Tyxo.bg counter Посланието е...? Фън ситуация
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 06, 2019, 03:43:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Разликата между тези, които са постигнали нещо и тези, които не са постигнали нищо, определя този, който е стартирал по-рано." - Чарлз Шваб

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през ноември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Посланието е...? Фън ситуация  (Прочетена 763 пъти)
FrozenTroll
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Август 08, 2019, 19:06:31 »

Наскоро попаднах в този форум, и тъй като наскоро ми се случи следната ситуация, ще я споделя тук за вашите мнения.

Накратко,
Започвам стаж в компания, една от стажанките показва интерес, лафче две, и я водя на барче известно време след като съм започнал стажа, още същата вечер отиваме в нас, но дърпането е на огромно ниво, лмр, пуш-пулл нищо не работи, викам аре тръгвай си, само малоумно натисткане и сини тъшаци. Излизаме още два пъти, всичко ок, идваме още един път в нас същата история, виждаме се още 2-3 пъти, след което всичко охладнява, аз знам вече накъде отиват нещата ама си викам аз докато не ми кажат стига се правя на ударен.
Идва и момента в който ми се дават булшит обяснения как  имала други неща в живота и не търсела нищо сериозно сега, знаете как е, викам немаш проблеми и тва е.
На стажа е здравей/здрасти , и кратки разговори около работа ако е имало.
След 2-3 месеца, гледам пак се върти около мене и дава интерес на едно общо излизане, свалка ау, тръгвам да си ходим, викам у нас или у вас - отговор никъде, същата история пуш/пул, нищо не работи викам добре и се прибрах. На следващия ден малко писаници в скайп, и ми се вкарва оферта да се видим на следващия ден, викам добре и се виждаме.
Сядаме на кафенцето лаф ау, хилеж, емоции всички гами от дразнене до чист смях, и почва да ми разправя как си имала приятел от 2-3 години, ама как не му се кефила и т.н., на което аз викам закво изобщо ми разправяш тия неща? Мрън, мрън без причина, трябвало да знам общо взето. През това време си мисля, ебах го, такова нещо досега не ми се е случвало, или ме ебат или не ми лафят повече, викам добре, и кво искаш от мен? мрън мрън не знам, викам ок аре като си опраиш проблемите ако искаш звъни, и тук предлага що да не сме си приятелчета от стажа  докато тя се чуди кво да правила и етц, викам без такива и си тръгваме двамата в различни посоки. От тогава нито съм търсил нито нищо.

Това е доста накратко разказано.
Като цяло мацката не е кой знае, ама за едно удряне/фък бъди става, за друго не щото е доста манипулативна и лъжлива.
Та интересно ми е защо изобщо ми се говори това за приятеля? Обикновено изобщо такова нещо не се споменава и се ебем или просто не се чуваме изобщо.
Стигнах до следните изводи:
1. Лъже за тоя "приятел от 2 години" и просто иска безплатна валидация, без да дава нищо в замяна.
2. Първия път като ми даде тъпо оправдание, си е намерила някой с по голяма патка, обаче иска и внимание от мен поради няква причина.

Във всички случаи ми е ясно, че не съм и първия избор а има и други, и затова и не се занимавам да правя квото и да е. Но все пак ми е интересно дали ще звъне да я ударя Cheesy
Чудя се дали да я махам от фб-то, че това като цяло ме издразни, ама ми се вижда много нииди поведение.

Всякакви мнения ще са ми интересни.

Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 539

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 08, 2019, 20:21:34 »

Имаш грешна престава за себе си помисли какви са . Реактивен си емоционално и не се забавляваш докато е сваляш а това е грешка голяма .Напъваш е и те режи и край защо ? Хапване пииване пробване не стане като се задълбочи разговора пак пробваш но тря си айляк с нещата . аз опънах една не дава в една вечер три четери пъти и накрая станах хванах е натиснах е едно яко 20 мин спрях и казах : не съм педал искъм те моя си и хайванчето качили това чакаше усмихна се и стана то ...
Активен
FrozenTroll
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 08, 2019, 21:24:36 »

Имаш грешна престава за себе си помисли какви са . Реактивен си емоционално и не се забавляваш докато е сваляш а това е грешка голяма .Напъваш е и те режи и край защо ? Хапване пииване пробване не стане като се задълбочи разговора пак пробваш но тря си айляк с нещата . аз опънах една не дава в една вечер три четери пъти и накрая станах хванах е натиснах е едно яко 20 мин спрях и казах : не съм педал искъм те моя си и хайванчето качили това чакаше усмихна се и стана то ...

Е да поясня някои неща, че в опита си да го направя късо, става не ясно.
След като написах от раз ми станаха ясни 2 мои грешки - каня я в нас и нищо не се получава (предполагам че това доста и падам в очите като валуе, но в тези моменти имах чувтството че ако продължа щще ме съдят за изнасилване), другата грешка че първия път не се отдръпнах, след като видях че тя го прави.

По време на последния ни разговор в който ми се описва приятеля, не съм бил емоционален като цяло, по скоро леко разочарован, защото в ситуации с двойки не обичам да се натрисвам. Общо взето ми каза че е очаквала след това което ми е казала да съм и теглил майна и да съм си тръгнал, което нз дали е хубаво или не, (имал съм такава ситуация преди, където жената се надява ти да прекратиш нещата окончателно за да не се занимава тя да събира смелост, и може би така е в този случай, като  ти дава тази причина)

Идеята на цялото това писане е по скоро, че не съм сигурен какво е цялата игра тук, и такава ситуация ми се случва за първи път. Както описах по горе, двете опции които ми идват наум.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #3 -: Август 08, 2019, 22:06:51 »

Наистина си го написал неразбираемо, и си спестил ключовите подробности.
По начина по който си го обяснил, изглежда всичко си направил точно. По нейните реакции, съдя, че не си действал както си го разказал.
Първия път, изгони ли я наистина. Каза ли и "трябв д си тръгваш" и тя да си тръгне, или изчака тя да си тръгне.
След това игнорира ли я известно време.
Окей, и да не си. Виждаш, че малко след това, историята се повтаря.
Реагирал си по същия начин. Не си показал, че те губи. Не си показал, че нещата приключват. И че няма да и търпиш глупостите.

И накрая. Щом смяташ, че е очаквала да станеш и да си тръгнеш след обясненията за приятеля и. Защо не го направи. Дай и квото иска.
Няма какво да мислиш, как излизаш в нейните очи. Нийди или не. Нийди е да реагираш спрямо това. А не спрямо начина по който теб те кефи да реагираш.
Искаш да я сдухаш - правиш го. Искаш да я наградиш - правиш го. Значение има, не начина по който ще го направиш, и самото действие, как ще изглежда в очите и. Значение има, дали е на място, дали го заслужава или не.
Активен
FrozenTroll
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 08, 2019, 22:28:55 »

Наистина си го написал неразбираемо, и си спестил ключовите подробности.
По начина по който си го обяснил, изглежда всичко си направил точно. По нейните реакции, съдя, че не си действал както си го разказал.
Първия път, изгони ли я наистина. Каза ли и "трябв д си тръгваш" и тя да си тръгне, или изчака тя да си тръгне.
След това игнорира ли я известно време.
Окей, и да не си. Виждаш, че малко след това, историята се повтаря.
Реагирал си по същия начин. Не си показал, че те губи. Не си показал, че нещата приключват. И че няма да и търпиш глупостите.
И накрая. Щом смяташ, че е очаквала да станеш и да си тръгнеш след обясненията за приятеля и. Защо не го направи. Дай и квото иска.
Няма какво да мислиш, как излизаш в нейните очи. Нийди или не. Нийди е да реагираш спрямо това. А не спрямо начина по който теб те кефи да реагираш.
Искаш да я сдухаш - правиш го. Искаш да я наградиш - правиш го. Значение има, не начина по който ще го направиш, и самото действие, как ще изглежда в очите и. Значение има, дали е на място, дали го заслужава или не.

1. Да казах и че е време да си тръгва и си хвана такси
2. Не, не съм я игнорирал след това.
3. За приятеля и не е че съм смятал, а  самата тя направо ми го каза.

Накрая на разговора ни в кафето не пестеше целувки и близост, спря ме като тръгнах да си тръгвам и имаше голям пуш от нейна страна да останем в контакт/приятели едва ли не докато не реши какво да прави(обаче не знае кога ще е това), което си беше чисто да ме сложи в фриендзоната, което аз не толерирам, и казах че няма как да стане това.

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1245

Профил
« Отговор #5 -: Август 08, 2019, 23:10:42 »

Как така те спря? Няма как да те спре, разбираш ли? Може да се опита да те спре, и ти да спреш.
Нещо си го омазал на втората среща. Не може два пъти да идва във вас, и да ти разиграва циркове.
Нещо усеща колебливост в теб. И може би е права.
Относно последната среща - се опитва да те сложи в чакаща позиция. Да си и опция. А ти имаш много удобна позиция (според описаното), да поставиш нея в тази позиция, в която тя се опитва.
Много добре, че си отказал. Точно това трябва. Но имах в предвид, че трябва да го направиш и на действия, не само на думи. Да си убедителен. Тя да го усети.
Тоест, да и откажеш, и да не успее да те спре. Да усети, че те е изтървала. Че се е прецакала. Че си е надскочила възможностите. Да не знае какво се случва. И какво следва. Да зависи продължението само и единствено от теб. Да се почувства безсилна в ситуацията. Че е неспособна да оправи нещата.
Просто си тръгваш след панаира, и отношенията ви овисват така оптегнати, както са. И така си остават.
И едва тогава. След някой друг ден, като прецениш, действаш и водиш уверено, оценяващо, и изискващо от нея да следва. И само да трепне по начин по който не те кефи, да знае, че хвърчи на момента.
Ето това се иска.

ПП: Освен това, още от самото начало, си можел да я дразниш и провокираш, като и даваш поводи за ревност, с подмятания за други момичета, или директно флирт пред нея (ако имаш възможност). В отговор на всяко нейно отдръпване/неследване.
И това супер много върши работа, точно при тоя тип мацки като нея. Които търсят внимание/гонят валидация, и в същото време знаят, че самите те са в грешка/крият нещо от теб. И отделно си го просят. Стига да действаш бързо и да им държиш интереса все още.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 720

Профил
« Отговор #6 -: Август 09, 2019, 07:44:25 »

Заради приятеля си го прави. Угризения да не изневери. Те могат да са много силни.
Не е проблемът в твоята игра.
Ако искаш да стане, срещите трябва да са с нормална честота. Трябва да продължиш да се срещаш с нея, примерно поне 1 път седмично.
За 2-3-4 седмици трябва да стане.

Също, ако отношенията им не вървят, въпрос на време е да го направи с друг. Т.е. и от морална гледна точка едва ли можеш да се чувстваш виновен.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: