Tyxo.bg counter Митове за пикапа и социалната динамика
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:17:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Митове за пикапа и социалната динамика  (Прочетена 1200 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 241

Профил
« -: Юли 01, 2019, 16:02:38 »

Ще напиша тази тема, защото от много време насам, доста глупости почнаха да се говорят за пикапа и за социалната динамика. От толкова спорове в други теми съм стигнал до няколко неща, повечето от тях най-вероятно вече знаете(за тези които ще кажат че пак се преповтарят нещата), но има и някои много тънки работи, които дадени хора не могат да осмислят.

Мит 1: Мнението на другите е без значение-Това може би е най разпространения мит в историята на човечеството. Признавам че донякъде е вярно, ама само донякъде. Няма как да не ни интересува мнението на околните, все пак с хора живеем, от тяхното мнение много неща може да си спечелиш, дали приятели, дали препоръка за висок пост на работа, дали някоя мацка. Не казвам че трябва абсолютно всичко да слушаме какво ни казват хората, но няма как да сме успешни в живота ако не наблюдаваме реакциите на другите и не си вадим заключение по тях. Примерно ако от 10 човека не мрази 1, това е ок. Но ако от тези 10 човека те мразят 8 значи има някакъв проблем. На базата на мнение зависи дори и дали ще ебем(до известна степен). Не казвам да сме параноици и непрекъснато да търсим чуждото мнение, ами да си направим някои изводи и да се видим къде се намираме, защото в доста от случаите хората са прави.

Мит 2: Външния вид няма значение - Това е дъвкано много пъти и отговора естествено е ДА. Има значение, примерно в първоначалното привличане с мацките още от запознанството, то ако не ти се изкефи, каквито и глупости да ръсиш няма да стане. Дори с хората е така, ако още в началото покажеш излъчване на някой смотаняк, ами познай, ще те гаврят много и после е много трудно да го поправиш това. Ако си голям и едър(не дебел с шкембе), естествено ще имаш и респектиращ вид, това помага. Дори и височината ти играе роля. Сега да не се разплачете че сте родени грозни, няма нужда. Все пак живеем в свят където всичко е поправимо, тренировки, нови дрехи. Трябва да изглеждаш прилично и на ниво. Ключовото е да имаш стил, да правиш някакво впечатление, а не да си просто кежуал(обикновен). Няма как да се застанеш срещу някоя мацка, некъпан, неизбръснат, с шкембе, зле облечен и да очакваш някакъв резултат. Не е задължително да изглеждаме като модели, ама един спретнат външен вид ще е добро начало.

Мит 3: Колкото повече сетове, толкова повече успеваемост - добре де толкова ли трябва да си малоумен, че от 500 мацки ако с една поне не излезеш на среща или не наебеш, да осъзнаеш че явно проблемът е някъде в теб. Сега някой ще кажат че на еди какъв си му се получило като просто трамбовал, да ама не, неговата личност и история са различни, може пича да притежава нещо което ти нямаш и да му играе коз. Идеята е да се играят сетове, максимално ефективно и не е задължително да заговориш 40 за деня, 10 са напълно достатъчни.

Мит 4: Всеки може да успее - Глупости, както се казва от всяко дърво свирка не става, първо много момчета им става интересно за пикапа, искат да започнат и дотам. Да де, те не правят нищо по въпроса, някои от тях се опитват да открият къде е проблема, четат книги за себеразвитие и какво ли още не само и само да намерят причината. Е ще ви кажа коя е причината, колкото и да не си го признават, поне 30% от мъжете не стават за нищо, кръгла нула отвсякъде. Проблемът е ясен, може просто да са родени бавноразвиващи, аутисти или да не могат да мислят или да чакат на някой друг да им свърши работата. Не експериментирват, не умеят да си анализират грешките, абе просто са тъпи това е, може би така са родени да се провалят. Пример за това как хиляда пъти казвам на един френд да си промени стратегията спрямо чат и запознанства, той ми казва че ще го направи и не го прави, а не е някой грозен. Друг иска мацки ама не му се свалят, трети иска да ебе ама сами да му се нанижат на хуя, мисли че като си направи готин външен вид и мацките автоматично ей така ще идват. Или действаш или си без нищо няма друг вариант. Ако не ви харесва или сте мързели, не се занимавайте.

Мит 5: Социалния статус не влияе в свалките - Ей това е много интересно нещо, някой казват че влияе, други не. Да го погледнем от тази гледна точка, момче тренирано, носещо дънки и готина тениска, избръснат с някаква прическа срещу дебел, излязъл с домашните дрехи, вървящ пригърбен. Че то още отдалеч може да определиш социалния статус на човека, ествествено че влияе, знаете ли колко грешно се обличат пичове и създават лошо впечатление за себе си. Може да е готин ама ако ходи с дрехи които мама му е подарила, еми няма как да стане. Ако имаш висок статус то не само си личи ами и се усеща. Да не се залъгваме, няма как човек с нисък статус да копира човек с висок. В някоя социална група ако си готин забавен, ненатоварващ, позитивен това ти печели точки, ама ако си някой темеруд който е само негативен, познай ти си на дъното на социалната йерархия, ходи обяснявай че не ти пука за чуждото мнение, ама то и без това никой няма да ти се кефи така. Има милион начини да си подобриш социалния статус и предимно лайфстайла. Трябва да имаш живот, да си добър в нещо което правиш, ако правиш влогър и ебеш мацки щото ти се кефят на клиповете супер, ако свириш на инструмент и мацките ги кефи и ебеш от това супер, ако си ММА боец и мацките се подмокрят още по добре тогава се възползвай.

Мит 6: Най-доброто място за игра е улицата - И да и не. Въпросът е къде по принцип имаме повече успеваемост и факторите които влияят. Примерно има такива които от улицата доста мацки дърпат и ги клозят, но има и такива които от интернет успяват, други от социалните кръгове, трети със статуса си, четвърти в барове. Важното е да се намери мястото където си добър. Ако искаш да се подобриш на улицата, това е чудесно, но трябва повечко работа. Не всеки е роден за улицата, някой просто имат по висока енергия която би им свършила работа в някой клуб. Няма най-добро място за свалка, пикапа е навсякъде където се сетиш, просто на различните места има различна специфика на игра.

Мит 7: Ако отида на уоркшоп и ще стана успешен - преди да напиша каквото и да е било тук, искам да благодаря на екипа на форума за това че прави толкова за всички и че години наред са обучавали ученици от цяла България, аз също съм бил на уоркшоп, но това не значи че всеки ще стане ебати машината, не. Уоркшопа е нещо като ритник в задника със силно градивна обратна връзка. На уоркшопа много може да се научи и да ще ви научат на основата и ще се забавлявате едновременно, но това зависи от части и от ВАС самите. Инструкторите правят каквото могат за да може да ви научат на нещо и за един ден или 3 дена ще ти дадат инфо което иначе ако не си много умен ще ти трябват доста месеци да не кажа и години работа за да достигнеш до някои неща. Да има и успешни играчи без уоркшоп, ама те не са на такова ниско равнище като някои хора, просто на някои им трябва малко побутване и акъл и нещата се подреждат. Та по тази логика искам да кажа на екипа на форума, пичове ако видите че ученик не иска да отваря сетове, не го мъчете ами го пратете вкъщи(естествено с парите му), а вие ученици, щом сте отишли на уоркшоп значи сте наясно с нещата които ще се правят а именно ще отваряте сетове навсякъде и всекиго, което ще рече да изпълнявате всичко от инструкторите, без лиготий.

Мит 8: Това не е състезание, а просто идеята е да се забавляваме- да съгласен съм с това да се забавляваме, но в крайна сметка това си е състезание, за това кой първи ще наебе дадената мацка, естествено не се слагаме 5 човека на една мацка по едно и също време, но конкуренцията е огромно. щом хипергамията е налице и 80% от мацките гонят 20 % от мъжете, значи нещата стават сложни, всичко е игра и конкуренция, трябва да си по-добър от онези другите дето я свалят за да я наебеш дадената мацка иначе не става, дали ще улучиш момента дали ще е някое твое качество, дали ще е да си по-хубав не знам, но трябва да има нещо по интересно в теб, ако се наложи отстрани конкуренцията интелигентно, не да идеш да го биеш, ами просто го амогвай, ако се наложи естествено, примерно " Майната му на тоя, недей излиза с него", такива неща съм виждал, примерно приятели и то много добри от малки, а пък като си харесат и двамата една и съща мацка и състезанието започва, естествено не си заслужава да се карате за жена. Но направи или измисли нещо с което да се отличиш от твоята конкуренция.

Ако има да добавите някой мит, ще се радвам да го направите, може и да съм пропуснал нещо.  Wink
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 480

Профил
« Отговор #1 -: Юли 01, 2019, 18:01:31 »

Пич,
Нищо лично,но отдалече ти личи че не ти върви със жинорята...а нещата не са чак толкова сложни,стига да схванеш основните неща.
Целта на пикапа,не е всеки да стане хипер успешен с жени(100+ бройки),а значително да си дигнеш нивото,като сам си определяш целите:
-много бройки
-да си хванеш гадже
-да си разнообразиш скучния живот
...
Когато тренираш плуване,шанса да станеш олимпийски шампион е доста малка,но тренираш ли редовно ,ще си доста по добър от масата хора.
Когато тренираш бокс,едва ли ще станеш Майк Тайсън,но в сравнение с масата хора,ще бъдеш в добра форма и готов за физическа битка.
Същото е с пикапа-за да станеш някакво гуру/специалист ти трябват доста качества плюс страхотен дедикейшун,упортство и дисциплина...а и много малко хора искат да станат такива.Но и най големият пациент ще си дигне значително нивото стига да иска и да има упорство.
П.С.
Виждаш ли защо банаха Кейржана-редовни бисери и общи приказки и по неопитните му се връзваха и това ги обрича на неуспех.
П.С
Щом Краба стана човек(нищо лично Крабчо,но знаеш в началото какъв пациент беше) и почна да разсъждава що годе адекватно( виж му постовете в самото начало)...кажи ми че пикапа не работи:)
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 01, 2019, 20:40:05 »

Пич,
Нищо лично,но отдалече ти личи че не ти върви със жинорята...а нещата не са чак толкова сложни,стига да схванеш основните неща.
Целта на пикапа,не е всеки да стане хипер успешен с жени(100+ бройки),а значително да си дигнеш нивото,като сам си определяш целите:
-много бройки
-да си хванеш гадже
-да си разнообразиш скучния живот
...
Когато тренираш плуване,шанса да станеш олимпийски шампион е доста малка,но тренираш ли редовно ,ще си доста по добър от масата хора.
Когато тренираш бокс,едва ли ще станеш Майк Тайсън,но в сравнение с масата хора,ще бъдеш в добра форма и готов за физическа битка.
Същото е с пикапа-за да станеш някакво гуру/специалист ти трябват доста качества плюс страхотен дедикейшун,упортство и дисциплина...а и много малко хора искат да станат такива.Но и най големият пациент ще си дигне значително нивото стига да иска и да има упорство.
П.С.
Виждаш ли защо банаха Кейржана-редовни бисери и общи приказки и по неопитните му се връзваха и това ги обрича на неуспех.
П.С
Щом Краба стана човек(нищо лично Крабчо,но знаеш в началото какъв пациент беше) и почна да разсъждава що годе адекватно( виж му постовете в самото начало)...кажи ми че пикапа не работи:)

До известна степен преповтаряш това, което съм написал и никъде не съм казал че трябва да си гуру с мацките, то е ясно че всеки ще използва пикапа различно.

Ясно че Кейтарна не е от най-мотивиращите типове във форума, ама за сметка на това си казваше доста неща които бяха истина, вярно малко по брутални бяха ама като новаците не могат да ги приемат, да си ходят, все пак всеки пише в тоя форум и те трябва да имат филтър за това нещо, не може всеки да му се казва в стил Тони Робинс и други мотивационни булшити, които и без това в повечето случаи не работят.

И естествено пак намесваме Краба, айде да оставим този човек намира вече, да пича ми е писал, когато съм поискал съвет, докато повечето "успешни" (няма да казвам кого) просто заобикаляха темата. Ама да си го питал наскоро до къде е стигнал. Smiley

Пикапа не работи за някои хора, просто защото те са мега зле в социално отношение и динамика, мога да ти дам много примери за това. Въпросът не е дали пикапа работи, а дали самият човек го кара да работи с неговите качества, фрейм и така нататък, но ти вече го знаеш няма какво да ти казвам.  Wink
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

Профил
« Отговор #3 -: Юли 02, 2019, 20:37:28 »

Цитат
Мит 1: Мнението на другите е без значение
Най-често идеята на такъв съвет естествено(О боже мой) не е да се приеме буквално,а да се вникне в по-дълбокият смисъл  на тези думи.Колкото по-малко мнението на околните предизвиква емоционална реакция в теб,толкова по-лесно ще реагираш според принципите си.Ако не се докосне егото ти,не реагираш на самите думи,а имаш бистър ум да избереш реакцията и да вземеш проактивно решение.Такова ниво мислене води до по-буден мозък .Така приемаш информацията и я прецеждаш според принципите ти и съзнателно определяш ценноста и.Когато не реагираш,пробуждаш твоята исинска персоналност,като подобряваш калибрацията си,чрез опит от налагането и.Тоест винаги първта стъпка е да притапиш влиянието на'външният свят' спрямо теб.Когато нюби излезе и е отхвърлен от 90% от хората,ще осъзнае 2 фундаментални неща които му убягват или съзнателно е избягвал.Че не става и че няма значение какво другите мислят за него.Колкото по-бързо човек осъзнае,че може да промени това и да придобие вътрешна стабилност,толкова по-бързо ще започне да обръща процеса.

Цитат
Мит 2: Външния вид няма значение

Нямаш игра бро и затова нямаш идея колко фундаментална роля играе присъствието и енергията ти!Ма това няма какво да го дъвчим.Нужен е опит че да се стигне до такъв левел разбиране.Всичките там неща които каза имат някакво влияние,но отдалечават от нещата които наистина имат сериозна тежест и лимитират мисленето към липси и т.к.

Мит 3: Колкото повече сетове, толкова повече успеваемост
Многото сетове винаги са +,стига да не подхожда човек като идиот!Едно от идиотските неща е да се търси успеваемост,ако нямаш поне базово ниво игра.Излизай 3-5 години с ясна идея какво правиш и тогава имаш адекватно мнение.Клоузовете зависят от нивото на игра.Ако човек тепърва почва от ниско ниво,това което му трябва за да си пренапише софтуера е много опит с доста сетове,а хората които знаят какво правят естествено излизат да геймят и правят по няколко сета!Теб вероятно те дразнят ''къртачите' че затова реши да им кажеш,че трябва внимателно да обмислят играта си(която нямат) и да отварят малко сетове,че да не разводнят полето.

Мит 4: Всеки може да успее
Абсолютно всеки може да успее!Но се иска мотивация и отдаденост както се казва по-горе.Едни нямат топки да започнат,други почват,но се отказват заради емо болката,трети излизат на групи и ако няма с кой не излизат,четвърти излизат правят по 3-4 сета и се прибират и т.к.Когато си упорит дърпаш наистина и скачаш на по-дълбокото разбиране за тези неща.

Мит 5: Социалния статус не влияе в свалките

Достатъчно е да изпълниш живота си с неща които те зареждат с положителни емоции.Строго индивидуално за всеки.Така имаш стабилна основа,базово да се чувстваш добре и тъй като това е игра свързана с характер,това е от фундаментално значение.

Мит 6: Най-доброто място за игра е улицата

Това е най-трудното място за игра и респективно носещо най-големи ползи лонг търм!Опитът който можеш да натрупаш е в пъти повече от който и да е сошъл кръг.Фундаменталите от играта за абсолютно еднакви навсякъде!Ако си добър на улицата всичките там където ги изброи ще са ти като  fucking joke!

Мит 8: Това не е състезание, а просто идеята е да се забавляваме
Идеята за състезание е грешка в мисленето.Храни егото,защото кара човек да се възприеме като отделна единица.Ако възприемаш всички като едно цяло няма да се бориш с енергията на мъже,музика  и т.к. а ще се зареждаш от нея,но това са deep работи...Във фрейм на състезание,никога не можеш да спечелиш!Идеята е настройката на мисленето ти е да е свързано с неща които са под твой контрол!

Братле такива теми лимитират мисленето и сблъскват хората с твоите бариери,а така не помагаш,а вредиш!Твоят приятел там обичаше да пише подобни неща.Сблъскването с различните трудности през които минаваш докато изучаваш играта ти променят мисленето.Единственият начин по-който можеш да ги преодолееш е да промениш начина си на възприятие.Не го ли направиш стоиш в застой.Така става израстването и разбирането на самият процес!Представи си каква ценност би имало мнението на човек който почти няма идея за какво говоря в предното изречение?Такива мнения и теми не помагат,а напротив!Затова по-опитните момчета са крайни.Самата материя се разбира трудно когато няма опит,а криворазбраното мислене допълнително обърква  и убива ценноста на адекватните теми или мнения!Гледам,че си активен тук и ако наистина искаш ценност започни да правиш теми за гейм.Поствай сетове,твой мисли.Така ще активизираш опитните момчета и ще фикснеш твоята игра,а потребителите ще четат ценна информация!

Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 03, 2019, 09:17:20 »

Най-често идеята на такъв съвет естествено ...

Мерси за страхотното мнение което си дал ще си взема бележка за някои неща.  Wink
Активен
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 193

Профил
« Отговор #5 -: Юли 03, 2019, 12:23:56 »

На мен тези неща са ми ясни от много години и никога не съм ги възприемал като "лимитиращо мислене", нито са ми пречели на свалките, нито са повлияли негативно на успеха ми. Даже осъзнавайки някои от тези неща са ми помогнали в успеха с жените, да кажем точка 5 за социалния статус - има много голямо значение кой си, какво правиш с живота си, кой познаваш, колко е голям социялния ти кръг и как те възприемат хората, разбира се високция социален статус върви ръка за ръка със социалните умения. Само ако си някой си там локалното рапърче, брейкърче, Риот също даде няколко примера или там квото е на мода в момента може да накара някои мацки да са хлътнали по теб без дори да си им обърнал внимание, без дори да си им казал и една дума. В такива ситуации даже може да се види как поведението на жените към такива мъже наподобява това на бетите/орбитърите към жените - покорно, мазно, ламерски опити за създаване интерес и т.н.

Иначе "Всеки може да успее" се взаймно изключва с "Бъди алфа". Ами ако всички можеха да успеят тогава ще се загуби контраста между успелите и неспелите, победителите и загубилите. Това е все едно да лажеш всеки може да бъде победител, ами не... Ако тук във форума има 10 пича, които въртят по 2-3 мацки, това означава, че има 10-20 дурги, които си върят чекии. Може би на мен ми лесно да го кажа, защото имам успех в живота тук-там с някои неща. Но предполагам ако бях 18-20 годинеш неудачник по-добре да ми спестят цялата истината и да ме излъжат с добри намерения Smiley Което нали щеше да ме накара да предприема нещо, а ако не пробваш няма как да разбереш. Имаше някаква статистика, че 80% от бизнесите се проваят след 3-4(?) година, което не означава, че въобще не трябва да се захващаш с нищо.

8-ма точка. Хм.. тук е спорно. Тук не само за жените, но и генерално в живота много мъже са мотивирани от идеята и крайната цел да се по-добри от другите в нещо. Разбира се, в крайна сметка важното е да се забавялваме и да сме удовлетворени от жовита, но всички сме забелязали, че не е много фън да си губещата страна, дали с жените, дали в каквото и да било.
А колкото до дадения пример с приятелите аз  никога не съм правил мръсно на приятели заради жена, освен ако не отвръщам със същото на някой със същото. Иначе не ми пречи да амогвам разни рандоми, който не познавам или познавам бегло Cheesy

3-та точка. Ако по начало си успешен с жените колкото повече се пробваш > толкова повече успех.

6-та. Съгласен съм. Добре е да набляваш на силните си страни. Има хора, които няма да са толкова успешни на улицата, колкото ако си изградят голям социален кръг. Даже има такива, които си боцкат от време на време от социалния кръг(работа, приятели, приятели на колеги, приятели на приятели..), а на улицата или по разни заведения никакви да ги няма или воъбще нямат желания да се занимават с целия процес.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #6 -: Юли 03, 2019, 16:05:37 »

Ако тъпчеш на едно и също място значи не се учиш от грешките си, или може би не дърпаш напред в други свери от живота и това ти прецаква вътрешната игра.

"Всеки може да успее" не значи че всеки ще успее. Правете разликата. (80%)(15%)(5%)
Вземи 100 бета момчета с общи критерии. Пусни ги на улицата.
Осемдесетина ще се откажат на първия ден.
Петнадесетина ще се лутат известно време, някой с месеци други с години, ще имат временни успехи и неуспехи, ще се връщат в играта и ще се отказват.
Петима ще останат в играта и ще станат добри.

Майката природа ги е измислила нещата. (80%)(15%)(5%)
Всеки може да спортува и да изгради готино тяло. Не всеки ще спортува.
Всеки може да скочи от моста с бънджи. Не всеки ще скочи.
Всеки може да стане богат. Не всеки ще стане богат.
Всеки може да стане добър с жените. Не всеки ще стане добър с жените. Защо? Не знам. Питайте майката природа. Може би причината е понеже:
Всеки може да стане добър във всичко, но ако всички успяваха във всичко, нямаше да има кой да събира боклука по улиците.

Единствения майндсет който ти трябва е следния: Този който е в играта по-дълго време ще успее. Когато се учиш от опита си, усърдната работа, изгарящото желание и постоянството винаги ще побеждават временния неуспех. Колкото повече практикуваш дадено нещо толкова по-добър ще ставаш в него. Не се обсебвай от пикапа но бъди в играта завинаги. Единствения ти съперник, е огледалото. Единствената причина, защо не си добър, е в огледалото.

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #7 -: Юли 04, 2019, 17:05:27 »

Това нещо, наречено "хипергамия", според мен е плод на човешката фантазия. На жените им се ебе, та 2 не виждат... Днес се ебе с паралия, утре с някой играч от улицата... При толкова много проститутки, как може да се твърди подобно нещо, не знам...
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 638

Профил
« Отговор #8 -: Юли 04, 2019, 20:05:13 »

Не, напротив. Хипергамията си я има и я е имало, много преди да се появи на бял свят нещото наречено пикап. Нека не я бъркаме с нимфоманията, защото са две различни неща.

Една жена винаги ще се стреми да упражнява хипергамията си и единственото нещо, което би я възспряло (при това не за дълго), това би бил някакъв обществен натиск или като цяло някакви по-тежки и негативни последствия за нея и имиджа й.
Всъщност, хипергамията, от всичко, което съм чел и гледал по темата, смятам, че най-точно и кратко се обяснява с нещото наречено BBD, т.е the bigger, better deal. Жената така е програмирана, че във всеки един момент да търси и гони най-добрата налична оферта. Ако към дадения момент, това си ти, супер - тя ще бъде с теб, докато на хоризонта не се появи нещо по-добро от теб и тогава ти си чао.

М/у другото, точно вчера или онзи ден видях нещо изключително вярно, ама направо хирургически точно, относно дейтинг аджендата на повечето жени. В стъпки и фази може грубо да се раздели така (през погледа на жената)

1) Хвани най-голямата налична алфа наоколо;
2) Вържи го във връзка и бавно, но сигурно го превърни в бета;
3) Зарежи го, задето ти е позволил да го превърнеш от алфа в бета;
4) Мини на следващата най-голяма налична алфа и повтори цикъла;

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юли 04, 2019, 22:23:45 »

Недей да изкарваш всички проститутки нимфоманки, въпреки че е възможно да има и такива. Древната професия неслучайно се нарича древна. Неслучайно съществуват и суйнговете.
Човеците сме промискуитетни по природа, колкото и на някого да му се иска да не сме... Всичко останало е сошъл прешъ... Иначе щеше да стане страшна оргия Cheesy
Някой ако каже, че моногамията при хората не съществува бих се съгласил, но с разни термини като "хипергамия" при жените пак ми идват сошъл прешъ...
Дай дефиниция за "нещо по-добро"... Жените се чукат със всякакви като теб и мен. то и ние така Smiley)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

Профил
« Отговор #10 -: Юли 04, 2019, 23:06:48 »

Недей да изкарваш всички проститутки нимфоманки, въпреки че е възможно да има и такива. Древната професия неслучайно се нарича древна. Неслучайно съществуват и суйнговете.
Човеците сме промискуитетни по природа, колкото и на някого да му се иска да не сме... Всичко останало е сошъл прешъ... Иначе щеше да стане страшна оргия Cheesy
Някой ако каже, че моногамията при хората не съществува бих се съгласил, но с разни термини като "хипергамия" при жените пак ми идват сошъл прешъ...
Дай дефиниция за "нещо по-добро"... Жените се чукат със всякакви като теб и мен. то и ние така Smiley)
Не съм чел всички мнения по-нагоре, но от това се разбира единствено, че изобщо не познаваш жените. И хабер си нямаш за какво говориш.
Но все пак, най-лесния начин да ме разбереш. Нали знаеш една от най-изтърканите женски игри за внимание (а може и да не я знаеш). Да се изкарват жертви. Мърмори буквално като уния дето искат пари на централна гара. Обяснява ти колко е прецакана, колко е зле положението и т. н. Целта е да я съжалиш и да и обърнеш внимание (цели се емоционално). И понякога работи. Особенно ако те кефи задника и. На теб не ти дреме, колко е изстрадала и смачкана от живота. В общи линии, това ти е кантара. Гъзът и.
Сега пробвай тяхната игра. Започни да им обясняваш колко ти е трудно, колко си ущетен от живота. Колко несправедлив е света с тебе и т. н. И от 1000, ако една ти върже така, ела се върни да ми разкажеш. Ама само ролята на жертвата. Без никакви мъжки характеристики да показваш. Това ще докаже и тезата на рекошет за външен вид - основно определящ.
Само дето, тоя филм никой не го е гледал до сега.
ПП: Също им обяснявай, че си девстен, как жените не ти обръщат внимание, как не те ценят, как се подиграват с теб. И те прецакват винаги занякой друг.
Това няма да те спре, ако ти го говори една визуално 9ка, нали? Е, би трябвало поне няколко момичета с посредствена (или по-лоша) визияда ти се вържат. Ама да не вземат да те връщат и дебеланите 
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #11 -: Юли 04, 2019, 23:24:05 »

ПП: Също им обяснявай, че си девстен, как жените не ти обръщат внимание, как не те ценят, как се подиграват с теб. И те прецакват винаги занякой друг.
Това няма да те спре, ако ти го говори една визуално 9ка, нали? Е, би трябвало поне няколко момичета с посредствена (или по-лоша) визияда ти се вържат. Ама да не вземат да те връщат и дебеланите 

Че какво има да го говориш това, пука ти. Забележат ли, че си пич на място, всички тези думи се възприемат като сарказъм и на шега, така че няма абсолютно никакво значение, какво казваш. Не познавам нито терминологията, нито имам кой знае каква игра, но това са ми наблюденията от личен опит, никоя не го взима на сериозно, дори да го казвам по най-сериозният начин, който ми е възможен.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 193

Профил
« Отговор #12 -: Юли 05, 2019, 10:18:33 »

Забележат ли, че си пич на място

Ако това първото нещо, което забележат може да си тролваш колкото си искаш. Виж ако на външен вид и поведение го докараш като ония програмиста от чатърската тема, дето го давали по телевизията, то тогава ще ти повярват.

Иначе за хипергамията малко странично от темата за пък-ъп. Колкото и да е неизгодна и неприятна за средностатистическия мъж и надолу(средностатистически на сексуалния маркет имам предвид, който тук-там бодва нещо в годината) то всъщност е доста изгодна като цяло за човешкия вид, защото селекцията чрез хипергамия води до еволюиране на вида и по-голям шанс за оцеляване. Същата работа и при животните.
Жените в миналото са избирали най-адаптивните мъже - здрави, издържливи, хитри, добра имунна система и т.н. дори доброто зрение е било от значение. Ние с едно приятелче се бъзикахме, понеже сме по 4-ти и 7-ми диоптер късогледи, че преди 20 хиляди години нямаше да можем и един заек да уцелим с копието и щяхе да седим при жените да гледаме децата и да събираме боровинки. Същата работа е и с другите фактори. За жените и като цяло за вида е от полза да се избират better, stronger, faster, smarter(street smart не book smart), това увеличава шанса за оцеляване на нейните деца.
В днешно време тъй като оцеляването не е приоритет и малко са се изменили качествата, от които зависи дали ще си вървежен след жените или не. И затова тук и на още 50 се спори кое аджеба ги подмокря.

Миладине, а като им се ебе та 2 не виждат, ти тогава колко еба от тия 2 не виждащите? Ебе им се ама с високорангови мъже, затова говорим за хипергамия...
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юли 05, 2019, 16:41:37 »

Иначе за хипергамията малко странично от темата за пък-ъп. Колкото и да е неизгодна и неприятна за средностатистическия мъж и надолу(средностатистически на сексуалния маркет имам предвид, който тук-там бодва нещо в годината) то всъщност е доста изгодна като цяло за човешкия вид, защото селекцията чрез хипергамия води до еволюиране на вида и по-голям шанс за оцеляване. Същата работа и при животните.
Жените в миналото са избирали най-адаптивните мъже - здрави, издържливи, хитри, добра имунна система и т.н. дори доброто зрение е било от значение. Ние с едно приятелче се бъзикахме, понеже сме по 4-ти и 7-ми диоптер късогледи, че преди 20 хиляди години нямаше да можем и един заек да уцелим с копието и щяхе да седим при жените да гледаме децата и да събираме боровинки. Същата работа е и с другите фактори. За жените и като цяло за вида е от полза да се избират better, stronger, faster, smarter(street smart не book smart), това увеличава шанса за оцеляване на нейните деца.
В днешно време тъй като оцеляването не е приоритет и малко са се изменили качествата, от които зависи дали ще си вървежен след жените или не. И затова тук и на още 50 се спори кое аджеба ги подмокря.

Миладине, а като им се ебе та 2 не виждат, ти тогава колко еба от тия 2 не виждащите? Ебе им се ама с високорангови мъже, затова говорим за хипергамия...
Мнооого правилен майндсет - "жените избират" Cheesy
Ебал съм точно толкова, колкото съм усетил че им се ебе, та 2 не виждат.. Природа, кво да правиш? Да, Кейтарна е прав до голяма степен, поне според мен...
А иначе аз съм и малко плешив, и недостатъчно висок според "стандартите".. Ама съм ебал и по-високи от мен Wink
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Профил
« Отговор #14 -: Юли 08, 2019, 20:29:00 »

Мнооого правилен майндсет - "жените избират" Cheesy
Ебал съм точно толкова, колкото съм усетил че им се ебе, та 2 не виждат.. Природа, кво да правиш? Да, Кейтарна е прав до голяма степен, поне според мен...
А иначе аз съм и малко плешив, и недостатъчно висок според "стандартите".. Ама съм ебал и по-високи от мен Wink

Браво на теб пич, гордея се с теб, постигнал си много  Grin сега сериозно, както вика Божинката нещата имат 2 страни, ти може да искаш ама ако тя не иска няма как да стане. Явно за да имаш успеваемост имаш поне едно средно ниво откъм пакета с изискванията които съм писал по нагоре  laugh  Wink , тогава можеш да добавиш нещо към темата ми и да дадеш съвет на тези които са нови във форума  Smiley
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: