Tyxo.bg counter Бившата, от уважение към пълно унижение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:46:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Бившата, от уважение към пълно унижение  (Прочетена 3658 пъти)
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Юли 08, 2019, 14:37:38 »

Здравейте, от години наблюдавам форума и съм изключително благодарен за ценната информация съхранена тук.

Пиша темата с цел дискусия, съвети и може би с идеята някой от вас да ми набие капка разум в главата.

Малко информация за мен - образован и добре изглеждаш съм, работя в корпоративен миниджмънт и съм ръководел на отдел на 26 години. Мисля, че се справям в живота, гледам винаги да вървя напред и да водя било то в личен или професионален аспект.

С момичетата се справям добре-зная какво да им говоря и мога да ги вкарам в леглото, но не съм бил във връзки.

Затова и става дума в тази тема - първата ми връзка. Иска ми се да стане дискусия, да анализираме грешки и позитивни страни и се надявам всички който го четат да си вземат някаква полука.

Момичето под главен интерес с която имах отношение ще я наречем Петя, на 17 години.
Запознанството ми с нея беше чрез най-добрата (вече бивша) приятелка преди година и половина, а отношенията ми с нея са от Януари 2019 до Юни 2019. В периода преди да сме заедно сме имали няколко излизания по кафета и на един рожден ден, където започна всичко (миналото лято).

Малко за Петя- 17 годишна, красавица. Предизвикателна и хващаща окото на много момчета. В моята скала е 7 с наченки за много повече след години ако си задържи същия вид.
Характер - има високо мнение за себе си, обожава вниманието и използва хората да гали егото си, обича да те върти на пръста си и да те манипулира. Малко е коравосърдечна и не и пука много много за хората.
Като положителни страни е мръсница и е готова на всички за да прикове вниманието ти. Обича да екпериментира и да се забавлява. Грижовна е и мила ако го поиска. Искаме ми се да мисля, че ми е била вярна, но тук не съм сигурен.

Как започна всичко?
Дълъг период от време се мъчех да я изкарам на среща, но тя все се инатеше и отказваше. Имаше си двама приятели  през това време, но изглеждаше това много много не и пукаше и си пишеше с мен. Имах чувството, че ако по натискам още малко и щеше да излезе с мен - сега след нашата връзка разбирам, че найстина щеше да го направи защото ми показа, че контактува с момчета въпреки, че бяхме във връзка.
Искрите на нашите отношения започнаха от гореспоменатия рожден ден. Говорих си с нея и изградих рапорт, последва танцуване, докосване и отделяне от другите. Тогава тя ми каза, че си няма приятел - лъжа която последствие разбрах.
Въпросната вечер бях направил клипче с нея и го бях пратил - това беше август 2018.
От периода август 2018 до януари 2019 сме имали почти никакъв контакт освен когато съм и писал просто ейтака на сторита или съм и званял с оферти за излизане когато си е била в нашия град - но излизане така и не се получи.
През януари ми прати въпросното клипче (като припомняне виж какво намерих), с което последва разговор от моя страна и покана за среща отново - тя прие.

Първата ни среща беше абсолютно страхотна. Без да навлизам в детайли, вечеря, бар, гушкане, говорене за секс. Успях да направя много силно впечатление и с хумор и с чар. По моя и нейна преценка най-добрата първа среща и на двама ни.
Последваха серия от излизания и съвсем скоро бяхме заедно и всичко беше перфектно.
Казвахме си всичко, когато тя не беше в родния ми град ( живее в София) говорихме по час на ден, и се виждахме през почивните дни. Ту аз ходих при нея, ту тя идваше. Беше страхотно и двамата се чувстваме много добре заедно.

Искам да подчертая, че при всяка една среща аз плащах, аз водих, тя ме следваше като кученце и се съгласяваше с всичко което исках. Имаше доста скъпи подаръци от моя страна и почивки през всичките тези месеци. Обгръщах я с много внимание и тя ми отвръщаше със същото и ми даваше това от което имах нужда. Чувствах уважение и респект от нейна страна. Ако трябва да направя едно заключение без да навлизам в детайли - бяхме в пълна хармония и всичко вървеше перфектно между нас двамата. Имаше много инвестиции от моя и от нейна страна през периода в който бяхме заедно, но тук искам да фокусирам върху мойте и нейните грешки и последвалите проблеми за това, че прекратих нашата връзка.

Отношенията ни почнаха рязко да се променят през последния месец и тя понамали контакта с мен и промени отношението си заради серия от скандали:

- най-добрия й приятел, който е лудо влюбен в нея. Постоянно контактува с него. Криеше, че сме заедно и постоянно тичаше да му се извиня (но няма чувства към него. Просто я е страх да не го загуби защото той и тича след гъза). По време на последната ни почивка заедно, той разбра, че сме двамата - тя го излъга, че се прибира в София. След като се върнахме отиде при него и с часове разгоаваряха и му се извинява.

- През времето, когато бяхме заедно постоянно излизаше с момчета и контактуваше с тях - аз ревнив и винаги съм и казвал, че това не ми харесва. Тук е моя грешка, че не и дадох свободата.

- Спря да ме уважава, почна да ми се прави и да ме върти на пръста си. Беше се прибрала от София за няколко дена в родния град и вместо да се видим, тя прекарваше по цели нощи с този най- добър приятел, а с мен за 4 дена се видя за 4 часа. Тук последваха спорове и натяквания от моя страна, което наведе към още по рязко отношение и блокиране от нейна страна.

- Изкаше да крием отношенията си от другите- в нашия град без целувки, държене за ръце, притесняваше се от това. След време на мен почна да ми писва и правех пак забележки.

- След връщането в София след горната случка, почна да ми се прави супер много. Не ми дигаше, не отговаряше на съобщенията ми. Дразнехме се като си говорихме и продължихме да се караме за глупости и маловажни неща. Спорове ставаха от най-малкото нещо и тя ме предизвикваше да запалвам фитила. Сега разбирам, че това го е направила нарочно, защото аз бях повече от нея и я превъзхождат и тя не можеше да ме контролира.

- През една вечер аз и звъннах и тя ми казва, че щяла да излиза на вечеря с приятел с който имала много сходни интереси. Аз при което се изнервих и и казах, че не съм съгласен. Последваха спорове и дразги и и казах, че приключваме. Търсих начин да и го кажа 1-2 седмици заради по-горните случки

Тук ще спра, че стана много дълго. Не исках да късам с нея, но почна да ми се качва на врата и спря да ме уважава. Според мен аз почнах да я рестриктирам супер много което доведе до нашите проблеми.
Всичките и приятели ме обожаваха, както и родителите й.
Казваше ми, че сме се чувства сигурно и щастлива. Че не съм и омръзнал и винаги, когато сме заедно всеки  път е било различно преживяване.

Ще има продължение.
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #1 -: Юли 08, 2019, 16:21:19 »

Тя е на 17 ти си на 26 нали знаеш, че си много подсъдим? Това е доста опасно за споделяне.  Lips Sealed  Второ какво очакваш от 17 годишна пикла? Smiley Ти си и бил провайдър и по някое време и е станало скучно и ти бие шута. Ако искаш връзка търси по-улегнала жена. Някоя с амбиция да стане нещо.(Щото на 20 най-вероятно ще е на студентската скамейка) Сама да си плаща сметките или поне от време на време. Няма да се учудя хич, ако през цялото това време се е чук*ла с нейни връстници. И не знам какво уважение си видял от нея. Да си плати нещо сама? Да спре да тича след оня авер? Не разбрах какво уважение е показвала тя? Унижавал си се според мен още в началото. Cry
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2019, 16:38:35 »

Ква връзка. Имали сте отношения "приятели с привилегии", над които ти си нямал контрол.
А малката те е въртяла както си поиска, с още няколко балъка.
Добре. За какво "справяне с момичетата" говорим. Очевидно не можеш да се оправиш с една мухла. Оставяш я да те манипулира. Дразниш се. Влияние от твоя страна - нула.
Като виждаш, че се напъва и обича да се прави на печена, що не я сложи на място в нейната игра.
Що не забърса още 3 мацки през това време, и да не си направиш труда да го скриеш. Знайш ли кво бързо щеше да обърне плочата. Поне тогава. Когато те е уважавала поне малко.
Що не наложи граноците още от начало. Що не и показа, че ако ти чупи фасони, просто я гониш на момента като куче и да се спасява.

Много хора обясняват, как това не работело, онова не работело. Били прочели еди кво си, направили като еди кой си, и нямало ефект. И после се раждат теории външен вид/по голяма му е пишката/има много кинти и подобни.
Но не им идва на акъла, че за да направиш нещо със същия ефект, е необходимо да го направиш в точния момент.
Социалната динамика работи по по-сложен начин. Не става, правиш това и това, и готово - мацката се разтапя, и винаги реагира по един и същ начин.
Упира до точни моменти, кратки мигове. Които много често, дори ги нямаш. Кво да говорим ако ги изтървеш.
Иска се опит. Да разбираш отношенията. А не просто да цитираш някой. Да знаеш защо реагираш така.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 173

Профил
« Отговор #3 -: Юли 08, 2019, 16:50:56 »

Малко информация за мен - образован и добре изглеждаш съм, работя в корпоративен миниджмънт и съм ръководел на отдел на 26 години. Мисля, че се справям в живота, гледам винаги да вървя напред и да водя било то в личен или професионален аспект.

1. Досега във форума не съм прочел, някой да не е такъв. Всички са красиви, умни и богати. Разгледай темите, и виж как започват всички - точно както тебе.

Първата ни среща беше абсолютно страхотна. Без да навлизам в детайли, вечеря, бар, гушкане, говорене за секс. Успях да направя много силно впечатление и с хумор и с чар. По моя и нейна преценка най-добрата първа среща и на двама ни.

2. Много е важна нейната преценка. Виж как си ги написал "абсолютно страхотна". На кой по дяволите ме пука? Еба ли я на първата вечер? Ако да - страхотна, ако не - честито, платил си вечеря и си я забавлявал. Едно от важните правила ако искаш да започнеш истински отношения с жена (ти да си Любовника, а не Провайдър). Не храни една жена преди да си я чукал. В противен случай заминаваш в графата Провайдър, където си се и оказал. На коя среща "ти пусна"? Трета?

Последваха серия от излизания и съвсем скоро бяхме заедно и всичко беше перфектно.
Казвахме си всичко, когато тя не беше в родния ми град ( живее в София) говорихме по час на ден, и се виждахме през почивните дни. Ту аз ходих при нея, ту тя идваше. Беше страхотно и двамата се чувстваме много добре заедно.

3. Червен флаг! За каквото ти е да говориш по един час с нея по телефона? Нямаш ли друго какво да правиш? Интересно ми е какво точно ти си споделял? Как върви деня ти, колко невероятно се чувстваш? Типично за Провайдър.

Искам да подчертая, че при всяка една среща аз плащах, аз водих, тя ме следваше като кученце и се съгласяваше с всичко което исках. Имаше доста скъпи подаръци от моя страна и почивки през всичките тези месеци. Обгръщах я с много внимание и тя ми отвръщаше със същото и ми даваше това от което имах нужда. Чувствах уважение и респект от нейна страна. Ако трябва да направя едно заключение без да навлизам в детайли - бяхме в пълна хармония и всичко вървеше перфектно между нас двамата. Имаше много инвестиции от моя и от нейна страна през периода в който бяхме заедно, но тук искам да фокусирам върху мойте и нейните грешки и последвалите проблеми за това, че прекратих нашата връзка.

4. А) Естествено - ти плащаш музиката. Въпроса е, защо ти си плащал всичко, защото си джентълмен ли?
Защо подаръци и почивки? С какво го е заслужила?
Б)Ти си имал нужда от внимание - гейм овър! Надуши ли те една жена за това, свършен си. Ще бъдеш презрян повече от педфил в затвора.
Много ми е любопитно какви точно инвестиции тя е направила за теб? Миеше ти колата? Носеше ти топла супа когато си болен? Заведе те на ски? Организира ти някаква изненада? Готвеше ти вечери? Гладеше ти ризите?

Тук се се издънил, останалото надолу е последствие от това ти поведение. Нищо нямаше да се случи по-долу ако ти беше мъж и имаше ясни граници. Ясно я виждаш че е лъцкиня и манипулаторка, но вярваш че с тебе е различна, защото ти си специален (червен флаг! тя си е такава със всички, просто хуя ти пречи да го видиш).
Искала да си криете отношенията от другите? Ти на това уважение ли му казваш?

Връзка с една жена се влиза едва след като ясно си видял каква е, селектирал си я внимателно на база поведението ѝ, в период поне 12-18 месеца. Ти просто си се преебал, пуснала ти е и "си се влюбил". Това не е връзка, това са нездравословни отношения които да избягваш на всяка цена. Виж само каква драма има сега, ще има да се оправдаваш и тук в темета, да мислиш и пишеш къде си сбъркал, да анализираш и т.н. Издънил си се. Пусито е нещо много коварно, за да не попаднеш в капана, нужно е да имаш поне няколко под ръка.

Надявам да отговориш на въпросите, защото няма друг начин сам да видиш нещата през чужди очи, въпреки че си все още под магията на пусито. С какво тази жена беше заслужила твоето отношение към нея? Ако извадиш секса от уравнението, какво друго ти е давала извън него?

Активен
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юли 08, 2019, 17:36:28 »

2. Много е важна нейната преценка. Виж как си ги написал "абсолютно страхотна". На кой по дяволите ме пука? Еба ли я на първата вечер? Ако да - страхотна, ако не - честито, платил си вечеря и си я забавлявал. Едно от важните правила ако искаш да започнеш истински отношения с жена (ти да си Любовника, а не Провайдър). Не храни една жена преди да си я чукал. В противен случай заминаваш в графата Провайдър, където си се и оказал. На коя среща "ти пусна"? Трета?  

Пусна ми чак след месец.. Преди това само кино и прегръдки. Въртеше ме доста докато го направим..

3. Червен флаг! За каквото ти е да говориш по един час с нея по телефона? Нямаш ли друго какво да правиш? Интересно ми е какво точно ти си споделял? Как върви деня ти, колко невероятно се чувстваш? Типично за Провайдър.

Говорехме точно за това, как е минал моя и нейния ден.

4. А) Естествено - ти плащаш музиката. Въпроса е, защо ти си плащал всичко, защото си джентълмен ли?
Б)Ти си имал нужда от внимание - гейм овър! Надуши ли те една жена за това, свършен си. Ще бъдеш презрян повече от педфил в затвора.
Много ми е любопитно какви точно инвестиции тя е направила за теб? Миеше ти колата? Носеше ти топла супа когато си болен? Заведе те на ски? Организира ти някаква изненада? Готвеше ти вечери? Гладеше ти ризите?

Нищо не е правила за мен освен да излиза когато и кажа и където и кажа. Винаги без мнение, но с желание да го прави. Показвайки нещата по-този начин, си напълно прав - 0лева инвестиция от нейна страна за каквото и да е било.

Тук се се издънил, останалото надолу е последствие от това ти поведение. Нищо нямаше да се случи по-долу ако ти беше мъж и имаше ясни граници. Ясно я виждаш че е лъцкиня и манипулаторка, но вярваш че с тебе е различна, защото ти си специален (червен флаг! тя си е такава със всички, просто хуя ти пречи да го видиш).

Връзка с една жена се влиза едва след като ясно си видял каква е, селектирал си я внимателно на база поведението ѝ, в период поне 12-18 месеца. Ти просто си се преебал, пуснала ти е и "си се влюбил". Това не е връзка, това са нездравословни отношения които да избягваш на всяка цена. Виж само каква драма има сега, ще има да се оправдаваш и тук в темета, да мислиш и пишеш къде си сбъркал, да анализираш и т.н. Издънил си се. Пусито е нещо много коварно, за да не попаднеш в капана, нужно е да имаш поне няколко под ръка.

Надявам да отговориш на въпросите, защото няма друг начин сам да видиш нещата през чужди очи, въпреки че си все още под магията на пусито. С какво тази жена беше заслужила твоето отношение към нея? Ако извадиш секса от уравнението, какво друго ти е давала извън него?

Нищо...

[/quote]

Разбирам грешките си. Но искам да я направя фък бъди. След разговори с нея, тя ми каза, че нямала чувства и са били изпарили, когато съм и казал край. Когато било край за нея било край и точка.
Продължаваме да излизаме заедно, но се караме, тя продължава да ми се качва на главата и да ме манипулира. Казах и че вече нямам чувства, защото съм осъзнал какъв човек е и всичко в мен се е причупило. Разбира се тя не ми вярва и знае, че се мъча нещо.

Въпроса е как да го изиграя за да бъдем само фък бъдита.. нищо повече.
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юли 08, 2019, 17:39:38 »

1. Досега във форума не съм прочел, някой да не е такъв. Всички са красиви, умни и богати. Разгледай темите, и виж как започват всички - точно както тебе.

Много добра разбивка!!! Може да плащаш всичко ако ти е народила две три деца и сте се разбрали ти работиш тя ги гледа! Ама наистина ги гледа и възпитава, а не им пуска телевизора по цял ден. Щото за да гледаш примерно три деца на 1,3 и 5 години си е героизъм и да не работиш. Освен това ти готви, глади ризите(нали си някакъв млад меринджей) и прочие. Прави ти изненади, ако ще и да е с твоите пари поне си е напънала мозъка.

Честно много си се осрал !!! Не знам какво разбираш от жени и как добре се справяш ама на 26 да тръгнеш да зарибяваш 17 годишна при това от друг град значи е зле положението. Да се напиеш на някое парти и да я изчукаш ОК, ама толкова инвестиции за някоя пикла? За мен си е доста отчаян ход.

Ако си успешен в кариерата би трябвало да може да дърпаш колежки. Няма какво да се лъжем, жените обичат властта. Ако имаш и базов гейм + висок пост не би трябвало да е проблем.
И да добавя за СтефанС аз поне не се имам за особено красив или успял! Smiley
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юли 08, 2019, 17:43:54 »

Пусна ми чак след месец.. Преди това само кино и прегръдки. Въртеше ме доста докато го направим..

Говорехме точно за това, как е минал моя и нейния ден.

Нищо не е правила за мен освен да излиза когато и кажа и където и кажа. Винаги без мнение, но с желание да го прави. Показвайки нещата по-този начин, си напълно прав - 0лева инвестиция от нейна страна за каквото и да е било.

Нищо...

Разбирам грешките си. Но искам да я направя фък бъди. След разговори с нея, тя ми каза, че нямала чувства и са били изпарили, когато съм и казал край. Когато било край за нея било край и точка.
Продължаваме да излизаме заедно, но се караме, тя продължава да ми се качва на главата и да ме манипулира. Казах и че вече нямам чувства, защото съм осъзнал какъв човек е и всичко в мен се е причупило. Разбира се тя не ми вярва и знае, че се мъча нещо.

Въпроса е как да го изиграя за да бъдем само фък бъдита.. нищо повече.
[/quote]  

Ти си увреден бе човек!!! ЗАЕБИ Я И НАМЕРИ ДРУГА. Аз за по-токсична връзка не бях чувал в скоро време!!! КРАЙ НИКОГА ПОВЕЧЕ С НЕЯ. НИКОГА! ТОВА Е ТОКСИЧНО ВЗАИМООТНОШЕНИЕ!!!
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #7 -: Юли 08, 2019, 18:03:12 »

Пиша темата с цел дискусия, съвети и може би с идеята някой от вас да ми набие капка разум в главата.

С момичетата се справям добре-зная какво да им говоря и мога да ги вкарам в леглото, но не съм бил във връзки.
Прочетох цялото, но тва ми се наби на очи. Тва са пълни глупости, няма как да си млад, богат и да ебеш, и да имаш проблем. Поне аз не мога да си го обясня. Нещо не е наред. Или лъжеш, или сам си измисляш проблеми. Знам, че работата не е толкова дебела, но се сетих за първия и последния вестник който съм чел някога. Имаше статия за някакъв англичанин, спечелил милиони от лотарията, ама много милиони, там не е като нашето клошарско тото, и си плащал за приятели, понеже бил асоциален дебил. Демек си плащал на хора да си говорят с него, да му правят компания. Абе евнух крастаф, ще живея аз в Лондон с милиони паундове в джоба и няма да ги пръсна за бело, курви и масури, ами за това...е на тва му викам имат пари, а не знаят как да ги харчат. Кой ви е правил такива бе?
Натягай здраво в службата и почвай да изкарваш още повече. Не споделяй с никого. Хората не заслужават. Издумкай сичко. Заеби тая тъпа пикла. Никога повече не се докарвай до такова положение както с тази. Да си върви там при най-добрия приятел. Малко ли други жени има? Не те интересува грам кво правят, а то е ясно че е повече от да си споделят. Ама кво ти пука, да не ебат тебе. Путките заебават тоя с когото си "споделят" за да се ебат. Никога не заебават ебача за да си "споделят". Тва е против природата. Гледал ли си Нешънъл джиографик? Все едно лъвицата да заебе тлъста газела за шепа трици. Всеки е допускал грешки, аз също, не е фатално. И аз съм се влюбвал. Никога повече. Да се влюбиш значи да си убитак. Изкарвай си парички, харчи ги, и сичко е 6. Друго не мисли. Спри да мислиш, ше видиш колко по-добре ще ти стане.
Активен
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юли 08, 2019, 18:08:46 »

Момчета давайте в същия дух, че много помага найстина.

Както казах и други ще го прочетат и ще им се набие в главите.. дано.

И все пак искам да и го върна, да и разкъсам всички подаръци, да я накарам да ми върне всичко което съм пръснал по нея.

И следващия ще го мъчи по този начин. Как да и го върна? Идей?
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #9 -: Юли 08, 2019, 18:25:17 »

Момчета давайте в същия дух, че много помага найстина.

Както казах и други ще го прочетат и ще им се набие в главите.. дано.

И все пак искам да и го върна, да и разкъсам всички подаръци, да я накарам да ми върне всичко което съм пръснал по нея.

И следващия ще го мъчи по този начин. Как да и го върна? Идей?
Е ние да не сме бело. Я като зех за прв път така виках. Още бях малък, гласа ми детски. И само се чува:
"искам още искам още, дайте още".
Налягаш си парцалите и продължаваш. Забрави за подаръците. По-жалко от тва да правиш безсмислени подаръци е после да си ги искаш. Да не те е карал някой?
Земи няколко бири. Сложи ги у фризера. Като станат на лед ги извади, пийни малко, напиши на един лист колко пара си пръснал за подаръци. Залей малко биричка върху листа и го запали. Тва е. Другия път да не правиш така.
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #10 -: Юли 09, 2019, 09:08:56 »

Хазарта управлява живота на повечето хора. От ненужен риск на пътя, през финансови дейности, до човешките отношения. И когаго хазартаджията загуби, приема го лично и решава, че ще заложи всичко, на игра, в която винаги губи. Впрочем, казината съществуват хиляди години и все не фалират.

Изтри ли билетче от лотарията? Късметче от кафе? Нахъсваща статия, как амбицията ще ти донесе онова, което желаеш?

Чакай, да видя правилно ли разбрах - питаш ни как да станете фък бъдита с мацето, което е изпълнило всички стъпки, за да те накара да я скъсаш? Защото макар, че е повърхностна пръчка, не е глупава - изкарала си е приятно време, без грижи. Писва й, и те насочва, към ситуация, в която да я скъсаш. Разбира се сега ти си лош, а тя ранимата душа, като каже край е край. Ама може да бъдете приятели... Когато ти намери приложение.

Та, не е проблем, че момичето те е водило, използвало - тя не се е и крила. Не е проблем, че се чувстваш с пръст в устата (все пак можеше да е тлъст пенис). Проблема, е че ти искаш отново да попаднеш в подобна ситуация. Защо?

Имаш един, но изключително полезен ход - да не се занимаваш с нея, да анализираш желанията и грешките си. Дори да я завържеш и чукаш, не само, че ще й хареса, но тя ще е "над теб", докато й отделяш време.

Нямам време, а и през телефон не искам, но динамиката на отношенията е толкова по-размита в сравнение преди 7-8 години. Все по-красиви, но кухи лейки, все повече пичове залитащи между слугуване до непокрити претенции.

Та пич - какво точно искаш?

Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3816

Профил
« Отговор #11 -: Юли 09, 2019, 10:15:16 »

Абе тия момичета майки и бащи нямат ли, на 17г ще ми ходи по други градове да се ебе, по хотели, по почивки, ще се връща с подаръци? И баща й да не дойде да си поговори с тебе?
Айде мойта щерка да тръгне така да се вее на 17 да видим?
Тук нещо ми мирише.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 173

Профил
« Отговор #12 -: Юли 09, 2019, 11:15:02 »

Абе тия момичета майки и бащи нямат ли, на 17г ще ми ходи по други градове да се ебе, по хотели, по почивки, ще се връща с подаръци? И баща й да не дойде да си поговори с тебе?
Айде мойта щерка да тръгне така да се вее на 17 да видим?
Тук нещо ми мирише.

Стоне, знаеш добре какво ни очаква. Какви бащи, какви семейства? Всичко живое вече е разведено и в България. След десетина години ще има ебати жътвата на 18-23 годишни с daddy issues. Първо поколение, дето се казва...
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Активен Активен

Публикации: 125

Профил
« Отговор #13 -: Юли 09, 2019, 13:33:40 »

Колегите са ти дали много точни мнения!Аз ще наблегна в друга насока в опит да ти помогна максимално да се възползваш от този опит.Забелязваш ли как след всички караници,мрънкане,разговори,сълзи и сополи нямаш никаква успеваемост?Причината е че подсъзнанието и усеща слабост и зависимост от теб към нея!Няма никакво значение какво ще казваш или изискваш от така позиция на логическо ниво!Това освен че е страшен търн ОФ,събужда “кучката” в нея,защото на нея и е ясно че ти ще търпиш!Причината не е толкова в нейната личност,колкото във факта,че не си бил достатъчно мъж с нея!Както каза,липсва ти достатъчно опит да си в тази позиция на загуба на контрол,затова най-доброто за теб сега е да натрупаш повече опит в стремене към стабилност и пълноценност в отношенията.Отмъщенията и каквато и да е форма на гняв към нея са малоумни!Истината е че си ядосан на себе си,но те е страх напълно да го приемеш и затова насочваш негативните емоции към нея.Какво ти носи това?Благодарение на това,че жените не толерират такова поведение,получаваме адекватен фийдбек и разбираме че грешим!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Юли 09, 2019, 15:18:52 »

Благодаря на всички за отговорите.

Ясно разбирам грешките си.

Нека ви разкажа случката от вчера. Разбрахме се да излезем двамата вечерта в 8. В 8 без 5, тя ми съобщава, че ще се забави много, не и се излизало и искала да остане сама вкъщи. Но трябвало тапърва да се гримира и да си свърши задачите. Аз и бих една майна и отидох да се видя с приятелите си ( тей като вече бях по път).

След час ми званни телефона, била готова момата. Последствие аз я питам защо ми звани, какво иска, нали няма да излизаме, казва ми, че съм се държал лошо и имала малко свободно време да се видим.

Аз глупака зарязвам аверите и газ към нея. Влиза в колата ми наточена с една от чантите, който й подарих - а казва, че няма да ги носи повече.
В момента когато влиза телефона й звъни - весело го дига и отговаря на момче което се е запознала преди 2 дена на дискотека “ след 30-40 Мин ще съм готова, мястото после ще го уточним”.

Тук аз игнор, но по пътя не издържаха и я бъзикам това новия ли е, виждаш ли какво си същност и т.н.

Спирам колата и тръгваме да се разхождаме. Говорим, сядаме на пейка, ту гледа телефона си, ту си прави снимки и ги праща на някой.
Почва да ме гъделичка, дърпа, иска да си мерим тена. Надига си полата и ми показва разликата по кожата си като си опъва прашките... какво да си помисля аз глупака....

Този звънни, аз на глас да спре един къде си. Тръгваме към колата и я прегръщам пред него.

Последвах ги до заведението и отидох при аверите си. От там се досещате - следяхме ги да излязат от заведението и тръгнахме да го преследваме с колата. Момчето избяга чак до друг град с нея вътре в колата, просто не видях смисъл да ги гоня. Говорих с нея по телефона през това време - ето пак и дигнах съмочувствието и направих драма, тя да бъде невинната и ангела, а аз психопата.

Ще кажете, че съм направил глупаво нещо. Но аз съм си гневен и такива работи не удобравям. Не пожела да спре и да говорим лице в лице и си получи вниманието което така силно искаше.

Това да послужи и на другите дето четат, но най много на мен ще послужи.. пиклата да те върти на пръста си.

Ясно е що го прави, да ме дразни и аз да и тичам след гъза. Нищо чудно да ме търси след време пак за внимание.

Чакам си критиките. Благодаря!
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: