Tyxo.bg counter Да се надупчиш за 48 часа. Бъркачка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:19:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се надупчиш за 48 часа. Бъркачка  (Прочетена 2499 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 978

Профил
« -: Април 01, 2019, 20:25:08 »

Бях се развързал, нещата бяха се закрепили.Положението беше, почти под контрол, за това бай Маньо реши да се олаби и да иде да се разхвърля малко, както казват старите ора да се разгизди на курорт. Поради естеството на работата ми, дейба. Присъствието е ол мъст, неизбежно. Умът беше изтощен, често налагаше да взимам рационални решения под огромно напрежение, тялото беше в несвяст. Най-много го унищожи веганската диета, само на храна за папагалчета и зеления трудно се живее. Бях станал близо 100 килограма, което колкото и мускулатура да притежавам е извънредно много спрямо моя ръст от 127 мс. Вярно е няма да споря, само макарите правят 4 до 6 килограма но все пак имаше Мас. Веганизма ме изтормози, но най-накрая бях ударл 83 кила, долу горе там се чувствам най-добре. Горния ред от терекота се беше извадил, е нужно беше въображение но беше там.
Пишех си с една мацка, която е женски педераст. Нямаше кой знае какви възможности да я пробода, но беше не лоша компания докато пийвах от уная лошата, мамка му. В един момент станахме, близки до степен да ми разказва за еротичните си фантазии. Имаше на какво още да я открехна но, беше на прав път. В крайна сметка една вечер се видяхме, бях си убул летните дънки, което беше истинко постижение. Викам ще разходя снагата, набих и оферта да се напием някъде, тя се нави. В някъв пиано бар, беше яко. Разкъртих се. Имаше много яки бичкии, а аз съм красавец. С няколко се гледахме като котки. Чувствах се като Монголско сираче в магазин за сладкиши. Исках да унодя всичките, но най-много исках да прасна френда. Баси гадното, ако харесваше мъже сигурно, нямаше да има проблем.
Танцувахме малко, стиснах я за задника, вика ми, че май съм се напил. Чудех се дали да и обърша един шамар. Тц, тя не знае с кого говори. Аз като се напия, падам и колабирам. Или дера котките в кенефа, но по често опъвам петалите.
Седнахме на бара, хванах се за салама, викам
Аз - Булка, хванал съм се за една работа, само да стане, а тя ще стане, първо ще оправя.
Тя - Хахахаха. Ами ако аз не искам.
Аз - Ще търся начини да те подмамя.
Тя - Ще се правиш на жена ли?
Аз - Не, ще ти вляза с жена.
Тя - Това не е никак лоша идея.
Аз - Заемам се.
Тръгнах към кенефа със замислена походка, ако искам да обуча тва гадженце, ще трябва да изработя план за дейстиве. Трябваше да намеря още едно гадженце, за да изпипам играта. Преди години съм правил тройка с две жени. Не ми хареса, но тогава бяхме още деца, може аз да не съм разбирал. А тая не нищо особенно но яко искам да я изтърся като като мокър парцал. Мислех си, сега къде ще намеря, още една мацка която да е педераст и да иска да си припомни кво значи да пъхаш. Докато уринирах запалих фейса, разцъках да видя кво става, има ли потенциални бамбини. По едно време кво става, виждам че една позната е в същия бар. Не ме кефи особенно, иначе е готино, но като съм говорил с нея ми се видя нещо скучна. Викам си, дали е възможно да е педал и заради това да не инвестира в разговора. Това беше перфектна логика за пияния ми ум. Излязох от кенефа, разгледах положението. Викам си сигурно се е тагнала на ташак. Иначе трябваше да я видя някъде. Запътих се към бара, гледам гаджето ме вика да танцуваме на някъв нещастен парцал. Викам, дейба и пробития ви вкус за музика, аре викам пак през мен да мине, Ударих един мазен галток от полупранзата си чаша, хубу, а аааа много хубу. Разцъкахме, в тоя момент с набитото си ляво око виждам цици, нормално беше, ама тия ми се видяха познати, викам си ще трябва да спирам брашното дейба, много ме бърка тоя глутен, хахахаха. В следващия момент, другото набито око вижда гъз, викам си баси майката и тва ми е познато. Гледам на горе, косата прическата, да, тая е на ръст, същатата. Викам на мацката
- Кефилите това маце?
Тя - Мхм, защо.
Аз - Аз си знам защо.
Помислих за не повече от минута и половина, мозъка роди нещо което изглеждаше годно. Запътих се, съвсем престорено непринуден към Светла(малко черничка за това съм я кръстил светла), подминавам я леко и се объщам, гледам я с погледа, тебе чукал ли съм те или не си заслужила. След това, сменям погледа с - Аааа, да чукал съм те. Става и ме прегръща, къде съм се бил губил, бивало ли така да се засичаме по-баровете, какво правила еди коя си. Глупости.
Аз - Ти защо не казваш, че си тук?
Тя - Аз съм се тагнала, който иска да додйде при мен.
Аз - С кого си?
Тя - ////..........асдксйхддбаснасйдлфйснкбаьйхбдйабд.
Аз - Ок, после ще мина да те видя, чакат ме.
Тя - Ние ще си ходим май.
Аз - Аааааа, изтървахме положение, сега ще ми се изсухли като агнешко черво из стомна. - По твоя инициатива ли?
Тя - Явно не ме познаваш.
Аз - Явно, трябва да променя това. Ела после при нас на бара.
Тя - С кого си?
Аз - Аз и една прителка, добра приятелка.
Тя - Ок, ще мина да ви видя.
Връщам се при гаджето.
Аз - Опекал съм нещата.
Тя - За какво говориш.
Аз - Сега ще дойде, една приятелка. За теб го правя мила, за теб го правя. И я целунах.
Тя - Ама, не може така, аз мислех, че е в кръга на шегата.
Аз - Дейба, май поебахме все. Нищо де, в най-лошия случай ще танцувам с 4 цици вместо с две. После ще движа положението.
Дойде и другото маце, веднага ударих по бара, викам трябва да ги напивам. Аз съм го гледал тоя филм и два три съм режисирал. Сега ще се нахакат, след това ще се разтанцуват, нищо чудно и да се разцелуват, след това бай АЗ ще подам въжето да има къде да се държат. Точно така го бях замислил. Дори се замислих дали в къщи е годно да ги поканя и да ги резна, както се казва да им ги изпъня гребеня.
Нещата не вървяха по план, през повечето време дори не се гледаха, трябваше да заръчам музика, помислих малко дали е нормално да се даде лева на певицата както знам, че е обичая във най-пропадналите кръчми в които съм върлувал. Сметнах за нужно да го направя. Подадох лева заръчах парцала. Запътих се лукаво към мацките, те сменили по някоя дума докато ме нямало, дръпнах Светла да го затанцуваме, стана започнах да натискам, дава дори се смее, викам си гуд. Друпнах и Диляна, да танцуваме тримата. Нещата бяха добре, и се изсухлих като кален галош от вълнен чорап оставих ги да си танцуват а аз се олабих на бара и запих както пише в буквара. Красива работа, задници цици се клатят, браво, много ми хареса. След броени секунди явно усетиха, че ме няма и започнаха да ме викат при тях. Аз се правя на ударен с мокър парцал. Викам вие и сами се справяте перфектно. Светла вика, ееее друго си е с мъж.
Мхмммм, идеалка.

Отивам да си нарежа едно сирене, че съм измрял от глад. Има още много действието се развива повече от седмица, пак ще драскам.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 536

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 01, 2019, 22:31:21 »

аде де дай малко повече  Grin Grin
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 47

Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2019, 18:48:24 »

Бате Manowar, най - голям си ти, чета поезията ти и се възхищавам и в същото време се спуквам от смях на сравненията ти хахаха. Ако искаш да станеш милионер, издай сборник с разкази  Grin Чакаме продължението, забил си ги на копието, няма как просто...
Активен

Who Dares Wins!
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 06, 2019, 20:12:06 »

До къде я бях докарал.

Да, нещата се подреждаха толкова добре, че в един момент си помислих, всъщност не съм отишъл да уринирам в некефа и да съм колабирал пиян залян, вътре на терекота и да сънувам, че положението е под контрол и цици и задници да са ми пред очите, а всъщност около мен да се са събрали загрижени лица и да се питат с поглед дали не съм мъртво копеле. Тази мисъл ми припомни, че е крайно време да ида да изсипя ферментето.
По пътя дадох газ на мозъка да роди, схема, план или пиниз да извърша най-страшното още тази вечер. Погледнах се в огледалото, викам кво става е, що мязам на ръфан каиш, туй нещу ней било никога. Погледнах си гръмоотвода, викам копеле кво прайм? А той дори не ме поглежда и вика,  тегаво е брат ми, ходи си ляггай тъс вечер аз съм аут кат та гледам и ти не си в по-добро състояние. Въйййй,  аз за ко са гърчих толкова време за да ме предаде най-вярното ми. Викам, окей пак за теб го правя. Излязох, малко ме облекчи, отидох до бара, гледам булките гледат пияни в една точка, Перфекция. Ударих каквото имаше в чашата, загледах чашата на Светла, ударих и нея. Викам на мацките, ае да се евкаоираме преди да съм почнал да правя прости работи. И какво толкова можеш да направиш ме запита Диляна, най-малкото което мога да направя е да извикам Капитан драйфос и да стане мазало цялата шибана кръчма.

Излязохме на вън, качих се в едно такси, викам на къде сте, в друга посока биле. Ок, ае чао, много здраве. в таксито си мсилех дали, тия двете няма да вземат да се сдерат без мен. Ама ми беше през кора. Прибрахс е, отворих една бира, пийнах и съм заспал.

Сабале ставам, оглеждам се, викам дейба сънувал съм, пак се оглеждам пак си мисля същото. Вдигам мобифона, гледам баси майката закъснявам за работа. Викам, чакай малко бе никъде няма да одя. По едно време телефона ми звъни, вдигам аз.
Той - Кво става ......., Сума пара извадих дадох, нищо не става, на ден 10 000 евро съм задна, идвай оправяй  нещата, ще вадя ножа ще стрелям на посоки, нервен съм.
Аз - Идвам, няма се плашиш. Ще изпипаме положението, настанала е инфекция, ще лекувам.
На работа, работя и мисля, мисля работейки, викам си няма вариянт да играя на два фронта едновременно, трябва да измисля нещо. Няма как да тараша на две ниви. Мисля си, ще го игра партизанската, ще опека нещата с едната, с другата после.

Пиша на диляна.
Аз - Има ли за какво да се извинявам от снощи?
Тя - Не, беше много яко, всичко ти е простено.
Аз - Дяволска работа, сега нямам вариант да те поканя на извинителна вечеря.
Тя - Миличкия, само това ли може да измислиш?
Аз - Много работи съм измислил, миличката, половината не съм ти ги казал за друагат половина изобщо не знаеш.
Тя - Аз си мислех, че нямаме тайни един от друг.
Аз - На прима виста, никога не си ми казвала защо се отказа от мъжете, и кога се случи това?
Тя - Никога, не съм се отказвала от тях, просто жените са ми по-интересни, иначе преди около 3 години ми беше последната среща с мъж.
Веднага затворих вайбъра. Викам си мамка му, пак тежка задача. 3 години, тва означава, че 3 години тва чудо не е копано. Кой знае, какви изненади ме чакат. Заочнах да преценявам ситуацията, мозъка е рационална машина, 3 години, значи не е минавал дори и шомпол, да не говорим за райбер. Е как няма да се повреди резбата, та чак се е обърнала. Мамка му, сигурно и фаска няма. Ще трябва да се работи много прецизно с перфектен иснтрумент, на ниски обороти с малка стъпна, ще пусна шомпол за да се разбере, точно с какво си имаме работа, след това ще мина на нож докато го изкарам на размер, правя фаска, пускам 4 пъти райбера, дано да излезе на ремонт, след това правим хонинг в полследните 44 милиметра. В началото нарязваме нова резба с правилна посока и би трябвало да стане.. Мамка му, това са часове работа. Ще трябва да плаща.
Вадя пак вайбъра.
Аз - Довечера може да излезеш да гледаме филм.
Тя - На кино ли ме каниш?
Аз - Нещо такова. Съвсем дружески афкорс.
Тя - Съвсем дружески, ще приема за това, че си сладур.
Мисля си изпипах положението.
По късно ми писа, че имало няколко интересни предложения за филм в някво кино. Викам си тая, верно ли си мисли, че ще я водя на кино, аз имам да работя по оправяне на разбата, тя на кино ще ме води.
Настъпи вечерта, поканих я в скромната си квартирка. Дори филм не бях изтеглил. Бях сготвил, брутална зеленчукова чорбица, бобена салата, червено вино. В момента в който овкусих боба, се сетих, че води не съм сменял. Дано да не я натегне на газове, не знам как ще реагира червото на боба. Не беше добра идея май. Как да е.
Тя - Хайде да дойдеш да ме вземеш.
Аз - Пил съм, вземи си такси.
Тя - Тогава няма да дойда.
Аз - Ако не искаш с такси, може и с градския.
Тя - Оффф/
Аз - Идааа, не бой се.
Тя - Знаех си. Ха ха ха.
Взех, какво да правя. Така или иначе бях извадил еротичните чаршафи. Влизаме в нази, коментира, че е съм решил апартамента си все едно жена ми е помагала. Тая педераст като нея ли е опитва да ме изкара. Взех и връхната дреха, разнесе се аромат на къпано и парфюмирано гадженце. Огледах как е положението, бяла тениска с достойно деколте, черн клин и тъмно синя риза върху. Чорапите и бяха чисти преди да се разходи из нас. Предложих и моите, пантофки, прие. Жабок да скита из къщи не бях виждал. Искаш ли да те разведа, изглежда все едно ти е интересно, и казах аз.
В банята - Това е банята, тук се къпя, това е пералнята тя пере, понякога и съсипва дрехи. Хола е това, тук нищо не правя. А сега, това е спалнята тук спя и какво ли още не. Бутнах я на спалнята, падна по гръб, майко изпука, но не беше счупила нищо. Започна да се смее. Вика, и сега какво? Хвърлих тениската да покажа малко плът. Разкопчах дънките и я напднах фланогово. Започнахме да се целуваме и да ме опипва по задника.
Аз - Ти нали, харесваше жени бе?
Тя - С теб се чувствам все едно съм с жена.
Ауууу, направо ми заби нож в гъзъ. Викам, ше и правя показно. Станах.
Аз - Един момент моля. Хвърлих дънките. Викам, намери разликите.
Крие си очите и се смее. Легнах пак върху нея и стана нещо страшно и невиждано с просто око.
След едно извесно време, отидох в хола, запалих цигара погледнах си салама вика, еваларка ти бичим, гелем пич си ти, много голем. По едно време иде. Гледа ме все едно съм и изял десерта.
Аз - Това да ти е за урок.
Тя - Смее се, трудно ще го забравя, но нищо не научих.
Аз - Няма, се плашиш, запали един фишек и пак ще обеснявам.

Утре пак, сега ше сваря един грах да мушна, че съм измрял от глад.
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 07, 2019, 19:09:07 »

И те така. Решихме проблема още веднъж дваж. Олекна ми на душата. Огладнях, допи ми се. Идеята ми беше да седна да се наям да се напия, ако има смисъл да ударя още едни кисии и да заспя като пор вдовец. Но възпитанието което имам, макар и лошо все пак имам такова, не ми позволи. Трябваше да се представя на висота.
Отворих една мощна Сельодка, Един брутален Сафрид бях заложил консерва миналата година, едно сирене на 2 седмици стайна температура, перфектно узряло или леко вмирисало се. Отворих, бутилка водка, контрабанда. И запуших. Оказа се, че подбора на ястията не и е по вкуса, като не и харесва да оди да плющи в КФС, ментъс работа не ме бърка. и водка не пиела, а бой ядеш ли, си мислех да я питам. На нея подадох виното. Напих се.
Аз - Мила, мисля, че е време да проведем разговор който отдавна отлагам.
Тя - Хайде.
Аз - Мисля, че трябва да разнообразим сексуалния си живот. Всичко се превърна в рутина, иска ми се да внесем малко свежест.
Тя - Хахахах, аз мислех да го прекратим, но нека да чуя какво предлагаш.
Аз - Сега, в предвид това, че си педал.
Тя - Престани да ме наричаш така.
Аз - А как се нарича човек който иска да думка собствения си пол?
Тя - Както виждаш не е само собствения си пол искам да ДУМКАМ(натърти на думата)
Аз - С други думи си педал ама на кантар?
Тя - Чак сега разбирам, ти си идиот, нали?
Аз - Хахах, помниш ли мадамата от пианобара?
Тя - Знам на къде биеш. И аз си го мислех.
Аз - Ти си била много палава бе.
Тя - Не знам защо но с теб не ми е трудно да споделям фантазиите си.
Аз - Какви други фантазии имаш?
Тя - Иска ми се да те вържа.
Аз - Значи до тук само една фантазия имаш кадърна. Да вързваш, може магарето на село.
Тя - Доста задръстен, ще се окажеш. Жалко, по-отворен изглеждаше.
Аз - И твоите цици изглеждаха по големи като беше с дрехи, но не се оплаквам и се уча да живея с това. Как си представяш нещата?
Тя - Просто я питай дали иска да се видим само тримата.
Аз - Да се видим сигурно ще иска, но аз и на снимка мога да я гледам.
Тя - Тя ще разбере какво искаш да кажеш.
Аз - Аз, ще разбере, че я каня да пием.
Тя - Това също е вариант. Знам как да предразположа една жена.
Аз - И аз знам, ти можеш да потвърдиш...
Тя - Знаеш ти, добре, че те съжалих и ти пуснах.
Аз - Ха ха, много добре, да се възползваш от мен и моментната ми слабост.
Напих се и съм заспал.
На другия ден ставам правя едно кафе, отварям едно кисело мляко удрям, пия, правя, струвам. Викам, ае ставай, че чинии има за миене.
Тя - Изчезни от тука бе.
Аз - Ти от моя апартамент ли ме гониш бе?
Тя - Не само ще те изгоня, моли се да не те набия. Цяла нощ сънувам как го правите със Светлето.
Аз - А ти какво правеше?
Тя - Сънувах, нали ти казах.
Викам си тая е аутава, по-добре да вдига гълъбите и повече да не се сеща за мен. Дали пък да не се пробвам за един кларинет рано сабале?!? Пробвах, резачка.
Отидох на работа, разцъках, поработих, обелих по някоя и друга приказка с ората. Посмяхме се. Но не мога да избия от ума си задника на Диляна, чудех се дали няма да я загазя ако се съберат двата задника на Диляна и на Светла и дали няма да стане така, че да се влюбя, после да трябва да страда, да трябва да пия за да давя мъката да се хвърлям от мостовете, да слагам край на мъките. Помислих си, още нищо не е сигурно а аз започнах да мисля как ще се трепя.
Гледам си телефона, Диляна ми писала, дали съм доворил със Светла. Мисля си, малиии тая загоряла на каубойски тиган за лъжица мас. Ръга и се като на черен пор.
Аз - Да, каза, че не и се занимава с теб. Хахах.
Тя - Къв си смотан. Питай я за Петък или събота вечер.
Аз - Ами ако аз не мога?
Тя - Тогава, без теб.
Аз - Без мен не виждам какво ще правите освен да се хапете.
Тя - Ако си свободен, ще видиш какво ще правим двете.
Мисля си, дейба тая ми извива ръцете. Пиша на Светла.
Аз - Петък вечер, на тройна среща те каня.
Тя - Хахах, и ти здравей. С кого е?
Аз - С бамбината от бара.
Тя - С Диляна?
Аз - добър знак е, че е запомнила името и - Именно. Харесала, те е като компания и те кани с нас.
Тя - Като компания ли? Само тя ли ме кани?
Аз - Всичките те каним. Като компания, да
Тя - И аз я харесвам, готина е.
Аз - Защо не се вземете, напоследък е модерно.
Тя - И какво ако се вземем.
Аз -  Ще ви взема и двете аз.
Тя - Хахах. Напомни ми в петък.
Аз - Запиши си и ти ми напомни.

Досйде събота, отидохме в същия бар. Чувствах се малко, гвоздей в торба с дъски, не знаеш къде да се забиеш. Отначало нещата не изглеждаха никак обнадеждаващо, дори си беше пъна скука.  Бара беше олмъст опразен, музиката беше боклук, певицата още не беше се явила. Много исках, да се случат нещата, но реших че ако не се случат винаги мога да си направя една сиромашка сватба и да остана доволен от живота. Което може би, щеше да бъде по читавия вариант за мен, вместо да се да ровя като див къртик на две ниви едновременно. Но веднъж щом съм се хванал на хорото, ще се наложи да го изиграя. Най-накрая излезе певицата изрева мощно, вика тази вечер имаме частно парти на един джентълмен и две прекрасни девеойки. Гаджетата се изкефиха на това, веднага си пролича как им се вдигнаха акциите. Пиенето вървеше много добре, наливах се все едно няма да има утре. След около час нещата започнаха да излизат от контрол или по скоро да се нареждат. Танцувахме, едва успявах да удържа динамиката на погледите, жестовете, умът ми беше под огромно натоварване толкова много информация бе необходимо да обработи за единица време. Приближих се до Светла и и казах в охото, че искам да видя как се целуват с Диляна.
Тя - смее се и ме гледа еротично след това погледна по същия начин Диляна - А тя иска ли?
Аз - От половин час само за това говори. (излъгах разбира се, беше ми интересно да видя реакцията на диляна).
Тая откачалка верно я целуна, бях от страни и за не повече от 2 стотни се наслаждавах на гледката, бях на ръба да разпъна палатката, тогава мозъка ми отново роди. Дръпнах ръката на Диляна от кръста на Светла, а с другата си ръка я стиснах за задника. вероятно си помисли, че го е направила Диляна, защото започна да я натиска още повече. Щях да откача, красива работа. Но къде оставах аз в цялата игра? Явно сиромашката сватба ставаше все по-неизбежна. Пуснаха се, сега беше моя момент, целунах първо диляна след това Светла и пак Диляна.
За да избегна неудобство от създалата се ситуация пуснах майтап, че сега все едно са се целували. И двете се засмяха. Продължихме да танцуваме.
С- Много сладка Двойка сте.
Аз - Не сме двойка, приятели сме.
Тя - Така ли?
Аз - Да, също като с теб.
Тя -Хахах. Не се държите като приятели.
Аз - Ти ли го казваш, все едно аз я целувах.
Тя - Хахах, ти ме предизвика.
Аз - За какво ли друго мога да те предизвикам?!?
Тя - Не знам, ще видим.
Аз - Би ли си?
Тя - Не, нормална съм си.
Нормална, ама жив педераст.
Малко по малко, нещата се пренесоха в апартамента на Диляна, който беше най-близо.
Влязох в апартамента изпуших един фиш, седнах на дивна.
Аз - Аз, ще си лягам момичета, ако има нещо интересно което да се види ме събудете.
Д - Кое ще ти бъде интересно?
Аз - Да изиграем една игра. Нямаше фъстъци или боб, за това бе нужно да използвам леща. Сложих една чаша в края на масата. Правилата бяха, ако вкараш казваш какво да правят другите двама, ако пропуснеш те ти казват какво да правиш. Усетих Диляна, че нарочно пропускаше. Не след дълго почти се съблякохме, вече се бяхме и целували, бях накарал Светла да пляска Диляна по дупето и да я държи за косата. Слеващото което вкарам, щеше да бъде да си оближат циците.

Нещата се подредиха. всичко минака както трябва.
Не беше никак кофти, но съм правил и по-хубав секс. Досадно беше, че нон стоп трябваше да сменям презервативи. Но гледката беше убийствена, убийствен верно.

ДИ ЕНД.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1923

Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 07, 2019, 21:54:43 »

Не знам, не знам. Нямам думи. Превъртя играта човек. Готов си за порно филм направо.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 09, 2019, 20:19:32 »

Coconut Crab - Нужни са по-сериозни габарити за да взема роля в порно филм.

Пишейки темата се сетих да драсна някой е друг ред на едната. Оказва се, че след КуРшението, хахах, са се видели още два пъти на кафе и това е. Очевидно моето въже е била връзката между тях. Мхммм.
Активен

Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #7 -: Юни 23, 2019, 01:35:45 »

Голям си лудак, брат.

Някои неща не се променят, още се смея на пакета мановар про 2010 хахаха
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: