Tyxo.bg counter Нещо от Приморско
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 22, 2019, 20:59:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо от Приморско  (Прочетена 645 пъти)
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« -: Август 09, 2019, 18:14:39 »

Привет на всички ! Летен ден, средата на месец Юни, един от малкото пъти, в които разглеждам фейса, отварям и какво да видя - снимка, мацката страшна мръсница, точно мой тип, направо гърми на секс,лице, тяло, коса черна права,  татуси където трябва, пиърсинг,22 годишна, много наредена просто се изкефих викам си тая мацка ако не я лижа, не знам за кво ми е тоя език в шибаната ми уста. Тук е момента да кажа, че съм трагичен в онлайн играта, просто предпочитам комуникацията на живо, а и ми се получават нещата, особено в дискотека или на някой купон. Лайквам снимката и отварям да видя профила, даже не знам от къде я имам, гледам я от столицата, тагвана яко по морето викам си хм, дошла е по моя край, ще си изпати. Минала е няма и минута тя ми лайква моя снимка(имам 5 снимки във фейса като цяло, но всичките са чук), добре тука ще стане нещо, излизам от фейса, вечерта влязох и нарочно и лайкнах снимка, тя ми връща след секунди. Директно и пиша на лично :
 Аз: Предпочитам да си пишем, а не да си играем на лайкове, здравей
 Тя: Аз да сме по равно Cheesy здравей и на теб
 Аз: Кво става в София (правя се на ударен, ясно ми беше, че работи някъде по морето)
 Тя: Не съм виждала София 2 месеца, в Приморско съм, работя тук
 Аз: Поне виждаш морето
 Тя: А да.. От толкова работа един плаж не мога да направя
 Аз: Еми отишла си да работиш, като отидеш на почивка ще ходиш по плажове
 Тя: Ха-ха ейй, айде ела да ходим заедно
 Аз: Аа нене, много изгарям, не е за мен тая работа
 Тя: А бе аз ще те намажа, няма да те оставя да изгориш
 Аз: Нещо повече ще трябва да ми направиш, за да дойда чак дотам
 Тя: Какво трябва да ти направя ??
 Аз: Ами няква вкусна вечеря да наготвиш, виното аз ще го измисля, защо ти какво си помисли ?
 Тя: Ха-ха, аз пък помислих, че ще искаш да ти нося бира на плажа
 Аз: Мне, не пия алкохол
 Тя: А цигари ?
 Аз: Не
 Тя: А секс правиш ли ?
 Аз: Не, ти ще си ми първата
 Тя: Смее се, ужасен си вика от там се почнаха едни въпроси с какво се занимавам, какво съм тренирал, разпитвах я и аз, като цяло опознаване, доста си писахме, мацката ми се кефи, на другия ден ми праща снимка, харесва ли ти вика, да я кача ли, викам става действай, писахме си малко и спрях да и пиша, просто и да искам нямам толкова време. Вече сме средата на юли, петък телефона ми звъни. Един много мой, вдигам
 Той: Ало мой брат, как си ?
 Аз: Всичко 6 брато, тъкмо свърших бачкане, ти как си
 Той: В България съм, на морето, събирай бригадата да правим стабилен уикенд
 Аз: Казвай къде си, копеле, ще измислим нещата до 2 часа
 Той : В Приморско съм, очаквам обаждане, в на ****** вилата сме, има поне 10 места
Звъннах няколко телефона, момчетата надъхани всички, тръгваме още тая вечер, в 19:30 среща на шела, да добре, звъня на моя викам идваме довечера, прибирам се къпя, бръсна, 1 куфар, влизам в колата, закъснявам, ръгам спорт бия кика и изчезвам. 2 коли хора си пътуваме, отиваме на Приморско всичко 6, парти, смях, весела компания, на другия ден късен следобед се сещам за тая мацка, през мозъка ми почнаха да прехвърчат едни размисли, сцени, викам си трябва да го направя, длъжен съм, викам момчета, тая вечер сте без мен, отивам на мисия...пиша и :
 Аз: До 20 часа ще успееш ли да се оправиш ?
 Тя: Какво, къде да се оправям ?
 Аз: В Приморско съм, мисля да изляза с теб
 Тя: Леле, ще те убия, защо не ми каза че ще идваш
 Аз: Утре си заминавам
 Тя: Имаш късмет, че тая вечер почивам, ама имам уговорка вече
 Аз: Супер, отлагай я за утре
 Тя: Праща някви ядосани човечета
 Аз: Прати си адреса, да знам от къде да те взема
 Тя: Къде ще ме водиш
 Аз: На ресторантче
 Тя: Дрескод има ли ?
 Аз: Има, провокативен..
 Тя: Хм, добре
Стана време отивам да взема мацката, слиза, няква супер стилна къса рокличка, токчета, прически, грим, направо страшен секс, представих си какво и правя, стана ми смешно, почнах да се хиля като малоумник, тя влиза в колата аз не мога да спра, гледа въпросително и пита "Нещо съм ти смешна ли какво", "Нене страшна си, как ще те опазя не знам"
По пътя карам си нормално, говорим си,смеем се, имаше докосвания, после в ресторанта станах сериозен и културен, обсъждахме най - различни неща и теми, голяма част от които сериозни, оказа се, че не е глупаво момиче... Гледам я и се чудя с кви прашки е, нямам търпение да я съблека, отнесох се направо, усещам я ме бута с ръка
Тя: Ей кво се замисли ?
Аз: Мисля, че е време да те карам във вас
Тя: Ами добре, щях да ти предложа да се поразходим по плажа
Аз: Не си падам много по тея разходки (стана и леко кофти на мацката ама кво да направя, исках вече да я натягам, а на плажа не ми допада хаха) Карам я към тях и казвам, "приятелката ти сигурно те чака" (като си бяхме писали, спомена, че живее с нейна приятелка) Тя: Аа не, тя е на работа тая вечер. Несъзнателно почнах да натискам газта, викам си мале малеее, тука нещата си отиват към бой
Спирам пред тях, говорим си 5 минути, смеем се, гледа ми носа, на тренировки ли ти счупиха носа пита, викам не, една пияница ме удари с глава на улицата, смее се, вика много я кефел потрошения ми нос, хубав бил, добре ми стоял (викам си тая е откачалка, ама като се замисля и аз се харесвам повече така) гледаме се 10 секунди никой нищо не казва,  тръгвам да я целувам, дърпа се
Тя: Какво правиш ?
Аз: Целувам те
Тя: Не е ли малко рано
Аз: Рано е, и тръгвам пак, слага си ръката на лицето ми
Тя: Ех, че си нахален бе и вече почнаха яките целувки, езици, хапе ми устната ще ми пусне кръв, почвам да посягам под поличката, маха ми ръката, втори опит, успешен, търкам я, докато се целуваме зверски, викам си време е за левчо бърканичков, пъхам и пръст много влажна няма съпротива, така 2-3 минути, изведнъж ми махна ръката, прекъснаха се целувките и вика време е да се качвам, прегръща ме айде лека това онова, викам чакай :
Аз: Трябва да се кача, трябва да отида до тоалетна
Тя: Е ти за няколко минути си във вас
Аз: Човек слаба ми е простатата, не мога разбери, ще се напикая лошо и то в колата
Тя: Оф добре, айде ела, като малко дете си
Влизам във входа качваме се, влизам в тоалетната, грам не ми се пикае, стоя 1 минута пускам водата, мия си ръцете излизам тя стои в коридора с кръстени ръце и ме гледа сърдито, направо отивам към нея и влизам с целувки, барам я където си искам, притискам я до стената, почвам да я събличам, тя ми вика "няма да правим секс, нали знаеш", викам да, знам, местим се в няква стая, гледам кухня, качвам я на масата почвам да суча като новородено, слизам после надолу, стигнах до където трябва, тая откачи, цялата се беше намазала с някъв лосион ли е какво е не знам, ама миришеше брутално, може и да е имало няква добавка в него, щото направо ми влияеше супер възбуждащо, аз спирам и тръгвам към коридора, тя идва след мен, вика кво правиш, почвам да си обувам бавно едната обувка, не мога да опиша погледа с който ме гледаше, просто трябва да го направите това, за да разберете.. Казва ми "Ти сериозно ли си мислиш, че ще си тръгнеш?" Нахвърли ми се зверски, останалото е история, просто мацката се оказа страшна мръсница и нямаше умора, де да бяха всички така, светът щеше да е едно много по - добро място за живеене.. Стана доста дълго май, ще прощавате, просто исках да разкажа повечко от нещата. Лека вечер на всички !

Активен

Who Dares Wins!
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #1 -: Август 10, 2019, 14:00:26 »

Браво за играта. Много на ниво си бил и в чата и в баунса да я изкараш, и на лмр-а.
Имам само една забележка. За тежкото кино в колата. По принцип с него се самозакопаваш. За това е дала откат там. Особенно с бъркането. Преди много го правех, и все се чудех що се дънят нещата.
Ако искаш да я провокираш сексуално, с по-тежко кино, по-добрия вариант е да тръгнеш да го правиш, но винаги да прескачаш тази зона. И да я пипаш и стискаш близо до нея. А като минаваш през сл*вата и едва да я докосваш.
Така първо я дразниш и възбуждаш много. И второ, не знае какво точно следва и как да реагира.
А за секс ескалираш, не като и бъркаш и събличаш нея, а себе си. Вадиш го и и го слагаш в ръцете.
Но в случая не ескалираш пред тях в колата, а първо се качваш до горе.
При теб не е проблем, защото много добре си го отиграл и компенсирал след това.
Аз лично, бих го изиграл така - ще се отдръпнал още от заведението. Ще започна да се държа по-резервирано, и вербално, и като докосвания. По пътя, ще кажа, че мога да се кача за малко, да пием по нещо. И горе вече, ще започна да ескалирам за секс.

Но в репорта ти има много полезни и силни моненти. Особенно начина по който си се качил, и начина по който си разбил ЛМР-а, въпреки неизгодната ситуация в която си се поставил.
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 10, 2019, 16:07:53 »

Благодаря ти за мнението и градивната критика ! Това с тежкото кино в колата ми е направо като навик, сега като върна лентата назад, на няколко пъти са се дънили нещата, наистина е точно както ти се изрази - самозакопаване.. Как не се сетих, дейба, че съм тъпо копеле, ще започна да действам както ти казваш, яваш яваш покрай сливата. После за ескалирането също си много прав, така ще се действа вече ! Радвам се, че тук има хора, които са много напред с материала и от които винаги може да се научи нещо ново, все пак трябва да вдигаме левела както се вика, поздрави !
Активен

Who Dares Wins!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #3 -: Август 14, 2019, 07:39:12 »

викам чакай :
Аз: Трябва да се кача, трябва да отида до тоалетна
Тя: Е ти за няколко минути си във вас
Аз: Човек слаба ми е простатата, не мога разбери, ще се напикая лошо и то в колата
Тя: Оф добре, айде ела
Smooth!

Само не мога да разбера, как от един лайк и три разменени реплики у фейса, и мацката вика "ела на плаж да ходим заедно"?
Аз по фейс не играя, но пичовете гледам като пишат тук викат "на 100 писах, 2 ми отговориха".
Явно имаш привлекателен външен вид.
Иначе по-натам добра игра - респект!
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 14, 2019, 08:48:52 »

Само не мога да разбера, как от един лайк и три разменени реплики у фейса, и мацката вика "ела на плаж да ходим заедно"?
Аз по фейс не играя, но пичовете гледам като пишат тук викат "на 100 писах, 2 ми отговориха".
Явно имаш привлекателен външен вид.
Иначе по-натам добра игра - респект!
[/quote]

И аз не разцъквам много във фейса, ама се е случвало да пиша на мацка и да не ми seen-не даже. С тая го отдавам го на това, че мацката ме е харесала доста, вчера ми писа, почна да ми лафи едни глупости, бил съм и идеала за мъж а-у, обичала мъже, които се занимават с моя спорт, фетиш и било направо някви такива.. Казах и, че усещам на къде отиват нещата (влюбва се) и няма как да се получи, нахрани ме зверски и така. Иначе за външния вид, доста мацки са ми правили комплименти, може би не съм толкова грозен, колкото си мисля  Grin За фейса и инста съм забелязал е добре да имате наистина хубави снимки..
Активен

Who Dares Wins!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: