Tyxo.bg counter Вчерашния ден
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 18, 2020, 01:29:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вчерашния ден  (Прочетена 2814 пъти)
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 304

Профил
« Отговор #15 -: Септември 12, 2019, 20:36:59 »

Riot, аз съм дама, от моята перспектива предпочитам да градя основно авторитет. Cool

Щом се чувстваш добре, продължавай да развиваш авторитета си, но и не забравяй да се обличаш по-секси от време на време .  Wink

на 50, ако ще плазма да си вливаш, няма да си с визия на 20-годишен.
 Cool

Хей патето Еки, аз съм точно на 50! Хай да ловим един бас, че имам визия и физика по-добра от 20 годишен. По-точно по-добра от 90% от 20 годишните. По всички показатели, естетика, здраве, хормони, сила и издръжливост. Без плазми и без нищо.  Даже без зор, само по 30-60 минути нормални тренировки 3-4 пъти в седмицата. И ядене и секс на корем. Само дето секса вече не ме кефи кат на 20 години.
Готова ли си? Не за секса, за баса! Кво залагаш? Пращам ти снимка по гол к... корем не друго, а и торс де.  Ти си съдията, ти си признаваш без бой, на добра воля Smiley

Пичове, няма се плашите от годините! От вас зависи, като станете на мойте години, пак да сте добре, че и по-добре от на 20 години.

Поздравления за това, ама кажи честно някакви хапчета не взимаш ли ?

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3834

Профил
« Отговор #16 -: Септември 14, 2019, 18:20:21 »

От по-възрастни мъже съм чувал, че много те подмладява това да спиш с млади жени. Не толкова физически, но ментално - което е не по-малко важно. Защото ако си скучен, неенергичен, сдухан като чичка, лошо.
Така че пичове, дръжте се в добра форма (или събирайте парици, най-добре и двете) за да може и като одъртеете пак да чукате млади мацки и да се подмладявате по този начин.
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« Отговор #17 -: Септември 15, 2019, 20:07:24 »

Младото старо куче Стоун е прав! Имам един приятел над 70г беден хореограф до скоро въртеше 20 и 30г момичета. Накрая взе че пак се ожени за една 55г и тя го ревнува още като ученичка. Човека си е жизнен и с млад акъл, хем че живота му хич не е лек. Даже и топка рита още и бяга повече от някои млади.

А Екито що така се предаде без бой и сръбска музика!?

Райът,  няма нужда от хапчета! Старецът Иван Павлов, тоя  с кучешките рефлекси и нобеловата награда по медицина го е казал: “движението може да замени почти всяко хапче.... но нито едно хапче не може да замени движението!”   Моята програма е много лесна и приятна: един ден свободни тежести с комплексни базови упражнения, един ден релаксация с йога, стречинг или масаж. Един ден кардио с  мачле или просто леко и средно бягане с няколко спринта. После 1 -2 дни почивка и повтарям тридневния цикъл. Понякога вместо три дни подред мускули - йога - кардио , правя тройката през ден два. Хич не се притеснявам да пропускам дни без тренировки. Но рядко пропускам повече от седмица. Това е. После хормоните ти врат та пушек се вдига. Твоите собствени хормони.
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1449

Let it be

Профил
« Отговор #18 -: Септември 18, 2019, 15:48:17 »

А за какво се очаква да се бия?!    Grin Grin ... Нито снимки получихме, нито нещо по-така и сега се стигна до изсмукване от пръстите.
А който иска да се подмлади ментално по принцип може да стане учител, детегледач, треньор... или да не става, но времето си тече и е жалко колко хора се самозалъгват. Даскалиците трябваше да "илядят" ако това беше обосновано. А вие знаете, че истината е доста по-прозаична, но като има търсене и предлагане, не може да спрем пазара, я.
  Lips Sealed
Активен

Leaders grow leaders.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Make it till you make it! ;)

Профил
« Отговор #19 -: Септември 20, 2019, 17:30:39 »

А за какво се очаква да се бия?!    Grin Grin ... Нито снимки получихме, нито нещо по-така и сега се стигна до изсмукване от пръстите.
  Lips Sealed

За снимките ми Еки, за снимките трябва да се биеш! Е може и за защита на мнението ти. А ти кво, на смукане те избива... Wink

Ти верно ли си мислиш, че ей така ще ти изплющя един два портрета в твойта кутийка? Ми кажи първо кво залагаш и тогава бас и доказателства.

Бъзиците настрана, това да си млад, готин и здрав - физически и ментално на всяка възраст е едно от най-важните неща в живота. Дори и в свалките.
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #20 -: Септември 23, 2019, 20:12:59 »

"Бъзиците настрана, това да си млад, готин и здрав - физически и ментално на всяка възраст е едно от най-важните неща в живота. Дори и в свалките." Йордан много добре казано от твоя страна, респект !

Активен

Who Dares Wins!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: