Tyxo.bg counter Уоркшоп 21.07.2019г.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2019, 19:56:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте да се откажете от доброто, за да преследвате великото." - Джон. Д. Рокфелер

Екипът на pickup-project пожелава весела Коледа и успешна нова година на всички настоящи и бъдещи пикап артисти!
Не се отказвайте никога от мечтите си! Нашата мисия е да ви улесним в постигането им.

По случай празниците сме подготвили поредната коледна промоция.

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg107658;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп 21.07.2019г.  (Прочетена 731 пъти)
Стоян
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 26, 2019, 19:08:17 »

Здравейте,искам да споделя мойте впечатления относно уоркшопът проведен на 21.07.2019г.

за сайтът разбрах от приятел и това не ми е първият път когато съм идвал,но за първи път ще споделя своите преживявания от обучението.

аз не съм от София,но дойдох специално за уоркшопа,пристигнах събота ,ден преди обучението и останах да спя при един приятел от студентски град.

Неделя е,пристигнах един-два часа по-рано от уговореният час (11:15),за да мога да хапна някъде и да пия кафе.
И понеже не познавам района реших да заговоря една мацка и да ме упъти на къде има добри заведения за хапване.каза ми за една баничарница на близо и ми сподели , че правили много хубави банички като и била любима с кайма , точно такава обичам и аз и тръгнах на там, оказа се че момичто е в същата посока и работи на близо изпрати ме и си говорихме общи прикази по пътя , но даже забравих да се запозная с нея. Стомахът ми си искаше своето  Grin много бях гладен ,а и нямах за цел да се запознавам с нея ,а да хапна някъде по най-бързият начин.

Уоркшопът наближаваше и аз бях на мястото пред софийски университет.Първо видях да пристига Илиянски ,който вече познавах . А и този човек нама как да забравиш и да го объркаш.Отдох към него и му се представих.Първата му реакция бе :
-ама ти си младо ,право ,здраво момче,какво правиш тук и защо имаш проблем с жените(нещо подобно беше*).
аз му споделих,че съм имал проблеми в детството и заради това не съм успял да си изгръдя самочувствие и от там тръгват проблемите ми с жените.
беше 2-3 минути по-рано и търсихме останалите участници.присъединиха се още трима човека и дойде и Слеъра .Той искаше  да прескочим часта с кафето и направо да започваме уличната игра.(честно казано и аз така ,понеже имах адски ентусиазъм и енергия),но понеже всички сме зелени в пикапа отидохме в кафенето зад софийски.
Там ни разказаха за пикапът,рзбират на какво ниво сме със социалните умения и ни правят един бърз брейн скан(така да кажа).Като всичко става в приятна атмосвера поддържана от шегите и закачките на Илиян и Слеър.
След това-план за това как ще мине денят,и какви Опенери и истории ще разказваме .Също така и ни представиха
как трябва да протече Сетът (Опенер,NEG,Рапорт,КИНО Ескалация,FRAME – Рамка,DHV – Demonstrate High Value, VALIDATION – Валидейшън, Признание и тн.*2) които ще упражняваме върху нашите Цели(TARGETS).След като решихме с какво ще отваряме и каква история ще разкажем(моята беше супер тъпа ...  Embarrassed , за една мацка как стояла на две места в градския транспорт и да ги бъзикам дали всички жени са така нахални ) пристъпихме към действие.

Запчваме да търсим таргети , още от начало ентусиазмът ми е много висок и очите ми шарят за цел,но за жалост такива нямаше много от начало.Спряхме се пред входа на софийски и малко по-малко таргетите започнаха да се появяват.Началните ми сетове бяха доста слаби,но енергията ми голяма.Влизах им странично на мацките ,мазнех се,неуверен бях,ходих след тях,не доминирах,езикът на тялото ми беше зле ,бързах и не бях спокоен*3.След няколко сета решихме да се разделим.Аз и едно момче Дани останахме със Слеър,Дани също беше преминал Уоркшопа и се занимаваше от седмица с пикап.Останалите две момчета от групата останаха с Илиянски.Започваме да пикапим отново , правим едни и същи грешки ,които биват вднага забелязани от Слеър и коригирани .Аз отварях сетове без проблем ,но не успявам да ги задържа.имах много разнообразни сетове през целият ден.В началото когато бяхме пред софийски ,най-голямо впечатление ми направиха сетовете:

- с едно момиче което беше Рускиня.Аз я заговарям ,а тя мълчи и върви ,веднага смених на английски и тя започна да говори нещо на руски и се отказах понеже не го владея .

- имаше и две мацки,заговорих ги обаче супер рязко и ги изплаших ,не можах да ги спра и вървях с тях .Те явно бяха заговаряни или знаеха за пикапа ,а може би просто решиха да им дадът съвети и започнаха с това първо да дам малко време на момичето да ме оглеад и да не съм толкова рязък.

-следващата мацка която ми направи впечатление беше една която можах да спрях за момент ,но не и за дълго и тръгнах с нея ,вървях с нея говорихме си, запознах се с , пускаше ми шитки от сорта на: -имам си приятел(казах и:-и аз си имам приятели,ама не се хваля),бързам(на нея не отговорих),и последва:- ама ти май не ме разбираш (помня тук че и отговирих :- о разбирам много добре) и тъкмо се канех да се откажа и взе да ми задава въпроси :-от къде съм ,какво правя тук ,къде уча и тн. и аз продължих с нея (тук явно съм и влезнал във Фрейма).Вървяхме стигнахме до
кафето в което бяхме по-рано и си казах ,че си губя времето поканих я да пием кафе ,тя ми отказа и на бегом отидх към мястото където бяхме за да не изпусна някои сет и да им разкажа какво е станало.
Слеър ми направи забележка да не вървя толкова след мацките и да заставам пред тях и да се опитвам да ги задържа на място и да ги водя.*4

-имаше една мацка явно не беше в настроение ,заговорих я ,каза ми да се разкарам(или нещо от сорта ) и аз реших да я докосна по рамоти и да се пробвам да я обедя да остане .Тя изтеряса и заплаши да викне полиция , започна да си играе нещо с телефона и да се оглежда и решихме да се преместим в подлеза на метрото.

там имаше един интересен сет който съм запомнил:

-една мацка която беше негърка и исках да се пробвам с нея,заговорих я ,тя стоеше доста по-мъжествено от мен(направи ми после забележа Слеъра),говорихме си разказах и историята си (която бях подготвил) ,бъзикнах я ,че всички жени са такива ,говорихме си кой от къде е.стана дума че била от Франция и аз я питах дали е била в Париж.Тя ми отговори да .И и казах :-а занеш ли какво има в Париж - хубави кафета , а знаеш ли че едно кафе е по-сладко когато е споделено и я поканих да пием кафе . Отказа ми защото имала държавен изпит (нещо такова ). Но и взех Фейсбука ,за да се разберем да излезнем после.(после бях коригиран ,че фб. е за "Чикиджии"{нещо такова}).Съгласих се и не вземах фейсбук по-нататък ,а само номера.

после се качихме пак до входът на софийски.Там Дани направи един интересен сет:

-задава се една мацка с колело и той я догони ,спря я и направо все едно щеше да я свали от колелото  Grin,но не успя да задържи сета .
по-едно Илиянски с другите двама .Разбрахме ,че те не са отваряли много сетове .Пикапихме малко и отидохме да хапнем.

след като хапнахме се върнахме около софийски и там отново отваряхме сетове ,като запомних един с едно момиче което заговорих директно на английски ,бях директен и си говорихме около минута преди да ръзбера ,че е българка и говори български  Grin. Тя ме помислила за чужденец ,но както ще да е изтървах и този сет .след това се запътихме към Витошка ,като пикапихме по пътят .ето някои сетове които ми направиха впечатление :

-по пътя видяхме една мацка която да седи на пейка сама и отидох да я заговоря ,бях директен и седнах до нея ,но тя не прояви интерес и избяга  Embarrassed.

-имаше едно сладко момиче ,което Слеър забеляза да идва от уличката и ме побутна да отивам. Отново бях директен и и разказах една история която бях чул за 2 котки които имам : като едната е зелена , а другата лилава (или нещо подобно не помня) и и казах ,че трябва да махна едната ,питайки я коя да е ? -тя беше супер възмутена че трябва да махам котка ама как така ....побъзиках я ,поканих я да пием кафе,каза ми ,че ще се среща с приятелки в едно кафе отсреща и аз и казах: ами хайде да ни запознаеш отидохме до тях и ивзех номера и продължих.

След това минахме през Витошка където отваряхме пак сетове двойни -аз и Дани и единични.Спряхме се до НДК ,където вече се чувствах като хищник: -изках да отварям най-различни сетове и да пробвам нови работи в тях.

Направихме разбор на това кой ,как се е представил и какви качества има и какво трябва да оправи,като вече бяхме трима от четирите момчета които започнахме ,едното момче не издържа и си тръгна преди да отидем към Витошка(Пикапат не е за всеки).

Моите предимства са че :
-не се отказвам(до някъде)
-уча се бързо
-отварям сетове без проблем(през деня взех повечето сетове)
-харесва ми какво правя
-и имам доста енергия

Моите неща които да оправя са:
-език на тялот
-глас
-да не се мазня
-да водя повече
-стил
-да не се привеждам сякаш се моля на мацките
-да съм по-уверен и спокоен
и разбира се да натрупам опит
Не са малко ,няма да стане бързо ,но с желание всичко става. Wink (Вече работя по някои от тях )

Заключение:
-Пикапа е нещо удивително ,не е за изпускане и фактът ,че има хора готови да ти помогнат и да те научат е изумителен.Пикапа става част от теб ,той ще ти помогне не само с жените ,но и изцяло в живота. Във всеки един аспект.Промяната която настъпва в теб се забелязва веднага дори и само след един ден Уоркшоп. Разговаряш по-спокойно с жените и си доста по-уверен.Забавляваш се и умееш да водиш.Аз се учудих как хората ме следват и ми вярват просто като правя нещата по-уверено ,даже успях да обедя един колега ,че сме съвсем различен ден. Само защото го казвам уверено и вярвам в това  Grin . Промяната се забеляза веднага и от моите приятели, обкражението ми . (като един пусна коментар зад гърба ми :-абе как е спал какво му е или нещо от сорта ) .Тогава бях излезнал с тях и сме в един маркет да вземем неща ,понеже ще се събираме.От вътре ми идваже да водя - казахим добре сега ще маправим това ,това ,после това и те следваха . Набързо организирах нещата и ми дадоха да платя.

За ден промянат е огромна.Представете се за два ,седмица ,месец или години пикап ...
Аз продължавам да се занимавам -Следваща дистинация за Пикап -Пловдив ,а после Слънчев Бряг... Cool
Благодаря много на Илиянски И Слеъра - Велики сте МАШИНКИ.Няма търпение за следващата ни среща.
За Всички които се колебаят за пикапа :- или действайте сега или никога ,повече жертви за нас Wink.
А и Слушайте Батко ви Слеър иначе ще правите лицеви опори. Embarrassed

#*-са за редакция!
Активен

"Днес е нов ден, неизживяван никога преди. Живей в настоящето и се наслаждавай на всеки миг." - Луиз Хей
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1925

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 31, 2019, 23:20:16 »

Браво. Давай напред.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: