Tyxo.bg counter Защо сваляме високорангови мацки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:40:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо сваляме високорангови мацки  (Прочетена 601 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Профил
« -: Септември 11, 2019, 22:15:50 »

Защо пичовете свалят високорангови мацки или мацки които са над техния ранг, тези дни разсъждавах на този въпрос и се чудех, защо някой който така или иначе е 5ца сваля някаква 8ца, като знае че ще го отреже така или иначе, дори и да си вярва пича няма шанс с нея, но защо го прави ? Естествено някой ще ме обори че имало грозни момчета с готини мацки, но това са много малко случаи, пък и говорим за ранг в обществото като цяло. Не е ли по хубаво да сваляме мацките от нашето ниво, то ясно е че на другите се "пробваме" и нищо не правим, тогава каква полза имаме от цялата тая работа. То всеки иска от 8ца нагоре ама не всеки може, тогава защо се пробват.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 132

Профил
« Отговор #1 -: Септември 12, 2019, 15:26:57 »

Тези рангове са доста субективни и както каза ти има много примери, където има дисбаланс, когато говорим за отношения мъж-жена. Аз лично се стремя всеки ден да повишавам своя ранг (може да е с десети, със стотни, но го правя), т.е. се стремя да съм по-добра версия на себе си. Но много важно уточнение тук е, че не го правя за жените, а за себе си. Отделно ако си пич и ако наистина работиш над себе си ти ще можеш с времето да имаш все по-добри и по-високорангови мацки. И тук говорим за всички аспекти на смисъла разивитие - физическо, духовно, интелектуално и т.н. Та да, това е смисълът. Да не тъпчеш на едно място, да не си тюфлек, който се оплаква от живота и се примирява с ранга, а да се развиваш!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #2 -: Септември 15, 2019, 12:21:09 »

Отговора тука е прост - биология.
В човешкото ДНК е заложен егоизма и не можеш да избягаш от него.
Всеки иска възможно най-добрия избор за него във всяко 1 отношение. От най-добрата оферта за хляб в супермаркета, през най-готината мацка, която ше му върже и възможно най-добрите пари, които може да взима. Всички се стремим към 1 и също.
А това, че ти слагаш някой на 5ца е доста субективно. За него си той може да е пълна 10тка и дори да прави компромис със себе си за 8цата.
Та да, с 2 думи всички искаме най-доброто Smiley

Поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3805

Профил
« Отговор #3 -: Септември 19, 2019, 06:24:44 »

Аз пък като гледам, на живо почти никога не виждам някой захлупен да тръгне да отваря красива жена. Те красивите, особено много красивите, някак си плашат мъжете и не смеят да ги апроучват, явно повечето си казват "и без това веднага ще ме резне, какво да се излагам".
Онлайн не знам, там не играя, то даже не бих го нарекъл игра, ами разпръснат огън или както се вика там, някой колега ако е ходил в казармата да каже как се викаше когато стрелят във всички посоки и по много, та белким улучат някого случайно.
Така че там красиви, грозни, номера е да копи-пействаш опънъри наред без даже да гледаш снимките й, пък ако върне тогава вече ще ги гледаш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: