Tyxo.bg counter Бившата, от уважение към пълно унижение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:11:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Бившата, от уважение към пълно унижение  (Прочетена 3672 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1246

Профил
« Отговор #15 -: Юли 09, 2019, 15:42:16 »

Embarrassed
Не, не си гневен. Спокойно. Просто си безгръбначен. Едва ли има нещо което да не удобряваш, или да не можеш да приемеш.
Много зле. Ти си готов на всичко. Дори и лайна да ядеш, само за да ти отдели 5мин от времето си. А тя открито се гаври с тебе. Що? Ми щото може.
1во, като ми звънне след час, щях да и кажа, че съм на среща с момиче, и червената слушалка.
2ро ако вдигне на някой пред мен и да му обяснява, как след 40 мин е свободна, логично, щеше да слезе още преди да е затворила телефона. Без да го обсъждам, без шанс да се извинява, без да чакам реакция, отварям вратата през нея, и я блъскам да слезе с "аре изчезвай".
3то, ти дори си я закарал на срещата и, щото нямаш гръбнак.
4то като си искал да се правиш на мъж, защо не му натроши главата още там. Нали я закарваш там. (не че го препоръчвам, но разбрах, че така си искал да излезе).
А ти си я закарал, взел си приятелчетата, и после си карал след тях. Позьорското и те го виждат, щом и аз.
Тея са се скъсали от смях в колата.
Едва ли ще ти допълзи. Просто много се дъниш като поведение. Проблема не е в момичето. А в това че не можеш да си тежиш на мястото.
Натрупай опит с различни момичета. Научи се да развиваш характера си.
С това поведение, всичките ти отношения с момичета ще се повтарят и ще водят винаги до този изход.
Активен
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #16 -: Юли 09, 2019, 15:47:49 »

Какви критики, след като всички ти дадоха много полезни мнения, а ти си ги прочел на бързо, без да ги проумееш и пак се хвърляш с главата напред. Винаги съм се чудел, това някаква форма на мазохизъм ли е? Защо продължаваш да поддържаш тези токсични и нездравословни взаимоотношения, сложи край, че ще започнат да се отразяват и на други неща от животът ти. Тази я забрави напълно, дори аз, който съм на 21, не мога да понасям такива лигави 17 годишни парцали, а да не говорим за теб, не ти отива на годините, грозно е. Има къде по-качествени мацки около теб, сигурен съм, било то в супермаркета или на някоя лафка за цигари.
Спри всякакъв контакт с тази, ако звъни, не вдигай, концентрирай енергията си в нещо странично - работа, хоби, каквото се сетиш. Ако пък прави ебахти якият секс, което ме съмнява, винаги можеш да и уточниш, че единственият вариант е за секс без никакво обвързване, колкото да си правите кефа. В момента си толкова емоционално обвързан към нея, понеже предполагам, че нямаш голям избор от мацки в живота си, трябва ти нещо странично, за да си разсейваш мислите от тази, флиртувай, излизай с други, които поне имат капацитет за нормален и смислен разговор.
Не знам, критиките са безполезни, ако сам нямаш желание да си помогнеш.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #17 -: Юли 09, 2019, 17:59:04 »

Embarrassed
Не, не си гневен. Спокойно. Просто си безгръбначен. Едва ли има нещо което да не удобряваш, или да не можеш да приемеш.
Много зле. Ти си готов на всичко. Дори и лайна да ядеш, само за да ти отдели 5мин от времето си. А тя открито се гаври с тебе. Що? Ми щото може.
1во, като ми звънне след час, щях да и кажа, че съм на среща с момиче, и червената слушалка.
2ро ако вдигне на някой пред мен и да му обяснява, как след 40 мин е свободна, логично, щеше да слезе още преди да е затворила телефона. Без да го обсъждам, без шанс да се извинява, без да чакам реакция, отварям вратата през нея, и я блъскам да слезе с "аре изчезвай".
3то, ти дори си я закарал на срещата и, щото нямаш гръбнак.
4то като си искал да се правиш на мъж, защо не му натроши главата още там. Нали я закарваш там. (не че го препоръчвам, но разбрах, че така си искал да излезе).
А ти си я закарал, взел си приятелчетата, и после си карал след тях. Позьорското и те го виждат, щом и аз.
Тея са се скъсали от смях в колата.
Едва ли ще ти допълзи. Просто много се дъниш като поведение. Проблема не е в момичето. А в това че не можеш да си тежиш на мястото.
Натрупай опит с различни момичета. Научи се да развиваш характера си.
С това поведение, всичките ти отношения с момичета ще се повтарят и ще водят винаги до този изход.

За мен авторът на статията е толкова безгръбначен, че няма как да е ръководител отдел в каквато и да е фирма, освен евентуално в бащината му. То да се взимам решения се искат топки!!! Явно си расъл в аквариум, тати ти е поръчвал курви и сега срещаш живота. Или цялата история е измислена. И аз съм хлътвал по 17годишна ама бях на 21 и доста бързо се приключи. И аз нямах и кинти да пръскам по нея и слава Богу.  Smiley Smiley Smiley
Активен
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #18 -: Юли 09, 2019, 18:47:08 »

Хайде без обиди моля.
Активен
Bond88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #19 -: Юли 09, 2019, 20:36:59 »

Доста наивна тема, разбивка не си заслужава да правя, защото както винаги BTW ( един от тези, от които се опитвам да уча)  ти е дал насоките. Много слабохарактерен, липса на тостестерон или не знам какво е... Тренираш ли, пускаш ли си Металика, направи ги да се почувстваш мъж малко. След това хвани изгледай 5-6 филма на БОНД с Броснана и Даниел Крейг, ако щеш и с косматите гърди на Шон Конъри. После изгледай малко Ред Пил в ютуб за да осъзнаеш колко си нагазил в Матрицата. После заеби малко тоя офис и излез на улицата да те скастрят малко. А Доналд Тръмп прочети ли. Навсякъде казва да въртиш по 4-5 сделки едновременно, да да може да напуснеш преговорите, когато не те устройват. Така ти извиваш ръце при договаряне на условията , а не те. Нали си корпоративен там, не знам какво си! Как ви дават такива постове... не знам.
      Имаш голямо его и заслужаваш да те тъпчат още много, ама мноооооого пич. И най-големите мъжкари се влюбват, никой не е защитен. Въпроса е доколко си емоционално интелигентен да знаеш кога си заслужава и кога си глупак.

Активен
Daweaz
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

"Memento mori"

Профил
« Отговор #20 -: Юли 09, 2019, 23:18:15 »

Здрасти. Късно се включвам.Хората са ти казали всичко,което бих ти казал и аз. Не си водил нищо и тя нищо не е следвала,освен че си я водил на почивки. Надявам се само да послушаш,какво ти казват и да се осъзнаеш малко.Събуди се, имаш грешна представа за всичко.
Активен

Бъди мъж на пук на педер*сти !
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Юли 10, 2019, 05:48:54 »

Благодаря на всички за анализите. Както винаги всичко като го изпишеш и ситуацията почва да има друга гледа точка.

Използвала ме е за да си прави кефа и аз дадох на чувствата ми да ме водят, а не разума. Резултата е явен. Вземал съм си сметка, няма да я търся вече даже и да искам.

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3816

Профил
« Отговор #22 -: Юли 10, 2019, 08:10:03 »

какви точно инвестиции тя е направила за теб? Миеше ти колата? Носеше ти топла супа когато си болен? Заведе те на ски? Организира ти някаква изненада? Готвеше ти вечери? Гладеше ти ризите?
Ха-ха, Стефак, я кажи има ли на света жена, която хем да е красива и секси, хем да се чука добре, хем да е кротка и добричка, хем да ти готви и да те пере и глади?
Аз мисля, че няма. А и да има, някой по-богат и по-готин от теб със сигурност вече я е наебал и няма да я изпусне.
Твърде много очаквате май от тези жени.
Ебане и това е. Понякога разговори, забавления, разходки - когато на теб ти е приятно, а не когато на нея ѝ се иска някой да я вземе от къщи че да не дава пари за такси.
Подаръчи, хотели, харчове - с мярка, пак само когато на теб ти е приятно и ти получаваш нещо също. Например и на теб ти се ходи на хотела с джакузито, на ресторанта с хубавата храна, или ти ще сваляш прашките, дето си ѝ купил - а не ти да ги платиш, а друг да ги събува.
Активен
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юли 10, 2019, 09:24:46 »

Попринцип така си и беше. На мен ми се ходеше на тези места и аз я канех С мен да ми прави компания. Разбира се края на вечерта, аз и свалях гащичките.
Моята теория е малко по-различна. Тя ме уважаваше, но когато разбра, че съм емоционално зависим към нея - всичко се причупи.

Не е вярно, че е нямало инвестиция от нейна страна. Постоянно ме търсеше и се притесняваше. Пращеше ми голи снимки, когато бях на вън с приятели да ми напомня на себе си.
Аз съм виновен и никой друг. Мъжът е този който трябва да контролира и води, а не жената. Проявих слабост, следствие на което загубих уважението, което най-вероятно не мога да върна, а и не искам.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1246

Профил
« Отговор #24 -: Юли 10, 2019, 14:38:50 »

Пичове, инвестициите сами по себе си, не са проблем (стига да не се прекалява - това с подаръците без повод идва в повече) . Автора е прав в последния си пост.
Не са проблем поне в този етап на отношенията. Чукате се, водиш я където ти се ходи.
Говоря за материалните. В началото на свалката са фактор. Преди да я изчукаш. Но когато изградиш емоционална привързаност, чукаш редовно мацката, срещате се, играта се прехвърля основно във взаимовръзката, а не толкова да се наблюдавате и да си броите нямането (тъй като вече сте се опознали, и имате образ за отсрещния).

Тук проблема е в липсата на критерии към отношението на момичетата около нас. И страхът да не я загубим. Търпимостта към това което не ни устройва. Спрямо желанието да задържим отношенията - да се напасваме. С надеждата, че ще се оправят от самосебе си - това никога не се случва.

За това и не съм критикувал инвестициите на автора. А поведението му спрямо нейното. Начина по който реагира. (то напасването пак си е инвестиция, но емоционална/ не материална - от тези които се споменават).
Не може тя да се държи като изрод. Да не сме доволни от поведението и, и да я развозваме напред назад, да водим някакви вербални битки с нея.
Не може да си бие срещи пред тебе, да те ебава, и да и даваш да диша общ въздух с тебе. Още по-абсурдно е да я караш на тях, защото не знаеш как да реагираш правилно в ситуацията, че да излезнеш готин. Защото за да реагираш правилно, не трябва да излизаш готин. А грозно, неочаквано и рязко, да я изгониш най-унизително.
Не може да ти обяснява, че си пише с други, и ти да хленчиш и недоволстваш.

Подобни неща трябва да бъдат решени на момента. Без значение последиците. Без значение дали ще рухнат отношенията или ще се запазят след това.
И това трябв да го вярваш и субкомуникираш в поведението си. А за това се иска опит (често горчив) .
А не усещането, че тоя път си ударил кьоравото.
Активен
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #25 -: Юли 10, 2019, 15:43:02 »

Има една думичка, която много точно охарактеризира момиченцето, героиня в повествованието ти. Думичката е "миндил".
Но нека не го виним детето. На него му се играе. Има нужда от внимание, има нужда да й ходят след гъза и да й се доказват. Така си доказва каква неземна красавица и принцеса е Embarrassed
Баламата в случая не е тя, ти си!

Представи си гледката отстрани:
26 годишен млад мъж, красавец по думите ти, преуспял в службата, на ръководна позиция. Предполага се на тази възраст, с ясно формулирани критерии и ценностна система.
До него, 17 годишна ученичка, празноглава Инстаграм звезда, която все още не може да си напише името без правописна грешка.

Той я "води", тя "следва". Води я по почивки, ресторанти, купува й подаръци, сваля й звезди.
А тя милата, вместо да хлътне лудо по принца от приказките, и да го гледа като полубожество, ходи да се пращи в свободното време с нейните аверчета.
Мъжкаря, вместо да покаже характер, и да й каже: Сори, мацка до тука бяхме. Тези чалъми на момченцата от твоя клас!
си стои кротко, с часове си говори по телефона с нея, ходи с нея по кафенца, и я вози като такси, да не върви горката пеша.

Прочети го това внимателно, и открий кое не е наред. Защото другите вече го видяхме.
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 646

Профил
« Отговор #26 -: Юли 10, 2019, 15:46:02 »

Охо, имаме си кинкстър! Ако те възбужда да изпитваш тъга, няма лошо, това е начина.

Последната ти публикация, е като сценария от клип на Криско/производните му. Вършиш еднонинсъщо, а очакваш друг резултат.

Къде трябваше да се задейства светлинната сигнализация (за кратко и благозвучие СС) :
1. Ще закъснее.  Закъснява повече от 15 мин, за да го изчакаш трябва да черпии. И по-добре да има интересна история със забавянето си, иначе се вбават с времето ти.
2. Добре си отиграл - "защо ми звъниш" - но да тичаш да я взимаш, защото мърлата уж я е мързяло (а се подговя за друг) е изцяло твоя грешка. Всъщност тя не е мърла, просто съм емпатичен.
3. Да ме игнорират за телефон... Не става. После я караш до копача й. К'ви са тея глупости с преследванията? Деба, не приемайте чалга клиповете буквално.

Пак те питам - каква е осмновната ти цел? Отвъд, да я изчукаш зверски, за да я премаркираш...

В контекста на форума имаш слаб и неконсистентен фрейм, излъчваш, че си нийди. Отвъд него, трябва да седнеш и да си помислиш, какво искаш да издялкаш от себе си. Пък и да се научиш да губиш. Още много жени ще изпускаш.

Имаш - реп от мен, наредили сме се, като агитка на хиподрум, а колесничаря изобщо не му пука, че конете му умрели. Стягай се!

Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Юли 10, 2019, 20:49:49 »

Пак те питам - каква е осмновната ти цел? Отвъд, да я изчукаш зверски, за да я премаркираш...

Основната ми цел беше точно това, да я изчукам жестоко и да я заеба за да се научи. Но тя няма да се научи, защотото е едно малко момиченце което мисли, че света се върти около нея.

Последствие сега аз съм изрода и психопата, а тя разбира се е невинната - нейни думи.

Считам темата за приключила. Надявам се следващия пост да е е по-прогресивен. Обещавам!
Активен
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Юли 14, 2019, 17:38:32 »

Знам, че темата я писахме за приключила.

Но все пак да споделя, сега мадамата ходи с този, който преследвах (описано по-горе). Жените са опасно нещо. Не бих се учудил да го прави нарочно за да ме дразни и да иска да предизвика драми и внимание към себе си.

Лично за мен това не е проблем. 1) Ако го прави за да ме дразни е жалко. 2) Ако го прави за да ме забрави е смешно и няма да стане. 3) Най-вероятно ще ми звънна след няколко месеца като скъсам контакта за да иска “още”.

Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #29 -: Юли 14, 2019, 18:52:36 »

Пич. Това последното което си написал идва от едно объркано и наранено Его. Криво ти е и търсиш обяснение на ситуацията. За теб е голям проблем и не може да мине с обикновен отговор. А той е прост. Тя вече е с другият. Как, кога и най-защо е обяснено повече от изчерпателно в горните коментари.

Освен това дори и да ти се струва, че това е за да предизвика рекация в теб, не смяташ ли че леко минава границата ? Едно е да се подсмихне на сервитьора дето ѝ носи кафе за да ревнуваш, съвсем друго е да се ебе с някакъв. Това нищо не може да го оправдае.
Ще ти кажа как изглежда от страни - тя се чука с другия, обаче ти смяташ че пак е заради теб. Не е заради теб. Прави го защото ѝ е кеф.

Та спри да го анализираш. Спри да я мислиш. Това е приключило и няма как да се оправи. Това за преследването даже няма да го коментирам. Погледни от добрата страна. Това, че е с друг би трябвало да е червен светофар и да загубиш всякаква надежда и желание да оправяш тези отношения. А това е първата стъпка към това да се отърсиш от нея. Успех.
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: