Tyxo.bg counter поредна тема за колежка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:14:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: поредна тема за колежка  (Прочетена 1252 пъти)
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #15 -: Юли 05, 2019, 18:43:00 »

Прав си Стоун. Сега осъзнавам малко по-късно, че е слабичък ход. Не съм търсил реакция за колата - не е скъпа. Идеята беше да остана за малко с нея след като тя ме попита дали ако идвам с рейс може да идваме заедно.

Е, хубаво, ама смехът не е ли емоция, която върши работа? Знам, че не трябва да се прекалява с фъни държанието и чата, защото пътят от забавния тип до шута или френд зоната е кратък и неусетен.  
Признавам, че хващането на точно тази граница ми е голям проблем и е повод за много неуспехи.

Не е такава, която ще я вкара в леглото. И аз имах тоя проблем много време. Винаги, а и все още имам страшен хумор, но преди беше безопасен и нехаплив. Сега е много по-сексуален. Важното е обаче и езика на тялото ти да бъде в хармония. Разглеждай го така - приеми че има граница. Но ако скалата е забавен/арогантен-сексуален - бъди повече в страната на арогантния-сексуалния. Не стой на границата, стъпвай здраво в другата страна. Пак ще губиш момичета, но поне ще знаш, че си направил това което си усетил за правилно, ти си се забавлявал, което е важното. Не се смей толкова често, не търси реакция в нея. Можеш спокойно да изстреляш някой коментар със супер сериозно изражение. Много зависи и от самата жена срещу теб, но това се усеща дали тя ще има самочувствието да приеме шегата. Но това си е още една пресявка да знаеш каква жена е срещу теб и става ли за нещо освен за чук и бег.
Давай смело - кажи и че, е била пияна когато си е правила маникюра, погледна я в очите и наблюдавай реакцията.  
Всъщност последните два дни шегите ми са по-пиперливи, отколкото си позволявам с повечето жени. Постоянно я ебавам, че има дебел задник и се мъкна с нея, само защото не искам аз да върша нейната работа ако й се случи нещо.  Кефи се и се смее. Днес ми писа,че е гладна (не знам какво очакваше като отговор?да сляза да й купя нещо?) Пратих я да си купи детско меню от КФС и някаква играчка. Направи се на нацупена май за няколко минути. После като излизах в почивка ми каза, че има нужда от помощ за нещо, но й казах, че ще й помогна като се върна. Като се върнах си го беше свършила и уж пак се направи на нацупена, но не й обърнах внимание.
Както и да е предложих й вчера да ходим в един бар и динър на вино, но тактично ми отказа, че е изморена. Тук направих друга грешка, предложението ми беше слабо. В смисъл аз го направих слабо, някак между другото. Сега осъзнавам, че на моменти сигурно съм приличал на пудел, който маха с опашка. Както и да е. Не всичко е изгубено. Усещам, че има интерес, обяснява ми се, търси реакция, но съм сигурен, че ако не се стегна рязко ще изчезне тоя интерес. Днес не излизам с нея на почивките, не й пиша като цяло. Говоря си с момичетата от нейната страна на офиса (опън спейс офис) и виждам, че има реакция в нея. Следи ме като правя нещо и като говоря с някоя.Спира ме постоянно да си говорим. Днес нарочно поканих и едно друго момиче да пътува с нас за да не се чувства ексклузивна . Не знам дали е добър или не този ход. За съжаление все още нямам категоричност в езика на тялото и изобщо в държанието. Бавно я придобивам, но не съм сигурен дали не е твърде бавно. Мисля след седмица пак да пробвам с оферта, но този път по-уверено. Пък ако ме отреже.. Smiley
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: