Tyxo.bg counter Съвет насока за една ситуация
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:12:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет насока за една ситуация  (Прочетена 591 пъти)
Divia
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« -: Юли 04, 2019, 20:22:30 »

Работя вече 4 години в един ресторант тука на морето понеже живея в едно курортно селце. И то се пълни с хора само лятото.Та понеже работя по 12 часови смени в кухнята и нямам време за нищо. Та ето че се появи една сервитьорка но тя на 17. Още първия ни контакт беше интересен държи се мило с мен пуска ми някви шеги и когато си говоря с нея тя се спуква да се смее и да се шегува с мен в добрия смисъл. Вече седмица е така.Исках и фейсбука даде ми го и си пишем за наи различни неща. Не изглежда зле. Колегите ми постоянно ми викат че питала за мен и някакви подобни неща но се чудя дали не ме будалкат или пък не а до колкото ги знам не са злонамерени. И мисълта ми е как да действам  ? Това че не сваля очи от мен и постоянно се похилква и усмихва като ме види ?
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #1 -: Юли 04, 2019, 23:10:54 »

Здравей. И аз работя от години като сервитьор по морето и ще ти кажа едно, не е това подходът. Вие сте там постоянно, виждате се почти всеки ден и с тези лафчета и размиване, ще станеш приятният колега, с когото да си пие кафето сутрин, след като готиният барман я е изчукал. Късметлия си, че е минала само седмица, не е безнадеждно. Ако е от по-отворените кифли, наблягай много на сексуалните шеги, повярвай ми, това е най-важното, неща от типа на: "Абе, снощи правих пиянски секс и не помня нищо, да не е било с теб, че ми изглеждаш много щастлива". Ако пък е от по-срамежливите, галиш я по лицето и казваш: "Ела сега да ти сготвя нещо от детското меню". При по-смотаните ти е важен физическият контакт. Импровизирай, каквото ти дойде отвътре, но за да ти идва трябва да си готин пич, чувстваш ли се такъв? Усещай моментът, кога да я бъзикаш и кога да кажеш, че имаш работа, със сериозен тон и да си влезеш в кухнята, колкото и да е изкушаващо да излезеш и да се въртиш някъде, така че да те забележи.

Фейсбук го спирай веднага, сигурен съм, че винаги ти пишеш пръв, недей. Ако случайно ти пише тя, изморен си и лягаш, това е. Защо ти е този боклук, след като се виждате постоянно, сваля ти точките толкова много, че не можеш да си представиш.

Целта ти е една, тя да види, че ти си един готин пич, който е готин не само с нея, но и с колегите си, и поради някаква причина е проявил интерес към нея, пък дали е заради готиният задник, цици или извратен поглед, ти си знаеш. Усети ли го, сама ще започне да се върти около теб и ще се създаде някакво напрежение между вас, в готиният смисъл. От там вече си я каниш да излезете и действаш.

Дано съм ти го обяснил горе-долу както трябва, понеже за последните две години в 4 ресторанта, нямам колежка, която да ми е харесала и да не съм чукал, че и рецепционистки дърпам странично. Важното е това, сексуалните шеги, но като сте сами, че пред хора ще си каже: "Тоя сега на интересен ли се прави пред другите, смешник". Бъди уверен пич и ще стават нещата без да ги мислиш, и никакъв Фейсбук. Няма да ги мислиш мацките, че и теми да пускаш за тях, много време ми отне, за да го науча. Забавляваш се без да ти пука дали ще излезе нещо или не, това е начинът да си успешен, поне за мен.

Късмет ти пожелавам, а аз отивам да чукам рецепционистката, че звъни докато пиша това. Изкара ми карта за стаята си, да съм си ходел когато поискам, а се познаваме от 2 седмици, сладурана.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
solo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #2 -: Юли 07, 2019, 11:14:53 »

Здрасти. Реших да се включа и аз, тъй като често съм изпадал в подобни ситуации с колежки. Предполагам че ситуацията ти е следната - прочел си малко теория, знаеш що е то шит тест и т.н, имаш някакво чуство за хумор. Появява се новата колежка Мими/Биби/Диди. Пускате си по някоя шега, минаваш някой шит тест и на нея и е забавно с теб.
Работиш здраво и си уморен на края на деня, казваш си - защо ми е да заговарям непознати момичета и да ме режат, като до няколко дни ще сваля колежката. Само дето дните стават седмици, после месеци. В крайна сметка тя има много опции, ти имаш само една, и тя го знае.
Както каза колегата преди мен, късметлия си, че е минала само една седмица - или действай сега, или не си пропилявай цялото лято с нея.
Аз лично вече се отказах да гоня "Мими от офиса", истината за мен е, че всеки трябва да си плати цената с cold approach, ако зависиш само от едно момиче, никога няма да ти се случат нещата.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: