Tyxo.bg counter Летни свалки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 22, 2019, 20:54:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Летни свалки  (Прочетена 1030 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« -: Юли 23, 2019, 19:52:59 »

Реших и аз да открия летния сезон с няколко сетчета, към тях ще напиша и някои съвети, предимно са за начинаещи като мен.

Трудно е да пикапиш, особено ако не си го прави 5 месеца, можеш да се мотивираш колкото искаш, но на полето се вижда всичко това което представляваш. Реших да питам там един пич за едно място, като за разчупване. Реших да го играя по спокойно и да не се правя на нещо което не съм, просто съм си супер спокоен и го давам айляк и да се усмихвам повече по време на сет.

Сет 1 : Виждам на центъра една мацка седи и тъкмо приключва разговор по телефона, това е моментът и отидох, започнах с нещо индиректно

- Здравей къде е по-хубаво на море, Бургас или Варна, понеже с едни приятели се чудим къде да ходим ?
- Според мен Бургас е по-добре, по чисто е морето там може да идете.
- Добре, ама да не ме излъжеш, защото ще те накажа.
- Хахаха, няма не се притеснявай.
- Ти оттук ли си, защото аз не съм идвам малко да им досаждам на горките хора !
- Ооо, и аз не съм оттук, даже сега се прибирам от работа и малко съм уморена.
- Иначе къде работиш ?
- Тук в една фирма, едва ли я знаеш.
- Как се казваш иначе ?
- Казвам се.....приятно ми е.

Започнах да я питам как обича да се забавлява и да премина на сексуален разговор, ама не стана. Тая си беше милфка, ама някъде 5ка, ставаше. Може би твърде логично подходих и съм изпуснал емоционалната част до известна степен.

Сет 2: Пак използвах същия опънър, но този път мацката си беше на моята възраст, готина руса, но бързаше за някакви уроци за кола, бързаше и нямаше как.

Сет 3: Видях една много яка милфка, и реших директно да се запозная с нея, проблемът е че не я спрях ами вървях с нея, не съм търчал след нея да поясня.

- Здравей, харесваш ми и искам да се запознаем, как се казваш ?
- Няма значение.
- Защо ?
- Защото не искам да се запознавам.
- Добре чао.
- Приятен ден.

Е поне ми пожела приятен ден, взаимно се отсвирихме(ще ти плащам авторски права, Слеър за този лаф  Wink  ). Много зле протече тоя сет, ама нищо.

Сет 4: Готино момиче на моята възраст, абе и мой таргет този път реших малко по уверено да играя, все пак не съм някой олигофрен. Играх индиректно, май не ми върви директната игра, пък и аз самия не се чувствам добре като играя директно. Повече ми харесва индиректната. Изглежда по естествено.

- Здравей, къде е по-хубаво на море Варна или Бургас ?
- Ами не съм ходила на нито едното място.
- Ами къде си ходила на море ?
- Бях в Гърция наскоро и беше хубаво.
- Запознали се с някой грък там ?
- Хахаха не !
- Добре де стига си си зяпала телефона, говоря ти в момента !
- Ами нямам много интерес по запознанства сега.

И това беше с тая мацка, вървя си по нататък и виждам една много яка руса милфка, и за пореден път със същия опънър, я заговарям, понеже ме мързи да мисля друг.

Сет 5:
- Здравей, да те питам, къде е по-хубаво Варна или Бургас ?
- Ами според мен Бургас, понеже е по-чисто.
- Ти май скоро си ходила на море ?!
- Да ама не тук ами в Гърция.
- Баси, всички ли сте ходили в Гърция, преди малко една приятелка ми каза че е ходила сега ти!
- Хахаха, ами да то тука хората болести получават по моретата.
- Еее ти пък недей толкова негативно да гледаш на нещата !
- Хахаха, не гледам чак толкова негативно просто си е така.
- Иначе накъде си се запътила, да не отиваш на шопинг за някоя нова дреха ?
- Не бързам да взема детето от градина и така.
- Ааа добре тогава айде чао.

Тук грешката ми беше че не продължих, има го и това че от морална гледна точка тя е омъжена, ама мен това не ме ебе така че трябваше да продължа а не да излизам от сета или поне като бърза да взема някакви контакти, понеже добре се получи а мен ми хареса с нея разговора и самата тя изглеждаше доста добре за годините си, личи си че е поддържана.

Сет 6: И така с един опънър си карам цял ден и една мацка спирам и я питам същото:
- Как пък точно реши мен да питаш ?
- Ами така, що да не те питам.
- Интересно е понеже работя в една туристическа агенция.
- Хахах, еми идеално значи знаеш.
- За мен по- скоро Варна си е по-добрата опция.
- Защо да не мразиш Бургас за нещо ?!
-  Нееее, ти пък просто там е по-добро.
- Иначе как се казваш ?
- Офф сега не ми е до запознанства че съм уморена от работа се връщам.
- Добре тогава, чао.

Сет 7 : И след дълъг и горещ час и половина пикап, най- накрая я видях, яка мадама, по ниска от мен това си е задължително няма със стълба да я целувам и отивам там с пълна увереност към не и изцепвам най-смотания опънър за всички времена.
-   Здрасти, да те питам как се справяш в тези жеги ?
-   Ами добре.
-   В смисъл на климатик ли седиш или с вентилатор ?
-   Ами с климатик съм на работата и вкъщи.
-   Препоръчай ми някой, мисля да си монтирам наскоро и за това.
-   Ами бих ти препоръчала Митсубиши.
-   Ооо, като колата.
-   Хахаха да !
-   Щом се сети значи си карала такава ?!
-   Не ама са ме возили, то японските коли са най-добрите !
-   Иначе как се казваш ?
-   Казвам се….приятно ми е.
-   Да не чакаш приятеля си сега да вземе да ми се нахвърли ?!
-   Хахаха, всъщност да ето го и него идва там зад теб.
-   Оооуууу добре тогава да се изнизвам, чао
-   Хахах чао.
Приятеля й наистина дойде, сигурно я е питал кой ли е този готин пич.  laugh

Няма какво да се лъжем сетовете не протекоха по най-готиния и интересен начин, някой от тях са супер скучни, но продължаваме напред. Поне бях спокоен, не следях мацката дори да си тръгваше, подобрих си гласа като говорих по-високо, сега остава да вкарвам повече емоционална игра, разбрах че с рапорта съм добре и най-вероятно ми е силната страна. Сетовете не ме режеха брутално като преди, може би се дължи отчасти на спретнатия ми външен вид, усмивка и положително излъчване, не като преди където гледах с празен поглед като робот. И хванах пиковия час където всеки се прибира от някъде и хората са изморени от работа, макар че това не е оправдание. Има върху какво да се работи, но съм доволен от себе си че бях доста по- отпуснат и създавах добро впечатление на мацките.

Ето и някои препоръки към начинаещите(напредналите няма смисъл да ги четат, е може и да вземат нещо за пример ако искат

-   Като излизате да пикапите, по-хубаво е да имате някаква работа а не просто да се изцепите насред центъра и да си като онези ламери с листовките. Трябва да показваме класа, не сме олигофрени а свалячи и трябва да се получи готино и естествено.
-   Усмихвайте се и излъчвайте положителност и добра атмосфера, не ме интересува дали животът ви е скапан, ако това влияе поправете го.
-   Не се правете на нещо което не сте, намерете своя стил един е енергичен, друг е по-спокоен.
-   Направете някаква загрявка питайте примерно къде се намира еди какво си място или за час.
-   Общувайте с хората, дали таксиджията дали продавача, ако искате де не е задължително но е полезно, все пак не може да сте темерут и да сваляте мацки.
-   Не си давайте чак толкова зор и спрете да гледате непрекъснато мотивационни клипчета.

Това е общо взето ако имате някои препоръки кажете ги, отворен съм към критики и успех на другите.  Wink
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 480

Профил
« Отговор #1 -: Юли 24, 2019, 07:15:58 »

Браво пичага че практикуваш Wink
Сега отдалече личи че не си практикувал отдавна...но редовна практика и ще станеш машина Smiley
Моят съвет е :
-Бъди по агресивен(стига с това "Кой лъже повече;Какъв подарък да купя..."),дай нещо по директно тип"Имаш интересно излъчване и реших да се запознаем",но трябва цялото ти излъчване да е на сексуален хищник-тяло,походка,поглед...трябва да се усеща сексуалното напрежение-така директно ще разбереш коя вена е заинтрегувана в теб и коя не.
-Свали от пиедестала женорята и го дай по не-ебателно-базикай ги,закачай ги,негвай ги...
И най важното-забавлявай се и цялата тази комуникация трябва да ти носи наслада.
Поздрави.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #2 -: Юли 24, 2019, 07:43:52 »

Аз не съм много по уличната игра... ама все пак да кажа. Това:
трябва цялото ти излъчване да е на сексуален хищник-тяло,походка,поглед...трябва да се усеща сексуалното напрежение-така директно ще разбереш коя вена е заинтрегувана в теб и коя не.
Как ще ти помогне с тази, която бърза да си вземе детето от градина? Или с тази, която 8-9 часа е била на работа, изнервена, и сега бърза да се прибере уморена в къщи?
По принцип лошо няма, но си има барове, клубове и т.н. където е подходящо така да апроучваш като кейвмен.
На улицата според мен индиректно е по-добре.
Но - има по-добри играчи от мен, нека и те да кажат.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 08, 2019, 11:35:06 »

Реших да направя няколко сетчета след дълго обикаляне по квартири с цел да си намеря нещо и да стана самостоятелен да бъда мъж и тем подобни глупости  laugh , ама в тея жеги си ебало майката.

- Сет 1 Едно много готина и сладка мацка си върви гордо из улиците и аз Казанова реших да я спря с възможно най-якия опънър:

- Здравей, абе да те питам къде е по-яко да се иде на море, понеже с едни приятелчета ще ходим та се чудим ?
- Ами не знам много,  Бургас или Слънчака и другите курорти в близост.
- Ти ходи ли тази година ходи ли на море ?
- Да бях в Бургас.
- Аааа и сега се опитваш да ме набуташ и мен там, видяла си колко е зле и искаш и друг да се прецака да не си сама !
- Хахаха нееее, там си е готино. Виж аз бързам и трябва да вървя че имам работа.
- Добре тогава дай да си разменим контакти и да се чуем.
- Ами аз фейсбук нямам вече.
- Чудесно, тогава да си разменим телефоните !

И тя го записа, пробвах да звънна днес, но беше флейк както се очакваше, иначе поне си подобрих рекорда за телефон за 3 минути(сигурен съм че има и по-бързи от мен) , но какво да се очаква като никакъв комфорт не съм изградил. Ей това не го бях преживявал, мацка да ми откаже фейс и да се навие за телефон.  Smiley

Вървя си по нататък и виждам в гръб една готина мацка, в лице много не я видях за което съжалявам, не че беше грозна просто не ме кефеше в лице.

Сет 2

- Здравей, защо всички хора обичат Нутела ?
- Не знам, аз не я обичам.
- Е тогава какъв шоколад обичаш ?!
- Много не ям шоколад, пък и Нутелата си е изцяло палмово масло.
- Оле ти да не си от тея, където дрънкат за здавословно хранене.
- Хаха, едва ли то аз си хапвам дюнери и пици на корем така че.(иначе изглеждаше във форма за човек който яде фаст фууд)
- На къде така си се разбързала ?
- Ами ще вземам брат ми от училище и така.
- Споко, няма толкова да те бавя, кажи ми нещо повече за теб искам да те опозная.
- Не няма нужда, пък и аз не искам(сигурно съм прекалено красив за нея може би и затова ме отряза  laugh )

Едва ли нещо съм сбъркал в този сет, по скоро си личеше че мацката не ми се кефи толкова.

И следващия ми сет беше пълна трагедия, просто без коментар, мацката забила поглед в земята, аз й говоря, бутам я, тя не ме отразява изобщо. Като се замисля се радвам че и така стана понеже не бих искал да си прекарвам времето в компанията на зомбита. Както й да е, по нататък вече нямах и грам сили да продължа, времето е безмилостно, но другия път ще има повече сетове.  Wink
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #4 -: Август 08, 2019, 18:41:00 »

С такъв тип игра, трудно ще пробиеш на дневна игра.
Имаш доста неща да побутнеш. Започвай да я разнообразяваш. И да пробваш различни подходи и поведения, ако искаш да промениш резултатите.
Много се напасваш в самия сет. Поставяш момичето в центъра на ситуацията. Задаваш основно въпроси, и чакаш да инвестират още от старта. Без никаква стойност, без да упражниш контрол над ситуацията. Все едно се изключваш като фактор.
Имаш нужда от повече дисквалификации. И да водиш в самия разговор по прицизно. По решително. По точно. Имаш нужда от малко повече доминантност.
И повече да ги оценявяш.
Не мога да кажа, че съм компетентен в уличната игра. Но товя ми прави впечатление. Някой с повече опит, може да се включи.

Също, ако ти е трудно, можеш да пробваш да комбинираш и с онлайн игра. Там също да експериментираш. И да обърнеш внимание на назличното поведение как действа, и кои неща са по-резултатни.

Езика на тялото също е много важен. И трябва да свикнеш да го използваш. Така че да отговаря на това което казваш. И с времето, дори да започнеш да се изразяваш само чрез него в определени ситуации.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 130

Профил
« Отговор #5 -: Август 09, 2019, 10:31:38 »

Сет 2

- Здравей, защо всички хора обичат Нутела ?
- Не знам, аз не я обичам.
- Е тогава какъв шоколад обичаш ?!
- Много не ям шоколад, пък и Нутелата си е изцяло палмово масло.
- Оле ти да не си от тея, където дрънкат за здавословно хранене.
- Хаха, едва ли то аз си хапвам дюнери и пици на корем така че.(иначе изглеждаше във форма за човек който яде фаст фууд)
- На къде така си се разбързала ?
- Ами ще вземам брат ми от училище и така.
- Споко, няма толкова да те бавя, кажи ми нещо повече за теб искам да те опозная.
- Не няма нужда, пък и аз не искам(сигурно съм прекалено красив за нея може би и затова ме отряза  laugh )

Едва ли нещо съм сбъркал в този сет, по скоро си личеше че мацката не ми се кефи толкова.

В заблуда си, че не си сбъркал нещо в сет 2...
Опънъра няма да го коментирам, защото той не е от голямо значение стига да имаш добра енергия и да си го казал наистина забавно.
Както каза btw нагаждаш се според сета и започваш с въпроси като на интервю. Мацката трябва наистина да има сериозен интерес към теб, за да се задържи за по-дълго, иначе във всеки един удобен момент ще иска да те разкара и да не й губиш времето.
"- Хаха, едва ли то аз си хапвам дюнери и пици на корем така че.(иначе изглеждаше във форма за човек който яде фаст фууд)" - идеален момент за нег. Можеше да й отвърнеш: "Личи си, да, май ще трябва да ти изнеса лекция за храненето. Но да знаеш, че ще трябва да платиш за това..."
"- Споко, няма толкова да те бавя, кажи ми нещо повече за теб искам да те опозная." - нарочно удебелявам и подчертавам това. Тук губиш мача, сам помисли защо.

Поздрави и успех!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Днес в 12:57:34 »

Имах малко работа към Майнатаун и след това като се освободих реших да попикапя малко. Ще пиша само за последния сет тъй като другите даже и не мога да ги нарека сетове. Времето си е фактор, да сваляш мацки и да те бие слънцето в главата хич не е лесно, но все пак това не трябва да е оправдание.

Направих някъде към 6 сета, които бяха мега зле, отварях предимно индиректно, имаше една много сладка и русичка която се спря и с нея може да се каже че беше добре, но бързаше, опитах се да я задържа колкото мога но без резултат. Другите или бяха сдухани или просто не им се занимаваше с никой. Съмнявам се че е от външния ми вид(бая се бях барнал), по скоро е от слънцето, то всеки гледаше да е на сянка. Имаше сетове до определен момент и после край. Май бях единствения откачен да върви по жегите, но както и да е.
По едно време ми писна понеже си е кофти 6 сета да те отрежат и после ти се губи всякаква мотивация. Та си викам че най-вероятно такъв е просто деня, аз така или иначе пак си бях в готино настроение. По едно време виждан някакво симпатично момиче седи на пейка само. Чудех се дали да отивам, понеже ме мързеше тотално, но айде събрах сили и отидох.

Ето как протече сета:

Питах я къде е по добре да се отиде на море, че с едни френдове ще ходим, тя не знаеше понеже не беше много по моретата, казах й само да не мипрепоръчва Гърция като всеки друг и тя се засмя и каза че там имало много скали по моретата. Аз я бъзиках че тъкмо ще се катеря като алпинист и тя се смееше. Сетих се впоследствие за една история с как с един приятел се катерехме по тепетата в Пловдив. Стана й интересно. След това я питах:
- Ти иначе от тук ли си ?
- Не аз съм от....
- И аз не съм оттук, обикновенно хората които не са от Пловдив не са много желани и са обществени врагове.
- Така ли ?
- Да ние с теб сме двамата обществени врагове и ще ни преследват ! - бъзикам я аз, тук вкарвам някакъв ролплей.

Направи ми впечатление че и тя ме разпитваше, ей това е много готино мацката да инвестира в теб, хем се получава готин разговор хем и по лесно минава самата свалка.

- Ти иначе тук работиш ли учиш ли ? - питаме тя.
- Да уча и работя в....., ти ?
- Да и аз тъкмо се записах в ПУ.
- Хахах и ти ли, само не ми казвай че си с психология.
- Хахах не , са история съм.
- Тъй ли, я да те изпитам колко знаеш и ако сгрешиш ще те накажа.
- Ххаха, не не съм толкова добра.

После се запознах с нея и след това си приказвахме още някой други общи приказки и реших да й поискам фейса, което беше супер тъпо:
- Ти как се пишеш у фейса ?
- Аз не ползвам много социалните мрежи.
- Еми тогава да си разменим номерата.
- Добре.
- Запишиме Красавеца.
- По скоро самотника  Tongue - бъзика ме тя.
- Хаха, както искаш, добре аз отивам да се наслаждавам на самотата си  laugh .

Не съм доволен много от играта си ако може да се нарече игра де, имаше и хубави моменти, но забелязах че на моменти преигравах в сета, но се постарах да остана по-спокоен.

Скучен ден като цяло, повече ме е яд за една русичка, която изпуснах докато гонех рейса , тя ме изгледа интересно и трябваше да я заговоря, но вече нямах никакви сили, просто на тая горещина не можех повече.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: