Tyxo.bg counter Станаха ли повечето жени боклуци?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 22, 2019, 20:56:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Станаха ли повечето жени боклуци?  (Прочетена 1152 пъти)
mecheto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 51

Профил
« -: Август 10, 2019, 15:17:38 »

Привет,
не ме разбирайте погрешно. Не искам да звуча негативен,но може би така излиза. Напоследък около мен жените (дали във връзка с мои познати или сингълите) са станали ужасни боклуци,но наистина в буквалния смисъл. Около мен имам чувството,че всяка (почти) гледа как да прекара някой, да вземе на някой парите, да изневери на приятеля си с колега, който има влияние във фирмата,в която работят, да си взима кредити и после гаджето и да ги плати.... Да, 100% има нормални момичета, ама айде да не се лъжем. Всеки мъж иска готина мацка до себе си, няма да я определям с цифри и проценти. Това е детско. За всеки готина е нещо различно. Проблемът ми в момента е,че просто е не виждам къде да се запозная с нови жени. Ходя на работа с кола,в работата ми почти няма жени,а и те вече изневеряват на мъжете си. Повечето ми приятели са или женени или с гаджета или вече и с деца и нямат време да излизаме толкова. Като съберем това с намаляването на качествените приятели, което ме кара да прекъсвам приятелства заради лъжи и други готини действия от тяхна страна остава ,че почти ,ако искам да излизам трябва да е сам. Сега някои ще кажете..пич запиши се на курс... Добре хора вие как имате време да се записвате на разни курсове,ако сте на работа до 6...и искате след работа да отидете да спортувате... Аз съм мъж на 31. Вече имам чувството,че някои гледат странно на това да не съм женен или с гадже. Аз отказвам да излизам с жени,които не са ми приятни. Имам колега, той излиза с всякакви. Има си гадже,което много обича според него хаха( само от това ми става смешно, на 24-25 е)., излиза междувременно с една луда, и почна да се вижда с още 1-2. На визия и акъл е тотално зле. Ако говорим за езици на тяло и не знам си какво си...кръгла 0-ла е.Хахха пича даже сам си признава ,че в леглото е ужасен и не мисли,че чука добре...и в същото време отива и ги пита "здравей,сладка си , имаш ли си приятел ?" и излизат с него...Да, вярно ,че това са жени, които чество казано не могат да ме надървят по никакъв начин. След тези неща казани имам два въпроса ..айде три да са...Първи, жените главно станаха ли боклуци или каквото търсиш, това ще намериш ? Втори, бихте ли излезнали с жена или да искате да се запознавате с жени/момичета, които не ви харесват външно, да не говорим дали може да завърже едно изречение като хората ? Трето...къде ходите или какво правите ,за да се запознавате с готини и умни жени ? Да, сигурно ,ако ходя в Beso или по центъра там жените не са излезнали ,за да показват акъл,но вече се притеснявам ,че дори и по-грозничките жени не ги интересува нищо от освен парите и да  живеят готино и да обикалят света като тяхната приятелка "Пепа" дето е с оня пичагата с Поршето. Дано приемете поста ми на сериозно. От доста време се канех да го напиша. Вече се чудя има ли качествени хора и къде да ги намерим или всичко е вече...дай аз да си намеря жена да ми е спокойно и да си правя секс пък ще търся някоя за готин секс като излизам по дискотеките. Разбира се и такива приятели имам, както може би и  вие. За мен си остава най-добрия начин за запознанство е през приятели. Да и тук като чали всички са омъжени. Наскоро ме запознаха с най-красивата жена,която бях излизал. Може би и това ме накара да си променя така мнението  за хората. Искам да чуя мненията ви наистина. Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #1 -: Август 10, 2019, 15:59:36 »

Пич, не разбрах за какво ги искаш тези жени. Искаш да ги чукаш, или да си говориш готино с тях? Говори си с мъже, ако е само второто.

По принцип има някакъв резон в думите ти. И не са станали боклуци от днес за вчера. А по-скоро времето е такова, че има доза прозрачност в човешкото поведение. Начина по който се изразяват днешните ценности, го позволява.

Но със сигурност, голямата част от проблема е и в теб самия.
Значи, първо ако имаше повече опит с момичетата, щеше да осъзвашаш, че в много голяма степен важи - не е луд който яде баницата, а който я дава.
Характера на всеки човек, ценностната му с-ма, е нещо различно от поведението му. А поведението му зависи и от средата. Тоест опираме до двойния стандарт. И както свястните могат да се държат зле към теб, така и боклуците могат да се отнасят с уважение към теб.
Мислиш ли, че едно момиче, каквато и да е тя, се държи еднакво към всички хора.
Да. Ценностите масово на жените са ниски (не на всички). И? Да няма да ги превъзпитаваш една по една.
Прави си метката, коя какво може да ти предложи. Превъзпитавай и изискавай от тези които имаш контакт. Не ги мисли другите. Оценявай начина по който се отнасят с теб, не с външния свят.

И изобщо начина ти на мислене, е много грешен. И те ограничава. Работи срещу тебе единствено.
На първо място го промени. И започни да развиваш характера си, така че да работи за теб. И да те прави щастлив. А не срещу тебе.
Има много писано из форума.
Но ще започна с това. Не оценявай момичетата по ценностните им системи, по начина по който се държат с хората, по това дали са боклуци или не, по това което ти представят като информация. Щото ще бъдеш много пъти разочарован. Ще се държат като боклуци, тея дето си мислич, че са свестни. И в последствие обратното. Всичко е роли. Ще се изненадаш колко зависи от теб. Научи се да ги съдиш по начина по който се държат и отнасят с теб. Научи се да ги съдиш по действията им, а не по думите, и нещата които ти говорят.
Това е основното от вътрешната игра, за да имаш успехи.
А другото, подходи и ефективност, можеш да го научиш само с опит.

Така, че в момента не си много в позиция да изнасяш претенции, тъй като ти си недоволния.
Първо намери начин да си доволен от женското присъствие около теб.
А къде да ги срещаш, е едно от най-важните детайли. Не е важно къде, а важното е да има пре достатъчно. Щото ще има и много провали.
Онлайн, на улицата - дневна игра (тоест да подхождаш непознати), по баровете (нощна игра). Избери си.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #2 -: Август 10, 2019, 16:16:33 »

Имаш огромен проблем с начина ма мислене (minset-a). Как да искаш яки/готини жени, като самия ти си скучен и негативен? Така луха от поста ти, само съдиш хората какви били използвачи и еди-какво си. Пич, живееш в илюзия, не само жените, всеки в тоя живот иска нещо от теб. Това е основен природен закон за всеки жив организъм - maximum gain, minimum effort. Всеки ще иска най-много с минимални усилия. Или го приемаш или живееш в сегашното си състояние, където демонстрираш моралното си превъзходство, а всички останали са под нивото ти.
1. Всички жени са жени. Нищо специално, има и луди и не толкова луди. Има всякакви - как ще разбереш - ами като излизаш и се срещаш с тях. Не можеш от първата секунда да кажеш тази е еди-каква-си. Можеш единствено да знаеш - тая ме дърви. Толкова. От там насетне трябва да правите секс, да я видиш на сутринта без грим, да ѝ го подадеш в устата за закуска. И пак не знаеш нищо за нея, освен би ли повторил. Трябва ВРЕМЕ. ВРЕМЕ за да опознаеш един човек. Не ставаш приятел с всеки срещнат нов мъж веднага, трябва време да видиш какъв е и как реагира в ситуациите.
2. Да, ако ще е само за едното ебане. Само гледай да ходиш по места където никой няма да те види. Време е да си го признаеш и пред себе си - мъжете искаме секс. Колкото може повече с много различни жени. Нищо лошо няма в това, приеми го.
3. За какво точно ти е умна жена? Жената трябва да е млада, секси и женствена. Колкото по-малко говори, толкова по-добре. За какво точно ще си говорите? Как се печелят пари, ядрена физика, бокс, бойни спортове? Ако чуеш разговорите ми с жените от последните месеци ще паднеш, неслучайно мъжете се дразнят, всичко се върти около кифлите, принцесите, коя с какво се е намазала и дали е бяло..... Да общуваш с умен мъж не е като да общуваш с умна жена. Комункацията се предава по различен начин, ще трябва да се научиш да говориш на "женски" език. С логика гащички няма да свалиш, всички сме опитвали.

Качествени хора има, но ти самия трябва да бъдеш такъв човек. За да искаш и имаш 9-ки и 10-ки ти самия трябва да си на топ-ниво. Финанси, физика, Игра (Game). Това са задължителните условия, в противен случай тънеш в блатото на посредствеността. Избора е твой.
Активен
mecheto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 10, 2019, 16:36:37 »

StefanS - братле май предпочитам да съм най-добра ми версия на самия себе си и да търся топ жените, отлкото да слизам надолу, но пък това значи по-малко секс...И тук май трябва да избера качество или количество. Раазбира се всеки би избрал количество с качество..ама такова нещо май трудно Smiley  Cheesy
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1221

Профил
« Отговор #4 -: Август 10, 2019, 18:11:52 »

StefanS - братле май предпочитам да съм най-добра ми версия на самия себе си и да търся топ жените, отлкото да слизам надолу
Пич. На 31 години си, а си с много сбъркан и посредствен начин на мислене. Точно като масата която съдиш, за същото нещо, си толкова повлиян и зависим, от същата ценостна система. Здраво си във филма с етикетчетата. И единственото което разбирам, е че търсиш по-лъскаво такова, да ти лепне масата. Но не се случва и сочиш с пръст, че системата е посредствена. С какво си повече от масата? Че търсиш удобрението и, но не го получаваш? Че начина ти на мислене робува на същия фалшив булшит?
Вярвяш ли, че етикетчето ще запълни тая дупка, дето те кара да су недоволен.
Вярваш ли, че това те определя? Коя чукаш, ниска ли е, дебела ли е, руса ли е, тъпа или умна е?
С кво ще станеш по-различен ако праскаш тупалка с много думички в речника? Освен удобрението? Същия ли ще си? Или ще се превърнеш в някой друг?

Да. Егото е хубаво да се храни. Не сме машини, а личности. Но не трябва и да забравяш кой си. Да не знаеш кой си. Тогава също си безличен.

Чукал съм много грозни кучета. При това дори и публично (и не там където не ме познават). Рязали са ме подобни. Връзвали са ми и съм чукал, от онези момичета, след които и жените чупят врат, а мъжете си мислят "бахти, нещастика, как може такава да му върже на тоя, с кво е повече от мене" - демек брутални.
И кой ще ми даде оценката. Ти ли? Те ли? Грозните ли ще ме определят? Или хубавите?
И по-важното - ще бъда ли нещо различно?

И понеже не съм много сигурен дали ме разбираш. Ще ти го кажа простичко - опит. Това ще определя дали ще ти връзват красивите мацки. Ако имаш богат опит, ще ти връзват. Ако нямаш (както сега), нищо няма да се промени.
Активен
mecheto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 10, 2019, 22:12:46 »

Btw...братле прави си. Разбирам те. Има много смисъл в думите ти, така е...и аз да си дам оценка и баба ми, и колегите ми...какво му дреме на някой. Ще размишлявам над това,което каза.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« Отговор #6 -: Август 10, 2019, 23:01:20 »

Привет,
не ме разбирайте погрешно. Не искам да звуча негативен,но може би така излиза. Напоследък около мен жените (дали във връзка с мои познати или сингълите) са станали ужасни боклуци,но наистина в буквалния смисъл. Около мен имам чувството,че всяка (почти) гледа как да прекара някой, да вземе на някой парите, да изневери на приятеля си с колега, който има влияние във фирмата,в която работят, да си взима кредити и после гаджето и да ги плати.... Да, 100% има нормални момичета, ама айде да не се лъжем. Всеки мъж иска готина мацка до себе си, няма да я определям с цифри и проценти. Това е детско. За всеки готина е нещо различно. Проблемът ми в момента е,че просто е не виждам къде да се запозная с нови жени. Ходя на работа с кола,в работата ми почти няма жени,а и те вече изневеряват на мъжете си. Повечето ми приятели са или женени или с гаджета или вече и с деца и нямат време да излизаме толкова. Като съберем това с намаляването на качествените приятели, което ме кара да прекъсвам приятелства заради лъжи и други готини действия от тяхна страна остава ,че почти ,ако искам да излизам трябва да е сам. Сега някои ще кажете..пич запиши се на курс... Добре хора вие как имате време да се записвате на разни курсове,ако сте на работа до 6...и искате след работа да отидете да спортувате... Аз съм мъж на 31. Вече имам чувството,че някои гледат странно на това да не съм женен или с гадже. Аз отказвам да излизам с жени,които не са ми приятни. Имам колега, той излиза с всякакви. Има си гадже,което много обича според него хаха( само от това ми става смешно, на 24-25 е)., излиза междувременно с една луда, и почна да се вижда с още 1-2. На визия и акъл е тотално зле. Ако говорим за езици на тяло и не знам си какво си...кръгла 0-ла е.Хахха пича даже сам си признава ,че в леглото е ужасен и не мисли,че чука добре...и в същото време отива и ги пита "здравей,сладка си , имаш ли си приятел ?" и излизат с него...Да, вярно ,че това са жени, които чество казано не могат да ме надървят по никакъв начин. След тези неща казани имам два въпроса ..айде три да са...Първи, жените главно станаха ли боклуци или каквото търсиш, това ще намериш ? Втори, бихте ли излезнали с жена или да искате да се запознавате с жени/момичета, които не ви харесват външно, да не говорим дали може да завърже едно изречение като хората ? Трето...къде ходите или какво правите ,за да се запознавате с готини и умни жени ? Да, сигурно ,ако ходя в Beso или по центъра там жените не са излезнали ,за да показват акъл,но вече се притеснявам ,че дори и по-грозничките жени не ги интересува нищо от освен парите и да  живеят готино и да обикалят света като тяхната приятелка "Пепа" дето е с оня пичагата с Поршето. Дано приемете поста ми на сериозно. От доста време се канех да го напиша. Вече се чудя има ли качествени хора и къде да ги намерим или всичко е вече...дай аз да си намеря жена да ми е спокойно и да си правя секс пък ще търся някоя за готин секс като излизам по дискотеките. Разбира се и такива приятели имам, както може би и  вие. За мен си остава най-добрия начин за запознанство е през приятели. Да и тук като чали всички са омъжени. Наскоро ме запознаха с най-красивата жена,която бях излизал. Може би и това ме накара да си променя така мнението  за хората. Искам да чуя мненията ви наистина. Smiley

Жените винаги са били такива, просто с времето и възрастта си си го почнал да го озъзнаваш, всяка жена си гледа интереса, дали ще е секс, някой който да й плаща сметките или човек на който да се оплаква, както ти правиш в момента във форума със нас. Донякъде си прав че жените са боклуци, ама нали се сещаш че ако бяха много примерни, доста пичове ще го карат на чекий.
То всеки иска ама, не всеки намира нали се сещаш че не може някои мъже да са ебати мързелите и да чакат мацките сами да им се нижат на хуя, не може пича да ми се разхожда със шкембе което се вижда от километър а да иска готино гадже до себе си и после вика фрейма важен. За всеки готина е различно да, но си има някакви средностатистически стандарти за красота, примерно масата мъже какво как биха я оценили, щото от симпатична до красива има голяма разлика и какво значи това че нямаш време. Щом имаш време да пишеш във форума значи имаш време и да правиш нещо друго като хоби или курс, то никой не те е задължил да се записваш, ама само да седиш пред компютъра и да хленчиш едва ли ще ти помогне много. Намери нещо което те влече и се запиши на него, не се насилвай, но изизай по често, застояването вкъщи не води до нищо добро. Жени можеш да намериш навсякъде където си посикаш, просто си има специфика за всяко едно място на което сваляш, ето ти прост пример, в клуб играта ти трябва да е предимно емоционална и там ескалацията става по бързо, докато при дневна игра нещата стават по полека, и се изгражда повече рапорт(комфорт) с мацката. Даже ще ти отговоря на викторината с въпросите:
Първо жените винаги са си били такива, много зависи от твоето поведение как ще се държат с теб, да кофти е че трябва да ги дресираш. Второ, естествено че искам да излизам с жена която ме привича на външен вид, след това като си отвори устата вече ще знам какво да я правя и Трето жени има навсякъде, ако търсиш умни и готини, еми най вероятно дневна игра, понеже по клубовете ходят за валидация и чат пат за секс, ако има изобщо. Относно запознанството в компании може да е много добро понеже имаш контакти и могат да те уредят, но може и да е много лошо, щото ако се издъниш цялата група научава и после ще си го лъскаш на плакат на Джесика Алба. Затова се запознавай навсякъде където можеш, с всяка една мацка говори, натрупай опит, най вероятно си играл игри, ти си героят в твоята игра и се развивай, фокусът трябва да е изцяло твой, отпусни се и го карай по полека, поживей си малко бе човек, вече в последствие ще намериш това което търсиш, но трябва да си подготвен за това нещо, а то става като играеш. Айде със здраве и дано намериш това което търсиш, продължавай да опитваш.  Wink
Активен
solo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #7 -: Август 11, 2019, 09:38:58 »

1. Жените имат един кратък период между 15та и 30та си година, в който да експериментират какво им харесва, после да намерят максимално качествен мъж, който обаче да им е верен и да създадат семейство. Затова правят странни и нелогични неща. Недай да ги съдиш толкова. Ти боклук ли си като предпочиташ да излизаш с красиви жени, а не с добродушни дебеланки? Еволюция, кво да правиш, всеки си гледа интереса и да си пласира гените максимално добре. Сега просто е по-явно от преди 100 години.

2. И аз искам да си седя комфортно на дивана и да чета книга, и приятели да ми водят 10ки, ама не става така. Сигурен съм, че 'оня пича с Поршето', за да кара Порше и да излиза с хубави жени не си е стоял вкъщи пред тв-то. Вместо да го иронизираш, виж дали може да се поучиш от него. Аз имам един познат, който кара Порше и няма нищо общо с престъпник, просто се счупваше от работа и учене, докато ние пушихме трева на двора, така че си е заслужил превилегиите.
Активен
mecheto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Август 11, 2019, 21:07:38 »

Всички сте прави...и да ...явно само такива неща виждам и ми се набиват на очите, и нормално че като гледаш нещо по цял ден, то ти се набива много в съзнанието и само това виждаш. Ама ман от прости и глупави пък бре... Хаха проблемно е вече май като трябва да ги уча да не пишат на маймуница... Кви свирки,кво нещо трябва да правят,че да компенсират бе ? !  Embarrassed Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3793

Профил
« Отговор #9 -: Август 14, 2019, 07:49:02 »

Я да те питам, а ти боклук ли си? Примерно в Кауфланда нещо струва 5 лева, а ти го купуваш от Билата на промоция за 3... Маркетинг мениджъра на Кауфланд има ли право да каже "абе тия клиенти големи боклуци станаха, само гледат къде ще получат повече за парите си!".
Та и мацките така - гледат къде ще получат повече за путките си. Винаги си е било така, както казват колегите.

Това, което се промени е, че преди имаше повече красиви мацки. Сега е пълно с грозни, дебели, подстригани, татуирани, с продупчени носове, с лилави коси, и не знам си какви още... Така че на по-малкото останали готини цената на путките се вдига, поради намаленото предлагане.

И пак да питам, ти не би ли направил така ако беше путка? Пък и мъж да си... ето например гледам в офиса две колежки, едната е от 3-4 години в тази фирма, още си е на позиция "анализатор". Другата почна преди година и половина, гледам скоро я направиха "старши анализатор". 2-3 пъти я виждах с шефа ѝ нещо се чакат след работа, той я вози с колата... Понеже ми е що-годе приятел, питах го еба ли я бе, той вика "ааа, как така, аз с подчинени не мога да се занимавам, как така повдигаш темата". Може да ме излъга, а може и да не е още, ама сигурно ще я наебе, като му е подръка и ще работи директно с него.
Ти какво би направил - и двете разбират еднакво от работата, то и каква работа е тя, да не е ядрена физика, и двете могат да я вършат, но позицията за повишение е само една. Коя ще повишиш - няма ли да е тази, дето се ебе, пък другата да си чака още 3 години като не ще да се ебе?

Активен
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #10 -: Август 14, 2019, 11:43:53 »

Привет, наборе  Wink
 Направо по темата: НЕ, жените не са станали повече или по-малко боклуци от преди!!! Подхождаш с грешния mindset. Промени го. Такъв начин за възприемане на света подхожда повече някой 20 годишен келеш, а не на зряли мъже като нас.

И защо въпроса ти е насочен към жените? Дали те са "станали" боклуци. Ами, ние? Нима няма повече отрепки сред нас, мъжете? Изобщо боклучавото поведение и боклучавите ценности пол нямат. Нека не изкарваме цялото женско човечество виновно, че някой от нас не умее да ги разбира и надиграва в собствената им игра.

Примерите, които даваш на мен ми показват едно доста плоско и повърхностно мислене. Колежките ти изневерявали на мъжете си. А ти знаеш ли в детайли техните отношения? Дали все още се обичат, или са заедно само по навик? Нейният приятел/съпруг/гадже прави ли нещо за нея, поднася ли й някакви разнообразни емоции, или вече я приема като част от мебелировката вкъщи? Ами ако и той й изневерява? И то по-често! Това прави ли го повече боклук от нея?

Изобщо поведението ни като хора зависи от огромен брой променливи. Време, място, обстоятелства, ценностна система, моментно емоционално състояние. Нима ти не си правил нищо неморално през живота си, нима не си правил "грешки", които да те вкарат в графата "Боклук". И според кого, ти, аз или колежката ти от работа сме "боклуци".
За бабите пред блока в който живея, това, че са ме виждали с цигара в уста автоматично ме анатемосва и ме слага в графа "негодни". Това означава ли, че съм по-лош човек. Не, разбира се.

Гледай по-позитивно на нещата. Няма как с подобен начин на мислене, "Всички жени са боклуци", да стигнеш до качествените такива. Това те прави предубеден, и ще ти пречи в качествените ти отношения с девойките.
А те са си наред. Всяка жена иска да общува с възможно най-качествените мъже, както и ние тук искаме да е*ем най-качествените п*тки. Това се нарича естествен подбор. Ти например защо искаш да излизаш с красива, 48 кг, дългокрака бамбина, а не с някоя невзрачна 70кг дебелана, пък била тя и с широка и богата душевност.
 Нека позная! Втората няма да ти носи онзи букет от емоции, и трудно ще изпълва ствола ти с кръв, само докато я гледаш. Е, същото е и с жените. И те са хора. И те искат най-доброто за себе си. Нека не ги анатемосваме заради това!
 Wink
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #11 -: Август 14, 2019, 13:41:57 »

От как свят светува жените са си били такива, всяка си гледа интереса, все пак той клати феса... Виж коментара на stone, толкова добре ги е казал нещата. Красивите жени много добре знаят как да се възползват от пуситата си, сега се сещам за 2 мои близки путки, които са ми признавали, че са чукали шефа си за повишение, едната даже се смееше и ми вика "ако знаех, че за 2 минути ще си взема повишението, щях по- рано да го направя, то много лесно се оказа бе", викам верно си тясна путка ама чак за 2 минути ли ? Друг пример, мой познат, човека разполага с доста пари и има добър бизнес, голяма къща и много луксозен немски автомобил, интересни хобита, не е и грозен, тренирахме в една зала и тяло докарваше човека и то доста прилично, та преди няколко години си хвана една мадама, няма спор страшна тупалка, като я видиш и си казваш "леле тая как ще я лижа", мина време взе я при себе си, заживяха си заедно. Водеше я по екзотични места, правеше и готини изненади, скъпи подаръци и т.н. Той обаче се запусна, спря да ходи да тренира, пусна шкембе, понамали почивките и изненадите (не защото няма финанси), почна да си гледа повечко неговите хобита, путката обаче ставаше все по-яка и дойде момент в който тя му каза чао и отиде при друг - пак с много хубаво тяло, само че с две луксозни коли и по - голяма къща + басейн. Всеки знае такива случки, винаги ги е имало и ще продължава да ги има, просто мацките обичат винаги да им го вкарва някой по - добър.
Активен

Who Dares Wins!
mecheto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Август 14, 2019, 18:37:53 »

Към Stone: Хаха, ами гледам да не съм боклук хаха.Иначе си прав да..всеки гледа да си пласира стоката така и жените. Така е наистина ,че доста от тях не се поддържат ама и хич не ги инетересува бре...Ето аз качих малко килца , писна ми да съм дебел и си казах..айде обратно във фитнеса и с правилния режим. Онзи ден излизам с една ,че искаше да гледала звездите..а аз да барам циците и..и като почна ама аз това хапвам,оо и това ми е вкусно и това ...айде при нея не се отразява така...явно и се лепи на циците..ама пък една друга все иска да излизаме,ама тоя тезгях какво да го правя. Разбира се няма да и кажа...ходи потренирай малко или спри да ядеш и да си качваш снимки в фб как само ядеш гадости пък тогава ще говорим. Това за офиса съм напълно съгласен с теб. И при мен го има с една колежка,която искаше директно да си стане гадже с управителя,че всички сме около 26-39 от хората в офиса...и тя си казваше..аз искам директно на управител и аз все си я бъзьках да и казвам,че той пари няма и при мен ще и е по-добре...(разбира се, не исках ,че и тя един гъз и едно самочувствииееее лелеле ужас). Дали аз щях да го правя ,ако бях жена..знам ли..не съм , няма как да знам...може би. Все пак прав си ,това е заложено в човешкото днк да искаме дан и е добре и то да ни е добре без да правим много.

Към Randu: Бате, така е... има проблем с майндсета...Не го отричам и почнах да променям мисленето си като първо спря да мисля всякакви негативни мисли каквито и да са те, не само за жени. Аз на друго се ядосвам бре хора...Абе има едни мои приятели/познати , които си ходеха на планини ,напред назад..някакви такива окей неща...по-алтернативни както им казвам с един приятел. Не са по заведения и дискотеки ,което няма лошо. Като чали там при тях не гледаха коя красива,или те да гледат кой колко пари има...щото ни те бяха страшните красавици,нито момците бяха с някакви пари....че и до ден днешен си е така. В същото време има страшни пички дето пък само това им е в акъла как да живеят по-добре и по-лесно... И затова така почнах да се чудя как едни могат да живеят уж окей на пръв поглед, че даже вече са с деца и тн.. , а други гледат само баницата как  да я вземат лесно. Това са колегата и колежките с изневерите..Еми да жена му го обича, предполагам и той нея, но наистина много се карат и наистина е спрял да и прави всякакви емоции и да и го показва,че даже се карат и то защото им знам доста детайлно отношенията тъй като и той споделя ,а и тя също ми звъни да ми се оплаква от него и че работата ни е виновна в голяма степен за това негово отношение. Е окей де..не са всички боклуци...разбира се ,че има изключения от всяко правило,ама защо ли пък си падам по боклците мамка му..Другите са някак си скучни знам ли...Да ти точно пък го написа,а не бях прочел последните изречения..Да.. ще носи букета от емоции..така е..Ок...спираме анатемосването Smiley
Към Troublemakerrrr Smiley : Такива истории да всеки знае, и тогава каква е поуката ? Да бачкаме, да имаме кинти, да тренираме нон стоп ,че да нямаме шкембе, и яко почивки да им даваме и подаръци,че да не отидат при другия....Добре..айде към всички въпрос..Това окей ли го намирате ? То е нормално за някои жени, ама сега всеки от нас в даден момент ще иска семейство. Такава ли жена ще искате ,за да градите семейство ? Нещо един приятел само ми говори за семейство и жена, и деца и как този имал и онзи имал и как ние сме виждаш ли на 31 вече и все едно влака заминал и е късно. Аз все му викам братле споко...всяко нещо с времето си... Но пък почвам да се оглеждам и определено не искам жената да гледа само материалното. Сори ама не мисля,че майките и бащите и дедовците и бабите са гледали парата само и са се женили за пари...Няма как да не се съгласите с мен за това ?Може и да не се ,но накратко исках да кажа...мъжа не може нон стоп да мисли за жена му да и е на макс добре без да гледа себе си ,за да не видиш ли да му спрат кинтите и айде нашата да отиде при друг...
Активен
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #13 -: Август 16, 2019, 11:36:06 »

Цитат
Такива истории да всеки знае, и тогава каква е поуката ? Да бачкаме, да имаме кинти, да тренираме нон стоп ,че да нямаме шкембе, и яко почивки да им даваме и подаръци,че да не отидат при другия....

Поуката е: "Да бачкаме, да имаме кинти, да тренираме нон стоп", ЗА ДА се чувстваме НИЕ добре в кожата си, и ЗА ДА изградим около себе си света в който НА НАС да ни е комфортно да живеем, и от който, в един момент Жените САМИ ще поискат да бъдат част!
А не този НИ свят да се върти около 2 пръста пропикано месо, че на всичкото отгоре и многократно ползвано преди нас.
Страх трябва да изпитва ТЯ, че можеш да я замениш по всяко време на денонощието, а не ТИ, че могат да те заменят с друг, по-добър, ако някъде сгафиш. Разбираш ли накъде бия?

Цитат
Сори ама не мисля,че майките и бащите и дедовците и бабите са гледали парата само и са се женили за пари...

Нашите баби, дядовци, бащи и майки за родени в едни други времена, коренно различни от това в което живеем сега.
Няма база за сравненние. Най-малкото моралът и ценностната система на тези хора е на светлинни години от нашите сега.
Да започнем с бабите и дядовците ни. Тези от поколението на моите такива, са израстнали във време на Война! За какви пари изобщо говорим. Женили са се на по 18-19 години, но за разлика от нас сега, на тази възраст вече са били наясно какво искат от живота. Дядо ми тогава е прекарал 3 години във военна подготовка и готовност да се включи в бойни действия по всяко време, когато се наложи. Не е имал време да мисли за путки, а на тази за която го е правел, е писал писма. Ти кога за последно написа писмо до твоята любима?
Баба ми от своя страна, го е чакала през тези 3 години, отклонявайки всички други, забележи!!!, Предложения за женитба!!! На 18 години тя е знаела, че иска да прекара живота си с дядо ми, и не е имала "нужда от време за да открие себе си, и да се нажиее".

Майките и бащите ни вече са живяли във времена, по-близки до нашите. И все пак строят тогава е бил изграден върху равенството на индивида, върху това да няма високо класово разделение. Нямало ги е лъскавите курорти, яхтите, АМГ-тата и екскурзиите до Пунта Кана. Нямало ги е дискотеките в студентски град, амфетите, и клиповете на Преслава.
Респективно и моралът им е бил на по-високо ниво от днешния. На семейството тогава се е гледало като на важна институция, като на спойка между двама души, и това да си несемеен, не е било повод за гордост. И макар моите да са се понаживели преди да се вземат, на по 25 и 28, то нито единият от тях не е имал съмнение в решението си, и не е имал "нужда от време за размисъл".

Цитат
.Добре..айде към всички въпрос..Това окей ли го намирате ? То е нормално за някои жени, ама сега всеки от нас в даден момент ще иска семейство. Такава ли жена ще искате ,за да градите семейство ?

Ето ти отговор. Не, не искаме с такава жена да градим семейство. Затова и не общуваме с такива жени. Или ако го правим, общуването се изчерпва до темата "Колко широко можеш да отвориш крачка?", и "Ела за малко в тоалетната да те запозная с един приятел". С такива, планове за бъдещето не кроим. Не обсъждаме как ще се казват децата ни, и на кого ще приличат, а си говорим къде ще пием шотове в Събота вечер, и дали по този повод тя да си обуе дантелените гащички с връвчица, или направо да тръгне без тях.
За семейство си говорим с жени, с които имаме обща визия за живота, общи интереси, и сме си доказали, че държим един на друг, и че няма да избягаме в момента в който единият падне. А точно обратното, ще бъдем стената на която, който и било от двамата може без грам колебание да се упре.
А тези неща си проличават в трудните моменти, не в безгрижните. Тогава си проличава кой колко стойност има.

Цитат
Но пък почвам да се оглеждам и определено не искам жената да гледа само материалното.
По този повод се сещам за един виц, в който баща обяснявал на сина си да внимава и да гледа внимателно,когато си избира булка. При което синът казал:
- Аз гледам бе, тате. Ама и те гледат, мамицата им!  Embarrassed

Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1917

Профил WWW
« Отговор #14 -: Август 16, 2019, 12:46:09 »

Пич,

за мен ти самия не си консистентен.

Значи мацка, която търси пари е боклук.

А ти като гледаш външния вид - си супер.

Може ли да излезнеш извън личния си филм и да погледнеш отстрани - и двете неща са външни. Ти що гледаш външността. Защо те дърви външността. Защото природата ти е заложила, че правилните черти са по-добър генетичен материал. Еми пък в женската природа - ресурсите имат значение за оцеляването на потомството. Като нямаш 5 лева, как ще отгледаш 5-6 деца (както природата инстинктивно би искала). А защо природата така иска - не знам. Така че мацките са боклуци точно толкова колкото и мъжете. Ти как се оценяваш - колко боклук си според степента на боклучавост? Защото пък има тенденцията, че хората винаги себе си оценяват като положителни герои и никога не са лошите.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: