Tyxo.bg counter Проблем с изкарването на среща
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:38:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с изкарването на среща  (Прочетена 2657 пъти)
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« -: Август 23, 2019, 21:21:00 »

Здравейте, драги.

От известно време има една особено негативна тенденция при мен - моментът преди изкарването на среща и откровенната несигурност и отказ от страна на мацката.

Нещата с мацките при мен са ОК. Имам базов опит, имал съм доста сериозно удобрение досега, изглеждам добре, имам стил и идентичност. Кефят ми се.
По-скоро проблемът се корени в мен, в нивото на мотивацията ми - най-вече и в това, че съм свалил леко таргета за жени на фона на тези, с които съм бил, само за да си извлека - в някои случаи секс, а в други, съвсем честно, социално внимание, приятелски взаимоотношения и социални контакти.

Ситуациите са следните. Пиша си с някоя. Било то момиче, с което сме се виждали, колежка или фейсбук/инстаграм "писачка". Момичето има интерес към мен, който е по-скоро голям, отколкото някакъв повърхностен. Стига се до момента да я поканя - "Хайде утре следобяд да те водя на кафе", "Хайде да обсъдим еди какво си" и всичките реципрочни оферти, тактично и доминантно. В голям процент от случаите са несигурни и пропада. В някои чакат да ги убедя - но аз не го правя и спирам да им пиша . Други приемат, но на другия ден се отмятат с куп извинения, примерно едно колежка преди известно време, която има по-висок интерес от мен и винаги ми драскаше първа. Какво мислите?

За да бъда леко по-конкретен за самото ми поведение и думи по време на чатовете - Доволен съм от него и едва ли то е грешката.
По-скоро си мисля, че ми липсва достатъчна последователност и по-голям рапорт.
Често се отнасям егоцентрично. Спирам да пиша и пиша на много големи интервали. Често не сме изградили емоционална връзка и пресечни точки/интереси, както нямам й нужната база на доверие, заради това че спирам да пиша. А спирам да пиша, защото ме мързи и не ми се занимава на този етап да си губя дотолкова времето.

Какво мислите, колеги? Какви са най-ефективните и последователни начини да изкараме мацка на среща посредством чат, която на всичкото отгоре - има интерес?  Smiley
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 536

Профил WWW
« Отговор #1 -: Август 23, 2019, 23:46:55 »

Губиш интересът им по точно казано ... Взимаш телефон и след три дни и звънни без да и пишеш  и да видим какво ще стане . От голям репорт по чат няма смисъл така им става скучно ... Или веднага вкарваш оферта или пишеш разредено и казваш имам работа до вас хайде да се видим за по фас примерно и отиваш . емоционална връзка се създава когато сте навън и си говорите по чат е трудно и не е точно . Така че правило три дни без да пишеш или веднага като пишеш разредено и така .
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

Профил
« Отговор #2 -: Август 24, 2019, 02:24:53 »

Проблема ти е в това, че разчиташ на интереса да ги изкараш. Само че за да изкараш 95% от мацките, ти трябва привличане. Поне с днешна дата. Иначе ще трябва да се задоволиш с разни любопитни "авантюристки", със сравнително скучно ежедневие - останалите 5%, от потенциалните които би могъл да изкараш. И не че на срещата няма да се налага да започнеш от 0та, и тепърва да градиш привличането.
Интереса е нещо важно. От него градиш привличането. Но в чиста форма ти е непотребен.

Тоест не ти е проблем рапорта. Напротив. Първо пеперудките, после "гу-гу-бу-бу, аз обичам да гледам звездите и да си бъркам в носа". Или поне правилна комбинация от двете.

Към вапроса ти. Проблема ти е основно в самия баунс за среща. Начина, играта само преди, и играта в последствие.
Офертата ти трябва да е максимално къса. (говорим само за игра в чат и баунс в чат). Заеби обясненията къде ще ги водиш, как и защо. "хайде да се видим"
Офертата ти трябва да е неочаквана и след игра далеч, а не когато си в рапорт. Трябва да усеща, че може да те изгуби, и момента е леко "деликатен".
Играта преди това. Добре е мацката да е имала инвестиции в чата (но не е задължително). Добре е да имаш вече изградено привличане. Емоционални инвестиции от страна на мацката. Тоест, поводи за ревност, демонстрации на стойност (да си и насадил такъв образ), близо-далеч (тайминг игра, чупене на рапорт, изчезвяне/появяване).
Играта след офертата. Често самата оферта и реакциите след това са генератор на привличането. И доста често, първите ще бъдат рязани, особенно ако нямаш изградена игра и привличане преди това.
Научи се да им влизаш пак. Но се научи да го правиш правилно. Да ги играеш и да градиш привличане м/у самите оферти.
Рядко съм имал срещи с "да", на първата оферта.
Активен
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 24, 2019, 20:59:50 »

Благодаря ви много, момчета, със сигурност сте ми от полза.

Днес се случи абсолютно същото. Мацка с интерес го изгуби точно поради липса на привличане - и изпускането му.
Като цяло в чат - фейсбук/инстаграм е доста деликатно, защото всяка дума или изречение може да ти осакати играта и трябва много да се мисли, както аз правя. Даже почнах да се ядосвам, защото преди ми се получаваше.

@btw, брат, как да съградя привличане? С близо-и-далеч и реципрочните които си описал ли? Трябва да ги усъвършенствам.

Другото. Когато си си писал и пишеш повече с дадена мацка - сега естествено не лиготии, битови неща и прочие се отмества фокуса върху евентуален неловък момент и мълчание на бъдеща среща и се виждат пресечни точки и теми за разговор. Мацката се отпуска. Бариерата отчасти пада. Създава се доверие. Заформя се някаква емоционална ниша. Имаш време да си вдигнеш левела и стойноста. Пак казвам - не голямо писане, но стабилен рапорт - в рамките на 3-4-5дни/седмица с интервали. Писане и създаване на рапорт, в който не флиртуваш. И в който не влизаш във френдзоната. Преди срещата и създаването на емоцията в нея. Поне от моите наблюдения - и от опит и на разни авери, които изглеждат отвратително и въобще не са на Ти с жените - мацка се изкарва в пъти по лесно. Какво мислите?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 24, 2019, 21:43:51 »

Нали съм ти описал как горе. И съм ти посочил точно на кое да обърнеш внимание.

Изкарват ги по-лесно, когато момичето има инвестиции в чата. А когато нямаш?
Всички момичета ли ти пишат дълги съчинения, или често срещаш такива?
И освен това, факта, че момичето инвестира в чата, изобщо не означава, че ще се навие на среща.
Може да ти пуска "точно тогава съм заета" до безкрай. И само да чеше пръстите. Всеки го е гледал тоя филм.
И там пак опираме до играта и привличането.
Рапорта - инвестициите на мацката, е нещо ключово. Колкото повече имаш, толкова повече можеш да го чупиш. А като го чупиш, правиш привличане. Ама тея неща пак се случват с дозировка. Щото ако ти е много рапорта си аут, преди да успееш да го изкъртиш. Ако изкъртиш повече от колкото имаш, пак си аут. Просто на мацката не и дреме, а ти се правиш на прекалено важен.
Говоря за старта. Още преди първа среща. Там нещата са прекалено нестабилни, и е добре да се калибрират точно, и да надграждаш.

Казах ти. Пробвай да смениш начина по който се опитваш да ги вадиш. Самата оферта и всичко около нея
Активен
MrWrong
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 26, 2019, 22:40:33 »

@btw, благодаря ти, винаги е удоволствие да чета твоите насоки!  Smiley

Днес станаха нещата - с мацка, с която преди няколко месеца се натискахме на първа среща, излязохме. На два пъти преди това ми беше отказала - по независими причини, реално не беше в София. През цялото време обаче съм държал фронта - водене, с много точни изиграни карти, пускане на леки кукички, приключване винаги първи на чата. Имаше реален интерес към мен. Както и привличане, което впоследствие да я изкарам - добре изиграх. Снощи вечер изчезнах и на обяд днес се появих (мой стил - интервал). След това и пуснах ебавка - леко да се жегне и даже тръгна да ми се обяснява. След това и вкарах кратка оферта и се нави. : )))
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 302

Профил
« Отговор #6 -: Септември 05, 2019, 20:11:23 »

Наскоро аз също имах подобен проблем,долу горре като на колегата.
2-3 пъти се мъчих я изкарам се видим,иначе всичко уж ок изглеждаше но взе да ме върти
Нито отказва нито приема,явно съм объркал някои от тактиките,но след третия отказ се олях тотално.То вярно че 2-3 месеца си пишех с тая,в началото по малко,през няколко дена и по малко,последно време почти всекиден,да не кажа всеки.,до преди десетина дена.
Обаче като взе да ме мотае последния път,преди десетина дена се ядосах много,се напих на маймуна и изсипах един тон наредби и простотии,ама много глупости изсипах пиян като маймуна.
Даже се чудя как не ме блокира,писах и от време на време след това ,през ден по 1-2 изречение.Първо се извиних-с две изречения,кратко точно и ясно.(незнам дали не е грешно но много простотии изсипах,чак на мен ми стана неудобно като изтрезнях).Чете но не отговаря .Ся 3 дена не съм и писал изобщо даже не съм пускал скайпа,след още 2-3 дена мисля,чудя се обаче какво,мисля се държа все едно нищо не е станало,незнам доколко е добра идея.
То изобщо след всички простотии и наредби дето отнесе не знам и дали избщо ще отговори,ама докато и писах там четеше,сигурно от любопитство,де да я знам.
Чудя се трябваше ли да реагирам така след последния отказ,то на момента така реших де,като се напих,по скоро сега се чудя,като уточнявам,че определено прекалих доста
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 05, 2019, 22:46:52 »

Наскоро аз също имах подобен проблем,долу горре като на колегата.
2-3 пъти се мъчих я изкарам се видим,иначе всичко уж ок изглеждаше но взе да ме върти
Нито отказва нито приема,явно съм объркал някои от тактиките,но след третия отказ се олях тотално.То вярно че 2-3 месеца си пишех с тая,в началото по малко,през няколко дена и по малко,последно време почти всекиден,да не кажа всеки.,до преди десетина дена.
Обаче като взе да ме мотае последния път,преди десетина дена се ядосах много,се напих на маймуна и изсипах един тон наредби и простотии,ама много глупости изсипах пиян като маймуна.
Даже се чудя как не ме блокира,писах и от време на време след това ,през ден по 1-2 изречение.Първо се извиних-с две изречения,кратко точно и ясно.(незнам дали не е грешно но много простотии изсипах,чак на мен ми стана неудобно като изтрезнях).Чете но не отговаря .Ся 3 дена не съм и писал изобщо даже не съм пускал скайпа,след още 2-3 дена мисля,чудя се обаче какво,мисля се държа все едно нищо не е станало,незнам доколко е добра идея.
То изобщо след всички простотии и наредби дето отнесе не знам и дали избщо ще отговори,ама докато и писах там четеше,сигурно от любопитство,де да я знам.
Чудя се трябваше ли да реагирам така след последния отказ,то на момента така реших де,като се напих,по скоро сега се чудя,като уточнявам,че определено прекалих доста
Отпиши я тая. Първо се е колебала. Нямал си достатъчно силно привличане да я изкараш. И когато е трябвало да го създадеш, ти си показал, че си супер реактивен спрямо нея. И цялото ти поведение се влияе от нея. С една дума - че си лапнал. Ще свалиш по лесно непозната 10ка отколкото тази.
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 05, 2019, 23:24:45 »

Да,ще разкажа като е станало дума.
Аве все ми се е набило чуството че е курве,но може и да греша.
Преди 2-3 месеца,гледам един сайт за запознансва,романса,дето имам регистрация незнам от кога,ми пратил предложение.Викам я да видя,пише-24 годишно,дребно.русо от същия град в който живея.
Викам,я да му пиша,и без това скоро не съм се занимавал със жени.
Писах му в сайта,нещо се избъзиках леко,отговори и почнахме да си пишем,през няколко дена,не много обширно.
Сайта по едно време взе нещо да прави номера и ми дойде идеално,викам и-я си дай телефона направо да ти звънна.И ти,а,не бих си дала номера но може скайп.Ми викам ок(май грешка).
И от сайта разговорите продължиха по скайпа,за какво ли не,за сериозни неща,бъзици повечко,но не редовно,през някой друг ден.Известно време сякаш не проявяваше мног оинтерес,отговаряше,пишеше но вяло,аз обаче си знам моята,въртя прая струвам(като имам време и съм на кеф,не всеки ден).
По едно време взе доста активно така да ми пише,да отговаря,тя да пише,аве почнахме редовно,че и с часове в някои случаи.
Сега,за изкарването,още в сайта в началото какво беше зказала забравих,и викам-ся това намек да ме водиш на кафе ли е,а вика не.Викам добре.
След това ,по скайпа вече,още 1 или 2 пъти директно и предложих да се видим,аве увърта,не отказва но то ся има време,незнам какво,аве увърта.
Иначе почна и тя да ме поразпитва,да се интересува с какво се занимавам,сам ли живея,какво,защо и аз казвам общо взето как са ми нещата.Занимавам я с мои работи дето изобщо едва ли разбира,то ен разбира ама поне чете.
Като цяло,последния колко,ако не месец 20тина дена доста по оживени станаха разговорите ни.
Докато не забих пак предложение да се видим,преди десетина дена и пак извъртя нещо...ехх,ся,то има време.
И се натварих,ама яко,два дена не изтрезнях,не е да не съм алкохолик но и нещо съм си сложил на сърце имай предвид.Май най ме издразни,че то,а,снощи с някакъв познат била на разходка,там преди това с някакъв друг,незнам какво,живеела с някаква нейна приятелка(е тия неща ме навеждат на мисълта че става дума за курве)
И като се нахаках,преди 10тина дена,ама пиян на маймуна и взех да пиша,ама мног осе олях,много,даже към края и не помня какво съм писъл.
Последно си спомням се опитваше да обяснява-ама чакай сега,да ти обясня да не мислиш глупости обаче аз си знам моята-по смисъл какво съм и говорил -глупости не ми се слушат,ясна ми е работата(колко да ми е ясна...)
Общо взето я изкарах някакво курве(не казвам че не е,незнам) дето просто пред мен няма му минат номерата и да си ходи там при 'познатите'
На другия ден като изтрезнях май направих грешка,писах и две изречения да се извиня.Имам предвид-точно и ясно,нещо от сорта-'съжалявам че се държах така,прав крив не е редно да се държа така с теб',нещо такова
След това през ден-два по няколко думи просто,там,някакви общи думи-'здравей,знам че се сърдиш,няма любов',но съвсем накратко.
До тук това е,3 дена не съм писал,и скайпа не съм пускал,мисля още 2-3 да не пиша.
Четох малко по темите и  явно съм допуснал грешки,чудя се оттук нататък да се занимавам ли и ако да как да продължа.
Благодаря за мненията предваритено.
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Септември 05, 2019, 23:41:53 »

Да,мисля че си прав последния път май наистина станах супер реактивен,като пак взе да мотае предложението ми да се видим.Май по правилно беше без обясняния-'ок,лека вечер' и 3 дена не пиша.
Сигурно ме усети че се ядосах а то си е достатъчно реактивно.
Да се ядосам за някаква мухла дето даже не съм виждал на живо...
Така,на трезво като разсъждавам ,да не си кривя душата ами повече се ядосах че не станаха така както очаквах да станат нещата,и вече след като се ядосах,напих и поизтрезнях взе да ми идва на ум че май просто не си изиграх добре картите.
Че се хващам и да мисля за това по често отколкото трябва.
Да се бях сетил да вляза преди 10 дена във форума да си преговоря някои неща,вярно че имам по други приоритети от жените последните години,но то какво,2 дена като не изтрезнея,10 дена като ми е криво и по другите си работи пак нищо няма направя.
Интересно ми е какво мислиш и ти и колегите тука по ситуацията.
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 07, 2019, 20:07:10 »

Така,преди час-два и писах след 5 дена прекъсване-отговори веднага.
И веднага реших да се направя на пич Grin
-Здравей
-Здрасти(веднага)
-Здравей викам,ама трябва да излизам
-Приятно изкарване
-А,не отивам на купон.имам разговор който предпочитам да проведа лично(не е мног олъжа,просто вече съм го провел тоя разговор).
и затворих скайпа,мисля си че най добре по късно като/ако и пиша избощо никакви обяснения,да се чуди,други неща ще измисля да и пиша но като цяло смятам се държа добре,поне следващите 2-3 дена  Grin Grin Grin
Приемам мнения и съвети какво да правя.
Да не се напивам примерно  Angry

Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Септември 07, 2019, 23:23:10 »

Така,какво измислих и какво стана....
Знам е че обикновено към 11 си ляга,затова изчаках до към 11 и 30,хем да не ми е тъпо ако тръгне ме играе да не отговаря(легнала си е,ок),хем и да видя колко бърза да си ляга като съм казал че ще пиша по късно.
Отговори,тоя път след 2-3 минути,може би нарочно,а може просто да не е видяла веднага,това незнам.
Писахме си,колко,малко,няма и час не съм и имал намерение за повече целите ми бяха други.
Държах се така все едно не съм се изсрал като маймуна,аве все ено си продължаваме разговорите от преди 2 седмици,леко резервирана ми се видя,но леко,бързо взе да се включва в разговора,а щеше да ляга и да чете преди лягане  Grin Grin Grin
И както казват тактиците-изведнъж реших че имам работа и пожелах лека нощ.(не че наистина нямам работа и е добре даже да я почвам),но и тактически.
Явно колегата дето беше писал -'трябва силно да я ядосаш преди да я изкараш' не говори глупости,както и за 5те дена пълно изчезване и внезапно появяване.
Явно това работи,ако не се осера нещо щото няма си кривя душата,позагубил съм тренинг с жените,а и никога не съм бил кой знае какъв сваляч.
Но да ме играя някакво момиченце....игрите с които си вадя хляба са много по сложни и се оправям,че някакво момиченце тука да ми върти номера няма стане.
То стана,какво няма да стане,но то като стане може и мерки да се вземат-дали са правилни,дали разсъждавам и действам правилно скоро ще разберем.
Цел-да я изкарам на първо време,оттам на място ще я смятам,но първо трябва да я изкарам.
Утре мисля да и пиша като стана,но накъде да я въртя се чудя,утре ще го мисля и ако някой има идея или съвет ще съм му благодарен.
Активен
unwe2010
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #12 -: Септември 09, 2019, 00:19:34 »

Колега много си се филмирал, осрал си го с чата, а тя ти е писала, защото е нямала какво да прави. По чат няма да имаш никакъв успех, ако това ти е тактиката.

Жените се интересуват от чувства, а не от бърборене по чата. За тая цел си имат приятелки, а ти не си такава, ако имаш хуй. Ако нямаш е друг проблема... Чата ти е полезен, за
да пуснеш 1-2 лафа, да я пробваш на 1-2 бъзика и да видиш дали има интерес. Ако отговаря в дух, пуска емотикони и усещаш, че се кефи, взимаш телефон и звъниш до 24 часа или
пускаш оферта по чата за излизане: тука и тука ще правя това и това в тоя и тоя час, искаш ли да ме придружиш ИЛИ искаш ли да излезем тази седмица за по 1 питие, кога си свободна?

Това са ти вариантите от дълъг личен опит ти го казвам и сума ти и експерименти с фейс, тиндър, инста и едно време с мирк, кефче и прочие. Ако си приятел да и пишеш ОК, ама ти искаш да и свалиш гащите. Като нямаш привличане и чувства, които водят до съответното сваляне на гащите посредством ескалиране с допир, целувки, обарване и т.н. можеш да се застреляш в крака с 1 дума, която тя не одобри, а теб те няма на място да я гледаш влюбено и да и говориш мъжествено. По чат НЯМА привличане за секс.

Това е, тия параграфи 22, които пишеш са абсолютно безполезни, BTW ти го казва, че мацката няма интерес, а аз ти казвам защо ти пише - скучно и е, няма компания и приятелка на линия и ти си и писал в тоя момент, що да не вземе внимание без да прави свирки и да се съблича, перфектно. Ще имаш 5 пъти повече шанс да я свалиш онази хубавата в парка или в кафето или в диското, която не те познава и не си и писал като приятелка пред тая дето ти е взела мислите без да си я чукал.

Докато едно момиче не си разтвори краката за теб, тя е просто опция, която и даваш малко инвестиция. Ако тръгне, пробваш и ескалираш, ако не тръгне изчезваш, повтаряш, ако имаш желание и, ако пак не кълве дърпаш и я махаш тая оцпия. Жени между 18 и 30 в БГ има 500 000 хиляди, поне 2-3 ще ти по-яки ще ти пуснат по-лесно и без проблеми, ако ги напънеш, наместо да гаснеш по тая и да си инвестираш времето и валидацията по нея с 0 резултат.

Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #13 -: Септември 10, 2019, 12:06:56 »

Гадното на онлайн чатовете е, че не владееш ситуацията. Ще ти пише, когато и е скучно, когато се е скарала с някой и т.н.
Няма универсална техника при жените, всички го знаем тва. Някой си падат по коки-фъни, други са по-сериозни, а трети никога няма да изязат с теб. Не щото си грозен, тъп и т.н., а просто си убиват времето с теб. 3тите трябва възможно най-бързо да ги прецениш, че са такива.
Оставям ти линкче към тема, която писах преди някакво време:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8782.0&fbclid=IwAR0aHqUNuVAIaNPva-j0DNdcTxiATNvwPwHg99ZVe9lEctu5eH1de_1I-mg
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #14 -: Септември 10, 2019, 12:10:56 »

Така,преди час-два и писах след 5 дена прекъсване-отговори веднага.
И веднага реших да се направя на пич Grin
-Здравей
-Здрасти(веднага)
-Здравей викам,ама трябва да излизам
-Приятно изкарване
-А,не отивам на купон.имам разговор който предпочитам да проведа лично(не е мног олъжа,просто вече съм го провел тоя разговор).
и затворих скайпа,мисля си че най добре по късно като/ако и пиша избощо никакви обяснения,да се чуди,други неща ще измисля да и пиша но като цяло смятам се държа добре,поне следващите 2-3 дена  Grin Grin Grin
Приемам мнения и съвети какво да правя.
Да не се напивам примерно  Angry

Това показва всичко друго, но не и доминация.
Пишеш и, тя ти отговаря веднага и ти и казваш, че отиваш на купон? Няма логика в тва, което правиш. Само, че се фукаш или и аз не знам.
Аз ако съм на нейно място, едва ли ще ти пиша след тия редове.
Но хейт, джъст май опиниън
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: