Tyxo.bg counter поредна тема за колежка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:33:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: поредна тема за колежка  (Прочетена 875 пъти)
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 205

Профил
« -: Юли 03, 2019, 08:37:01 »

Здравейте пичове,
доста дълго не бях писал. Имах си ок ежедневие, което не ми нарушаваше комфорта - бачкане, от време на време една милфка, с която си правихме кефа, събота и неделя бири с приятели и така. От два-три месеца, обаче нещата тръгнаха в друга посока. С милфката разпърдяхме нещата, а на мен ми стана досадно да излизам и да се напивам всеки уикенд. Сега не се оплаквам - чувствам се добре, отслабнах 5-6 кила, свалих шкембето, гледам да пътувам насам- натам уикендите. Излизам с доста мацки от тиндър, но като цяло за момента без успех (по една-две срещи и минаваме в режим - следващия). 
Миналата седмица, обаче към фирмата ни се присъединиха доста колеги от друга фирма. Една от колежките е доста красиво момиче. Отначало не й обърнах никакво внимание, честно казано защото не мислех, че тя дори ще ме отрази. Напоследък далеч по-посредствено изглеждащи девойки ме режат. Тъй като позицията ми в отдела е малко по-висока от тази на другите в началото (първите часове) общувах малко повече с тях и се опитвах да ги вкарам в отдела. Мацката реагира доста добре. Постоянно ми се усмихва и се държи доста естествено и френдли. Оказа се, че и тя обича кучетата и докато минавах покрай нея онзи ден ме спря да си говорим за моето. Искаше да й покажа снимки на него и т.н. Общо взето си говорихме около половин час, преди да започнат да ни гледат любопитно останалите. Вечерта ми изпрати покана за приятелство във фейса и започнахме един чат, та до полунощ. Оказа се, че си говорим екстра, а тя на няколко пъти отбеляза, че съм "щурак", "карам я да се смее много", "забавен" и т.н. Накрая директно ми каза, че ме е тествала доколко съм съобразителен и досетлив (ставаше въпрос ако закъснее да кажа на шефа й, че се е успала, а аз отговорих, че няма да го направя, защото ще предизвикам въпроси). Вчера ме разпитваше как да дойде на работа, предложих й да я карам когато няма превоз защото метрото ми е на път.  Каза си, че ще помисли. От вчера си чатим по месинджър и в работа, но чатът е една идея по-вял и не толкова интересен. Не си говорим много много фейс 2 фейс, защото е в съседна зала. Като мина ми се усмихва и намига. Днес не съм й писал и не знам дали да й пиша по време на работа.  Тъпото е, че ми харесва много, а не мисля че нещата ще се завъртят добре. Идеята е или да я забравя или да действам и да я пробвам. С първото ще имам по-голям проблем, тъй като ми е пред очите, а е доста общителна.
С пробването не съм сигурен..подхождам от кофти позиция, че тя е много готина, а аз съм average guy. Отделно и не съм много силен в четенето на женското поведение. Не мога да разбера до каква степен е интерес това към мен и до каква просто френдли отношение. Трети проблем е, че според мен се притеснява от клюки и е в отбранителна позиция (ново място, не познава новите колеги). Засега гледам да не си променям рутината. Излизам си същите почивки със същите колеги, продължавам в тиндър и събото-неделните планове, но според мен е въпрос на време докато тази мацка ми влезе под кожата. Вие как бихте действали в подобна ситуация? Знам максимата "не сери там, където ядеш" и я споделям, но се подхлъзнах леко.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 129

Профил
« Отговор #1 -: Юли 03, 2019, 12:24:57 »

Здравей,
Не знам какво го мислиш толкова, готова е. Действай, а не се чуди... Не й пиши толкова, не отдавай толкова значение на тия чатове. Нека тя, ако иска да ти пише. Бъди пич и след няколко дни я покани да излезете на по питие и там вече играй.
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #2 -: Юли 03, 2019, 12:30:37 »

"Всеки неизтрелян изтрел е пропуснат изтрел." Работите на едно място виждате се всеки ден и нямаш топки да я поканиш на излезете, ама вместо това и пишеш. Според мен мацката явно има интерес, ама ако така продължаваш с това поведение на мижитурка и липса на кураж, няма да ти се отвори парашута дори и да те харесва, защото не показваш и грам характер.
Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #3 -: Юли 03, 2019, 15:00:52 »

"Всеки неизтрелян изтрел е пропуснат изтрел." Работите на едно място виждате се всеки ден и нямаш топки да я поканиш на излезете, ама вместо това и пишеш. Според мен мацката явно има интерес, ама ако така продължаваш с това поведение на мижитурка и липса на кураж, няма да ти се отвори парашута дори и да те харесва, защото не показваш и грам характер.

+1.

Абе хора, не мога да ви разбера. Сумати енергия хвърляте да пикапите, да заговаряте по разни платформи, да се чудите кое и как да стане, за да изкарате мадамата на среща/срещи и после да я клоузите, а то в случая мадамата ти е под носа и нищо да не направите. Няма да ви ухапе или изяде, какво като е колежка.
И това дето разправят да не се правело на работното място, е пълна глупост. Ще ме кефи мадамата, ще искам секс с нея /еле пък нещо повече/, ама не, щото видите ли ми била колежка :-) Да не говорим, че тук иде реч и за млади и често необвързани хора. Ще се въздържа знаИш кога  Cool

Както се каза, действай и това е. Нищо не губиш.
Знаеш ли кое ще е най големия хуй за теб -  някой колега да те изпревари. Е тогава ще са ти страшни драми, ако поне не си опитал на макс, вервай ми, колкото и да си казваш после, че си улегнал пикапьор, не трябва да ти пука и т.н. и т.н.
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 03, 2019, 15:23:12 »

+1.

Абе хора, не мога да ви разбера. Сумати енергия хвърляте да пикапите, да заговаряте по разни платформи, да се чудите кое и как да стане, за да изкарате мадамата на среща/срещи и после да я клоузите, а то в случая мадамата ти е под носа и нищо да не направите. Няма да ви ухапе или изяде, какво като е колежка.
И това дето разправят да не се правело на работното място, е пълна глупост. Ще ме кефи мадамата, ще искам секс с нея /еле пък нещо повече/, ама не, щото видите ли ми била колежка :-) Да не говорим, че тук иде реч и за млади и често необвързани хора. Ще се въздържа знаИш кога  Cool

Както се каза, действай и това е. Нищо не губиш.
Знаеш ли кое ще е най големия хуй за теб -  някой колега да те изпревари. Е тогава ще са ти страшни драми, ако поне не си опитал на макс, вервай ми, колкото и да си казваш после, че си улегнал пикапьор, не трябва да ти пука и т.н. и т.н.

Много добре казано! Аз следвам в малък град в Германия при това в ТУ. В социалния ми кръг, който логично е основно около университета сме 10 коча и една колежка. Налага ми се да правя акробатика. На някой хора им идват наготово и нищо не правят! При това знаците, че има интерес(интерес не е равно на клоуз) са очевидни. Ако беше само за колегиалността нямаше да си пишете два часа! Ако толкова на работа не можеш да я хванеш сама и звъниш след това.  (може и по меседжър да звъниш, ако нямаш номер)
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 03, 2019, 15:40:25 »

То не е за шубето пичове. Няколко колежки съм закачал така,с няколко и съм ударил греда. Проблемът е, да не изляза някой крийп, дето закача колежките, защото тук много ги разнасят. Това че някоя ще ме отреже..ово е стандарт. Но да.. Май ще пробвам поне да не ме е яд. Мисля, че тази седмица ще мога да я видя поне за малко сама.
Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юли 03, 2019, 15:47:58 »

Е та за по-дискретно говоря. Не да те гледат по коридорите как фЪрляш оферти и после да те одумват всички. Нещо уж съвсем неангажиращо ѝ метни, дали в директен разговор или по месинджъра........от сорта на: "Пф, пукнах днес от глад, хайде след работа да те водя да мушнем по една пица." То точно аз на реплики няма да те уча, ти си ги знаеш сигурно по-добре, ама нещо такова не виждам какво ти пречи. Идеята е просто да я поканиш някъде след работа или пък в почивен ден, както дойде. Пък ако те отреже, че нещо имала работа, казваш й, че ще ходиш тогава сам и така  Wink
И вече от тук натам ще почнат акълите, ама тя това като каже, ти направи онова и т.н.  Grin
Покани я да излезете!
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юли 03, 2019, 15:48:58 »

То не е за шубето пичове. Няколко колежки съм закачал така,с няколко и съм ударил греда. Проблемът е, да не изляза някой крийп, дето закача колежките, защото тук много ги разнасят. Това че някоя ще ме отреже..ово е стандарт. Но да.. Май ще пробвам поне да не ме е яд. Мисля, че тази седмица ще мога да я видя поне за малко сама.

Ако "закачаш" всяка седмица различна и никоя не ти пуска може и да ти излезе име на отчаян женкар, ама евентуално. Просто не ги сменяй всяка седмица. Освен това момченцата в началното училище закачат момичетата. Ти общуваш с нея( сваляш я) с ясната цел да спиш с нея. Не са закачаш това е доста лош начин на мислене.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 03, 2019, 17:09:47 »

Е, да де. За секс говорим. Не съм на 12 да им дърпам плитките Smiley)
Утре ще я возя до метрото и ще я офертирам за по чаша
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юли 03, 2019, 22:02:00 »

А така, браво.  Cool А за това, че са те рязали по-грозни да не ти пука! И мен са ме рязали грозни, а само седмица преди това 10ка ме кани на кафе. Само, че преди това не бях чувал за гейм и там преебах нещата, но това е друга тема. Искам да кажа просто, че както мъжете харесват различни типове мъже така и жените.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #10 -: Юли 04, 2019, 07:29:05 »

Да ама тя е на 12, и винаги ще си остане. Жените са точно като децата - което работи на четири-годишно момиченце да предизвикаш емоция, същото работи и на 37-годишна жена. Емоции, емоции, емоции, с возене и чатове сам знаеш че няма да се получи нищо. Всеки път когато "съм разсмивал жена" или съм бил "забавен" пуси не съм виждал.

П.С. точно плитката дръпнах последния път на шивачката ми, последвано от коментар, че трябва да си пусне по-дълга коса, защото искам да я дърпам по-силно. И последва един час обяснения и оправдания.

Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юли 04, 2019, 08:26:57 »

че както мъжете харесват различни типове мъже така и жените.
Shocked

Споко, очевидна грешка на езика  Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юли 04, 2019, 09:53:05 »

Да ама тя е на 12, и винаги ще си остане. Жените са точно като децата - което работи на четири-годишно момиченце да предизвикаш емоция, същото работи и на 37-годишна жена. Емоции, емоции, емоции, с возене и чатове сам знаеш че няма да се получи нищо. Всеки път когато "съм разсмивал жена" или съм бил "забавен" пуси не съм виждал.

П.С. точно плитката дръпнах последния път на шивачката ми, последвано от коментар, че трябва да си пусне по-дълга коса, защото искам да я дърпам по-силно. И последва един час обяснения и оправдания.

Е, хубаво, ама смехът не е ли емоция, която върши работа? Знам, че не трябва да се прекалява с фъни държанието и чата, защото пътят от забавния тип до шута или френд зоната е кратък и неусетен. 
Признавам, че хващането на точно тази граница ми е голям проблем и е повод за много неуспехи. Иначе возенето ми е един от малкото шансове да останем двамата без да ни се лепнат поне 2-3 човека, в който може да поговорим и да я поканя да излезем. Ето преди малко слязохме да почиваме с нея. Появи се някаква буболечка, тя се разскача и каза, че е настръгхнала. Аз й хванах ръката, погледнах я й казах - лъжеш... и се появи колега, който реши, че трябва да остане цялата почивка с нас.. Тъй като съм много далеч от пикапа, а и не съм супер опитен в свалянето на жени в такива моменти много често губя фокус и съответно точки.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #13 -: Юли 04, 2019, 11:26:36 »

Това да предлагаш да я возиш е слаб ход.
Ако много искаш да я возиш (примерно имаш яка кола, с която да се изфукаш) има начини заобиколно. Примерно казваш понякога возя ленчето, аз минавам оттам и оттам... И тя сама ще пита, а мен кога ще ме возиш - ако има интерес де.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #14 -: Юли 05, 2019, 14:50:27 »

Е, хубаво, ама смехът не е ли емоция, която върши работа? Знам, че не трябва да се прекалява с фъни държанието и чата, защото пътят от забавния тип до шута или френд зоната е кратък и неусетен. 
Признавам, че хващането на точно тази граница ми е голям проблем и е повод за много неуспехи.

Не е такава, която ще я вкара в леглото. И аз имах тоя проблем много време. Винаги, а и все още имам страшен хумор, но преди беше безопасен и нехаплив. Сега е много по-сексуален. Важното е обаче и езика на тялото ти да бъде в хармония. Разглеждай го така - приеми че има граница. Но ако скалата е забавен/арогантен-сексуален - бъди повече в страната на арогантния-сексуалния. Не стой на границата, стъпвай здраво в другата страна. Пак ще губиш момичета, но поне ще знаш, че си направил това което си усетил за правилно, ти си се забавлявал, което е важното. Не се смей толкова често, не търси реакция в нея. Можеш спокойно да изстреляш някой коментар със супер сериозно изражение. Много зависи и от самата жена срещу теб, но това се усеща дали тя ще има самочувствието да приеме шегата. Но това си е още една пресявка да знаеш каква жена е срещу теб и става ли за нещо освен за чук и бег.
Давай смело - кажи и че, е била пияна когато си е правила маникюра, погледна я в очите и наблюдавай реакцията. 
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: