Tyxo.bg counter "Интересът е временен" Размисли
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 21, 2019, 03:15:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: "Интересът е временен" Размисли  (Прочетена 558 пъти)
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« -: Юни 09, 2019, 16:19:07 »

Здравейте, драги
От известно време си мисля как поствам тази тема тук, ето я и нея.

Интересна ми е концепцията, най-вече на по-опитните пикапьори, относно интересът на едно момиче към теб и загасването му - изстиването на интереса, пламъка и т.н. едва ли не от самосебе си!

Да започнем със запознанството - на живо или по чат - пишете си, чувате се и отизведнъж интересът и спада в най-началният стадий - Да кажем че е приемливо и обяснимо - Сгрешил си някоя карта, външни обстоятелства, намерила си е по-добри опции, не си я поканил на време и т.н. - Все едно - щом е в началото, инвестирал си адски малко - всичко е приемливо, жени бол и никоя не е на всяка цена.

Често играя в интернет - мисля си, че дори да изиграеш една грешна карта, дори да има значителен интерес към теб в интернет запознанство и си направил добър базов рапорт - гориш. А ако покажеш малко конкретен сексуален интерес към нея - направо се изпържваш със сийн или с отговор от две до пет букви. - Говорим за фейсбук, инста, не за Тиндър.

Какво мислите относно временният интерес в интернет? Знам, че всичко е субективно, но как обичате да действате - бързате да изкарате или играете индиректно (като мен, пишейки на много големи интервали и канейки на втората седмица/често)

И тук стигаме до най-важното и същината на темата.

Интересът е временен при жените, и не само разбира се.

Случвало ми се е на няколко пъти - Всичко е окей - флирт, вайб, енергия, свалка, жената ме сваля - аз съм предизвикателство и  се дърпам, секс (добър), страхотни разговори и дискусии - не се променям, не инвестирам, спасвам същия тайминг след секса и тя малко-по-малко губи интерес. Често се случва когато не сме се виждали след интервал, или не е от този град.
Унисон, по-време на авантюрата - прави ми комплименти, сваля ми звезди, държи ме за ръка, намеква за връзка (още в начален стадий, не е това причина) и накрая комуникацията ни свършва и спира т.нар. преследване от нейна страна.
Понякога (съвсем сериозно) си мисля, че причината е в това че тя ме е "'хванала'' - сексът е кулминацията, апогейът и след това мистиката ми малко по малко пада, а тя е важна част от играта ми.
Това се е случило само с неколцина. Мацките са готини и всекидневно им се случват нови неща, което пряко определя за ниска емоционална памет дори да е била и най-влюбената жена на света в конкретен момент/ситуация.

Тъпото е, че няма как да узнаем със сигурност - Дали аз съм уклепал нещо, дали се е появила по-добра опция, бившия, поява на нови цели - предната сексуална жертва замина да работи за лятото в чужбина и спря да ме търси седмица преди да замине, нищо че не е от София - но лети от тук.

И като цяло, дори не за конкретните случаи и ситуации - майната им, някой беше написал тук - Няма нищо по временно от интереса, та какво мислите по въпроса относно временния интерес? : ))))

Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1530

Профил
« Отговор #1 -: Юни 09, 2019, 17:46:07 »

А дали пък не го мислиш твърде много, а?

Че то и моят интерес е временен. Особено пък ако някоя гъска няколко пъти ми се направи на интересна.

Такова нещо като "грешка" във флиртът няма. Има оптимален и не чак толкова оптимален подход, но да се чудиш къде "сбърка" след дадена свалка е нелепо.

Кифла Кифлева те била отрязала в чатът и не ти отговаряла... И к'во, много ще ти липсват нейните duckface-ове в Instagram-ът? Сякаш няма хиляди други момичета, с които да имаш по-добър успех и изобщо отношения.

Проблемът на мъжете в днешно време е че отдават абсурдно голямо значение на това какво казала жената, какво направила, ама как реагирала, ама дали щяла да те потърси, ама дали си бил супер-дупер-алфа пич в нейните очи или не достатъчно...

Не се ли замисляш, че за да се получи една свалка момичето също трябва да проявява интерес? Ако тя не проявява интерес, значи просто е искала да си начеше катерицата/егото и дотам. Особено пък при по-новото поколение, където не отдават чак такова значение на сексът и отиват в двете крайности - или го правят рядко (по-масовият случай), или често и с различни.
Активен

Бъди Слънце!
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #2 -: Юни 09, 2019, 19:23:47 »

@The.Spirit
Много си прав и изцяло приемам!
Все ми е тая дали някоя рандомка ще прояви интерес към мен - лесно може да бъде заменена с друга дъкфейсърка в Инстаграм. Cheesy
Глозга ме когато жената има интерес при флирта, но аз пооклепвам - Всичко си е до оптимален подход, както каза ти.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 514

Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 09, 2019, 23:33:59 »

Още от епохата на динозавърите е това. Няма да се промени жената днес се кълне утре е с други обеждения. Емоцията ги води във живота . Те знаят че имат избор в живота . Масата жени са леки много . Не обръщай внимание на всичко ... Играй наблюдавай реакците не го приемай много на вътре нещата.Грешките са нормални неща . Но и ние имаме избор като те си мислят че те колят те бесат и обичат да  се доказват и мислят праволинейно . Това е нашия коз да ги вкарваме в леглото. Интресът се губи когато нещо се отлага ден два три и е  вади на среща кви седмици.Мистерията е да не и казваш и правиш едно и също а на етапи . Режиш е след секс гледаш да е водиш правиш импулсивни неща и дирекност без комплименти и мнения тн. Просто интереса се подържа трудно по чат трябва да се бори за вниманието ти не ти ... Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: