Tyxo.bg counter Фейсбук свалки - първи стъпки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 16, 2019, 05:15:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фейсбук свалки - първи стъпки  (Прочетена 361 пъти)
Thanos
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Юли 07, 2019, 12:36:17 »

Здравейте, пичове от няколко дена чета форума давам ви 6 точки, много добри статии. Може те ли да ми препоръчате някакви шаблони за започване на чат с мацка във Фейсбук или можеби метод как е най-добре да се започне чата и да се привлече интерес? Smiley
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #1 -: Юли 07, 2019, 15:36:56 »

Здравей.

Не са ти нужни готови шаблони или заучени фрази, а просто поглеждаш нещо свързано с профилът и се хващаш от там. Ако е споделила някаква книга в последната публикация и пишеш нещо от родът на: "Всички четете и се образовате, а накрая се оказвате.. нали знаеш?" или ако е с кучето си: "И какво ще правиш сега, като се наложи да му слагаш надморник?"

Следиш ми мисълта, надявам се. Целта ти е да предизвикаш реакция от типа на: "Какъв пък е този?" и да ти отговори. После драсваш 2 реда и изчезваш за няколко дни. След това пак така, колкото да я дразниш, докато не събудиш интересът и.
Хубаво е да пишеш на много едновременно, за да имаш винаги някоя под ръка.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 203

Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2019, 20:25:21 »

Здравей.

Не са ти нужни готови шаблони или заучени фрази, а просто поглеждаш нещо свързано с профилът и се хващаш от там. Ако е споделила някаква книга в последната публикация и пишеш нещо от родът на: "Всички четете и се образовате, а накрая се оказвате.. нали знаеш?" или ако е с кучето си: "И какво ще правиш сега, като се наложи да му слагаш надморник?"

Следиш ми мисълта, надявам се. Целта ти е да предизвикаш реакция от типа на: "Какъв пък е този?" и да ти отговори. После драсваш 2 реда и изчезваш за няколко дни. След това пак така, колкото да я дразниш, докато не събудиш интересът и.
,

Пич не винаги това да изчезваш работи, дори  и да предизвикаш реакция в мацката. Това е чат, те си пишат с много хора и ако се правиш на супер зает не става, така още повече си смъкваш шансовете. Сега колкото и да звучи обратно на теориите за пикап, за чатовете ти трябва да инвестираш повече, понеже мацките са много мързеливи в това отношение ако ще и да изглеждаш като модел, в днешно време са така мацките, не казвам да им се пише романи ама трябва повечко да се пише от обинкновеното. Ако тя инвестира, супер, ако ли не, пишеш повече и ако и тогава вече не инвестира, следващата.
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 08, 2019, 21:07:02 »

Здравей.

,

Пич не винаги това да изчезваш работи, дори  и да предизвикаш реакция в мацката. Това е чат, те си пишат с много хора и ако се правиш на супер зает не става, така още повече си смъкваш шансовете. Сега колкото и да звучи обратно на теориите за пикап, за чатовете ти трябва да инвестираш повече, понеже мацките са много мързеливи в това отношение ако ще и да изглеждаш като модел, в днешно време са така мацките, не казвам да им се пише романи ама трябва повечко да се пише от обинкновеното. Ако тя инвестира, супер, ако ли не, пишеш повече и ако и тогава вече не инвестира, следващата.

Съгласен съм, но за времето, в което правиш цялата тази инвестиция, можеш да свършиш нещо по-продуктивно, било то да го вложиш в личностно развитие, работа или приятели.

От друга страна, нищо не ти пречи за 1-2 часа на ден, да драснеш по два реда на 50 непознати, от които ще получи реакция на 5 примерно и за два дни имаш 10 потенциални мацки, с които можеш да си пишеш.
Защо да се правиш на зает? Ти би ли имал силата да инвестираш в 10-20 различни чата, където пред всеки от тях, се намира напълно различен човек, ъпсурд. Така се получава този ефект, че ти имаш избор и можеш да си ги отсееш, като отделиш повече време на тези, които ти харесват не само визуално, но и като характер. Това имах в предвид, като казах, че изчезваш и се връщаш отново.

Не съм фен на онлайн свалките, а са може би най-силната ми страна, но и target ми е 18-24 да кажем, не е кой знае колко трудно. Просто я няма тръпката, която получаваш от срещата на живо, въпреки че най-силните емоции, които някога съм изпитвал, бяха точно от Фейсбук запознанство.
Активен

Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 08, 2019, 21:11:22 »

.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: