Tyxo.bg counter Проблемен приятел
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:34:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблемен приятел  (Прочетена 1225 пъти)
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Юни 25, 2019, 16:17:25 »

Здравейте манячета, бях писал за една мацка дето я бях забърсал, ама от друг профил, но това реално няма значение. Проблема е следния, след едно чукане и инвестиране на емоции( аз наистина се кефя на мацката и я харесвам ), случайно разбирам, че настоящия и приятел я бие, от около година и половина, може би две. Оказва се обаче, че само аз знам за това. Предложих и помощ, на която тя първоначално отказа, явно защопто беше уплашена и нерешителна. След известно време убеждаване (2-3 дена) се съгласява да ида с нея за кураж и да извадим ограничителна заповед (има синини и белези по тялото). Не върви да го сплашвам тоя боклук, защото ще си го изкара на нея, вдигал и скандали за няма нищо, от познати разбирам, че е емоционално неуравновесен. Той е на 24 тя на 20. Снощи ми написа, че се отказвала, била имала причини, но това не означавало, че не искала да се отказва от мен. Предния ден и бях казал, че ако се отметне от решението си забравя за мен и тя се съгласи, вече няколко пъти се отказвала да отиде в полицята. Разнегивих се и само го сийнах. Знам, че темата едва ли е за тук, но ми е жал за момичето. Има проблеми семейство и се оказва, че няма към кого да се обърне. Аз също не знам какво да правя, много е деликатна ситуацията, той постоянно и пише, досажда, дори има дни в които стои неотлъчно до нея. Жал ми е, къса ми се сърцето, добър човек е страда за нищо. Казва, че ме харесвала много и не спира да го показва докато сме заедно, мислех си, че като и поставя ултиматум и като има подрепата на някого ще се престраши. Не ме разибрайте погрешно. Идеята ми не е да с къса с онзи тип, за да тръгне с мен, просто не мога да търпя подобна непрвда, в задънена улица съм и затова реших да пиша тук. Поздрави !
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #1 -: Юни 25, 2019, 16:26:43 »

Според мен, не се занимавай! Продължавай към следващата!
Активен
Tip4e
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 25, 2019, 20:12:32 »

Мога да ви кажа, че полицията няма да и свърши никаква работа. Единствено може да го предупреди повече да не прави така, а ползата от това е никаква. Ограничителна заповед се изважда чрез съда, но ви е нужен адвокат.  Така, че ако все пак се навие да предприеме някакви действия не търсете полицията, а адвокат.
Успех!
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 25, 2019, 21:03:44 »

https://youtu.be/0RyInjfgNc4
Щом остава при него, значи има защо Cheesy
Активен
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #4 -: Юни 25, 2019, 21:54:00 »

Хубаво е,че искаш да помогнеш на някого. Респект!
Но нека да бъда някой, който се самоуважава, уважава и твоите усилия да го направиш. Иначе в противен случай сериозно си загазил в матрицата на овцете, които са гледали много холивудски филми и се опитват да спасят света. Мацката стои с него, защото си пада по такъв тип мъже, обича го. Ти си й за разнообразие. Найс гая, който да се втурне заради нея, ако нещата се стигнат до крайности.
    В тази ситуация просто си тръгваш. Дал си й шанс, не се е възползвала. Някой хора трябва да патят на този свят. Имат карма да теглят. Не всеки трябва да бъде спасен Wink
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 529

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 25, 2019, 22:14:36 »

защо тря да е спасяваш ? Щом стой го търпи значи това и харесва по някакъв начин . Кажи и за адвокат ако не иска значи ти няма ко да направиш повече . Освен да го набиеш и налрая ти да си го отнесеш . Бии си камшика от драмата !
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1917

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 26, 2019, 09:40:07 »

Виж, е тва горе са отговорите на НЕ-АЛФИТЕ. Спасявай се, бягай, еби и бягай.

Респект, че искаш да помогнеш.

Ситуацията е доста сложна, има риск както за нея, така и за теб. Трябва смелост (която малко хора имат) и постоянство.

Хората преживяващи насилие са доста емоционално обременени, изпитват смесени емоции - страх, понякога любов към насилника, гняв, често ги менят.

За да успееш трябва да си постоянен, смел, упорит, но и гъвкав. Според мен трябва да говориш няколко пъти с нея, пробвай да я заведеш на психолог, трябва обезателно комплексна помощ за момичето. А и не е само полицията - има организации като Анимус - http://animusassociation.org/centar-za-vazstanoviavane-konsultirane-psihoterapia-psihoanaliza/krizisen-centar/ - които помагат на такива хора. Ако искаш се свържете с тях, много ще ви помогнат наистина.

Кураж и браво.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юни 26, 2019, 09:54:41 »

Хубаво е,че искаш да помогнеш на някого. Респект!
Но нека да бъда някой, който се самоуважава, уважава и твоите усилия да го направиш. Иначе в противен случай сериозно си загазил в матрицата на овцете, които са гледали много холивудски филми и се опитват да спасят света. Мацката стои с него, защото си пада по такъв тип мъже, обича го. Ти си й за разнообразие. Найс гая, който да се втурне заради нея, ако нещата се стигнат до крайности.
    В тази ситуация просто си тръгваш. Дал си й шанс, не се е възползвала. Някой хора трябва да патят на този свят. Имат карма да теглят. Не всеки трябва да бъде спасен Wink

Бъркаш, не съм найс гая който безусловно зарязва всичко и се втурва да помага. Колкото до това дали съм и за разнообразие, няма значение, защото така или иначе аз също извличам позла от това, мацката се ебе страхотно. Колкото до някой постове, мисля че бъркате относно алфата. Под алфа разбирам някого, който помага на по-слабите и то не за да ги ебе, а по простата причина, че иска и може.
Виж, е тва горе са отговорите на НЕ-АЛФИТЕ. Спасявай се, бягай, еби и бягай.

Респект, че искаш да помогнеш.

Ситуацията е доста сложна, има риск както за нея, така и за теб. Трябва смелост (която малко хора имат) и постоянство.

Хората преживяващи насилие са доста емоционално обременени, изпитват смесени емоции - страх, понякога любов към насилника, гняв, често ги менят.

За да успееш трябва да си постоянен, смел, упорит, но и гъвкав. Според мен трябва да говориш няколко пъти с нея, пробвай да я заведеш на психолог, трябва обезателно комплексна помощ за момичето. А и не е само полицията - има организации като Анимус - http://animusassociation.org/centar-za-vazstanoviavane-konsultirane-psihoterapia-psihoanaliza/krizisen-centar/ - които помагат на такива хора. Ако искаш се свържете с тях, много ще ви помогнат наистина.

Кураж и браво.

Благодаря за подкрепата, ще я видя тази организация.
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юни 26, 2019, 11:44:33 »

Пак почнахте с алфа-бета-гама простотиите... Ако на нея и беше толкова зле, щеше да чака теб, на бял кон, да я спасиш... Има жени, които ги кефи да ги пляскаш от време на време... Smiley  Ти си ѝ за разнообразие.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1917

Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 26, 2019, 13:08:46 »

Пак почнахте с алфа-бета-гама простотиите... Ако на нея и беше толкова зле, щеше да чака теб, на бял кон, да я спасиш... Има жени, които ги кефи да ги пляскаш от време на време... Smiley  Ти си ѝ за разнообразие.

А има и една голяма маса жени, която ги е страх и имат стокхолмски синдром към насилниците. Айде стига с програмирането - абе ако беше толкоз зле, нямаше теб да чака да я спасиш...
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 220

Профил
« Отговор #10 -: Юни 26, 2019, 14:56:57 »

Здравейте манячета, бях писал за една мацка дето я бях забърсал, ама от друг профил, но това реално няма значение. Проблема е следния, след едно чукане и инвестиране на емоции( аз наистина се кефя на мацката и я харесвам ), случайно разбирам, че настоящия и приятел я бие, от около година и половина, може би две. Оказва се обаче, че само аз знам за това. Предложих и помощ, на която тя първоначално отказа, явно защопто беше уплашена и нерешителна. След известно време убеждаване (2-3 дена) се съгласява да ида с нея за кураж и да извадим ограничителна заповед (има синини и белези по тялото). Не върви да го сплашвам тоя боклук, защото ще си го изкара на нея, вдигал и скандали за няма нищо, от познати разбирам, че е емоционално неуравновесен. Той е на 24 тя на 20. Снощи ми написа, че се отказвала, била имала причини, но това не означавало, че не искала да се отказва от мен. Предния ден и бях казал, че ако се отметне от решението си забравя за мен и тя се съгласи, вече няколко пъти се отказвала да отиде в полицята. Разнегивих се и само го сийнах. Знам, че темата едва ли е за тук, но ми е жал за момичето. Има проблеми семейство и се оказва, че няма към кого да се обърне. Аз също не знам какво да правя, много е деликатна ситуацията, той постоянно и пише, досажда, дори има дни в които стои неотлъчно до нея. Жал ми е, къса ми се сърцето, добър човек е страда за нищо. Казва, че ме харесвала много и не спира да го показва докато сме заедно, мислех си, че като и поставя ултиматум и като има подрепата на някого ще се престраши. Не ме разибрайте погрешно. Идеята ми не е да с къса с онзи тип, за да тръгне с мен, просто не мога да търпя подобна непрвда, в задънена улица съм и затова реших да пиша тук. Поздрави !

Не си в никаква задънена улица, сигурен съм че си бил и в по кофти ситуация. Да мацката ти се кефи, да искаш да й помогнеш, ама пич разбери че човек който не иска сам да си помогне, ти няма как да му помогнеш. Сега някой ще кажат че преживявала някаква психологична травма и тем подобни глупости. Да ама не, то всеки минава някакви глупости в даден период от време и ако не се справи сам са тях е прецакан, това е. Разбирам че искаш да помогнеш, най многото както вика колегата по долу да й дадеш идея да отиде при адвокат и да издаде ограничителна заповед, ако не се навие мацката ти, това е. Не мисля че ти е работа да се замесваш в такива работи, все пак тя ти е само за секс, пък и ако иска да е с теб досега да го е разкарала тоя, едва ли ще държи мъж-опция който я бие. Така че стой далеч от неприятности, да не го отнесеш накрая ти и после да се чудиш защо е така положението. Помощта трябва да е премерена.

Бъркаш, не съм найс гая който безусловно зарязва всичко и се втурва да помага. Колкото до това дали съм и за разнообразие, няма значение, защото така или иначе аз също извличам позла от това, мацката се ебе страхотно. Колкото до някой постове, мисля че бъркате относно алфата. Под алфа разбирам някого, който помага на по-слабите и то не за да ги ебе, а по простата причина, че иска и може.

Не мисля че под алфа се разбира някого който иска да помага, до колкото си спомням това дали решаваш да помагаш на някой е без значение и не те прави нито алфа нито бета. Не си найс гая, но си разнообразие за нея, тя сигурно си фантазира че си някой нейн спасите, знам ли. Ще ти го кажа направо, по-скоро тая предпочита мисълта за това да й помогнеш отколкото самата помощ, да звучи странно но е така, не малко жени съм виждал в подобно положение, хленчат мрънкат, че не ги подкрепяш и се правят на беззащитни и накрая като решиш да им помогнеш, курец. Просто не искат да приемат съвети, те искат просто подкрепа, а не реалната помощ.
Активен
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #11 -: Юни 26, 2019, 15:21:48 »

Решението ти е следното. Почваш да я шамариш и ти, ама по-здраво от предния, за да се влюби в теб и да го зареже. После много внимателно намаляш боя в по-малки дози, до напълното му изключване. Надяваш се терапията да е минала успешно и да не я хване абстиненцията!
     Краб, имаш много да учиш още гръцката азбука.Докато оня я е надупил, а тя се тресе от оргазми,  ти да вкарваш емоционално поведение как да й помогнеш, при положение, че знаеш че се чука с другия, е всякаква друга буква от гръцката азбука, но не и тази.
     Уважавам жени, които спят с повече от един, само ако е със знанието на партньорите й( суинг или как се нарича там).
Въобще мацката ти е завъртяла такъв филм, че ме е срам, че коментираме очевидни неща тук. Да търпи това поведение две години...ти си прецени каква е!
Активен
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юни 26, 2019, 15:44:12 »

Търпи да щото няма къде да иде, семейството и я игнорира, болно роднини, грижа се за баба си, не знам и аз съм много мнителен относно цялата ситуация ама...май съм твърде емоционален, сега се разбрах с нея, че може да продължим отношенията си, но без да се ангажирам по никакъв начин с проблемите и, просто секс и това е, бих и помогнал в бъдеще ако се реши, за момента просто ще бруля сливата.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 529

Профил WWW
« Отговор #13 -: Юни 26, 2019, 18:00:32 »

Ако мацката влезне прочете как е обсъждаме ще се срине психически и то е изкарваме всякаква . Само спам за нищо ! По горе колегата е прав  първо тя трябва да иска да си помогне . Едно е да не знае как и да не иска и да търпи . Сядаш и решаваш искаш ли наистина да минеш през цялата драма която идва с твоята помощ !Ако се заемаш сядаш и казваш открито че искаш да и помогнеш и да се отърве от тоя . Когато е навиеш чак тогава вече нещата се образуват на действие лична разправия,съд(адвокати работи) , смяна на града номера и така , полиция , плащане на някакви да го сплашат и  тн. Ти не се меси да можеш да е прибереш увас докато си стъпи на краката ония да не знае къде е . Никакво ходене в старият и квартал и тн. смяна на всичко коса прическа ноктите даже късо поостригана не се правя бъзик ако тоя е някакъв маняк това ти е офертата . Ти не влизай в скандала ако е много много напечено чак тогава . Остави е да се справи сама да може да го преодолее по лесно . Ти е подкрепяй само и давай съвети . Това е от мен дано съм ти помогнал .  Ако не както каза краба център и те ще се погрижат за нея ! Успех Smiley
Активен
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Юни 26, 2019, 20:34:55 »

Пробвай другият път доста по-груб секс (садо- ю нейм ит)... Току-виж се влюбила в теб, и зарязала оня мародер... Cheesy
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: