Tyxo.bg counter 3v1
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:20:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 3v1  (Прочетена 2147 пъти)
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
3v1
« -: Май 11, 2019, 16:42:22 »

Здравейте, нека и аз да споделя със вас за няколко успешни клоуза, нещата се случват в интервала от 2 месеца.
№1
Бачкам си аз и бам покана в фб,разцъках я мацката гледам кефи се , пописахме си 2 дена и тръгва да я викам на среща уж всичко беше ок в последния момент ми написа един ферман извинения и причини поради които, не можела .
аз: ще имаш бая да се реваншираш
тя: щом се налага ще правя каквото трябва (за жалост нямам  чата, все пак тогава бях обвързан хаха )
Беше събота около 7 и 30 , перфе тъкмо беше започнало да се стъмва , гледам я нашата се разбързала веднага я гушнах и започнах с бъзиците
аз: Нещо много закъсняваш няма да се разберем така
Тя : Съжелявам просто идвам от .... доста време ми отне да стигна до тук
аз: Нормално  виж какъв си дребосък (бам айде 1 шамар)
Тя само ме дразниш за това ли излезнахме
Аз; Да ти какво очакваше
Нещо се нацупи при което  и казвам виж аз с кисели мацки не се занимава.
Не след дълго последваха още бая шамари от нея
Аз: Ако още веднъж ме удариш ще ти насиня задника, със супер сериозен тон
Започнах да я бъзикам че е монахиня и е дала обет за целомъдрие.
Налита вече на бой хванах и ръката, и я ущипах по задника.
Шит - Ти си обвързан и се дръпна от мен
Аз :  Така е не знам какво правя с теб ще ме развалиш
Тя: не си нося отверката че да те разваля
Аз: И по добре знам ли какво си правила с нея (откачи хаха  )
повървяхме и започнах да  наблягам на рапорта поговорихме си около 30 ,40 минути ,при което седнахме на една пейка лаф още 10 15 минути и вече я бях награбил.
Падна здраво натискане
Аз студено ми е отиваме в колата .
Хванах я за ръка и в колата ,отворих и задната врата и я набутах отзад  не след дълго вече нещата просто се случиха ...

№ 2
С това момиче съм се забивал 2016, но нищо само до кис клоуз бяхме стигнали
пописахме си цял ден при което и вкарвам оферта да се видим бая се дърпаше но накрая се нави.
Излизаме, аз май си се променила .
Тя: да с нова прическа съм
Аз; да забелязах приличаш на лесбийка
тя: А твоята е гейска
Аз: Да аз не крия моите наклонности, все пак трябва от далече да ми личи.
Седнахме на една пейка започна да ме разпитва защо съм си татуирал вълк
Аз: защото съм вълк знаеш ли как хапя
Тя: няма нужда
Не след дълго тръгнах да я целувам по врата дърпа се , не била такава след толкова време от нищото съм се появявал и куп женски глупости.Мрънка не бивало аз да правя това , обаче аз  продължавам през дънките я търкам по пуситу.
Аз: знаеш ли много си скучна
Тя: На публични места да (изгоря си викам )
Аз: Ще ти дам възможност да ми покажеш
Започна здраво настискане, по едно време и казвам тръгваме хващам я за ръка и я водя.
Тя: къде отиваме
Аз: ще видиш
Стигнахме до колата, добре че бях спрял на скришно място хаха
Тя: Ужас бмв
Аз: Да
Тръгва да се качва отпред
Аз: оо не малките деца се возят отзад само качи се и моментално се награбихме
Тя: нали знаеш че нищо няма да правим
Аз: знам
Такова дърпане няма, сигурно 40 минути не дава да я пипам , накрая се добрах до гащичките и не след дълго се предаде.

№3
И нещо прясно от 2 дена
Тази мацка я бях намерил на главната но нещо не станаха нещата само фб разменихме,
гледам я малее тя станала много яка и това русо...
Писахме си ден два и я извиках да излезем.
Излизаме и какво да видя идва и то далеч ги е наперила,гушкам я и тръгваме да си говорим все едно се познаваме от 10 години много лаф бъзици , не се сдържах и и подхвърлям май обичаш да пиеш боза .
Тя не ужас ..
Аз : хайде не лъжи  или си натъпкала чорапи за да ме заблудиш.
Тръгва да ме бие като и държа ръцете и и обеснявам да не да бие бъдещия си мъж и че отиваме да се женим.Залива се от смях  падна доста обикаляне, седнахме на една пейка и започнах с рапорта и киното, поисках да и видя маникюра при което и казах че повече няма да се бъзикам с нея.Както си говорихме просто я предърпах към мен и я прегърнах а главата си забих право в циците и.
Аз: Хм може да те ползвам като възглавничка, падна доста смях по погледа и личеше че ми е яко навита.Последва обарване по задника целувки по врата ,но не и по устните искам да я подпаля здраво.Горката вече ме гледаше онзи влажен поглед, при което сменям темата спирам киното ставам друг човек, започнахме да се целим с джанки абе яко лиготия.
Аз: казах ти че с мен няма да си кротка .
Тя: Да защото ме дразниш.
Без да казвам и дума я придърпах към мен и започнахме да се целуваме, никаква съпротива понатискахме се и започнах да и обяснявам за една песен която много ме  кефи оказа се че и на нея и допада.
Аз: Виждаш ли един за друг сме създадени.
Тя: Да  и последваха доста целувки.
Аз: Виж започва да ми става студено хайде на топло, нави се отидохме в колата
Тръгна да пали цигара или я гаси или вън, излезе изпуши я през това време игнор.
Влезна започнахме да се натискаме тя какво правиш , не съм такава , престани и още какво ли не последва аз само казвах добре било първа среща винаги ли съм правел така.
Аз Само с сладките блондинки, които успеят да ме провокират грейна цялата .
Не се дава  тръгнах да и слагам ръката да ми го пипа, какво правиш и се дърпа .
Дръпнах крачка назад рапорт бъзици пак кино.
Шит: май имаш доста опит в колата като гледам какви пози заемаш .
Аз; Аз какви за атака ли я иронизирам и започвам да и се смея .
Нещо се нацупи гушнах я предърпах я към мен и я разцелувах.
Пробвам да и бъркам забива мощно нокти издра ме целия не се дава, тогава се сетих за Стоун (голям си бате) извадих го, и и го дадох започна да го пипа.
Тя: голям мерак ,естествено я игнорирах.
Тя не ме пипай, че ще ми натъпчеш тампона навътре( фааак верно е в цикъл)
Вика скоро ли ще свършиш ,аз няма да е с чекия но можеш да помогнеш с уста нали си завършила френската, не искала бла бла бла  хванах и главата и бам, малее врено е учила френски. хахаха
Следва продължение...

Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 771

Профил
« Отговор #1 -: Май 12, 2019, 12:02:02 »

Ти вече си завършен хищник. Какво мога да коментирам, просто е удоволствие да се четат такива репорти.

При теб винаги го е имало това, че умееш да ги разсмиваш , да вкарваш един по-лек тон и от там да ескалираш лесно киното. Сега обаче си почнал да сменяш темпото в сетовете , да минаваш през различен спектър на емоции и да калибрираш кога, кое и по колко. Това е играта в чистия си вид.

А за умението ти да биеш шитки мога и аз да се уча от теб Smiley Винаги си абсолютно нереактивен към глупостите и шитките и си водиш сета на където си решил. Но освен това уцелваш точно кога да е игнор, кога да я иронизираш, кога да я накажеш и кога да обърнеш шита в шега. Това е уникално умение и ще ти носи много успехи в бъдеще.

И в трите сета е имало моменти , в които можеш или да изгубиш сета или да го спечелиш напълно. Без риск няма успех. Това е наградата за не безопасната игра и сексуализирането на сета.

А като гледам си набрал и рутина покрай тези сетове, така че очаквам в бъдеще още успехи. Още веднъж поздрави за добрите сетове и уникалния стил на игра. И да не забравиш да постваш и следващите клоузове Smiley
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 536

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 12, 2019, 16:44:24 »

Човек браво добре си ги вързал . РЕП от мен !
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #3 -: Май 12, 2019, 21:48:51 »

Браво и от мен! Доказателство че може и без терен  Smiley (за всички, които оправдават липсата си на действия с лоша логистика)
Активен
recheck
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #4 -: Май 20, 2019, 20:12:25 »

И след като ги оправиш, след това какво става? Чувате ли се, излизате ли... etc. ?
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1573

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Май 21, 2019, 10:27:19 »

Поздравления за добрата игра!

В кой град се случват сетовете?

1. Общо-взето и трите са били готови 'да им го сло*иш' и са били в твоя фрейм. Писали сте си и си ги играл преди това - драсни малко ключови моменти точно от налагането на твоя фрейм и карането да инвестират. Пример: там където става кисела и се нацупва. ти: 'при което  и казвам виж аз с кисели мацки не се занимавам.' ... 'Не след дълго последваха още бая шамари от нея'. Демек, предизвикваш доста силна реакция, само с пуш, което няма да работи ако тя не е вече захапала и инвестирала. Много често съм имал реакции от типа на - 'ми хубу - тръгвай си/не се занимавай' (нали, не се занимаваш с кисели - но седиш при нея).

2. За разбиването на лмр-а в колата - 3от3 в описаните сетове. Понеже играеш на фуулс мейт - колко ти е успевемостта по принцип. Демек, колко често се случват такива, в колата да се закучат и да не можеш да пенетрираш и опиши детайли точно от лмр-чупенето Wink
Активен

I'm a very special kind of monster
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Май 22, 2019, 16:55:56 »

Здравей Slayer, отново ме хвърли в размисъл "Много често съм имал реакции от типа на - 'ми хубу - тръгвай си/не се занимавай" за това дори не се бях замислял, не си спомням много и сетовете за това съм го написал така, като цяло и 3те са от Пловдив предимно там играя защото моя град е малък ..
Активен

Емил Куе
MuchGotinVeryCool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #7 -: Юни 21, 2019, 13:49:19 »

Много добро, почерпих вдъхновение, само един въпрос имам, като пишете рапорти как се сещате какво са ви казали и как сте отговорили, аз например забравям почти всичко още на следващия ден, нямам тренинг явно... Grin
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юни 21, 2019, 16:05:40 »

Братле не се сещам  и аз, доста моменти ми се губят  Embarrassed
Активен

Емил Куе
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #9 -: Юни 21, 2019, 18:30:15 »

Евала, голям звяр. Трябва да си разберем, ако смяташ да си изпълниш заканата за Слънчака.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: