Tyxo.bg counter Анализирайте този разговор
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2019, 00:34:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Анализирайте този разговор  (Прочетена 225 пъти)
Natael
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« -: Август 01, 2019, 22:30:03 »

Аз: Здравей М,

и аз като теб обичам да пътувам. Може би съм пътешественик в някой минал живот. Бил съм в няколко държави в западна Европа-Скандинавия, Дания и други.

Обичам да се разхождам безцелно в парковете. Понякога нося хляб в себе си и храня врабчетата в парка. Много са смешни-ще се избият за една троха хляб, а има за всички.

Разкажи ми за местата, където си била, какво те е впечатлило, разочаровало...

Тя: Какво да ти кажа, била съм в Германия, Англия и наскоро бях в Холандия. Мога да кажа, че навсякъде ми харесва, естествено, че има както положителни неща, така и отрицателни, зависи от гледната точка на човек. Разходките са хубаво нещо, само, че с приятна компания.

Аз: В Холандия в кой град беше? Аз съм бил в Айндховен и Заансе Шанс. Ако си била в Айндховен, видя ли Летящите кегли?

Тя: Да, бях в Айндховен, но по-точно на летището и центъра. Значи и ти си бил там. На мен доста ми хареса и имам намерение пак да повторя.

Аз: Практикуваш ли някакъв спорт? Аз например ходя да тичам за удоволствие в Морската градина

Тя: В момента карам колело всеки ден, но имам желание и да тичам, но нямам достатъчно време.

Аз: Има една приказка-Има ли желание-има и начин, няма ли желание-има оправдание. Аз например ходя да тичам след работа. Връщам се уморен, почивам 2 часа и след това отивам на тренировка. Можеш да потичаш примерно за 10-15 минути. Да не говорим, че първите 5-6 пъти ще направиш максимум по 10 минути.
А къде точно караш колело?

Тя: До работа и обратно карам, но си прав за бягането. Действително, като не си тичал отдавна, в началото е доста трудно, докато свикнеш. Може би, след летния сезон ще се опитам да потичам.

Аз: Да ти разкажа аз как започнах-първата ми тренировка беше 12 минути. Като се прибрах се чувствах много добре. Само дето на следващия ден ме хвана мускулна треска. Всичко ме болеше. След една седмица направих втора тренировка. Пак имах мускулна треска, но вече по-слаба. След третата тренировка вече нямаше мускулна треска. И така си продължих да тичам-вече 15 години.
А какво правиш след работа?

Тя: Ако не ходя на частна работа обичам да си почивам, да се занимавам с моите племенници, може би излизането зависи от настроението, а като почивам, понякога ходя на плаж. А ти какво обичаш да правиш?

Аз: Също така обичам да шофирам за удоволствие-да се кача на колата и да карам безцелно, да спра на някой паркинг и да хапна някой кроасан, който съм си купил предварително.
А ако имам повече почивни дни, бих отишъл до някоя държава в западна Европа. Сега през септември ще гледам да събера дни и да отида до Швейцария с колата. За мен дългият път е тръпка и страст, зарежда ме с положителна енергия.
Шофьор ли си?

Тя: Да, и аз карам редовно. Това е супер, че пътуваш, но не ти ли е скучно сам?

Аз: Аз се чувствам еднакво добре и сред хора и сам. Като примерно има някой с теб, различен от приятелка, с която имам връзка трябва и с него да се съобразяваш. А дните са малко и примерно се налага шофиране през нощта, малко време за почивка.
Ще ти дам пример с пътуването си до Норвегия, Нордкап-най-северната точка на Европа. Оттам е и снимката с глобуса, на профила ми. Правена е в 02:30 след полунощ. Там слънцето не залязваше 24 часа.
Та само, за да стигна до там ми трябваха 6 дни, пътят беше 5 800 км. Най-дългата ми пауза беше около 6 часа. Тоест, като усетя, че ми се доспива, спирам на най-близкия паркинг и лягам да спа. Нямах време за хотели. Имах 14 дни, отделно, че винаги трябва да предвидиш поне 1 ден резерв за непредвидени ситуации.

Тя: И аз като теб се чувствам еднакво добре и сама, и в компания. Теб какво те води все пак в сайта?

Аз: Търся нови запознанства, обичам да общувам с хора
А ти?

Тя: Аз по принцип си търся сериозна връзка.

Аз:Считаш ли, че наистина ще я намериш тук?
Предполагам, че вече си получила хиляди предложения за секс?

Тя: Не знам. Може би. Да, непрекъснато има такива предложения, но все пак аз избирам с кого да си комуникирам. Ти специално доста ми допадна като човек. Надявам се, че и аз съм ти допаднала?

Аз: Щом пиша с теб, значи си ми допаднала. Ако не ми беше допаднала щях да съм прекратил вече комуникацията

Тя: Радвам се, че си допадаме. Аз ще ставам, може би по-късно ще се засечем. Приятен ден от мен.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #1 -: Август 02, 2019, 01:04:27 »

Пауза 5-6 дни и влизаш пак. Ако водиш правилно и държиш добър тайминг, ще я заколиш. Не дей да моташ излишно офертата да се видите.
Не дълбай излишно в подобни дълги разговори като първия. Вече си и грабнал вниманието. Време е да градиш привличане, интерес имаш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: