Tyxo.bg counter Фък бъди-обвързана
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 07, 2019, 02:14:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фък бъди-обвързана  (Прочетена 753 пъти)
aufDerJagt
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Август 03, 2019, 11:14:41 »

Здравейте.Ситуацията е следната.Фък бъдито (фб)  ми се е обвързала,но не ми е казала.Разбрах го от приятели но както и да е.При нас ситуацията е,че живеем аз в единия,тя в другия край на града,и двамата си имаме работа и други ангажименти и затова се срещаме по веднъж в седмицата (понякога и по 3).Като се видим си изкарваме супер готино и се ч*каме по много.Не само бам бам и яйде чао.Последните 2 седмици не се бяхме виждали заради различни причини но не сме спирали контакт.Пишем си по 3/4 пъти в седмицата,кога повече кога по-малко но не ми е казала нищо за новия си.Аз по принцип съм и казвал винаги коя ме зарибява,коя аз зарибявам и какви намерения имам към нея.Понякога единия от нас е правил намек на другия за нещо по-сериозно,но аз лично в момента не съм имал интерес(като ме пита след като съм я е*бал ми е все тая,след няколко дни ми идват въпросите дали се е*бе и с друг) а нейната причина не ми е ясна.Това са горе долу нещата.Въпроса е как да продължавам сега  с нея?По принцип винаги мога да отида да я видя когато работи а и ако е свободна тя ще се навие да се видим за кафе някъде.Да я натискам ли пак сексуално?Ако ми признае да я разпитам ли как стоят нещата с тях или да се правя на чукнат както ако непозната ми каже ,че е обвързана и да си карам по моя начин?Ако ми каже,че е влюбено и т.н да направя ли опит за интимен контакт?Тя е много нелогичен човек по принцип и разсъждава като малко дете понякога а е на 23.Ще ми е интересно ако някой е попадал в подобна ситуация какво е направил и какъв резултат е имал.Благодаря.

Пс:Забравих да кажа нещо важно.Казаха ми и кое е момчето и преди ми е казвала,че са се занимавали и че много го харесвала но не им се било получило.Секс не са правели преди(сигурен съм)сега явно вече да.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #1 -: Август 03, 2019, 11:50:13 »

Фак-бадито не е ли само за чукане (точно бам-бам и аре)? Защо се виждате по 3 пъти седмично? Пишете си през седмицата..... На мен по-скоро ми прилича на нещо по-различно, и затова сега се чувстваш "засегнат" и търсиш отговори.
Нормално, момичето може да е искало нещо повече, ти не си го давал, тя го е намерила на друго място. И сега изобра пред тебе е: и ти даваш повече, или забравяш за нея (lose-lose). Ако наистина е била фак-бади, много лесно ще ти мине, все пак не си инвестирал нищо в отношенията ви. Ето защо винаги трябва да имаш някоя друг под ръка, една мацка заминава, друга я замества, no big deal, no drama.

Не я притискай, не се интересувай, дръж си се точно както си се държал в началото с нея - искаш само секс, толкова. Тя ще направи това което "смята за правилно" (чети усеща за правилно).

Ще се радвам да споделиш развитието на нещата, без значение какво ще се случи.
Активен
aufDerJagt
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #2 -: Август 03, 2019, 16:24:57 »

Аз  по принцип се свързвам с хората на по-дълбоко ниво.Споделям много и странни неща и те ми отвръщат със същото.Та затова не е само бам бам айде.До 3 пъти седмично се е стигало,но не е всяка седмица.Най често по веднъж(заети сме и двамата)Както и чата.Примерно тази седмица яко чат,другата 1/2 пъти по 2 изречения.И да по-различно е.Аз не си представям да се срещам с някой само за е*ане,вдигаме си гащите и айде до другия път.В случаите когато аз съм правел намек за нещо по-сериозно както споменах,тя се прави на ударена.Е сега какво да тръгна да се моля ли.Да,леко съм афектиран.Прав си ,че трябва да ми мине бързо и ще..Материално не съм инвестирал нищо.В чата и търсенията сме 50-50.Станах просто мързелив да се занимавам с други,това е проблема.А опции има.Просто си иска инвест на време и енергия.Но това са други неща.Питах съвет как да постъпя.Съветът ти изглежда добър Стеф.Само  с това в скобите не разбрах какво искаш да кажеш ''(чети усеща за правилно)''.Което усещам аз или ??
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 539

Профил WWW
« Отговор #3 -: Август 04, 2019, 07:41:43 »

че ти трябва да се радваш че ще мобилизираш и ще хванеш нещо по-добро дет ши ти зима тока и сексуално и душевно . От това няма по хубаво нещо няма но това е нагласа . При теб въпроса е друг . Ко првиш викаш момата на кафе и е питаш така ли е да ти обясни защо не е ти е казала като е решила тн. И ако найстина има някой тогава се разбирате какво ще правите и от там вече ти взимаш решение за себе си . Малко кофти се е получило защото си хлътнал към нея . И ако ще е хвашташ за гаджос системата е друга и тря докато нещата ме са станали по сериозни  . А до колкото споделянето никой не е длъжен брат да ти споделя всеки взима решения за себе си . Разбирам те защото и аз съм такъв тип характер като теб и осъзнах че никой не ми е длъжен да ми отвръща със същото .
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #4 -: Август 04, 2019, 08:25:01 »

Аз  по принцип се свързвам с хората на по-дълбоко ниво.Споделям много и странни неща и те ми отвръщат със същото.

Все още не виждаш цялата картинка, нито пък някой друг.
1. Което ТЯ усеща за правилно. Жените постъпват защото "така чувстват нещата" а не защото са седнали да обмислят разционално едно решение. Тя си купува колата в която се е почувствала "правилно/добре/чудесно", а не коя е най-изгодна/евтина/бърза/мощна.
2. Забрави за споделянето. Колкото по-малко знае една жена за теб, толкова по-сексуално привлекателен ще си за нея. (Това ти го разбирай като пусито ще се разтича). Колкото повече споделяш, толкова повече градиш комфорта, което води до пресъхване пусито и преминаването в другата графа - boyfriend/husbans material. И следва.... всеки знае какво следва.
3. Това се отнася за всички хора, но най-вече за жените. Гледай какво прави (действията) а не какво говори (думите). За да разбереш истинските мотиви на един човек, трябва да наблюдаваш действията му. В момента тази жена може да те играе (чети: да иска връзка от теб) и да използва друг мъж като примамка. Факт е, че ти пишеш тук в тази тема, засегнат си, това говори че нейният план работи добре до момента. Остава само да се обадиш да я попиташ какво се случва и всичко свършва. (чети тя ще е постигнала целите си - или тебе за връзка, но по нейните правила или ще се задоволява с настоящия докато не срещне по-добра опция). Ти обаче губиш, защото ще влезеш в сделка по нейните условия.

Единствения правилен ход е да определиш нейните истинки намерения. Просто я игнорирай напълно за седмица-две. Никакви смси, обаждания или търсения. Игнор. Ако ти пише нещо "ей как си, къде се изгуби" - кратко: имам работа. Нищо повече - не се обяснаваш, не вдигаш телефона. Това е варианта ако тя те потърси изобщо, тогава ще знаеш какво точно иска от теб. Тогава ти ще имаш козовете и ще диктуваш нещата (за в бъдеще). НО
може изобщо да не ти се обади/потърси. Тогава го пиши край, между вас вече няма нищо. Не рационализирай, не анализирай, приеми че котката ѝ е умряла и толкова. Върху някои неща не можеш да влияеш, никой не може.

Средно положение няма. Ще разбереш истината, дали ще ти хареса - това е друг въпрос. Не забравяй, жената винаги ще си остане малко дете, просто се отнасяй с нея като с такова и всичко ще ти е наред. Ако не позволяваш на малко дете да ти решава съдбата и бъдещето, не виждам причина да го оставиш и на една жена да го прави.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: