Tyxo.bg counter WADANGA/ Адам и Ева - мнения?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:37:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: WADANGA/ Адам и Ева - мнения?  (Прочетена 1322 пъти)
Con Seannery
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Юли 29, 2019, 11:12:11 »

Здравейте,

За пръв път пиша, защото вече има теми за повечето неща, за които съм се чудил, но за този сайт не намерих тема.

WADANGA: Видях, че е платен и че се води за "секс запознанства".

Веднага след регистрацията те уверяват колко им е надежден сайтът, как "тук няма случайни хора, влезли само да погледнат" и т. н.
Намерих само една тема във форума на Data BG, която има само два отговора - и двата казват, че там има само ботове.

Някой има ли опит там и може ли да сподели някакви впечатления?

АДАМ И ЕВА: Там е ясно, че си е направо за пр*ституция. По принцип досега никога не съм се възползвал от такива услуги, но нопаследък съм доста "загорел", та ми се върти в главата   Cheesy ...

НО по принцип съм много скептичен и дори параноичен... Чувал съм за капани - викнеш си такава, пък тя ти дойде с някой здравеняк (или двама), а те те ступат и ограбят...
Та да попитам някой тук има ли опит с такива услуги и конкретно от този сайт?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3805

Профил
« Отговор #1 -: Юли 31, 2019, 22:16:38 »

Абе да те ступат не - да не са луди, нали ще пуснеш една жалба в полицията, имаш им телефона и обявата, ще ги намерят и ще ги осъдиш за побой.
Това, което съм чувал обаче да става било, че викаш на картинка уж готина мацка, а идва някакво куче и ако се откажеш, почва - плати ми таксито, плати ми половин час за разкарването, и т.н. И ако не щеш да плащаш, тогава се качва и оня дето я чака долу, да те сплаши.
Не съм си викал никога в къщи, но 2-3 пъти в годината се случва да ида на място, ако си харесаш - ебеш, ако не - тръгваш си. За какво ти е да ги викаш в къщи, да си переш чаршафите после или да се чудиш да не открадне нещо... може би само препоръчани, ако знаеш от приятел.
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #2 -: Август 05, 2019, 16:01:12 »

Преди съм ползвал подобен тип услуги, вече ще станат 5 години откакто не съм бръмчал.... последния път като ходих,като цяло беше странна работата, по - телефона уредихме една цена, после на място искаше още, влезе в другата стая... върна се, каза трябва да платя за терена, тогава се усъмних, но не знам защо платих още(тук говорим за два пъти по 20 лв. вдигане на цената)
Нахлузи ми кондома и оня влезе с бухалка и куче, голяяямо куче  Grin Като цяло бях готов да си дам останалите пари и да си ходя по - живо по - здраво, но пича каза: Първо ще се гавря малко с теб и тогава ще те пусна и ми заши един шамар, при което му отвърнах и се нахвърлих върху него, онзи обаче по - як и ме неутрализира   Roll Eyes бях вътре с 300 лв. Веднага звъннах на куките, обясних какво що, качихме се до апартамента, звъняхме, никой не отвори, отидохме до районното, обяснения, описания и т.н. Мацката се оказа тогава на 14 години  Cheesy А тоя някакъв рецидивист, след 3 дни ги хванаха, точно, като ме викнаха в районното за повторен разпит ги докараха и тях, засякохме се в коридора, настана паника сред ченгетата, буквално на ръце ме хванаха и ме скриха в някаква стая, абе филм голям. Дадоха му 3 години, защото е рецидивист, възстанови ми сумата и това беше. Smiley От тогава не съм ходил на такива места!
П.с моя съвет е, винаги да се отива с толкова пари, за колкото сте се разбрали и ако нещо се усъмните и не ви изкефи драсфайте с двеста Smiley
Активен
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2019, 09:39:50 »

И мен са ме грабили, същия случай като горният пост, само дето ми се размина боя. Иначе съм ходил доста пъти, поне 15 за последната година. Рядко са тези случаи с грабежите, но ги има. Все пак ще ти кажа как се отсяват истинските обяви. Първото и най важното е описанието на обявата, такива с по 1-2 изречения написани на шльокавица винаги са съмнителни, особено такива като " работя само с изискани господа"...едва ли изисканите господа си поръчват курви за по 60лв на час. Най-важното е обявата да е "топ" а не "вип" защото за вип-а се плаща, а обявата за да е "топ" трябва да да дадени добри оценки и коментари за нея.
ПС: за Адам и Ева говоря.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: