Tyxo.bg counter хайде да измислим план
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 21, 2019, 03:16:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: хайде да измислим план  (Прочетена 427 пъти)
leader7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Май 19, 2019, 18:32:07 »

За момента историята е без продължение... меко казано в застой.
Преди около година отидох на кафе ...там се запознах с две момичета, които мойте познати бяха извикали ,Ели  4-ка и Катя 10-ка. Благодарение на бившия си съпруг,Катя бе постигнала много материални неща. Дори колата и бе по скъпа от моята. Катя прояви интерес какъвто не очаквах- докосвания ,погледи, усмивки и т.н. Тръгнахме си и аз бях доволен ,че с лекота ми е "потръгнало" с 10-ка  Cool Познатите не спираха да ме разубеждават ,че няма как да я имам. Още на следващия ден бях приклещил Ели, нямах много желание да бъда с нея и затова не се случиха нещата. Измина време ...имах само fb на Катя. Един ден се озовах на кафе със същите хора, но без Ели. Не бях в настроение,без прическа, пъпчив, бях си продал колата и карах таратайка ...сдухана работа. Както споменах това се случи преди година ,от тогава само си харесваме снимки ...драскам ,но не отговаря, дори и тел. и нямам  Undecided
В мен се заражда план за действие и с Ваша помощ, подкрепа и напътствия знам ,че ще успея  Smiley  
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2019, 22:48:55 »

Прекалено малко информация. Не се разбира с кой си харесвате снимките, защо си приклещвал Ели и с кой и защо си нямал желание да се случат нещата. Също така Катя на базата на какво е 10ка ? Обясни по-подробно ситуацията и какво искаш/очакваш, за да ти се даде по-точен коментар.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
leader7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #2 -: Май 19, 2019, 23:09:40 »

Послушах общите ни познати и се отказах от Катя ,затова налазих 4-та Ели след няколко дни... ей така за спорта, но се отказах малко преди да я съблека. С Катя си харесваме снимките ,по красота е 10-ка ...общо взето изглежда харизматична.  Затова искам да спя с нея. Имам само fb, а там само си лайкваме снимки отвреме навреме ...но не ми пише. Трябва от някъде да започна ...мисля да и намеря тел. и да и се обадя с оферта за излизане ,само двамата
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: