Tyxo.bg counter Аз предлагам годеж на гаджето си, а тя била влюбена в друг
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 15, 2019, 15:06:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз предлагам годеж на гаджето си, а тя била влюбена в друг  (Прочетена 1436 пъти)
berbatov_133
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Май 17, 2019, 18:41:42 »

Здравейте на всички нов съм тука...малко помощ със съвет.Историята е следната.Имах приятелка с която бяхме 3 години и половина.В началото всичко беше повече от чудесно тя беше лудо влюбена . Искаше годежи,да вземаме апартаменти ,бебета и тн.Аз се дърпах - можеби защото не бях сигурен, а и тя и семейството и много ме притискаха ,а аз съм от този тип хора ,че когато го притискаш и се дърпат.В един момент това че тя толкова много ме обичаше ,приказките и въобще всеки ден звънене и говорене за всичко сякаш ме задушаваше и аз имам чувството че изстинах или я бях приел за даденост и че когато и да пожелая нали всичко е ок ,но груба и голяма грешка!! Миналата година по Коледа се скарахме защото играеше една игра на телефона общо взето си помислих за глупости ...Тогава взех решение най-накрая да направя първата стъпка - да и преложа пръстен ...да ама не ...тя каза "че нито да нито не ми казва и че усеща че просто сега не бил моментът,но искала да не приемам че ми е отказала ".Аз естествено се позамислих и за няколко дена разбрах че е хлътнала здраво във един чужденец който е женен със две деца във играта която играеше.Имало чат там и сещате се ония е омайвал и тя яко ама под яко говоря яко и се завъртя главата.В този момент имам чувството че изпаднах във шок - буквално за няколко дена ...първосигнално реших да я извикам на заведение и и казах че знам всичко попитах я дали ще спре комуникацията си със него -тя каза че не можела и му го дължала след което аз и казах че всичко приключва и на добър час един вид.Да обаче минаха 20 дена и аз през цялото време сещате се спомени,какво стана от такава история да приключи баш по такъв тъп начин ,това беше момичето ми и си казах оооо ще се опитам да оправя кашата и се появих отново .Тя ме отряза ,каза ми че не ме обичала вече била истинала и тн .аз съм ги чувал такива и си казах продължавам да си натискам постепенно така през седмичка две паузичка и си натискам все ще потдаде ...прбвах със пълните простотии романтичните глупости (ясно ви е  Cheesy ) не се получаваше естествено,звънях и и си признавам че в желанието си да се оправим я позадуших със тъпи въпроси (отново се сещате Cheesy)- на тези въпроси получих отговор 8 -9 пъти "на този етап не го чувствам да се събираме"..."за сега не " "имам нужда от време " " притискаш ме и ме караш още повече да се заинатявам" мина време и каза че искала "да ми бъде най-добрата приятелка"- класика няма как да не минем и през нея Cheesy Cheesy аз и казах хубаво но и написах едни условия (защото няма как да съм само приятел с жена-аз да не съм женчо пфф ) ... моята идея беше чрез приятелството тя да свали гарда и да започнем да говорим и леко по леко да излизаме и нещата да се получат .Та ...към днешна дата вече 5 месеца аз се опитвам -да правех на 3-4 пъти дистанции с по една или 2 седмици и пак нещо опитвам.Но ефекта е нулев.Комункацията ни е следната - аз като и пиша тя или ми отговаря със една-две думи и най-често след 2-3 часа размисъл или чак на сутринтта ... когато и звънна попринцип говорим нормално ,но няколко пъти ме отряза за говорене - нещо имала да прави и глупости ...когато е поканя да излезнем имала работа и на този етап трябвало да се успокоят нещата и било рано да излизаме пък било то като прятели.Пише си всяка вечер със ония чужденеца -вече направиха много време писане.Когато съм я питал тя все отговаря ,че той и бил най-добрият приятел вече едва ли не ,но това са глупости ! Мисълта ми е момчета ...посъветвайте ме нещо ,защото заради такава тъпня не искам да си губя момичето ,но ми става трудничко...можете да ме питате всичко ,защото те нещата са много и аз не мога ест.да напиша всичко и написах така най-основното -Благодаря предварително и ще се радвам на всякакви мненеия
Активен
leader7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2019, 19:54:13 »

Бита карта си брат, престани да се унижаваш. За това изгубено време ,можеше да се влюбиш 5 пъти и да изчукаш 100 мацки
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1921

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 20, 2019, 09:08:49 »

Човек, тя не те уважава, унижила те е, ти също не се уважаваш - няма никога да я имаш така. Съвет - забрави я. Търси друга жена. Дори евентуално да се съберете - тя ти е изневерила и не те уважава - това не се поправя. Другото, което е - тя явно има желание за брак, семейство, ти не си й ги дал и после си почнал да ги даваш, когато тя вече те е прежалила. Не става така според мен. Трябва да имате обща линия на поведение от началото - брак ли ще правите, само гаджета ли сте, след пет години ли ще се жените или сте заедно само за секс - линията трябва да е обща и съгласувана. Вашата не е.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #3 -: Май 24, 2019, 08:58:22 »

Моят съвет е да скъсаш всяка нишка с това момиче. В момента единственото което правиш е да измъчваш себе си. На нея отдавна не й пука за теб. Жените не са така крайни като нас. Рядко жена ще ти каже в очите, освен ако не си направил нещо наистина ужасно, че за нея си бита карта, че не й пука за тебе и не иска да те вижда и чува форевър. Ти в момента за нея си като някоя саксия у тях, предмет, част от обстановката. Тя не гледа вече на теб като мъж, с който би създала семейство, деца и тн.
 Колегата Coconut Crab много точно ти го е казал. С жената до теб трябва да имате визия за бъдещето си и връзката ви. Дали ще се чукате само, дали ще сте гадженца, дали ще градите семейство, дали ще се разделяте. Тези неща трябва да са ясни от самото начало. А предлагането на брак в момент в който сте в конфликт и усещаш, че я губиш е най-голямата простотия на света. Даже не си струва да го коментирам. Това е ход на отчаяние, а никоя жена не иска за съпруг слаб и отчаян мъж.
 Просто си остани с хубавите спомени и продължи напред. Приеми, че зенита във вашите отношения вече отдавна е отминал и връщане назад няма. Знам, че на практика не е толкова лесно приложимо, защото човешките отношения не са домати от магазина, ако един не става, има още 300 други в щайгата, но колкото по-скоро осъзнаеш че вие ОБЩО БЪДЕЩЕ НЯМАТЕ, толкова по-щастлив ще стане живота ти от тук насетне.
Успех!
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Профил
« Отговор #4 -: Май 24, 2019, 23:54:52 »

Тъкмо щях да пиша тема с горе долу същия въпрос. Ще си позволя тук да пиша на една тематика ще е .
Излизам с едно момиче от вече 2 месеца  и днес докато си пишем ми вика "ай кажи ми коя снимка да избера или няма да си ми бфф" на което отговорих, че няма как да съм бфф. Почна да се оправдава, че се шегувала ала бала. Питах я  " ама и гадже ли съм или не". Тя ми отговаря "лягам си"
Отговорих  "само бфф не мога да ти бъда"  отговори ми "окей недей бъди"
Не съм писал повече. Историята ми е като на ученици в 8 клас. Тя определено не знае какво иска. Нямам намерение да се занимавам повече ако не се поправи.
Имам 3 въпроса  първия е  ако реши да се поправи за в бъдеще пак ли да очаквам същото поведение (по горните отговори, мисля че  трябва да го очаквам) ? И ако реши да се поправи  имам ли някакви полезни ходове или не?
3тия въпрос ми е  важен какви са най-честите грешки в държанието на един мъж за да го приемат като само приятел. За 2ри път ми казват, че съм бил само приятел. От първия път съм си видял някои грешки този път не ги допуснах и ефект имаше връзката се удължи, но не достатъчно щом на 2рия месец пак съм приятел. Това което забелязах миналия път бе че се натягам, пиша и много зависим съм много, дърпах се за секс, не водя давам и избор тя да избира какво да правим(това не успях да го спазя много сега) това забелязах като грешки миналия път. Сега  се поучих от новите които направих, а именно усамотите ли се на място за секс трябва да се действа не да свършиш половин работа или нищо и в никакъв случай това да не се повтаря, а аз няколко пъти направих тая грешка и видях ефекта ужасен е (сходен е с миналия път но тогава беше много по зле самите места не го позволяваха все с хора аз самия не го исках и тн..) . Друга грешка която си видях бе, че имах слаби моменти, в които се обяснявах колко държа на нея и тн... ефекта пак беше охладняване.
Но съм сигурен, че пак не съм видял всичките  си грешки. Има ли други такива фундаментални грешки, които повечето хора допускат .
Целта ми е 1 искам като си хвана момиче да знам как да я задържам и да я подчиня не тя да ме върти.
Сега като си прочетох коментара ми се струва, че грешките ми са сходни. Не са  съвсем същите, но основата е еднаква  Huh? Май сам си отговорих на въпроса... все пак ако някой вижда и други типични при останалата част от народа ще се радвам да ми каже.  Да преразгледам държанието  си и да видя дали и такива съм допускал Cheesy
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1229

Профил
« Отговор #5 -: Май 25, 2019, 13:44:44 »

Embarrassed
Не знам човек. Заплетена история. Чужденец да ти отмъкне жената в чат в игра.
Според мене трябва да влезеш и ти в играта, и да го предизвикаш на дуел. 1v1. Само двамата. Да се оправите като мъже. Но имай в предвид, че той цъка отдавна. Вероятно е много голям левел вече. Няма да е лесна работа.
Направи му двя фатала, пръсни му гъза от комбота, и тя ще е отново в обятията ти.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #6 -: Май 26, 2019, 14:15:57 »

Начина да си я върнеш е един - като започнеш да се усъвършенстваш и да излизаш с много жени. Тогава тя сама ще търси вниманието ти. Въпросът е, че тогава ти няма да я искаш Wink
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: