Tyxo.bg counter Проблем с изкарването на среща
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:37:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с изкарването на среща  (Прочетена 2655 пъти)
unwe2010
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #30 -: Септември 15, 2019, 20:46:34 »

Вижте, че е жалък бе човек - написах му кратко и ясно, че му пише щото няма какво да прави през седмицата, а като иска да излиза петък до неделя басирам, че му пише по 1-2 реда нарядко като е навън, за да не му губи валидейшъна.

Той е ИНВЕСТИРАЛ час свободно време да и пише и го брой за почивка - каква почивка бълнуваш пич? Ти и пишеш 1 час, който аз, ако го работя правя 20 лв. чисто, а ти и го подаряваш на някаква, която не си ебал, не си целувал и не си обарвал.

Затова ти се каза да пишеш на няколко, за да не ти пука, ако те режат и ти се правят. После качи 1 снимка във фейса как си с другата и гледай как ще пише. Толкова ли е сложно. Покажи някаква ценност, покажи, че си мъж с възможности, а не изтривалка.

Ако не можеш, то поне не спами, че е жалко да ти гледа жалките излияния за една женска - дай ми фейса и се хващаме на бас, че ще я изкарам до 2-3 дена, ако има интерес или ще ми откаже за 1-2 часа макс, ако няма. И ще е просто една бройка, както и ти за нея си просто един идиот, който и дава времето си, а не получава нищо срещу това.
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 302

Профил
« Отговор #31 -: Септември 16, 2019, 02:38:54 »

Прави сте ве пичове,тъпанар съм в някои отношения,не споря.
Както казах-благодаря за мненията.
И да,идиот съм който си губи времето с тая а реално не получава нищо.
Щом звъняла на някакъв непознат в пандиза,след като разменили само няколко съобщения във фейсбука,(той си оставил номера,тя му звъннала,по нейни думи,да разнообразяла...),а аз още не съм я чувал даже,е,поне  толкова мозък имам да разбера кой е тъпанара,в случая.
Явно аз,това казват фактите.
Поне ме подсети да и поискам телефона,ами не ще да го каже(мнителна била),но се учудих че тя поиска моя,щяла да ми звънне,ама от скрит номер...бих заложил доста че няма да  звънне,не и ако не тръгна да и напомням,или както казвате като и стане скучно.
Май наистина бая съм се филмирал....
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Септември 16, 2019, 04:26:48 »

' дай ми фейса и се хващаме на бас, че ще я изкарам до 2-3 дена, ако има интерес или ще ми откаже за 1-2 часа макс, ако няма.'

Ок ве пич,аз съм комарджия,нека са 4 дните-кажи по колко искаш да заложим.
Но с точна уговорка-давам ти фейса и до 4 дена след това я изкарваш.
Успееш ли ок,плащам каквото се разберем,но не успееш ли до 4 дена ти плащаш,без 'ако има интерес'.
Или печелиш или губиш.Или играеш или само говориш,аз нямам проблем тука да ме нареждате(и сте прави),не съм искал мненията да ми харесат,искам да са адекватни.
Активен
unwe2010
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #33 -: Септември 16, 2019, 19:40:51 »

Идеята ми беше да го приемаш като игра, като забавление, а не да си тровиш живота в опити да ги изкарваш.

Написах ти, че ми е без значение резултата 5 думи по-нататък, просто още едно момиче, никоя не е специална, освен майка ти, а и тя е жена.

Времето ни е ограничено и, когато някоя не иска да го споделя не и давай повече от него отколкото е необходимо. Винаги можеш да отидеш до Украйна или Беларус и да си намериш жена в пъти по-красива от повечето българки, ако ти е за секса и семейството. И не трябва да си чичко паричко, а ок изглеждащ и ще ти се хвърлят сами.

Когато осъзнаеш, че си важен ти, а не някоя, която даже не иска да излезете на по 1 питие тогава ще разбереш колко е безмислено цялото ти отчаяние, има 60 000 момичета на 19, 60 000 на 20 и нагоре. Толкова ли ти е важна една, че да се впрягаш и да търсиш причини за неадекватното и поведение Smiley
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Септември 17, 2019, 03:58:47 »

Много добре казано-точно и ясно.
Малко по трудно ще ми е изпълнението предполагам,поне за момента.
Но ще се се оправя.
Благодаря.
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: