Tyxo.bg counter Как да заговоря момиче от съседния клас?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 17, 2019, 01:40:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да заговоря момиче от съседния клас?  (Прочетена 1322 пъти)
Илия
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Май 16, 2019, 00:01:59 »

Здравейте! Ще започна с това че съм на 16 и си паднах  по едно момиче от съседния клас. За сега само си харесваме снимките в инстаграм(аз основно) и до там... Няколко пъти съм мислил дали да не я питам нещо на някое стори и да започна разговор по някакъв начин, но просто не се сещам какво да напиша или да я питам.... Попринцип не съм от най-приказливите когато има момиче наоколо, но искам да се променя и да се развивам! Е та въпросът ми е какво да направя, как да постъпя в такава ситуация, дали да пиша нещо на стори и какво, дали направо да и пиша, което не съм сигурен че искам че ще е добра идея (предпочитам на сигурно) или нещо друго?

Благодаря ви предварително!  Smiley
Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 35

Профил
« Отговор #1 -: Май 16, 2019, 08:13:42 »

Здрасти! Защо мислиш, че единственият възможен начин да я заговориш е чрез чат ? Ще имаш много по-голям шанс ако просто отидеш и я заприказваш на живо. Повярвай ми не са много момчетата на твоята възраст които я заговарят на живо. Виж "чатъри" и "лайквачи" най-вероятно има бол. Особено ако е по-хубаво момичето. В тази връзка намали и лайкванията на снимките. Така си просто един от 146-тимата други харесващи ѝ снимките.

В тази връзка наскоро имах подобна история. Седим си с двама приятели в един клуб. През една маса седи групичка момчета и момичета. И единят пич от моята маса вика "Ей, харесва ми еди кое си момиче на онази маса, заглеждам я от известно време" и ние му казваме "Супер! Иди я заговори и се запознай" и тоя "О не, не! Намерете ми я във фейсбук - аз ще ѝ пиша" и така на няколко пъти го подканвахме и той все вика намерете ми я във фейса да и пиша. Накрая му викаме и кво ще ѝ кажеш "Гледам те на живо ама нямах топки да те заприказвам да затова ти пиша". Още го ебаваме за това, да ти кажа...

Та иди и я заприказвай. Можеш и индиректно да почнеш с нещо от училище. Пошегувай се нещо с нея. Питай я за пищови по биология. Или просто и кажи "Здраси, аз съм Илия и идвам да се запозная с теб". Според зависи колко си уверен ти си прецени подхода. Мисля, че така ще имаш по-голям успех.
Активен
Илия
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Май 16, 2019, 09:22:12 »

Здрасти! Защо мислиш, че единственият възможен начин да я заговориш е чрез чат ? Ще имаш много по-голям шанс ако просто отидеш и я заприказваш на живо. Повярвай ми не са много момчетата на твоята възраст които я заговарят на живо. Виж "чатъри" и "лайквачи" най-вероятно има бол. Особено ако е по-хубаво момичето. В тази връзка намали и лайкванията на снимките. Така си просто един от 146-тимата други харесващи ѝ снимките.

В тази връзка наскоро имах подобна история. Седим си с двама приятели в един клуб. През една маса седи групичка момчета и момичета. И единят пич от моята маса вика "Ей, харесва ми еди кое си момиче на онази маса, заглеждам я от известно време" и ние му казваме "Супер! Иди я заговори и се запознай" и тоя "О не, не! Намерете ми я във фейсбук - аз ще ѝ пиша" и така на няколко пъти го подканвахме и той все вика намерете ми я във фейса да и пиша. Накрая му викаме и кво ще ѝ кажеш "Гледам те на живо ама нямах топки да те заприказвам да затова ти пиша". Още го ебаваме за това, да ти кажа...

Та иди и я заприказвай. Можеш и индиректно да почнеш с нещо от училище. Пошегувай се нещо с нея. Питай я за пищови по биология. Или просто и кажи "Здраси, аз съм Илия и идвам да се запозная с теб". Според зависи колко си уверен ти си прецени подхода. Мисля, че така ще имаш по-голям успех.
Благодаря за бързия отговор! Ще помисля, ще събера кураж и най-вероятно ще прбвам както ти ми каза. Smiley
Активен
Илия
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 16, 2019, 09:27:06 »

Но тук всъщност идва и другия проблем... след като и кажа здрасти аз съм.... и тн....не знам какво друго.. ще блокирам както винаги и ще си изпаднем в една много неловка ситуация от която пък изход няма.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 935

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 17, 2019, 11:08:05 »

Но тук всъщност идва и другия проблем... след като и кажа здрасти аз съм.... и тн....не знам какво друго.. ще блокирам както винаги и ще си изпаднем в една много неловка ситуация от която пък изход няма.

Че блокирай, какъв е проблема? Изпадни в неловка ситуация. Като няма изход от ситуацията, стой си така в нея. Би било забавно Smiley
Още не си заговорил момичето, а вече търсиш и изход.
А следващия път няма да блокираш толкова лесно. 
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1531

Профил
« Отговор #5 -: Май 17, 2019, 17:52:26 »

Че блокирай, какъв е проблема? Изпадни в неловка ситуация. Като няма изход от ситуацията, стой си така в нея. Би било забавно Smiley
Още не си заговорил момичето, а вече търсиш и изход.
А следващия път няма да блокираш толкова лесно.  

Много добре казано. Опитвай, проба/грешка, пък к'вот стане.
Активен

Бъди Слънце!
Илия
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Май 17, 2019, 18:12:14 »

Много сте прави!..... Знам че малко ще се отклонят от темата но се оказа че един мой много добър приятел(от моя клас) вече е в по-напреднала позиция от мен... Не знам какво да правя... Дали да се опитвам още с момичето или да му я предостъпя... Чувал съм че приятелството над любовта, но да си кажа отстрани изглежда много по-лесно! Някакви предложения? Имам вече някакво начало ама все пак ще е тъпо от моя страна! :/
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 935

Профил WWW
« Отговор #7 -: Май 17, 2019, 22:35:15 »

Много сте прави!..... Знам че малко ще се отклонят от темата но се оказа че един мой много добър приятел(от моя клас) вече е в по-напреднала позиция от мен... Не знам какво да правя... Дали да се опитвам още с момичето или да му я предостъпя... Чувал съм че приятелството над любовта, но да си кажа отстрани изглежда много по-лесно! Някакви предложения? Имам вече някакво начало ама все пак ще е тъпо от моя страна! :/

Какво значи, че е по-напред? Чука ли я вече? Ако само я харесва е в същата позиция като теб. Ако и купува закуски в голямото междучасие - също. Ако наистина я чука, не си знаел и толкова. Wink
Твоята работа е да я заговориш и да пробваш да я изкараш на среща. Подготви си терен и си помисли как да я закараш до него. Не са необходими теории и философии, нито обяснения пред него.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3779

Профил
« Отговор #8 -: Май 20, 2019, 00:34:30 »

Но тук всъщност идва и другия проблем... след като и кажа здрасти аз съм.... и тн....не знам какво друго.. ще блокирам както винаги
Ами като е така, значи не заслужаваш да ебеш. То тая работа как мислиш, че става - господ ти ги пуска наготово, защото си бил добро момче?
Момичета искат да се забавляват, искат да са с готини пичове - ако ти блокираш на първата дума, ми няма да ти пусне, и ще е права. Карай на чекии.
Ако ли пък решиш да направиш промяна в себе си, вземи започни отнякъде. Общувай с приятели, общувай с непознати, общувай с момичета... след време ще ти идва отвътре и няма вече да блокираш, тогава вече се пробвай на готините мацки.
Активен
MuchGotinVeryCool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #9 -: Юни 20, 2019, 18:27:21 »

Общо взето мацките на твоите години, ако ги заговориш от раз в коридора най-много да се уплашат, освен ако не е някоя отракана, ам ако е отракана, а ти нямаш някакъв социален статус в даскалото, си гола вода, имам в предвид ще те резне веднага, ще ти кажа аз какво правих преди. Отговарям и на сторитата с нещо закачливо, никога сериозно, така седмица, две. През това време започни да я поздравяваш по коридорите, да видиш че няма нищо страшно, като посъбереш смелост отиваш и я заговаряш. Форума е много добър, но повечето неща които ги пише тук са далеч от ученическите свалки, свенливостта е нещо нормално за вашите години, така че споко, не е нужно всичко да е по тукашен образец. Айде успех и действай !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: