Tyxo.bg counter Аз предлагам годеж на гаджето си, а тя била влюбена в друг
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 21, 2019, 15:48:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз предлагам годеж на гаджето си, а тя била влюбена в друг  (Прочетена 290 пъти)
berbatov_133
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Май 17, 2019, 18:41:42 »

Здравейте на всички нов съм тука...малко помощ със съвет.Историята е следната.Имах приятелка с която бяхме 3 години и половина.В началото всичко беше повече от чудесно тя беше лудо влюбена . Искаше годежи,да вземаме апартаменти ,бебета и тн.Аз се дърпах - можеби защото не бях сигурен, а и тя и семейството и много ме притискаха ,а аз съм от този тип хора ,че когато го притискаш и се дърпат.В един момент това че тя толкова много ме обичаше ,приказките и въобще всеки ден звънене и говорене за всичко сякаш ме задушаваше и аз имам чувството че изстинах или я бях приел за даденост и че когато и да пожелая нали всичко е ок ,но груба и голяма грешка!! Миналата година по Коледа се скарахме защото играеше една игра на телефона общо взето си помислих за глупости ...Тогава взех решение най-накрая да направя първата стъпка - да и преложа пръстен ...да ама не ...тя каза "че нито да нито не ми казва и че усеща че просто сега не бил моментът,но искала да не приемам че ми е отказала ".Аз естествено се позамислих и за няколко дена разбрах че е хлътнала здраво във един чужденец който е женен със две деца във играта която играеше.Имало чат там и сещате се ония е омайвал и тя яко ама под яко говоря яко и се завъртя главата.В този момент имам чувството че изпаднах във шок - буквално за няколко дена ...първосигнално реших да я извикам на заведение и и казах че знам всичко попитах я дали ще спре комуникацията си със него -тя каза че не можела и му го дължала след което аз и казах че всичко приключва и на добър час един вид.Да обаче минаха 20 дена и аз през цялото време сещате се спомени,какво стана от такава история да приключи баш по такъв тъп начин ,това беше момичето ми и си казах оооо ще се опитам да оправя кашата и се появих отново .Тя ме отряза ,каза ми че не ме обичала вече била истинала и тн .аз съм ги чувал такива и си казах продължавам да си натискам постепенно така през седмичка две паузичка и си натискам все ще потдаде ...прбвах със пълните простотии романтичните глупости (ясно ви е  Cheesy ) не се получаваше естествено,звънях и и си признавам че в желанието си да се оправим я позадуших със тъпи въпроси (отново се сещате Cheesy)- на тези въпроси получих отговор 8 -9 пъти "на този етап не го чувствам да се събираме"..."за сега не " "имам нужда от време " " притискаш ме и ме караш още повече да се заинатявам" мина време и каза че искала "да ми бъде най-добрата приятелка"- класика няма как да не минем и през нея Cheesy Cheesy аз и казах хубаво но и написах едни условия (защото няма как да съм само приятел с жена-аз да не съм женчо пфф ) ... моята идея беше чрез приятелството тя да свали гарда и да започнем да говорим и леко по леко да излизаме и нещата да се получат .Та ...към днешна дата вече 5 месеца аз се опитвам -да правех на 3-4 пъти дистанции с по една или 2 седмици и пак нещо опитвам.Но ефекта е нулев.Комункацията ни е следната - аз като и пиша тя или ми отговаря със една-две думи и най-често след 2-3 часа размисъл или чак на сутринтта ... когато и звънна попринцип говорим нормално ,но няколко пъти ме отряза за говорене - нещо имала да прави и глупости ...когато е поканя да излезнем имала работа и на този етап трябвало да се успокоят нещата и било рано да излизаме пък било то като прятели.Пише си всяка вечер със ония чужденеца -вече направиха много време писане.Когато съм я питал тя все отговаря ,че той и бил най-добрият приятел вече едва ли не ,но това са глупости ! Мисълта ми е момчета ...посъветвайте ме нещо ,защото заради такава тъпня не искам да си губя момичето ,но ми става трудничко...можете да ме питате всичко ,защото те нещата са много и аз не мога ест.да напиша всичко и написах така най-основното -Благодаря предварително и ще се радвам на всякакви мненеия
Активен
leader7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2019, 19:54:13 »

Бита карта си брат, престани да се унижаваш. За това изгубено време ,можеше да се влюбиш 5 пъти и да изчукаш 100 мацки
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1896

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 20, 2019, 09:08:49 »

Човек, тя не те уважава, унижила те е, ти също не се уважаваш - няма никога да я имаш така. Съвет - забрави я. Търси друга жена. Дори евентуално да се съберете - тя ти е изневерила и не те уважава - това не се поправя. Другото, което е - тя явно има желание за брак, семейство, ти не си й ги дал и после си почнал да ги даваш, когато тя вече те е прежалила. Не става така според мен. Трябва да имате обща линия на поведение от началото - брак ли ще правите, само гаджета ли сте, след пет години ли ще се жените или сте заедно само за секс - линията трябва да е обща и съгласувана. Вашата не е.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: