Tyxo.bg counter 28г, разведен, как да се върна обратно в играта?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 21, 2019, 15:51:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 28г, разведен, как да се върна обратно в играта?  (Прочетена 703 пъти)
Apollo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Май 10, 2019, 11:42:26 »

Здравейте. 28г. джентълмен, от малко градче, близо до голям град. Разведен, баща на момче. Аз си отглеждам сина, в никакъв случай не бих го поверил на бившата си съпруга. С нея прекарва главно част от уикендите. Което малко ме ограничава времево, но се вмествам някак си. Уча задочно, техническа специалност, това и работа, това ми се отдава и т.н. Спортувам редовно, имам хубаво атлетично тяло , умен съм, чета редовно книги, знам много неща, голЕм пич с две думи ама с мацките нещо не вървят нещата. Забравил съм как се комуникира с жени, и с хората като цяло. Уча се напоследък, нещата се получават, донякъде.Общо взето, бях изпаднал в една голяма дупка от илюзии, радвам се че излизам от нея вече.
Тая година на зимната сесия дойде една мацка, магистър. Малка, червенокоса, симпатична, екстра гадже. Искам да я пробода, подозирам, че и на нея и се иска същото. Много малко комуникирахме по време на сесията, защото имахме само няколко общи занятия, но от комуникацията и езика на тялото усещам желания. Натиска се в мен докато говорим, държи се близо, гледа ме, смее се и т.н. Даде си сама ФБ, уж за да пита ако има някакви въпроси. Ако има значение, аз бях единствения мъж на когото си даде приятелство. Проблемът е, че аз съм забравил как да се държа с жените. Не сексуализирам достатъчно, че и хич , държа нещата на логическо ниво някак си , което не е читаво. Не знам дали тя има някаква връзка, но не ме и топли особено. Писахме се няколко път, по време на лекциите (януари), при което аз се опитах да я закачам , тя подаваше донякъде, но после спираше комуникацията и после не пишеше повече. И така допреди миналия месец, писа ми за РД, благодарих и и това е. И сега ми пише пак, дали съм искал да и помогна с една курсова, била се забъркала. Отговорих и да ми прати какво е правила и ще и отговоря , дали ще и помогна или не. Беше си решила добре задачата, само на едно място се беше сбъркала, което и ме накара да и помогна. Иначе бях решил, ако не беше направила нищо, да я отрежа, но харесвам хората, които полагат усилия и чак тогава търсят помощ, не да занимават постоянно околните със себе си. Както и да е това.

Да ви питам, според вас мацката само се възползва от мен и от това, че съм способен да и помогна ли или просто си чака чинно да предприема нещо, пък аз се права на ощипан девственик.
Знам как звуча, като някакво келешче. Всичките тези години брак, развода ме върнаха много назад откъм самочувствие и чувство на валидация от жените. Като тинейджър и по натам съм получавал много сигнали, че съм харесван от жените. Аз самият се харесвам, но си викам все нещо не е достатъчно. Ниско самочувствие и себеоценка, което прави положението не много читаво, но полека се оправят нещата.
Това е другари, дайте верния път в този случай и като цяло, как да вляза в правилния коловоз. Благодаря
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1896

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 10, 2019, 14:15:15 »

Е принципно в университета винаги има някви вземания давания на лекции, знания и така. Не е използване, освен ако някой не прекалява. За да разбереш дали има интерес, трябва да го тестваш, а именно с директна оферта за среща. Ако се съгласи, значи има. Иначе за да се разчупиш - трябва да се напъваш да общуваш и сваляш максимум мацки.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3764

Профил
« Отговор #2 -: Май 11, 2019, 05:36:34 »

Здравей приятелю, и добре дошъл във форума! Той напоследък доста е позамрял, но какво да се прави... по-старите членове сме казвали каквото имаме да кажем по 100 пъти, а нови няма много.
Засега едно ще ти кажа - избягвай нагласата "има едно момиче, което...". Момичета има много. Колкото повече се фиксираш на едно определено, толкова повече време губиш за другите, които можеш да свалиш. А със самата нея циклиш на едно място, както и сам виждаш, затова си има обяснение - придаваш ѝ твърде много стойност, повече отколкото тя на теб.
Човек цени хората, за които е правил разни неща - ето и ти колкото повече задачи ѝ решаваш, толкова повече почва да ти харесва и да искаш нещо да се получи (най-малкото за да си избиеш инвестицията, един вид). За да те хареса мацката, начинът е обратния - трябва да я накараш тя да прави разни неща за теб. Обикновено се започва от дреболии, тъй като една жена (особено красива) не би тръгналата да прави неща за сульо и пульо. Има немалко писано във форума, чети и прилагай, и успех! Най-важното е, че имаш желание да се развиваш и променяш, а не караш по шаблона, който се налага в обществото - че трябва просто да бъдеш добро момче, да бъдеш себе си, и точната жена за теб сама ще се появи и ще те хареса за това, което си.
Това е огромна заблуда.
Активен
NNN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #3 -: Май 12, 2019, 12:28:22 »

Уча задочно, техническа специалност, това и работа, това ми се отдава и т.н. Спортувам редовно, имам хубаво атлетично тяло , умен съм, чета редовно книги, знам много неща, голЕм пич с две думи ама с мацките нещо не вървят нещата.

Тези неща нямат никакво значение в свалките, с подобно мислене можеш само да развиеш его и това още повече да те бута в свалките.Кой какво учил, чел и колко е умен е важно когато си на интервю за работа, в една социална интеракция е важно кой как влияе на хората емоционално и кой ще се наложи върху другия. Хубаво атлетично тяло и Достоевски сами по себе си няма да ти помогнат ( от личен опит говоря )

Тая година на зимната сесия дойде една мацка, магистър. Малка, червенокоса, симпатична, екстра гадже. Искам да я пробода, подозирам, че и на нея и се иска същото.
Избягвай да " подозираш " такива неща, подозренията точно като по-горното могат да те бутнат назад. Не се опитвай да гледаш в бъдещето и да се чудиш накъде се развиват нещата. Доста е трудно и абстрактно, но се опитай да си отпуснат, без да натоварваш себе си и нея с очаквания . Ако изключиш очакванията за пробождане ще изпитваш далеч по-голямо удоволствие в интеракцията си с нея, някак си по-естествено, ще върви комуникацията ви.

от комуникацията и езика на тялото усещам желания
Едва ли, обективно разчитане на език на тялото  е нещо доста трудно, всички ти говорят за йой и други глупости, но истината е, че повечето хора си ги нагласят и внушават тези неща.Ако я засърби очото от пролетната алергия и реши да се почеше с десния показалец не означава, че те харесва максимално много и си и най-любимият , просто я сърби. Ако пък в даден момент е спала 3 часа, в цикъл е и любимият и гейм ъф троунс герой е умрял не означава, че не те харесва задето седи със скръстени ръце. А дори и да не те харесва в момента защо това би те спряло ?

държа нещата на логическо ниво някак си , което не е читаво. Не знам дали тя има някаква връзка, но не ме и топли особено.
Свалката не е задача, която трябва да решиш, помни това.От по-горе си личи, че се опитваш да сведеш всичко до логика  : Аз съм готин, атлетичен, тя показва добри сигнали с език на тялото, ще стане. Ама не.Знаеш ли още колко хора са атлетични и готини инженери с по 5к заплата, които тя намира за симпатични ? Сигурно поне 5 на месец. Ако нещата се свеждаха до това щеше да върви със събути гащи. Иначе си прав, не те интересува дали тя има връзка, натискаш докато не те отреже. И по този повод :

Писахме се няколко път, по време на лекциите (януари), при което аз се опитах да я закачам , тя подаваше донякъде, но после спираше комуникацията и после не пишеше повече.
Нормално, няма как да създадеш достатъчно силни емоции в чат, излкючва си компютъра и на следващия ден няма да помни какво сте си писали. Не е ли при всички така ? Когато пишеш гледай да е кратко , шеговито и единствената ти цел е в някакъв момент да я изкараш навън. Имай предвид, че жените са доста несигурни същества и докато пред компютъра и е съвсем удобно да си мисли отговор 5 минути , когато сте лице в лице комуникацията се променя коренно.Вече не е толкова перфектна, шегите не са толкова идеални както в чат, не можеш да скриеш гняв/срам/страст от другата страна. Почваш със сигурна преднина в момента, в който излезнете навън Wink

И сега ми пише пак, дали съм искал да и помогна с една курсова, била се забъркала. Отговорих и да ми прати какво е правила и ще и отговоря , дали ще и помогна или не.
Тук имаш златен момент да я изкараш от нейната зона на комфорт. Примерно : " Ех, да, естествено, тъкмо се чудех кой ще ме черпи бира, че мразя да си я купувам сам. " Тя : " Хаха, имаш я, ще ти пратя цяла каса "  Ти : " Никви такива, ако не я донесеш лично не се брои.Можеш да си вземеш и курсовата като идваш насам, ако остане време за нея , де "

Да ви питам, според вас мацката само се възползва от мен и от това, че съм способен да и помогна ли или просто си чака чинно да предприема нещо, пък аз се права на ощипан девственик.
Най-вероятно и двете, сигурно те харесва , но ако не предприемеш нищо тя не губи от запознаството ви - ти пак ще и свършиш работа. От теб зависи накъде ще поведеш взаимоотношенията ви .Най-важното е да си активен.
Активен

In theory, theory and practice are the same. In practice, they’re not.

Най-дълбоката форма на отчаянието е да избереш да бъдеш някой друг, освен себе си.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 513

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 12, 2019, 16:28:41 »

Колежката ти може би има лек интерес от гледна точка на това да се оправите но за нещо повече .Не мисля според това  което си дал като информация . Но странното е че те търси когато има зор тоя зор може да го използваш в твоя полза . Сега не мога хайде по късно да трепне малко да разиграеш спектакъла .А не като ти звънне и пише и хайде газ помагаш .Това е много сложно да се видим по кафе и да ти обясня . Малко тарикат трябва да си . И лека полека като си прекарате няколко срещи можеш да кажеш дали те харесва или не . Така като те слушам се спичаш много пред момичетата . Как да ти дам пример как се говори с мацка . Това е все едно говориш с най-добрата ти приятелка с акъл на хамстер ( директно без да увърташ на всяка тема както ти дойде на момента ) . Можеш да говориш за всичко с нея но точен отговор не можеш да очакваш те логика имат до толкова да съществуват нормално но повече са инстинктивни и емоционални това ги води .Днес ти каже нещо утре обратното . Най-доброто което можеш  да направиш  е всеки ден да си чатиш с различни момичета онлайн мухабет по телефона . И докато стане така че си отпуснат на 100% както си бил отпуснат с бившата ти но в друга светлина весела и шегувита . Флирта - научи се чрез бъзика да влагаш и флирт . Примерно някакви тъпотии да ги превръщаш в закачки и да е караш да ти се доказва и да инвестира в разговора . Примерно аз имах чат с едно момиче беше следния :
Аз : Какво правиш  ?
Тя : Опитвам се да се събудя !
Аз: Хм пак си палувала някъде !
Тя: Не съм спала цяла вечер и малко да :Д
Аз : хаха Значи си мързел ! :д
Тя: Аз ли ? :Д
Аз : Ми да щом си палава в леглото това значи че за друго да не те търси човек  Grin
Тя : Простак !
Аз: Пълно щастие няма за съжаление
Тя : Абе ей ... (един Голем ферман как чисти  и обяснение )
Накрая почнахме да си говорим за цветове и прашки снимки голи и така нататък . Просто не е нужно да се притесняваш какво говориш просто говори това което теб те забавлява и вълнува и се шегувай забрави минало не очаквай нищо конкретно само идей имай какво искаш да постигнеш и бъди айляк най-много да ти кажат не . Това е но не се карай на зор личи си от далече просто бъди айляк и действай  .  Имаше един лаф по-добре направи простотията която ти е в главата и чак после се извинявай отколкото да не си е направил  Grin Успех бате

Активен
leader7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #5 -: Май 19, 2019, 19:58:50 »

Дългите връзки са лошо нещо за слабата мъжка психика.
Жената си обработва мъжа както на нея и е удобно ...както сгъва ризите  Grin
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: