Tyxo.bg counter Срамежлива мацка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:13:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Срамежлива мацка  (Прочетена 1210 пъти)
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« -: Юни 28, 2019, 16:35:49 »

С пичето се запознахме на 8ми декември чрез общи приятели. Още на същата вечер се опитах да я сваля . Даваше IOI играеше си с косата, хапеше си устните, но не даваше да сексуализирам и се дърпаше та я заебах(Пък и бях и все още съм начинаещ). Трябваше на нова година да се видим не стана по различни причини. (живеем в различни градове към 1 час и нещо път). Аз и писах (още на 8ми си даде фейсбука  после и телефон) от време на време, понякога и тя (може би аз 3 тя веднъж), но отказваше среща да е заебах. Междувремено излизах с едно друго и там греда, но за малко и си напомпах самочувствието (тръгвам от нулата, а и двете  са 7-8 и доста умни). Преди месец в едно тотално бета настроение и писах(не бях чувал поне месец и реших да пробвам да закача с меме) и малко и се жалвах за едни изпити и прочие, обаче бях себе си. Нула маска, нула напасвания.Освен това изплувах пред нея от дупката, показах и амбиция. След седмица видеоразговор с нея два часа.(аз и писах, тя обаче намек да и се обадя, че трябвало някой да я спаси от сладкото и веднага звъння и викам като говорим не може да ядеш) И тя ми се оплаква за изпити, после за любовта и към виното и какви ли не глупости. На мен ми се спи зверски въобще не съм в модус да поддържам разговор(нейния график късно ставане късно лягане, моя обратно), обаче тя не спира да говори. Моя авер, който ни запозна вика, че тя е типичен работохолик от консервативно семейство.(в някаква степен като мен) Много трудно ще се даде, но говорила за мен въодушевено. Отново видео разговор след 2 седмици. Каня я да дойде отказ. Въпреки това последните седмици почва да ме търси.(горе долу 1:1 като използвам меме или някоя закачка от типа ако знаеш какво видях днеска и  следват въпроси от нейна страна) Отговарям с закъснение. Накрая звънни лафим малко и тя изведнъж как си с графика 13,14 Юли? Викам нямам за сега нищо. Тя да дойда на разходка един  уикенд. Аз съм ок. При това уговорката е да спи в нас(студентска работа, кой има кинти за хотел), макар че в началото и дойде рязко ще спиш в нас, ама не оказва много съпротива. До тогава има много време и се разбрахме като наближи да се разберем за подробностите. После и за пръв път разговора се сексуализира малко. Разбира се, че има много време до тогава и може и да се откаже(ама все пак тя си гопоиска) или да го завърти на дей трип само през деня примерно. Въпроса ми е ако почне да суче за дей трип, аз си държа на уговорката. Не се съгласявам.Съвсем друго е вечерта да ударим  бутилка вино(нейна голяма слабост) и тогава да действам. Евентуално мога да и уредя стая(един колега го няма уикенда и живее наблизо), но това ми е план Б, за да се почувства сигурна да дойде и вечерта пак към нас  Wink. Тази седмица ми писа два пъти за някакви глупости, първият път говорихме подробно, но бе моя грешка защото и валидирах много една малка закачка.  Вчера пак пише ама (за една седмица ми пише 2 пъти) само с по едно изречение и отговорих, ама хич не изглеждах заинтересован. Беше през деня и без това имах работа. Та въпроса е как да действам нататък. Мисля да я търся чак като наближи въпростния уикенд и си държа да спи в нас или най-малкото ,,в свободната стая" . А като дойде да почна да сексуализирам, докосвание и т.н. чак вечерта като помогне малко виното. И каквиждате шансовете?
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1925

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юни 28, 2019, 20:45:02 »

Според мен добре я караш, не променяй нищо. Нямай големи очаквания за идването й, карай го все едно ти е все едно дали ще дойде или не.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 28, 2019, 21:49:17 »

Мерси за фийтбека! Иначе от опита за пик ъп последните месеци притеснение има преди срещата. Ако се сдържа и не питам мацката 5 пъти дали е сигурна, че ще дойде и прочие на срещата нямам проблеми. Даже последния път се бях изненадал колко забавно ми беше въпреки не стигнахме до секс(не с тази). Просто бяха три супер зараждащи часа с готин човек и нямах проблем с докосването. Ръка, бедро и прочие...и въпреки че по-нататък не даде важното е че я докосвах без да се замислям, без да я питам и т.н.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3816

Профил
« Отговор #3 -: Юли 25, 2019, 07:55:35 »

Хайде лъв, 13ти юли мина, похвали се тресна ли я.
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 25, 2019, 15:44:14 »

Краткия отговор....естествено angel Embarrassed Roll Eyes Smiley Wink! И тази мацка е поредното потвърждение, че калкото по-невинно изглежда една жена толкова е по-добра в леглото! Сега имам малко работа ама по-късно ще има репорт, че не мина без перипети ама наученото от форума и пик ъпа наклониха нещата в моя полза.
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 25, 2019, 18:39:41 »

Значи мацката идва към обяд и в началото репорт. Малко мурафет версия. Следобед на една пейка в парка пробвах с докосвания. С леките нямаше проблем, ама с по-интимните(коляно, бедро, лакът) се дърпаше и спрях.Въобще обаче не издавах да съм притеснен или нещо да тръгна да се извинявам. Просто си дърпам ръката и се усмихвам. Към 18 часа бяхме на кафе и беше до мен и пробвах пак. Тоя път не се дръпна. Вечерята полята с малко вино и ръката ми беше плътно по коляното и бедрото. Тръгваме към нас. Подхванах е за ръката-никаква съпротива. Влизаме в нас отварям бутилка вино. Малко лаф и тръгвам да я целувам. Тя се дърпа.
Тя: Кажи го, подлудяваш ме вече.
Аз: Харесваш ми и веднага тръгвам да я целувам докато в милата и главичка не са се събудили съмнения. Никаква съпротива. Хубав език.
Тя: Мислиш ли, че от разстояние могат да се поддържа връзка?
Аз: Да и продължавам да целувам. Не трябва да и давам време да го мисли. Тука вече се изисква бърз тайминк.
Събличам я малко по-малко. Целувам я по врата и леко го държа с  едната ръка сякаш е душа, но много нежно. Тя-целуваш се страхотно и маха сутиена(да сама го махна) тръгвам към гащичките, но ме спира. В цикъл е...не и е удобно. След малко пробвам пак ама разбирам, че няма да стане. Тя ме кани следващата седмица да ходя при нея, хем ще и е свършил цикъла. И да остана 3-4 дена. Съгласявам се. Тя заспива на гърдите ми и повече не се пробвам. Няма смисъл да насилвам.

Отивам при нея. Направила вечеря. Готви доста добре за 20годишна.  Почваме креватното упражнение. Всичко точно подмокрена още преди да си използвам пръстите. Слагам презерватива и ГРЕДА. ТОЙ МЕ ПРЕДАДЕ. ЛЕЖИ СИ КАТО МОКРИ ГАЩИ, А ЦЕЛИЯ ДЕН БЕШЕ НАДЪРВЕН! Огромен удар по самочувствието. Аз се занимавам 6-7 години с бойни спортове, излъчвам тестостерон, а ми падна. Мацката реагира окей. Прави ми свирка защото беше наполовина. Следващия ден се зачитам във форума. Разбирам, че се случва на всеки и доста  по-често отколкото 23 годишен си представя. Успокоявам се. Говорим си с мацката и и казвам и тя да ме докосва повече. Вечерта беше оставила всичко на мен. Освен няколко целувки нищо не направи за да ме възбуди. Разбира се и го казвам не толкова директно. И вечерта ЧУДО. МАЦКАТА СИ ВЗЕМА БЕЛЕЖКА. Отпусна се и тя. Редуваме се в използването на език и пръсти.... Страхотно борави с езика и  всичко точно, ако изключим малко  бързото свършване, ама тя вика че пак е било добре. Члена ми бил доста дебел. Иска пак и така.....    

Мисля че е това. Ако има нещо ще добавя. По-нантатък мога да си направя самоанализ и да кажа кое бих преебал преди да открия гейма или форума.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1246

Профил
« Отговор #6 -: Юли 26, 2019, 00:47:04 »

Браво за клоуза. Реагирал си точно на 1вия ЛМР. Въпреки, че можеше да я наебеш още тогава. Като я накараш да ти направи свирка. Или да се задоволиш със свирката само. Въпрос на личен избор.

Второто виждане, е било ясно вече кво ще става. Гости за няколко вечери, готвене, инвестиции. Щом не е флейкнала, резултата е ясен.

А за да го вдигаш ти трябват две неща. Да се отпуснеш, без да го мислиш. И да ти направи свирка. Може и на 69, да я накараш да ти се качи.
Като имаш такава ситуация, си нагласи мацката, както те кефи, квото те възбужда, недей да бързаш да я ебеш. Насочи вниманието си към любовната игра. След това се отпусни, и се наслади на момента.
Останалото ще се случи от самосебе си, след 10тина 20 минути.
Концентрираш ли се в/у притеснението, ще прецакаш нещата.
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 26, 2019, 13:23:17 »

Още преди да пробвам 2ри път да съблека гащичките мацката беше предложила да ходя при нея. Сиреч беше ясно, че ще еба затова и не натисках. Дали ще е тоя уикенд или следващия ми беше почти все едно. Пък и исках да излъчвам спокойствието на мъж, който има избор и прави секс често. На такъв мъж му е все едно дали в момента ще прави секс или не понеже има избор. Но бтв си е прав. Можех да си поискам поне свирка!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: