Tyxo.bg counter Таймингът след ПЪРВА СРЕЩА!
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 19:50:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Таймингът след ПЪРВА СРЕЩА!  (Прочетена 1095 пъти)
MrWrong
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« -: Юли 10, 2019, 23:55:46 »

Здравейте, драги
Сравнително обигран съм в пикапа и терминологията, нещата са ОК, но имам конкретни дерзания около "движенията на нещата" след първа среща и нещата които трябва да се случват след нея.

При Много ВИСОК интерес след Първа среща - Мацката ми пише първа, често непосредствено след края на срещата и си бутам нещата към моята реалност с моите правила - Няма дерт. Секс, връзка, нещата малко-по-малко стават естествено обстоятество.

Но..
има такава тенденция, в последните първи срещи на които ходя, мацката отново има Висок интерес, но не ми пише след това. (Фак)

Как е най-добре да постъпя?

Ще визирам последният случай.
Събота. (преди 4 дни)Мацка от Тиндър ме кани да излезем - определям час, казвам място.
Оказа се леко срамежлива, социална е. Разчупих я, следва ме навсякъде при срещата, независимо от късния час.
Последва много яко натискане, като в кулминацията му тя инвестираше повече - направо ме изяде. Беше яко, говорихме си, пя ми, имаше романтика, атракшън, много бъзици, обарване и изяждане от целувки. Отказа ми да дойде у нас няколко пъти. Не го считам за грешка. Инициирах да си ходим по някое време.
От тогава не сме си търсили. Сподели любовна песен във фейсбук с любимия ми изпълнител на следващия ден (тъпо, но намек)

Тези 4 дни след срещата продължих да си движа нещата без да я валидирам. Върша си моите неща, не и лайквам новите снимки, не и гледам сторита, дори аз си качвам снимки с мацки - не заради нея естествено, но би й се отразило на атракшъна.

Как да постъпя в ситуацията и въобще как да постъпвам след изкарването на мацка след Първа среща когато тя наистина има интерес без да счупя тайминга, социалната динамика и прочие?
Доколко социалната динамика и таймингът са важни за интереса?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3817

Профил
« Отговор #1 -: Юли 11, 2019, 07:53:30 »

Чай че не разбрах... почти си я наебал на първа среща, и след това 4 дни си мълчиш и си чакаш? Както точно чакаш - да я наебе някой друг ли? Можеш да си сигурен, че мераклии наредени на опашка на тиндъра не ѝ липсват...
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1925

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 11, 2019, 08:27:11 »

Според мен много хора се опитват да спазват някви пикап правила, които са прочели някъде. Примерно - не бързай да й се обиждаш, подръж я в напрежение, ти си зает мъж. Идеята на тези правила е да избегнеш грешка като прекалена обсебеност, загорялост и т.н. Но верно четири дена да чакаш след добра среща само за да спазиш някво правило си е доста. Според мен ако срещата е била добра можеш да звъннеш на мацката след ден два. Така че звънни й.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1247

Профил
« Отговор #3 -: Юли 11, 2019, 16:14:39 »

На мен никога не са ми писали след среща. (май само вднъж, но се чудех как да избягам от срещата).
Та, някак си съм се справил и без това.

За да си успешен с момичетата, трябва да отговаряш спрямо поведението им. Да калибрираш динамиката.
Да умееш да играеш според сигналите.
А не да играеш, когато сигналите те устройват. Съгласи се, че има малка разлика.

Цитат
Разчупих я, следва ме навсякъде при срещата, независимо от късния час.

Цитат
Отказа ми да дойде у нас няколко пъти. Не го считам за грешка.

Не срещаш ли противоречие м/у двете. Или така ти се иска да е.
Имаше един лаф - хората няма значение колко тона лайна ще изплюят, преди да стигнат до "но", съществената част на изречението, винаги е след него.

Та, в твоя случай, правилно е да се каже - имала е интерес, следвала те е до там, до където е безопасно, да запази личния си избор спрямо теб. Но не и навсякъде.

Това е нормално. На първа среща. А твоята задача е, да я пречупиш, и да я прехвърлиш отвъд безопасното.
Ако не на първа, то поне да си с добри позиции на втора/трета.

За това избягвай, тежко натискане, на 1ва среща, щото не при всички ще се получи.
Троши рапорта, когато не те следват, там където се опитваш да водиш. Без значение, дали излизаш задник. Нямаш дълг - кавалер, приеми го.

И толкова, за поуките от тук.

А, сега, изчакай 3-4 дни от срещата, и директно и влизай с нова оферта да се видите.
Ако вземе да ти вади управдания (вероятно е), значи си е повярвала. Чупиш грубо рапорта, и отменяш офертата си. И игнор известно време. Добре е да я накараш да реагира силно, когато чупиш рапорта. За това използвам - отпада, разбрах се с друго момиче (и изчезвам, без значение кво пише).

Ако приеме, кратка разходка и към вас. Или директно през магазина и към вас. Ако пак отказва, водиш пак безкомпромисно и брутално. Прекъсваш срещата на момента. Трябва да е наясно, че не си от лигльовците дето "ще я чакат, докат се почувства готова". А, ако си от тях, се промени.
Ако се колебае, игнорираш, търпелив си, но без да отстъпваш от позицията си, и запазваш увереността си. Тоест, изчакваш да се навие, без да си нервен.
Успех с мацето
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Неактивен потребител

Профил
« Отговор #4 -: Юли 11, 2019, 16:36:30 »

Трябва да е наясно, че не си от лигльовците дето "ще я чакат, докат се почувства готова".
А какво ако наистина си го харесва и го иска, но наистина не се чувства готова? Не се заяждам, интересно ми е какво правиш/те, когато виждаш/те, че насреща е неготово, неопитно, малко и тн момиче, което искате? Вярно е, че са повече пози и лигавия, но има и момичета, които не са напълно узрели и според опита би трябвало това да ви е стане ясно в някакъв момент - че си имате работа с такава. Тогава какво? Отказваш се, или ако не се, какво правиш, за да я накараш да се почувства ок?
Защото не, че е някаква драма да правиш секс за който ще съжаляваш, но не е и много готино да принудиш по този начин някоя да легне с теб и после тя да се почувства тъпо, че не е била докрай сигурна???
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1247

Профил
« Отговор #5 -: Юли 11, 2019, 22:22:58 »

Цитат
А какво ако наистина си го харесва и го иска

Цитат
но наистина не се чувства готова?

Просто двете ти тези са в протоворечие. Ти си жена, би трябвало да го разбираш.  Smiley

Цитат
виждаш/те, че насреща е неготово, неопитно, малко и тн момиче, което искате?
Ако говориш за 12 годишно момиченце, ще посъветвам да не го искате.

Иначе за това което намекваш - имал съм подобна ситуация. И пак се доказа горното. Че са "готови", когато са сигурни в емоцията към теб. А не, несигурност в себе си. За да са сигурни в емоцията към теб, и в това че си заслужаваш като мъж, следва да се държиш като мъж който си заслужава.
Когато някой е привлечен силно от теб, но има съмнения към опита си, и от там притеснения, би следвало да иска да ги превъзмогне и да положи усилие. И ще го направи, повярвай ми.
Но ако има съмнения към теб, няма какво да направи.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #6 -: Юли 12, 2019, 12:53:25 »

Просто двете ти тези са в протоворечие. Ти си жена, би трябвало да го разбираш.  Smiley

Женската психика е изтъкана от противоречия. Ти си мъж, би трябвало да го разбираш  Embarrassed
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: