Tyxo.bg counter Проблем с изкарването на среща
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:34:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с изкарването на среща  (Прочетена 2651 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

Профил
« Отговор #15 -: Септември 10, 2019, 15:54:04 »

Гадното на онлайн чатовете е, че не владееш ситуацията. Ще ти пише, когато и е скучно, когато се е скарала с някой и т.н.
Няма универсална техника при жените, всички го знаем тва. Някой си падат по коки-фъни, други са по-сериозни, а трети никога няма да изязат с теб. Не щото си грозен, тъп и т.н., а просто си убиват времето с теб. 3тите трябва възможно най-бързо да ги прецениш, че са такива.
Оставям ти линкче към тема, която писах преди някакво време:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8782.0&fbclid=IwAR0aHqUNuVAIaNPva-j0DNdcTxiATNvwPwHg99ZVe9lEctu5eH1de_1I-mg
Това което си писал е вярно. Но е на половина.
Повечето пичове винаги гледат картинката само през техния фокус. Така я приемат. Нищо от останалите елементи няма значение според тях.
Аз искам да я чукам - аз и пиша - тя не отговаря - засича ми офертите - аз съм искащ - тя не - в нея е контрола.
Не им идва на акъла, че оръжията които работят срещу тях, отнемат им контрола и тн, са същите оръжия с които разполагат и те. Тоест, те казват "играта е нечестна", а тя на практика е абсолютно еднаква и за двете страни.
И се почва "ама на нея като не и пука". Същите тези оръжия удрят емоционално. Както на мъжете, така и на жените. Същите тея оръжия могат да бъдат обърнати срещу тях. И същите, печелят успешната свалка, особенно в онлайн играта.
За това съм казвал, че тайминга е супер важен в онлайн играта. И това което пишеш. Субкомуникацията и т. н.
Няма такава еднопосочна зависимост - аз искам нещо от нея и това определя динамиката. Не. Динамиката се определя както от това, така и тя самата влияе в/у желанието.
Много пъти съм имал 0 интерес от момиче. Или както в примерите, минимален, само да си уплътняват времето с мен, без желание да се видим.
И много пъти съм го обръщал. Карал съм ги те да ме търсят. Да чакат да им пиша. Излизал съм с тях.
Естествено, че не става винаги и със всички.
Иска някаква среда за да се случи. Или ние допускаме грешки.
Но това е факт, че обратната линия влияе - динамиката в/у желанието. И това че правилата са еднакви за двете страни.
Просто някои гледат само негативите, и игнорират това как те могат да ги използват.

А към момчето със скайп чата. Много зле. Първо хиперинвестираш емоционално. Второ, точно със същата схема за която говоря, че е и твое оръжие, тази те работи.
Трето това се получава, щото нямаш никакви опции и инвестираш всичко в тая свалка. Нямаш потенциални други. С които също да играеш, и евентуално да ти се полупи там. Шанса е по голям.
Четвърто. Това те прави зависим и нийди, към конкретната свалка.
И 5то, но не на последно място - тази може да е този. А ти си седнал да го мислиш на дълго и на шитоко. Не знаеш дори, дали не е някой педал зад профила.
С тея съмнителни сайтове, и скайпове (кой ползва скайпове). Фб видял ли си и. Чул ли си и гласа.

Основния ти проблем, е че не си подреждаш усилията и не ги цениш. Концентрираш се в един супер съмнителен чат. И хиперинвестираш
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 302

Профил
« Отговор #16 -: Септември 11, 2019, 04:40:43 »

Благодаря за мнениеята.
Мисля че не съм обяснил някои неща добре,за започна отзад напред,поне това което ми идва на ума в момента.
бтв,благодаря за анализа,но за някои неща не са така както ти изглеждат,ще уточня.
Повярвай ми,ценя си усилията и времето и то доста,друг е въпроса че не ги концентрирам като цяло в жените,още по малко в каквито и да е чатове,други неща са ми приоритет.
По точно,отделям  по час-два последно време да си пиша с тая докато си давам почивки,с мисълта че може и нещо да се получи,нямам нито време нито желание да пиша на 10-15 пък която клъвне,аве няма време,не ми е приоритет.
За първите две неща имаш право,аве не ми се занимава да пиша с 5-10 ве човек,нямам такова време.
Третото незнам дали е така,ах няма опции,не мога изляза се поразходя си хвана момиче,ако не стане от първия от няколко пъти ще стане,както казах не ми е ъолкова приоритет,колко пък да съм зависим към конкретната свалка с тая,няколко дена вярно ми беше кофти но бързо ми мина,просто трябваше малко по рано да се сетя за форума да опресня някои основни неща,щото действитено се осрах яко.Ама яко.
А,не е траверс,знам и фейсбука, малко като се поинтересувах из нета лесно го намерих,без изобщо да и го искам(не мисля и че ми трябва да и искам фейсбука,особено след като го намерих  Grin),аве тя си е,всичко съвпада,за това съмнение няма.
Не смятам че можем да говорим за 0 интерес,особено 5 дена изобщо като не бях пускал скайп отговая веднага,нито дума там дето се изсрах на пияно(явно тоя номер работи).Обаче май си прав че поне веднъж трябва ги ядосаш силно за да ги изкараш,ако трябва ще повторя  Angry Grin Grin
Вярно че най вероятно няма какво да прави и е интересно да си пишем,въпроса е как да обърна тоя интерес така че да я изкарам.
Стеф- пише ве човек,3-4 дена всяка вечер докато си почивам си пишем по час-два.Пише ,отговаря,включва се в разговорите,така да кажем,не с две думи да отговаря.
Усетих се и друго-аз да прекратявам разговорите,то си пише тука из темите ,просто трябваше се сетя да прочета...
Сега,въпроса е как да я работя отсега нататък,знам че по всеобщо мнение вече шанс нямам,но нали си знам моята....
Смятам да изчезна за 2-3 дена изобщо пак да не пускам скайпа,съотношението 3 дена си пишем 3 дена изчезвам ок ли е според вас?
За изкарване,не съм се отказал но май ще е по добре няколко пъти дда изчезвам без обяснения за 2-3 дена,както пише из темите,да усети,може би.
Директно звъня,ама ако и знам номера,още в началото и го поисках,мина със скайпа,но след това изобщо дума не е ставало за телефонен номер(не ми е идвало много наум дори,добре ме подсетиха тука колегите).
Смятате ли че е добра идея тия дни да и поискам телефонния номер, и ако да как да го изкарам,за какво го искам? За аккво,е така,дая чуя,за кеф,все ще измисля нещо  Embarrassed
Хмм,май не е лоша идея да и поискам номера тия дни и ако вземе да увърта да изчезна за 2-3 дена да не и пиша,и изобщо да си намеря повод да изчезна за някой ден от скайпа,както и без повод,да има върху какво да разсъждава,както казвате,да не си мисли че съм и вързан там,за чатовете,как смятате?
Благодаря за съветите и мненията и ще се радвам за нови,но точно по конкретния или подобен случай.

Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2019, 04:53:48 »

Така,преди час-два и писах след 5 дена прекъсване-отговори веднага.
И веднага реших да се направя на пич Grin
-Здравей
-Здрасти(веднага)
-Здравей викам,ама трябва да излизам
-Приятно изкарване
-А,не отивам на купон.имам разговор който предпочитам да проведа лично(не е мног олъжа,просто вече съм го провел тоя разговор).
и затворих скайпа,мисля си че най добре по късно като/ако и пиша избощо никакви обяснения,да се чуди,други неща ще измисля да и пиша но като цяло смятам се държа добре,поне следващите 2-3 дена  Grin Grin Grin
Приемам мнения и съвети какво да правя.
Да не се напивам примерно  Angry

Това показва всичко друго, но не и доминация.
Пишеш и, тя ти отговаря веднага и ти и казваш, че отиваш на купон? Няма логика в тва, което правиш. Само, че се фукаш или и аз не знам.
Аз ако съм на нейно място, едва ли ще ти пиша след тия редове.
Но хейт, джъст май опиниън
Логиката е,че не съм очаквал(или не ми е пукало много,поне тя трябва така да си мисли) да отговори и имам други планове.
Мился казах че преди да изчезна няколко дена и писах ,но само четеше,без да отговаря.
да ти кажа честно,като пуснах скайпа нямаше да се учудя и да съм блокиран,но явно не стана така.Засега  Grin
Забелязал съм две неща за жените от интернет,че трябва доста повече време се занимавам,отколкото на живо я хвана в някое заведение примерно.
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Септември 11, 2019, 05:36:11 »

Сещам се и друго за тая.
преди да се изсера яката,както си знам,често като станеше дума къде е ходила,какво е правила ми отговаряше  'с един познат,при един познат...',различни по нейни думи мъже,поне така излизаше.
Сега,след като 5 дена не и бях писал изобщо дума не става за 'познати'.
Което ме навежда на две неща,или преди нарочно е преувеличавала да ме дразни(и успя),или сега нарочно не казва.
Живеела с приятелката си,ама не хомосексуална....или нещо изобщо не е неред с това момиче.
Пък може и аз да съм откачил,не го изключвам  Undecided
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 162

Профил
« Отговор #19 -: Септември 11, 2019, 13:25:31 »

По точно,отделям  по час-два последно време да си пиша с тая докато си давам почивки,с мисълта че може и нещо да се получи,нямам нито време нито желание да пиша на 10-15 пък която клъвне,аве няма време,не ми е приоритет.
За първите две неща имаш право,аве не ми се занимава да пиша с 5-10 ве човек,нямам такова време.

Това е най-глупавото нещо което можеш да направиш. Да отделяш час на ден за момиче за да си пишеш! И то не си излизал на среща с нея. И аз съм правил подобна грешка, ще се научиш, има време. Очаквай скоро всичко да свърши...
Какво нямаш желание да пишеш - за 30 минути аз пращам около 30-40 съобщения (copy/paste). И горе долу това време мога да отделя три пъти седмично. Един час на ден за 365 часа в годината или 45 "работни" дни. За такова време можеш да се научиш много неща. Ако работиш за 1 000 лева на месец, един час ти струва 6.25 лева, смятай. Колко часа ще са ти необходими за да я изкараш на среща? Да я изчукаш?
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Септември 11, 2019, 14:14:22 »

Това е най-глупавото нещо което можеш да направиш. Да отделяш час на ден за момиче за да си пишеш! И то не си излизал на среща с нея. И аз съм правил подобна грешка, ще се научиш, има време. Очаквай скоро всичко да свърши...
Какво нямаш желание да пишеш - за 30 минути аз пращам около 30-40 съобщения (copy/paste). И горе долу това време мога да отделя три пъти седмично. Един час на ден за 365 часа в годината или 45 "работни" дни. За такова време можеш да се научиш много неща. Ако работиш за 1 000 лева на месец, един час ти струва 6.25 лева, смятай. Колко часа ще са ти необходими за да я изкараш на среща? Да я изчукаш?
Не работя на заплата...
Имах предвид, тоя час да и пиша на тая го отделям докато почивам(трябва и да се почива,не само да се работи).
Но разбирам мисълта ти,че каквото и да правя мога го отделя за нещо по полезно и най вероятно е така.
Виж,за копи/паст на няколко не ми е идвало на ума...
Ама то като гледах из сайтовете те повечето май фалшиви профили или с наднормено тегло  Grin ,фейсбука ли да е истината....
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Септември 12, 2019, 23:40:59 »

'Очаквай скоро всичко да свърши...'

Мисля че си прав и точно това ще стане,въпроса е кога,най вероятно наистина скоро.
Почти съм сигурен че става дума за курве,и то най вероятно от платените,доста  сериозни основания имам да мисля така.
Иначе изчезнах 2ри ден,по план смятам утре или други ден да се появя пак,да поискам телефон и пак да изчезна и след няколко дена звъня без предупреждение(такива тактики четох,  Grin),ако я изкарам-изкарам(което май наистина няма стане,вече съм се осрал доста и незнам какви тактики ми трябват),поне да си навия на ината ,ако не здраве да е.

Активен
lime
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #22 -: Септември 13, 2019, 08:36:50 »

Пич, ти какво точно искаш от тази мацка ? Не е важно да ми отговориш на мен. Отговори на себе си.

До сега хем пишеш по 5 коментара/час за нея, хем правиш всякакви гимнастики и еквилибристики за нея, хем била курве.

Струва ми се, че прекалено много си се вкарал във филм за човек, когото дори не си виждал. Не сте излизали. Не сте се чукали. Нищо. Някакъв си чат. Послушай горните коментари и започни да се занимаваш и с други момичета.  Така ще отдаваш по-малко значение на тази, ще си по-спокоен, ще действаш по правилно и даже ще имаш и някакъв шанс.Защото в  момента нямаш. Толкова реактивно действаш спрямо нея, че нямаш никакви изгледи за успех.

Погледни ситуацията отстрани. Ако ставаше дума за приятелят ти от детството Пешо, щеше ли да го посъветваш да действа така ? Чудесно е, че четеш форума и прилагаш тактики от него. Обаче, прави ги на място. Според ситуацията, според развититето на нещата.Динамиката.Не очаквай всичко да работи във всички ситуации. С всички момочиета. Винаги.

Това със скайпа е много не на място. Виж как изглежда отстрани:
-Здрасти
-Здрасти
-Излизам
Аз бих си казал - "Защо ми пишеш като излизаш.Тъпо е". Виж ако тя ти пише първа и ти я отрежеш, че излизаш е вече коренно различна ситуация. Даже нищо общо няма. И там би могъл да имаш резултат с такова поведение. Както и твоето "влизане, излизане, изчезване". Би работило чудесно, ако тя очаква нещо. Ако има напрежение. Ако я подразни.Ако тя те търси а ти бавиш отговорите. Иначе нищо не правиш. Прилагаш "тактика" не на място. Създай малко емоция, малко напрежение и тогава изчезни.
И сериозно не го мисли толкова това момиче.Нямаш голям шанс.Успех все пак. И по-странни неща са се случвали.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Профил
« Отговор #23 -: Септември 13, 2019, 14:39:18 »

Що се занимавате с тоя, явно пича не прави нищо от съветите които му давате и пак си кара както си знае, май иска само да хленчи. Това да не е детска градина, като не умее няма да я ебе и толкоз, баси хората, казваш им какво да направят и те пак правят една и съща грешка.
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Септември 14, 2019, 02:27:32 »

Ми да ве,педал,умирам си от кеф 'да хленча'
Попитах за съвет,явно сме неадекватни-живи и здрави
Наздраве!!!
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Профил
« Отговор #25 -: Септември 14, 2019, 17:36:29 »

Наздраве!!!

Много лесно се засягаш бе пич, идеята е да изпълняваш съветите които ти даваме или поне тези които ще ти паснат на твоя характер, като виждаш че нещата не стават с мацката, давай следваща, недей се захласва само по едно момиче, има толкова много, но трябва да експериментираш и впоследствие ще разбереш кое работи за теб.  Wink
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Септември 15, 2019, 01:03:13 »

Не ве човек,не съм толкова тънкообидчив,просто не знам как да изтрия/редактирам каквото съм писал.
Съветите доколкото разбирам,да се занимавам с 5-10 и което клъвне клъвне Smiley
Аве явно добре ме върти тая ве човек,мазни се,незнам какво...нали разбираш-кълва,аз,аз съм рибока в тоя случай.
Да видим до кога....

Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Септември 15, 2019, 03:14:16 »

Ама аз и затова ги искам съветите,мисля казах че не съм кой знае какъв сваляч,отделно и приоритетите ми са други.
Но няма какво да крия,това куче някакси успя да ми влезе под кожата,кофти...за мен.
Както казах и преди-благодаря за всяко мнение и съвет.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #28 -: Септември 15, 2019, 12:40:05 »

Наздраве!!!

Ето този пост показва, че нямаш контрол върху себе си.
Непознат във форума ти дава съвет, а теб те удря в егото.
Представи си сега ако някоя мацка ти каже, че ти е малка оная работа?
Егото ти е огромно, от там ти идват голяма част от проблемите. Свали си егото, качи си самочувствието и натискай.
И не е оферта да инвестираш много време в чатове. Идеята на чата (поне за мен) не е да си губиш времето, а да я изкараш на среща
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #29 -: Септември 15, 2019, 14:30:49 »

Не мисля че си обективен със себеси за причината да не излзиат с теб.
Щом споменаваш и твои колежки там рапорт има достатъчно че да излязат с теб, привличането е проблема.
Това че и е приятно да общува с теб не означава че има сексуален интерес.
Проблема ти е в това да покажеш че си мъж и дори да ти сек ефят първоначално като видят че не се държиш мъжки губят интерес.
Не бъди краен просто се дръж свободно а не все едно си готов на всичко за секс и си натискай за своето не им ставай приятелка.
70 на 30 в полза на сексуализацията да е разговора.
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: