Tyxo.bg counter Fuck close
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 24, 2020, 23:49:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Fuck close  (Прочетена 1550 пъти)
MuchGotinVeryCool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Юни 19, 2019, 09:33:59 »

Здравейте, напоследък освен с температурите се вдига и нагона ми за секс, не бях правил известно време, оказа се, че бившата ми партньорка предпочита приятелят си пред мен, каква наглост, ходих известно време със сини топки...ама все тая, преживях го.
Преди месец някъде бях хвърлил поглед на една касиерка в бензиностанцията където зареждам, миньонче, стегнато малко дупе, колкото за двете ми шепи, детско невинно излъчване, съчетано с мръсенишки поглед, а както установих и по-късно мръсно подсъзнание. Та в началото нищо сериозно, всеки път като ходех да зареждам си мислех как бих я чукаш, но като цяло само съм я закачал чат чат. Миналата седмица се засякохме в чужд град, оказа се че и двамата учим там. Случайно бях минал покрай тях и тя ме изивка по име. Беше с една нейна приятелка и някъв тип който обясняваше нещо за математиката, ужас. Отидох да си говоря с тях, докато чакам едно девойче, адско котенце, фенка на мАторите, много бих искал да я видя на задна гума...тцтцт. Разправях им някви шеги там ала бала, глупости, по едно време гледам тая се обърнала към приятелката си, ама езика на тялото и казва: "е тоз пич бих го блъснала", викам си тая ша яде хурката някой ден. Както и да е оставям ги, излизам с другата мацка.
Същата тази позната ми пише някви адска глупост за университета, викам си таз не мое е толкова смотана, търси внимание просто. Почнахме да си пишем, оказа се готина, с чувство за хумор и държи яко на сексуални шеги. Тя се беше прибрала към родния ни град. Два ден по късно и аз се прибирам. Пак си писахме, вика ми че в колата винаги имала шапка, аз и казвам, че аз също имам шапки, но не и за тази глава за която тя си мисли, хили се казва ми, колко съм готин бил. Веднага след това и вкарвам оферта да се видим, щяла да ми пише като се върнела от селото си.
На следващата вечер поркам си узо, гледам телефона пищи, викам пак някой педерас иска или да му давам пари назаем или нещо друго. Гледам я тая ме пита кво правя, била се прибрала да сме излезли. Взимам я от тях, ухае добре, нищо сериозно, излязохме за бързо, смяхме се, разделяме се. Оказа се, че си има приятел, викам си деба, таз е тамън мой тип.
В следващите дни продължаваме да си пишем, личи си че тая е яко недоебана, вкарвам и оферта пак да се видим, не можела приятеля и бил ревнив, викам л избягаш някак си, тя ОК. Излизаме към 6 стоим до 9 тая вика да си ходела, приятеля и щял да и звънне, бил си на село, ам а иначе го нямало, викам на тая още 30мин, тя се съгласява, в последствие го откарахме до 2 сутринта. Не съм я натискал за секс или целуване, за сметка на това тя яко инвестира в разговор и емоции, а киното на макс, още тогава си беше готова, ама реших, че мацката ме кефи и не искам да я бързам.
Два дена по късно тя е на нощна смяна и не вика да се видим да пием кафе, било мъртвило нощем, щяо да има време. Отивам аз сядаме, бензинджията един чичка стои с нас през цялото време. Викам си деба, що не я опънах предния път, ся тоз ми спъва каруцата, толкоз ли е тъп. Добре че съм нагъл безцеремонен, бъзикам я тая нещо, по едно време решавам да я пробвам с многооооо тежко кино, гледам я кефи се. Почвам да и говоря двусмислено и за наши си шеги, оня стои и гледа тъпо, не се сеща да се махне, иначе после я питал дали сме гаджета. По едно време не се сдържах и почнах да и пускам ръце под масата, не се дърпа. По едно време аз тръгнах да си ходя, диганхем масата тя идва до колата, отваря багажника и сяда. Вика е тука е много удобно, викам и знаеш ли друго кво е удобно тука, поглежда ме тя, целувам я. Заклевам се тая ми се нахвърли като руснак на водка. Викам и чичака ш види, утре ми пиши. Та излязохме и другото ви е ясно, приятеля и се оказа адски нагъл, докато я чукам и се кефя как обръща очи и звънна, щял да ходи към тях. Дигам гащите и газ към тях. По едно време тая ми писала, ще тъкмо на време съм я закарал. Днеска пак ш се виждаме, може да я държа на близо за секс. Пък може и за връзка не знам...би сексуална е навита е за тройки. Приятеля и обаче е смотан и я тормози психически. На няколко пъти се опитвала да го зарязва за тоя бил много нагъл. Мисля си, че го държи шот е зле финансово и майка и е болна нещо, чак жал ми стана, за нея...ако стане нещо интересно л има продължение. Поздрави !
Активен
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #1 -: Юни 19, 2019, 19:07:27 »

абе май тая тебе те е играла
Активен
MuchGotinVeryCool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 19, 2019, 19:13:39 »

абе май тая тебе те е играла
Защо мислиш така ?
Активен
leader7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #3 -: Юни 21, 2019, 20:50:08 »

Трябвало е първия път да я чукаш. След това шансовете са ти намалели
Активен
MuchGotinVeryCool
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 21, 2019, 21:47:59 »

Така или иначе я чукнах, даже сега се разбрахме да сме фък бъдита
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 986

Профил
« Отговор #5 -: Август 01, 2019, 19:45:56 »

MuchGotinVeryCool  - Не е грешно, добре е човек да удря по едни кисии. Ама КУРегата BJBlaskovitz, истината е говорил. Цялата игра е, като тя да те застреля а ти да кажеш, постигнах това, че бях на пътя на куршума. Което пак не е грешно.
Сега, се питам, дали не е малко тъпо да си има приятел и да мушка теб? Многократно съм врял в такава чорба, и малко се чувствам като батерията на лаптопа, използват ме само когато наблизо няма ток.

Сега да е семейна и да има две деца и да не иска да напусне мъжът си заради теб, ясно. Ама да им а приятел и да се шиба като телешко фкембве в дуар с твоя милост и да си пази и гаджето. А да не дава господ да уножда и още някой джентълмен? Това вече е несериозно. За какво и е фъкбъди? Ако си мъж, може да имаш фъкбъди за тогава когато жена ти е сърдита или в цикъл. Ама на жена? Други вариант е да не я думка инаф, ама ако е така за къв кор е с него?
Накрая сметката излиза, че тя смята гаджето си за по-добър от теб а теб те чука. Ето защо излиза, че тя играе теб а не ти нея.

Благодаря за вниманието, за вас беше чест. Хахаххахах.
Активен

Fortuna incepto signatur!
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #6 -: Август 01, 2019, 21:46:45 »

ехх що и мене не ме играят такаа а се аз тряя да ръчкам... пфуу изморително е... да си грозен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: