Tyxo.bg counter Бъдещето на връзките
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:20:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъдещето на връзките  (Прочетена 1456 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 236

Профил
« Отговор #15 -: Август 23, 2019, 17:38:52 »

Риот, това с татуировката ме разби "и татуировка има даже" ... Само да питам, това някакъв висш ъпгрейд ли е, или тези, които нямаме сме по- малко вървежни. Не е питам  просто, че се чудя от дълго време, защо някои девойки не ми връзват, а то може да е заради татус..:p Шегичка малко не се обиждай...

Веднага отивай да си правиш татуировка че работата ти хич не е на добре laugh , иначе това с татуировката е бонус,  има мацки които се кефят на такива работи, аз лично не бих си направил никога такова нещо, просто не ме кефи. Естествено че не е нужно да си изрисуван че да те харесат, просто е един вид като привличане на вниманието, нищо повече. Аз говорех по скоро от общ план, защото познавам толкова готини пичове, ама и те са на сухо, или има и други фактори или просто жените се разглезиха повече не знам.
Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #16 -: Септември 10, 2019, 19:37:52 »

Тая жена ме кефи.
Това е образът, който си измисляте, когато стоите през нощта и се чудите как ли звучи WW на живо. С хуй в двете ръце, защото нали едната не го побира, голям, красив мъжкарино.

Цитат
Интересно ми е как смятате, че ще се развият отношенията между половете?
Каквито са били хиляди години и са си и така и днес.
Някои си намират половинката и се обичат. Минават през периоди, през които не се обичат чак толкова, но имат акъла да не си правят мизерии и да останат заедно.
Някои не я избират правилно. Стоят и си изневеряват, или се решават на отворена връзка (още римско време ги е имало) или се търпят.
Някои са като тая жена и останалите от вас. <3

Нашите лимбични системи не са мърдали от хилядолетия, та не се различаваме чак толкоз от Ого и Уга.

В тоя ред на мисли, днес имаме годишнина от годежа ми с мъжа ми.
Благодаря ти, че ме търпиш и обичаш, и прощаваш грешките ми. Ще правя същото за тебе.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2019, 07:55:57 »

Къш, къш!      Нема нужда от тролици!
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #18 -: Септември 16, 2019, 01:16:03 »

Здравей,

Попаднал си на един тип жени, които го карат по този начин - директно. В сила тук е - "доколко имам интерес от теб". Има ли интерес от теб, може да бъде много мила и внимателна, но няма ли интерес.......
Интересното е, че ако го караш по мекия начин, както в твоя случай, рискуваш да свършиш по този начин - "да береш боровинки". Тук, както и тя ти е казала, въпросът е да попаднеш в подходящ момент, когато тя е в настроение, да не си нападателен, но да постъпваш остроумно. Хората с прекалено високо его + чувство за доминантност, имат нужда да бъдат хвалени, естествено с мярка, както и индиректно. Това може да изглежда дори леко мазнишко, но всичко зависи от начина, по който го правиш. Както се казва, целта оправдава средствата.

Колкото за връзките, нещата вървят по своя логичен начин. Свободата ражда изборът. Изборът кара хората да избират повече, разглезва ги, кара ги да бъдат по-взискателни, често го прави и по-нещастни. Всичко това е, защото голям процент от хората не знаят как да боравят със свободата, те имат нуждата да бъдат насочвани, тикани и убеждавани. Малко от хората знаят и могат самостоятелно да градят и вземат решения и да поемат отговорност за своя избор. Това  е и причината за неспособността на хората да поддържат отношенията си с другите и да бъдат наясно със своя живот. Всичко това води до това, че хората се чувстват все по-самотни, дори и когато са във връзка. Това е един парадокс, имаме толкова много източници за комуникация, а в същото време имаме по-лоши социални умения. А не умееш ли да комуникираш правилно, няма как и да можеш да градиш едни стабилни връзки, независимо какви.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: