък от тея думи.

Като цяло оупънъра не е нищо специално, използвай каквото искаш. Според мен лично и аз това използвах едно време - най-добре директно да й кажеш, че ти е симпатична и оттам да продължиш с опознаването на девойката. Защото - първо ако идеш и питаш някой за няква отвлечена тема (т.нар. - индиректен оупънер), тва изглежда като прикриване на реалните ти намерения. И за мен показва някакъв страх - което съответно не е готино. Не точно страх - ами заобикаляне на темата - а основната тема е, че я спираш защото си я харесал. Понякога жените могат да се зачудят каква точно ти е целта и е тъпо. А като кажеш - харесваш ми, дай да се опознаем - сваляш разни маски и съответно директно си спестяваш и време. Така и така, ако момичето не те харесва, рано или късно се усеща за целта ти и те реже, пък ако си й симпатичен - този оупънър добавя малко велю - а именно смел си да си искрен с непознат човек - ти си там, защото те кефи и точка.

Като цяло оупънъра е едно нищо, илюзия - ако си добър с мацките - нищо не ти помага добрия оупънър, ако си зле - не точно оупънърът ти е проблема в играта.

Изобщо според мен не прави никви очни контакти - крийпи е. По филмите очният контакт насажда сексуално напрежение, на улицата с непознати жени (тоест в реалността) обикновено насажда крийпи чувство. Директно като видиш мацка я заговаряш. Не я оглеждаш 10 минути, не чупиш стойки, не й намигаш и т.н. Колкото по-непринудено изглежда ситуацията, по-добре.

Ами принципно независимо къде - ако момичето се изкефи на теб - няма да й се натрапиш, ако не се изкефи - ще изглеждаш като натрапник. Така че не го мислиш и не ти пука. Целта е да си максимално готин като човек, да си освободен, да не ти пука, да говориш самоуверено - това ти печели мацките. Според мен.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1566

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 07, 2019, 12:11:09 »

Но обстоятелствата са такива, че в момента съм..... дърво. И спек.

- Това е нещото, което с тренировки да преодолееш. Няма да стане с 'перфектния опънър'

Цитат

- Търсиш успех в думите. А те са 15% от комуникацията. Единственото кофти на този опънър, е че го ползват всички Smiley, иначе няма негативи. Зависи как ще отвориш!

Цитат

- Спрямо моя стил, с нещо доминантно и най-често ситуационно. Примерно 'щи изям пицата' (дори и да не носи пица), със сексуален и хищнически поглед и доминантен глас. Пример2: Секси си, след малко ще се целуваме... ако си послушна...

Цитат

- Пак търсиш как да направиш 'перфектния-безопасен подход'. Такъв тип мислене е обречено, и не създава атракшън. За да пикапиш, трябва да си смел - ще те режат, ще се появяват ревниви гаджета (чат-пат), ще ти се цупят, даже заплашват откачалките... (наскоро една на горния опънър се сопна: 'Как така ще ми говориш, знаеш ли аз коя съм, сега ще се обадя и ще видиш какво ще ти се случи... '... само се усмихнах: 'Бягай... няма се целувам с теб'.)

Цитат

- А 57мото правило за наклона на левия ти крачол, в момент на походка по десния тротоар?

Цитат

- Няма такъв филм, пак гледаш на пикапа, като на логически проект, и се стремиш да намаляваш рисковете, за да ти е безопасно. Привличането не работи така - колкото по-безрисково, толкова по-неефективен ще бъдеш. Така, най-много да го докараш като мухльовците от бг рсд-комунитито да 'мааш гащи по улиците' и да си правиш френдли-логичен-лаф-мохабед с момичетата, които бързат някой рисково-сексуален-и-доминантен-батко да им бърка в гащите Wink

---

Когато си в сет трябва да се случват няколко неща... за предпочитане сведени до две основни:
1. Да ти е забавно и готино
2. Да си налагаш фрейма (сексуалния фрейм)

За 1. трябва да няма притеснение, да ти е леко, да приемаш жените като нещо нормално, да имаш опит, да се кефиш на жените и на с***а с тях...
За 2, като за начало, трябва да имаш фрейм (сексуален). Жените да имат точно и ясно дефинирано място в живота ти (за предпочитане в леглото с вдигнати зад врата ти крака). След това да можеш спокойно, но упорито и методично да отвяваш жените, да ги подчиняваш в своята реалност и да налагаш своите правила и мироглед. Тогава нещата се случват бързо и ефективно!

... Някъде сред 1 и 2 да виждаш акцент върху опънъра?!?

п.с. да не правиш очен контакт е най-лошият съвет, който съм чел за пикап. Все едно да те съветват да еб*ш, без да си го вадиш.
Активен

I'm a very special kind of monster
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #5 -: Май 07, 2019, 18:49:20 »

Момчета, много ви благодаря, бяхте ми ааадски полезни и мотивиращи!  Smiley

Понастоящем самата тема за да я пусна издава "вътрешни" проблеми - страх ме е да не ме отрежат, да не ми се присмеят и другите негативни мозъчни препрограмирания.

Имам огромна теоритична база, от години, но при липсата на практика мисля като перфекционист-пасивист и е адски обременяващо.

Работя по въпроса да си репрограмирам мозъка и мисля че вече съм по-близко от преди, така че очаквайте само добри неща от мен и недостиг на мацки занапред  Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: