Tyxo.bg counter Моля ви за мнение или съвет. На тема изненади.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 16, 2019, 05:14:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Всяко дете е творец. Проблемът е как да се запази такъв, като порасне“ - Пабло Пикасо

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през юли 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля ви за мнение или съвет. На тема изненади.  (Прочетена 293 пъти)
dragsterr93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« -: Юли 07, 2019, 12:47:46 »

Здравейте,  маниацицицици. Ще карам направо,  защото знам,  че така и трябва,  а и вие сте пичаги и ще разберете.  Времето е най ценният ресурс и не трябва мн мн да задълбаваме. Поздрави, бъдете здрави и всичко добро. Работата е там, че кефи си ме гаджето,  но и двамата работиме доста и нямаме почти време за нищо... В момента през цялото лято ще сме на морето, не че не живеем и тук де, но все пак и искам през малкото време да я изненадвам от време на време,  но качествено.  Дайте ми някакви предложения,  че съм в дупка от към тая гледна точка, а тя заслужава...  Моля ви. Главата ми дими от мислене и може да бърнаут,  както и с прегряването и мозъка, а имаме за мислене какви ли не други работи,  защото живота понякога е мн тегаво,  както знаете предполагам и имаме да се справяме с не малко нещо.... Ще ви бъда безкрайно благодарен и съжалявам, ако съм ви натоварил или че съм пуснал шибана тема, но мисля че половинките ни, каквото и да си говориме трябва да бъдат изненадвани,  иначе е скучно без подобни работи, особено ако заслужават. Хубав край на седмицата и ще чакам отговори. Отново благодаря предварително..!!
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #1 -: Юли 07, 2019, 15:44:53 »

Е, ние ли да изненадваме половинката ти? Ти я познаваш, ти знаеш какво харесва, ти я чукаш. Припомни си малко, какво ти е говорила и ще ти хрумне нещо. Ако ти е споменавала нещо за къмпинг, взимаш една палатка и я хващаш за ръка. Ако обича по-екстремните неща, водиш я на скокове с бънджи, парашут или каквото ненормално там има. Ако е романтичка, намираш някакво място или стая за една нощ, правиш сърца от каквото ти падне, бутилка вино, масажи, едно-друго и и даваш най-якото преживяване, което и се е случвало през живота. Пу, аман от мързеливци.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3779

Профил
« Отговор #2 -: Юли 09, 2019, 09:34:38 »

Дик ин а бокс? Напиши го в ютюба.