Tyxo.bg counter Бившата, от уважение към пълно унижение
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:13:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бившата, от уважение към пълно унижение  (Прочетена 3673 пъти)
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #30 -: Юли 17, 2019, 16:14:24 »

Здравей! И аз преди така анализирах, когато ми се случиха същите ситуации. Като цяло няма смисъл да обръщаш внимание, не винаги нещата се контролират на 100 процента от теб. Знам, че егото ти това иска но уви единственото което можем да контролираме са мислите и действията ни. Може просто човека да е такъв тип, може да има някой по-добър от теб всичко може да е. Важното е да си пичагата, даже може да и кажеш пожелавам ти хубав ден и това е.. това е да си пич да не позволяваш на тъпи дъски да ти влияят на настроението.
Активен

25 years of learning from the school of Life

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #31 -: Юли 17, 2019, 16:41:23 »

Код:
Важното е да си пичагата, даже може да и кажеш пожелавам ти хубав ден и това е.. това е да си пич да не позволяваш на тъпи дъски да ти влияят на настроението.

Даже е абсолютно задължително. Това различава мъжът от момчето. Мъжете не бива да сме слабохарактерни и злопаметни. Това са тъпично женски черти. За съжаление все по-често ги срещам и сред нас. Няма да лъжа, и на мен ми се е случвало. В следствие на наранено его да искам да си върна, да накарам другата страна да страда или поне да види, че на мен ми е добре без нея. Но това са прояви на слаб характер и озлобление. Овладей се и ще видиш след няколко дена ще ти е смешно даже как си разсъждавал. Освен ако не си от онези злопаменти идиоти, дето живеят за да си подхранват егото и винаги да са отгоре. Не вярвам да си такъв тип. Както каза колегата, бъди пич! Толкова...
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
pjmt93
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #32 -: Юли 20, 2019, 22:17:34 »

Това е проблема, че имам наранено его и не приемам провал.
Миналия ден видях въпросното момиче в едно заведение с новия й приятел (този който гоних) и цялата му компания. Разбира се трябваше нещо да направя и им платих сметката на всички. Резултата-изчезнаха с подвити опашки. Защо го направих? За бъзик, за доминация. Последваха съобщения и накрая даже успях да си върна това което съм подарил като подаръци. Сега ще ги продам и ще даря парите на някоя болница, поне да послужат на някого в нужда.

Равносметка: наказах я с това да я изложа пред всички, а и доминирах пред нейния. Как да накажеш златотърсачка? Като и вземеш това което си й дал и това което толкова силно е държала да не изгуби. Може да е глупаво, но ми помогна да си стъпя на краката и да се отърся от нея и да го излекувам това его.

По-добре да съм лошия отколкото жалкия. Може и да ме ненавижда, но поне съм върнал малко респекта сега..

Дали ме мрази? Дано да. Дали съм и дал урок за напред? Незнам... вече е проблем на някой друг.
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« Отговор #33 -: Юли 20, 2019, 23:08:40 »

Миналия ден видях въпросното момиче в едно заведение с новия й приятел (този който гоних) и цялата му компания. Разбира се трябваше нещо да направя и им платих сметката на всички. Резултата-изчезнаха с подвити опашки. Защо го направих? За бъзик, за доминация. Последваха съобщения и накрая даже успях да си върна това което съм подарил като подаръци. Сега ще ги продам и ще даря парите на някоя болница, поне да послужат на някого в нужда.

Равносметка: наказах я с това да я изложа пред всички, а и доминирах пред нейния. Как да накажеш златотърсачка? Като и вземеш това което си й дал и това което толкова силно е държала да не изгуби. Може да е глупаво, но ми помогна да си стъпя на краката и да се отърся от нея и да го излекувам това его.

По-добре да съм лошия отколкото жалкия. Може и да ме ненавижда, но поне съм върнал малко респекта сега..

Дали ме мрази? Дано да. Дали съм и дал урок за напред? Незнам... вече е проблем на някой друг.

Братле.. в тоя пост пак ти писа егото. Наказал си я ? Ти не си Бог Всевишни който е създал нашата мила планета Земя. След като си усетил, че момичето е златотърсачка.. не знам защо трябва да го дъвчиш. И аз съм имал кофти връзки и съм се влюбвал - but in the end of the day е важно кой си сега и да не повтаряш същите грешки. Идеалния фрейм е : направих си кефа, момичето изпита нещо хубаво което може би в бъдеще трудно ще изпита понеже пичове като мен са малко и продължаваш напред. Тя че има проблеми си ги има с главата.
Активен

25 years of learning from the school of Life

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
bai_peshoo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #34 -: Юли 22, 2019, 10:18:50 »

Братле, как ще ги накажеш и нея и него като им платиш сметките? Ти да не си ония тип с татуса "Курви, яжте и пийте, Огито черпи?"  Grin Аз ако съм на мястото на другия ще си кажа "Ебати балъка, откраднах му гаджето, сега и ми плаща сметките..." Каква доминация, какви 5 лева? Със всеки следващ пост забатачваш историята все повече. Колегите са ти казали - зарежи я, забрави я, изтрий я от живота си, пълен игнор, все едно не съществува. Това е единствения ти полезен ход.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 290

Профил
« Отговор #35 -: Юли 22, 2019, 12:50:38 »

Цитат
Това е проблема, че имам наранено его и не приемам провал. Миналия ден видях въпросното момиче в едно заведение с новия й приятел (този който гоних) и цялата му компания. Разбира се трябваше нещо да направя и им платих сметката на всички. Резултата-изчезнаха с подвити опашки. Защо го направих? За бъзик, за доминация. Последваха съобщения и накрая даже успях да си върна това което съм подарил като подаръци. Сега ще ги продам и ще даря парите на някоя болница, поне да послужат на някого в нужда.

От много време не бях чел във форума нещо по- смешно от това....Имах един познат, който дълго време вървеше с една девойка, не знам защо го заразя момичето... Но клисаря събирал всяка касова бележка от сметките, които плащал в ресторанти, екскрузии, подаръци и беше ги откарал на татко й да си иска парите, които е дал по нея и да му търси сметка защо го е зарязала. Не вярвах, че тази история е истина, до като не видях, че е истина...Не вярвах, че мъж може да падне толкова ниско, е можело е...Да знаеш, ти не отстъпваш по нищо от тази ситуация, с изпълнението, което си направил. Дано не е истина и да си го поокрасил...И девойката и пичовете са ти са се смели...Щеше да излезнеш с респект от ситуацията, ако не обръщаше внимание на това, което се случва, а ти си реактивен на всяко нейно действие...абе ужас направо. Моя съвет е, остави до къде си стигнал и спри всякакви комуникации, допирни точки стази девойка...И какво означава златотърсачка? Такива жени има, заради глупави мъже като теб....
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3816

Профил
« Отговор #36 -: Юли 23, 2019, 07:46:13 »

Ем да пробвам да я наеба и аз, че да почерпиш после и мене?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1246

Профил
« Отговор #37 -: Юли 23, 2019, 23:52:15 »

Много е шибано да не ти достигнат топките да действаш когато трябва. След това се опитваш да компенсираш, щото вътрешно в себе си знаеш, че нещо не ти е достигнало. И искаш да компенсираш. Но става още по-зле. Не можеш да компенсираш. Както в лафа - "бой и ебане не се връща". И стремежа да компенсираш балъщината си е въпросната реактивност. Резултат от страха да действаш в самата ситуация, така както усещаш за адекватно.

За това казваме, че е много важно да се действа в ситуацията. А не, просто да направиш еди кво си.
Не става. Нещата не работят по тоя начин.

Научи се да действаш в самите ситуации. Научи се да си по-рисков. И колкото повече задобрееш в това, толкова по-рядко ще имаш подобни неприятни изживявания.

Забрави вече тази история. Няма кво друго да вземеш от нея. Грешките и сам си ги усетил. Пробвай да ги изчистиш в следващата. Поне до някаква степен.
Успех
Активен
lion_zz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #38 -: Юли 25, 2019, 16:18:33 »

Ем да пробвам да я наеба и аз, че да почерпиш после и мене?

Ако и моята сметка ще платиш и аз искам да я еба, ама ако може и дюрекс да ми купиш +таксито!!!! Те ебат гаджето му, той им плаща сметките! @бахти дрисливото поведение!
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: