Tyxo.bg counter WADANGA/ Адам и Ева - мнения?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 22, 2019, 08:26:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: WADANGA/ Адам и Ева - мнения?  (Прочетена 2477 пъти)
Con Seannery
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Юли 29, 2019, 11:12:11 »

Здравейте,

За пръв път пиша, защото вече има теми за повечето неща, за които съм се чудил, но за този сайт не намерих тема.

WADANGA: Видях, че е платен и че се води за "секс запознанства".

Веднага след регистрацията те уверяват колко им е надежден сайтът, как "тук няма случайни хора, влезли само да погледнат" и т. н.
Намерих само една тема във форума на Data BG, която има само два отговора - и двата казват, че там има само ботове.

Някой има ли опит там и може ли да сподели някакви впечатления?

АДАМ И ЕВА: Там е ясно, че си е направо за пр*ституция. По принцип досега никога не съм се възползвал от такива услуги, но нопаследък съм доста "загорел", та ми се върти в главата   Cheesy ...

НО по принцип съм много скептичен и дори параноичен... Чувал съм за капани - викнеш си такава, пък тя ти дойде с някой здравеняк (или двама), а те те ступат и ограбят...
Та да попитам някой тук има ли опит с такива услуги и конкретно от този сайт?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3814

Профил
« Отговор #1 -: Юли 31, 2019, 22:16:38 »

Абе да те ступат не - да не са луди, нали ще пуснеш една жалба в полицията, имаш им телефона и обявата, ще ги намерят и ще ги осъдиш за побой.
Това, което съм чувал обаче да става било, че викаш на картинка уж готина мацка, а идва някакво куче и ако се откажеш, почва - плати ми таксито, плати ми половин час за разкарването, и т.н. И ако не щеш да плащаш, тогава се качва и оня дето я чака долу, да те сплаши.
Не съм си викал никога в къщи, но 2-3 пъти в годината се случва да ида на място, ако си харесаш - ебеш, ако не - тръгваш си. За какво ти е да ги викаш в къщи, да си переш чаршафите после или да се чудиш да не открадне нещо... може би само препоръчани, ако знаеш от приятел.
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #2 -: Август 05, 2019, 16:01:12 »

Преди съм ползвал подобен тип услуги, вече ще станат 5 години откакто не съм бръмчал.... последния път като ходих,като цяло беше странна работата, по - телефона уредихме една цена, после на място искаше още, влезе в другата стая... върна се, каза трябва да платя за терена, тогава се усъмних, но не знам защо платих още(тук говорим за два пъти по 20 лв. вдигане на цената)
Нахлузи ми кондома и оня влезе с бухалка и куче, голяяямо куче  Grin Като цяло бях готов да си дам останалите пари и да си ходя по - живо по - здраво, но пича каза: Първо ще се гавря малко с теб и тогава ще те пусна и ми заши един шамар, при което му отвърнах и се нахвърлих върху него, онзи обаче по - як и ме неутрализира   Roll Eyes бях вътре с 300 лв. Веднага звъннах на куките, обясних какво що, качихме се до апартамента, звъняхме, никой не отвори, отидохме до районното, обяснения, описания и т.н. Мацката се оказа тогава на 14 години  Cheesy А тоя някакъв рецидивист, след 3 дни ги хванаха, точно, като ме викнаха в районното за повторен разпит ги докараха и тях, засякохме се в коридора, настана паника сред ченгетата, буквално на ръце ме хванаха и ме скриха в някаква стая, абе филм голям. Дадоха му 3 години, защото е рецидивист, възстанови ми сумата и това беше. Smiley От тогава не съм ходил на такива места!
П.с моя съвет е, винаги да се отива с толкова пари, за колкото сте се разбрали и ако нещо се усъмните и не ви изкефи драсфайте с двеста Smiley
Активен
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2019, 09:39:50 »

И мен са ме грабили, същия случай като горният пост, само дето ми се размина боя. Иначе съм ходил доста пъти, поне 15 за последната година. Рядко са тези случаи с грабежите, но ги има. Все пак ще ти кажа как се отсяват истинските обяви. Първото и най важното е описанието на обявата, такива с по 1-2 изречения написани на шльокавица винаги са съмнителни, особено такива като " работя само с изискани господа"...едва ли изисканите господа си поръчват курви за по 60лв на час. Най-важното е обявата да е "топ" а не "вип" защото за вип-а се плаща, а обявата за да е "топ" трябва да да дадени добри оценки и коментари за нея.
ПС: за Адам и Ева говоря.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 104

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 31, 2019, 13:40:16 »

Тема да отварям няма смисъл и ще пиша тук.Гледам едно момиче  качила снимка на стори.
 На нея пише защо всички момчета, които ми пишат са обвързани (дори с деца).
Чета това и попринцип ми идва на акъла какво да напиша, но  този път греда. Единствено ми идва " привличаш чичковци  Smiley" но ми е като заяждане и ми се струва тегаво за начало.
Може ли идея за нещо по-силно ?
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 283

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 31, 2019, 14:55:09 »

Как можеш да питаш за такова нещо е човек. Първо, девойката е смешна с това стори- не е това начина, по който да покаже колко е вървежна...Напиши й, че е смешна и плоска.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 31, 2019, 15:55:20 »

Тва ще гръмне, предизвиква реакция и отговор, но не съм толкова висок левел бед бой. Ще ми отговори "къв си ти е мухльо" и няма да излезна адекватно от историята.
Не може ли нещо по медиум. Виждам че си чеше егото и качва натегачите дет и пишат че били "free"и разни подобни. Не търся толкова остра реакция. С такива реакции до сега и с една не съм стигал до среща.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 283

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 31, 2019, 16:24:01 »

Ти и с медиум значи няма пак да стигнеш...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 31, 2019, 19:01:48 »

Тва ще гръмне, предизвиква реакция и отговор, но не съм толкова висок левел бед бой. Ще ми отговори "къв си ти е мухльо" и няма да излезна адекватно от историята.
Не може ли нещо по медиум. Виждам че си чеше егото и качва натегачите дет и пишат че били "free"и разни подобни. Не търся толкова остра реакция. С такива реакции до сега и с една не съм стигал до среща.

Какво значи по медиум, като не си бед бой трябва да й пишеш мили съобщения ли, без значение какъв си трябва малко да си брутален от време на време иначе си аут. Не е задължително да си бед бой че да играеш по рисково, е ако приличаш на професор това също  е зле  laugh, надявам се че схвана идеята. Пишеш каквото ти дойде наум.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 31, 2019, 20:26:14 »

Ясно  разбрах ви. Мислех в насока safe. Какво да кажа как да го кажа пък какво ще си помисли, а даже не я познавам Grin. Мисля го повече, ставам по-слаб и хем с тва не предприемам и нищо. Ще драсна да преслушам. Благодаря ви.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 03, 2019, 13:26:18 »

Колеги току що допуснах груба грешка
Уговарям се с момичето да излезнем. Всичко е точно в моето заведение нищо не е под въпрос.
И нали пиша преди срещата да потвърди че си остава същото.
Отговаря ми да разбира се , но може ли да отидем в еди си кое заведение.
Това за първи път ми се случва и помислих секунда две и пиша добре  този път ти избираш .
И изведнъж усещам простотията си .
Пише ми супер това ми е любимото кафе  там съм винаги и ходя да уча дори. (Което изведнъж промени характера на срещата)
На което отговарям само да не дойдеш и с учебниците си.
И изведнъж почва да набира смелост.
Били и в телефона трябвало да я разсейвам от него.
Отговарям че просто ще го изключа.
Само да съм посмял.
Разбира се всичко това е под формата на шега написано.
Сега аз аджеба какво да правя?
Вариант ли е просто като идем до тва заведение (и като го видя кво е (сиг няма да ми хареса изобщо)
Просто да сменя на моето където знам че става.
Или просто угаждам този път пък оттам нататък ако има следващи пъти просто или моето или нищо.

Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 775

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 03, 2019, 14:45:43 »

Брато проблемите са два. Първия - че отиваш на заведение с неизвестна логистика. Ако няма диванчета ще ти е трудно да ескалираш киното.

Втория , по-сериозен проблем е , че много лесно даваш назад и се нагаждаш спрямо нея.

Жените винаги ще искат да те опитомят - ще ти поставят условия и ще искат да ги изпълняваш. Никога не го прави. Когато не дваш назад и си държиш твоята позиция създаваш пеперудки в корема.

За тази среща отидете там , прецени логистиката и ако е ок (за мен това значи да е тъмно и с диванчета) , си играй играта . Ако обаче мястото не става директно сменяш. Казваш и - това място не става. Сега ще те заведа на много по готино. И просто я водиш. Ако се дърпа и отказва да смени просто я заебаваш там. По добре още сега да я разкараш ако ще иска да ти се качва и да ти губи времето . Успех Smiley
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 03, 2019, 15:15:42 »

Ясно така ще направя. Тя работата е че се спекох нещо. Първо искаше изобщо да не е в моя ден обясних и че това е пефектния ден и  се съгласи. И ся като излезна с тва ново пет се спекох и дръпнах назад да не вземе да се откаже ... и разбрах че ме е пробвала просто.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1240

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2019, 05:21:21 »

Колеги току що допуснах груба грешка
Уговарям се с момичето да излезнем. Всичко е точно в моето заведение нищо не е под въпрос.
И нали пиша преди срещата да потвърди че си остава същото.
Отговаря ми да разбира се , но може ли да отидем в еди си кое заведение.
Имаш точно една грешка. И всичко останало е просто изява на същата тая грешка.
Допускаш я. Усещат те. Засилваш я. Не знам, как не ти е флейкнала. На мен обикновено ми го правят при подобни издънки.
Както и да е. Прочети си сам подчертаното. Замисли се, как звучи. Задай си въпростите, защо правиш точно това. И отговора ти е грашката.

ПП: Все пак не е избягала. Не пречи да я приключиш успешно.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 257

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2019, 13:32:16 »

Имаш точно една грешка. И всичко останало е просто изява на същата тая грешка.
Допускаш я. Усещат те. Засилваш я. Не знам, как не ти е флейкнала. На мен обикновено ми го правят при подобни издънки.
Както и да е. Прочети си сам подчертаното. Замисли се, как звучи. Задай си въпростите, защо правиш точно това. И отговора ти е грашката.

Че то нашето момче може да е хубавец и това да му помага, малко се съмнявам че ще го търпи толкова дълго освен ако не смята да го използва.

Ясно така ще направя. Тя работата е че се спекох нещо. Първо искаше изобщо да не е в моя ден обясних и че това е пефектния ден и  се съгласи. И ся като излезна с тва ново пет се спекох и дръпнах назад да не вземе да се откаже ... и разбрах че ме е пробвала просто.

Колкото до теб Dream, защо се правиш на путьо не мога да разбера, то се видя до сега какво си направил, едно голямо НИЩО. Мацката те върти на малкия си пръст и ти й се връзваш, може би не си мъж на място и не можеш да я строяваш, дано поне си хубав та да ти прощават на глупостите от слабия ти характер.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: