Tyxo.bg counter мъртва тяга.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2019, 13:14:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Не трябва проблемите да ви тикат напред, а мечтите да ви водят.“ – Дъглас Евърет

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през септември 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: мъртва тяга.  (Прочетена 315 пъти)
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Профил
« -: Септември 01, 2019, 20:54:49 »

1 Септември, Неделя, 2019година. Часа е малко след 11, прекрасно време, нарамил съм раницата и отивам да тренирам, вървя леко небрежно по един тънък сокак стигащ до булеварда , вдишвам дълбоко от свежия въздух и си мисля колко як е живота, приближавам кръстовище, гледам червено, самичка мацка застанала и чака да се появи зеленото човече, идвах и странично успях да поогледам, миньонче, хубави крачета, дупенцето барабанче, нагоре също добре, отивам и заставам нарочно много близо до нея и я гледам, мацката се обърна към мен,  погледна ме, усмихнах и се, тя също ми се усмихна - супер искрено, очите и светнаха, даже и от самолет да гледаш, пак ще разбереш, че ми се кефи. Доста красиво момиче, излъчваше чиста, естествена красота, съчетана с детска невинност, като цяло имам едно правило - момичето винаги трябва да е наистина красиво, иначе не мога да се занимавам, просто не ми прави кеф на душата, обичам красивите момичета и не правя компромиси в това отношение, ако душата и е бокук разбира се я ползвам само за секса и това е. Да надушвам моментално боклуците било то жени или мъже съм безпогрешен, не знам 6-то чувство ли се нарича или дарба, просто вътре в мен има нещо, което винаги ми подсказва и никога не ме подвежда, наистина не знам какво е, но е съвършено като обонянието на бяла акула (Способни са да надушат малко количесвто кръв на 5км разстояние, но спокойно, шанса да ви убие бяла акула  е 1 на 3.7 милиона поне по Нешънъл Джиографик така казаха..), подсказа ми, че момичето е читаво.

Аз: Здравей, как си ?
Тя: Здравей, благодаря добре, а ти ?
В тоя момент гледам, че светва зелено, тръгвам и тя тръгва с мен (имах късмет, че булеварда е дълъг и сме в една посока хаха)
Аз: Супер съм, накъде си тръгнала  в тоя топъл неделен ден, от църква ли се прибираш ?
Тя: Смее се -  Не, отивам в една приятелка на гости, а ти с тая раница накъде си тръгнал ?
Аз: На разходка, бях без раницата, но един човек на улицата ме срещна и ми предложи 100 лева да я закарам до ОМВ и да я оставя в мъжката тоалетна. (не мога да повярвам по какъв начин го казах, чак аз си повярвах за момент)
Тя: Гледа смаяно и вика : Леле и ти се съгласи, сериозен ли си, ти си луд, кой знае какво може да има вътре
Аз: Вече видях, има някакви 3 кафеви пакета, чакай ще ти ги покажа, свалям раницата и отварям – бум маратонки и тениска, шейкър
Тя: Лелее, ще те убия за момент ти се вързах смее се и ме перва по рамото
Аз: Хахааха споко, просто отивам на фитнес
Тя: Отиваш или се връщаш ?
Аз: Отивам отивам, това е истината
Тя: Вената ти ще се спука направо (сочи към бицепса) , затова се зачудих
Аз: А това от химията, не обръщай внимание
Тя: Ужас, анаболи ли вземаш ??
Аз: Не, просто те филмирам
Тя: Ужасен си, прекаляваш
Аз: Благодаря, между другото аз съм ****** приятно ми е
Тя: Аз съм ******, на мен също, на колко си ?
Аз: Колко ми даваш ?
Тя: Trap card ли е това, пак нещо ще измислиш нали ? На 22 ми приличаш
Аз: Почти позна, на 23 съм, а ти ?
Тя: Наборче си, всички момичета ли заговаряш така по светофарите ?
Аз: Не, само тея които ми се усмихват
Тя: Не съм ти се усмихвала
Аз: Да, даже и сега не се усмихваш, нали ? Засрами се и си сведе погледа момиченцето

Вървим бавно и си говорим кой къде учил, какво работи, хобита, интереси и други общи неща. Оказа се, че в момента чете една книга, която миналото лято бях прочел, не вярваше и ме разпитва за имената на героите, за наказание и казах какво става накрая хахаха. Стигаме пресечката, където аз трябва да сменя посоката

Аз: Виж тук е момента пътищата ни да се разделят и инстаграм профилите ни да се съберат, дай ми инстаграма си
Тя: Не си давам инстаграма на хора, които познавам от едва 15 минути
Аз: Вярвам че е така, но на мен ще го дадеш
Тя: Не, забрави, дай си ти твоя
Аз: Ще ти го пратя след като ми дадеш своя
Тя: Смее се, дай ми твоя аз ще те добавя, сериозно

Не можах да измисля контра, дадох и го записа го и вика ей сега ще ти пратя заявка, разделихме се, вървя към залата – нищо. Мислех си, че може да стане така, на мен обаче не ми дреме, влизам в залата потренирвам стабилно, доволен съм от себе си. Излизам от залата, ще разпокъсам тениската, бахти якото, мозъка пълен с наркотици, чувствам се много яко, някви гълъби летят над мен и ме насират зверски, отиде тениската, омазаха и очилата тея боклуци, попържах както дядо ми едно време, като бяхме на нивата да балираме люцерна ама ЮМЗ-то се счупи. Изкарах някви кърпички бърсах се, тръгнах пак, викам я да видя кво стана – пратила ми заявка в инстата. Аз също я последвах, писахме си доста време с мацката, даже и в момента. Умно момиче, обаче ми говори неща, които момиче искащо нещо просто за една вечер, не ти говори, аз обаче нямам какво друго да и предложа. Мисля да не правя секс с нея ама ще видим, усещам, че тя иска нещо повече, аз обаче не съм готов, имам много други неща в момента с които трябва да се оправя, наистина не съм готов, не искам такива филми. Ако беше някой батал, щях да я пердаша без да ми пука, ама момичето е свястно, може би не трябваше изобщо да я заговарям, но както и да е.. Възнамерявам тея дни да я заведа на кино, тъкмо да мога да говоря с нея фейс ту фейс, много обичам и предпочитам комуникацията на живо, ще докладвам кви съм ги сътворил. Бачкайте яко, тренирайте, хранете се добре, карайте яки коли, мотори, комбайни, четете хубави книги, стреляйте с пушки и револвери, варете люти ракии, купувайте си готини часовници, дрехи, парфюми, бъдете позитивни, радвайте се на живота, обичайте себе си, обичайте живота, напъвайте яко и не позволявайте на мързеливите и елементарни завистливи балъци да ви демотивират и нарушават вътрешния кеф.

https://www.youtube.com/watch?v=eU4ZvfkmOck
Активен

Who Dares Wins!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: