Tyxo.bg counter Фейсбук свалки - първи стъпки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 16, 2019, 10:20:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фейсбук свалки - първи стъпки  (Прочетена 1876 пъти)
Thanos
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Юли 07, 2019, 12:36:17 »

Здравейте, пичове от няколко дена чета форума давам ви 6 точки, много добри статии. Може те ли да ми препоръчате някакви шаблони за започване на чат с мацка във Фейсбук или можеби метод как е най-добре да се започне чата и да се привлече интерес? Smiley
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #1 -: Юли 07, 2019, 15:36:56 »

Здравей.

Не са ти нужни готови шаблони или заучени фрази, а просто поглеждаш нещо свързано с профилът и се хващаш от там. Ако е споделила някаква книга в последната публикация и пишеш нещо от родът на: "Всички четете и се образовате, а накрая се оказвате.. нали знаеш?" или ако е с кучето си: "И какво ще правиш сега, като се наложи да му слагаш надморник?"

Следиш ми мисълта, надявам се. Целта ти е да предизвикаш реакция от типа на: "Какъв пък е този?" и да ти отговори. После драсваш 2 реда и изчезваш за няколко дни. След това пак така, колкото да я дразниш, докато не събудиш интересът и.
Хубаво е да пишеш на много едновременно, за да имаш винаги някоя под ръка.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 241

Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2019, 20:25:21 »

Здравей.

Не са ти нужни готови шаблони или заучени фрази, а просто поглеждаш нещо свързано с профилът и се хващаш от там. Ако е споделила някаква книга в последната публикация и пишеш нещо от родът на: "Всички четете и се образовате, а накрая се оказвате.. нали знаеш?" или ако е с кучето си: "И какво ще правиш сега, като се наложи да му слагаш надморник?"

Следиш ми мисълта, надявам се. Целта ти е да предизвикаш реакция от типа на: "Какъв пък е този?" и да ти отговори. После драсваш 2 реда и изчезваш за няколко дни. След това пак така, колкото да я дразниш, докато не събудиш интересът и.
,

Пич не винаги това да изчезваш работи, дори  и да предизвикаш реакция в мацката. Това е чат, те си пишат с много хора и ако се правиш на супер зает не става, така още повече си смъкваш шансовете. Сега колкото и да звучи обратно на теориите за пикап, за чатовете ти трябва да инвестираш повече, понеже мацките са много мързеливи в това отношение ако ще и да изглеждаш като модел, в днешно време са така мацките, не казвам да им се пише романи ама трябва повечко да се пише от обинкновеното. Ако тя инвестира, супер, ако ли не, пишеш повече и ако и тогава вече не инвестира, следващата.
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 08, 2019, 21:07:02 »

Здравей.

,

Пич не винаги това да изчезваш работи, дори  и да предизвикаш реакция в мацката. Това е чат, те си пишат с много хора и ако се правиш на супер зает не става, така още повече си смъкваш шансовете. Сега колкото и да звучи обратно на теориите за пикап, за чатовете ти трябва да инвестираш повече, понеже мацките са много мързеливи в това отношение ако ще и да изглеждаш като модел, в днешно време са така мацките, не казвам да им се пише романи ама трябва повечко да се пише от обинкновеното. Ако тя инвестира, супер, ако ли не, пишеш повече и ако и тогава вече не инвестира, следващата.

Съгласен съм, но за времето, в което правиш цялата тази инвестиция, можеш да свършиш нещо по-продуктивно, било то да го вложиш в личностно развитие, работа или приятели.

От друга страна, нищо не ти пречи за 1-2 часа на ден, да драснеш по два реда на 50 непознати, от които ще получи реакция на 5 примерно и за два дни имаш 10 потенциални мацки, с които можеш да си пишеш.
Защо да се правиш на зает? Ти би ли имал силата да инвестираш в 10-20 различни чата, където пред всеки от тях, се намира напълно различен човек, ъпсурд. Така се получава този ефект, че ти имаш избор и можеш да си ги отсееш, като отделиш повече време на тези, които ти харесват не само визуално, но и като характер. Това имах в предвид, като казах, че изчезваш и се връщаш отново.

Не съм фен на онлайн свалките, а са може би най-силната ми страна, но и target ми е 18-24 да кажем, не е кой знае колко трудно. Просто я няма тръпката, която получаваш от срещата на живо, въпреки че най-силните емоции, които някога съм изпитвал, бяха точно от Фейсбук запознанство.
Активен

Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 08, 2019, 21:11:22 »

.
Активен

Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Профил
« Отговор #5 -: Август 28, 2019, 17:54:59 »

Здрасти , няма смисъл  от нова тема въпроса ми е по тази тема.
Чета какво пише delusion и попивам. Гледам едно момиче качила премиера на филм. Историята е за жена която се омъжва за някъв от богата фамилия. В деня на сватбата фамилията и поставя  ултиматум ще играят на криеница ако не я хванат до сутринта има одобрението им. Почват да се мъчат да я убият.

Та гледам тва нещо и пиша на момичето.
Ако някой ти поиска ръката ще трябва ли да играе на такава криеница Smiley. (После отидох да се къпя.)
Тя отг задължително
След 30 мин пиша  ако все пак оцелеете до сутринта  да не вземеш да кажеш пък "искам развод"  Grin
 Не е на линия и не е получила съобщението  затова няма отг.

Твърде много ли интерес се показва така ?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

Профил
« Отговор #6 -: Август 28, 2019, 21:51:13 »

Здрасти , няма смисъл  от нова тема въпроса ми е по тази тема.
Чета какво пише delusion и попивам. Гледам едно момиче качила премиера на филм. Историята е за жена която се омъжва за някъв от богата фамилия. В деня на сватбата фамилията и поставя  ултиматум ще играят на криеница ако не я хванат до сутринта има одобрението им. Почват да се мъчат да я убият.

Та гледам тва нещо и пиша на момичето.
Ако някой ти поиска ръката ще трябва ли да играе на такава криеница Smiley. (После отидох да се къпя.)
Тя отг задължително
След 30 мин пиша  ако все пак оцелеете до сутринта  да не вземеш да кажеш пък "искам развод"  Grin
 Не е на линия и не е получила съобщението  затова няма отг.

Твърде много ли интерес се показва така ?
Да. Тръгваш да градиш директно рапорт и вайб. А момичето не инвестира изобщо. Отговаря ти с една дума. Там трябва да я провокираш, а не да разпитваш за условията и, и да и подаваш топки да си демонстрира цената
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 29, 2019, 00:10:10 »

Както каза btw, да я беше провокирал. Нещо от сорта на:

"Чак пък задължително, съмнява ме да си толкова специална" (Вече си извън темата за филмът, а не да продължаваш с второто си съобщение)

Вече има два варианта, или щи започне да ти се квалифицира(хубав вариант), или ще се заяде по някакъв начин(още по-хубав).
От тук предвиждаш вече как можеш да извлечеш полза от ситуацията. 99% отговорът и ще е:

"Защо ми пишеш тогава?"
Ти: "Благотворителна кауза"

И вече ще се заформи разговор, който ти трябва да движиш в правилната посока за теб. Използвай малко думи, не разкривай много неща за себе си, нека да и се събуди интересът, така можеш да си я държиш под напрежение, колкото си искаш.
Също така, не дъвчи една тема, сменяй я постоянно, но не нещо от сорта на:

-Харесваш ли кучета?
-да
-А кой ти е любимият цвят?

Хаха, виждал съм такива малоумници. Нека всичко става естествено, ако разговорът се е изчерпал, не насилвай нещата, прекрати го за няколко дни, нищо няма да ти стане.

Дано си ме разбрал, какво искам да кажа, че нещо не мога да си навържа мислите по тази тема.
Активен

Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 97

Профил
« Отговор #8 -: Август 29, 2019, 03:14:38 »

Че се опитвам да създавам настроение е супер вярно чета това  след като чата продължи и ми се струва че не само с нея ами винаги действам така( получава ми се но само когато мацката ми се кефи предварително..)
Какво ми отговори. С такова психясало семейство как ли пък не .
Аз хах, взела ли си от тези черти на родата
Тя мойта рода е достатъчно откачена Grin
Аз и други ли такива игри се провеждат какво е за приятел
Тя аз приятели в нас не водя
Аз ясно водиш ги на хотел възползваш се от тях и после чао Sad
Аз ей всички момичета сте еднакви
Тя за хотел пари нямам те ако искат може  Grin
Не съм писал не знаех какво да напиша(все още не знам какво адекватно нещо да напиша Cheesy)
Поначало мислех нещо от рода на затова ти била колата значи и да сменя темата но не измислих към какво и остана така   Grin
Все пак някакси мисля че тръгна на някъде чата
Сега мисля да пиша
Много нагло е да ти направят кефа и да си платят даже ако съм аз нямаше да ти пусна щях  да викна аверите на джакузита макузита  а-у Cheesy Grin

По добре е мисля
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: