Tyxo.bg counter Ползите от сериозна връзка?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:25:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ползите от сериозна връзка?  (Прочетена 4456 пъти)
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 03, 2019, 23:41:14 »

Е, стават да направиш един краткосрочен депозит от семенна течност в устата, глътка швепс (ако се заинати), но толкова.

Тука не съм съгласен, човече... Такива като тая не заслужават да хабим протеина си в гадните им усти... Виждам я след 2-3 години, сама в една мизерна квартира с 37 котки хахахахах
Активен

Who Dares Wins!
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 04, 2019, 00:03:48 »

От две петилетки ми ги предсказвате тия котки, че и стоун ми мяучеше, и още си ги чакам.
Да заключа ли рационално и логично, че от вас не стават врачки? Cheesy
A, и в гадните си усти не поемате толкова протеин, колкото захари.
Семенната течност съдържа основно глюкоза.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 04, 2019, 00:06:42 »

Че аз съм на 31 от година и два месеца. А ме мразите още от 2011 насам.

Цитат
Викаш че си била обвързана, ами той откъде да знае човека че си женена
Ми като му кажа "Обвързана съм", какво го интересува дали съм с брак или не?
BTW не бях омъжена тогава. В BG-Mamma ме баннаха преди години, защото ѝ казах на една пача - женски стоун, дето си оставяше детето да се вее по клубовете, точно каква е и какво заслужава. А именно:
Цитат
Е, стават да направиш един краткосрочен депозит от семенна течност в устата, глътка швепс (ако се заинати), но толкова.
Стоун поне си признава - ми такъв съм, боклук съм. Тая се правеше на героиня от любовен роман. После ми изписа 50 нюанса лични съобщения да ми се обяснява защо не е курва, и не можеше да разбере защо всеки път получаваше отговор от мен, че е.

Цитат
Никой тук не е казвал че си мъжкарана или че си зле даже съм сигурен и че изглеждаш добре за годините си
Това са перефразирани цитати на гуруто ти злейър. Oще си малък, не помниш. Тогава между другото не беше съвсем изтрещял. Наистина харесваше мацките. Сега обаче наближи 40-така и съвсем редпиляса. Разбра, че няма коя да го обича и че е обречен да я кара на чук и бег и стана MGTOW.

Стефчо, за целия ми форумен опит ти си единственият, който си позволи да се гаври със здравословното ми състояние, нещо, до което не съм падала никога.
Еми хубаво, ти сам си го казал:
Цитат
Гълтай и бягай.

Бих прочел хронологията между вас двамата ама ме мързи да търся във форума laugh, лелче. Колкото до Слеъра той си е пич, това с изтрещяването е станало вследствие на това че се е нагледал на женските ви простотии, които няма да коментирам колко големи са те.
Виж сега ако имаш проблеми с нервите си има хапчета за тая работа, това дали си в цикъл или не си получавала оргазъм скоро си е лично твоя работа, ама се отразява в писането ти и като цяло ако си прочетеш постовете ще видиш какви глупости пишеш, чак не се усещаш.
Наполеон хубаво го е казал " Обичам курвите, мразя номерата им " тук сме на същия принцип, ние не мразим жените, а само номерата ви.

П.С.: Ако имаш някакви търкания със Слеъра си е лично твой проблем, пиши му на лично и се оправя сама с него, но тук във форум, всеки е анонимен и под псевдоним и всякаква лична информация за хората и това къде са и как се казват не се толерира. Нищо чудно че са те баннали от БГ Мама, явно много си прекалила там че да го направят, ако продължаваш и тук ще ти бият шута, лелче.

Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 04, 2019, 00:15:44 »

Хахаха, те ми бият шута вече 10 години и пак не го избиват.
И не позна, вуйна съм. Вече от две години. <3
Цитат
това дали си в цикъл или не си получавала оргазъм си е лично твоя работа
Затова и не го говоря публично. Ти защо се интересуваш? Опит ли искаш?

Цитат
като цяло ако си прочетеш постовете ще видиш какви глупости пишеш,
Доста повече се усещам от вас.

Цитат
Наполеон хубаво го е казал " Обичам курвите, мразя номерата им "
А Рамзес Трети е говорил за курвите във Фейсбук.
Нито един историк, нито съвременник на Наполеон не му е приписвал тези думи. Или знай историята, или не я цитирай.

Цитат
но тук във форум, всеки е анонимен и под псевдоним и всякаква лична информация за хората и това къде са и как се казват не се толерира
Защо? На мен 1000 пъти са ми крали информация и са я изтипосвали тука и никой никого не е наказал. Просто са прекалено тъпи да схванат кое е вярно и кое не.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3814

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 05, 2019, 07:35:13 »

така нареченият ти страхотен съпруг може да е като Айнщайн като интелект и като Делян Пеевски като имане, но - по твоите собствени разкази - е пълен пусю, защото няма нормална, рационална логика, която да обясни как успешен и вървежен мъж, който има опции и  който е атрактивен за много жени, ще се спре точно на такава като теб
Ех, откак няма Руш и Хартист, попрочитам някой път Роло Томаси (когато ми остане време от лизане на курви де, че то децата даже не може да си види човек от толкоз курви, пък камо ли да има време блогове да чете).
Така че на това ще ти дам един цитат от Бат'Роло:
Even the most controlling, domineering wife still wants to tell her friends that the AFC she married is a “real Man”, and even after privately berating him, will defend him as such because anything less is a reflection on her own self-image. She wants to be with a Man that other men want to be, and other women want to fuck, because it confirms for her that she’s of an equal or higher value to attract such a Man.
Активен
unwe2010
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 05, 2019, 10:54:51 »

Не влизам често тук, защото има доста неща с които вече не съм съгласен или съм се убедил, че не действат добре с българските жени, но тази тема с нападките ми стана интересна.

Към WW2:

* Защо след като имаш толкова ценен и добър мъж стоиш в 00:15 сутринта във форум и пишеш глупости с банда лузъри, които само искат да лъжат жените, за да им свалят гащите.

* Защо като те притеснява, че тия хора са толкова зле и си сигурна, че няма да имат успех с жените изхабяваш поне 10 виртуални страници безполезни приказки.

* Толкова ли те неглижира перфектния ти партньор, че търсиш внимание от разни чичаци (40+ гонят 20 годишни, баси лузърите, не могат си намери някоя 30+ дето почва да прави най-якия секс в 30те си) и се правиш на готина, че на 21 си ги отблъснала. Защо тогава им търсиш мнението и им пишеш лично тука на 31, когато следва да си ТОП и да нямаш минута свободно време.

Толкова, че повече и не си струва да получиш и пак това е много  Grin
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 05, 2019, 13:23:49 »

Не влизам често тук, защото има доста неща с които вече не съм съгласен или съм се убедил, че не действат добре с българските жени, но тази тема с нападките ми стана интересна.

Към WW2:

* Защо след като имаш толкова ценен и добър мъж стоиш в 00:15 сутринта във форум и пишеш глупости с банда лузъри, които само искат да лъжат жените, за да им свалят гащите.

* Защо като те притеснява, че тия хора са толкова зле и си сигурна, че няма да имат успех с жените изхабяваш поне 10 виртуални страници безполезни приказки.

* Толкова ли те неглижира перфектния ти партньор, че търсиш внимание от разни чичаци (40+ гонят 20 годишни, баси лузърите, не могат си намери някоя 30+ дето почва да прави най-якия секс в 30те си) и се правиш на готина, че на 21 си ги отблъснала. Защо тогава им търсиш мнението и им пишеш лично тука на 31, когато следва да си ТОП и да нямаш минута свободно време.

Толкова, че повече и не си струва да получиш и пак това е много  Grin

Пич, тя е банната за дълго време така че скоро няма да ти пише, ама аз ще ти отговоря просто да си начеше езика, жените са такива търсят драми и създават глупости понеже животът им е много скучен и заради това. Колкото до партньора, както знаеш жените не са много добри в избирането на " правилният" човек според тях. Просто я е яд че подобни хора като нас чукат омъжени и загаджени мацки и това не се вписва в обществените норми. Дори и да я баннат пак ще дрънка куп глупости, няма да се промени най-вероятно. Но и нас какво ни ебе за някаква си там 31 годишна какво щяла да прави и какво не, то да си кажа честно бая се отклони от темата.

Even the most controlling, domineering wife still wants to tell her friends that the AFC she married is a “real Man”, and even after privately berating him, will defend him as such because anything less is a reflection on her own self-image. She wants to be with a Man that other men want to be, and other women want to fuck, because it confirms for her that she’s of an equal or higher value to attract such a Man.

Много точно казано, Стоун. Една жена може да те плюе у вас, но навънка ще разказва за това колко си добре и колко си стойностен само и само да й завиждат, е ако не е от тези дето се хвалят, то поне няма да те обижда на публично място с жел злепоставяне.

Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 05, 2019, 16:26:16 »

Имаше някакъв виц:
Ако се вярва на жените,
всички деца по света са гении-вундеркиндчета, направени от мъже-идиоти.  Smiley
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Страници: 1 2 3 [4]
  Изпечатай  

Отиди на: