Tyxo.bg counter WADANGA/ Адам и Ева - мнения?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:45:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: WADANGA/ Адам и Ева - мнения?  (Прочетена 3055 пъти)
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 114

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 17, 2019, 22:28:54 »

Просто им пиша ето дословно " 5 ще се видим на (мястото) нали." Отговори " да "  и сийнах.Все още не е избягала може и от красота да го докарвам, знам ли .
Не мога да рискувам да се уговоря 2 дена по рано (дори ден да е) и да цъфна на уговореното място, да чакам като батал.
Но е вярно, че не водя и строявам ... Слушам какво ми казват и често  правя  3ти вариант между моя, и на момичето.Опитвам да контролирам тази си слабост и да водя изцяло, но  не е толкова лесно. Виждаш не малка дупка в характера си и си и на другия ден да си друг човек, трудно.
  Вие не ги ли проверявате преди срещатата дали още им се идва. И как задавате въпроса ? 
Активен
vhT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 17, 2019, 22:45:04 »

Просто им пиша ето дословно " 5 ще се видим на (мястото) нали." Отговори " да "  и сийнах.Все още не е избягала може и от красота да го докарвам, знам ли .
Не мога да рискувам да се уговоря 2 дена по рано (дори ден да е) и да цъфна на уговореното място, да чакам като батал.
Но е вярно, че не водя и строявам ... Слушам какво ми казват и често  правя  3ти вариант между моя, и на момичето.Опитвам да контролирам тази си слабост и да водя изцяло, но  не е толкова лесно. Виждаш не малка дупка в характера си и си и на другия ден да си друг човек, трудно.
  Вие не ги ли проверявате преди срещатата дали още им се идва. И как задавате въпроса ? 

Това с третия вариант, не е толкова лошо, но тябва да го ползваш не между твоя и нейна опция, а да вкъкнеш трети варинт след като тя ти е задала нейни два варианта да речем. Ето полезно видео, точно с този вараинт който ти описвам: https://www.youtube.com/watch?v=6NQiHtbpa8s&list=PLt4_8O8j8nkGWR94cLaK89mLOToJ50dF7&index=3&t=0s. Щом стои момичето не е загубена битката, + това очевидно не сте на години в които и двамата сте супер обиграни, не е нужно нещата да се случват като по учебник. Смело и безотговорно напред, проблемът не е когато правиш грешки, а когато не се поучаваш от тях !
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 18, 2019, 00:46:02 »

Не. Нищо не проверявам. Почти винаги, срещите ми са или същия ден, или следващия. Освен това, имам вредия навик да ги взимам с кола, и им казвам "слизай".
Но не е това причината.
Да ги проверяваш, означава единствено, че имаш съмнения дали ще ти дойдат. Което от една страна е основателно, при първа среща и с човек, с който не се познавате. От друга, ако имаш поне малко изграден вайб (писали сте преди това с мацката), много малко вероятно е да те върже. По-скоро ще ти пише преди срещата и ще флейкне. От трета страна, се усеща.
И най-важното е, че ако мацката мисли да ти флейква и да те връзва, колкото и да я проверяваш, нищо няма да промениш. Ако си създал мерак в нея, и иска да се види с тебе - никога няма да забрави лили пропусне срещата.
Безсмислена ти е самата проверка, като действие, освен, че ще си спестиш 2% шанс за тенекия, която ще преживееш, някак.
И накрая, дори да има място за съмнение, ако искаш да излъчваш увереност, и да дестваш повечко с топки, трябва да поемаш рискове. Нямаш място за съмнение. Още по малко да ги показваш.
Ако някоя ми е много съмнителна, може да си направя резервни планове, не е драма.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2019, 17:10:45 »

Vht  не се изразявам правилно буквално ситуацията беше"Става ли да идем другаде тук е много празно (и вярно изглеждаше някво умряло)". Аз след малко мислене " добре отиваме в (резервния ми вариант) тогава" но все пак не трябваше да се съгласявам не отивам заради хората в заведението...
Следващия път вече след като пак препрочетох какво сте ми писали . Пак подобна ситуация забирам момичето и казвам "отиваме там на наргиле". И тръгваме,  посредата на пътя момичето "знаеш ли попринцип ходя в (някво заведение) там правят по хубави наргилета, хайде там". На което първоначално отново се разколебах, но се сетих какво сте ми писали и отговорих  " разбира се , но първо ще отидем в ( моето заведение) пък ако не ни хареса ще измислим нещо друго". С това приключи и идеята й.
В крайна сметка разбрах, че много лесно ми влияят. Гледам да не го допускам, че е направо смешно...
Btw след това, което написа определено приключих с проверяванията.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 26, 2019, 19:16:50 »

Бате след не знам коя среща за първи път не питах преди срещата дали вс е точно и ми флеикна  Grin
Ще го отчета от тея 2то процента.  Btw гадно било да отидеш на място и да няма никой   Grin
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Активен Активен

Публикации: 263

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 27, 2019, 00:13:40 »

Бате след не знам коя среща за първи път не питах преди срещата дали вс е точно и ми флеикна  Grin
Ще го отчета от тея 2то процента.  Btw гадно било да отидеш на място и да няма никой   Grin

Ами така да се каже си изтървал влака , ама за другия път ще знаеш, да не й цепиш басма на мацката, без значение колко била хубава умна или страхотна.  Wink
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: