Tyxo.bg counter Проблем с флейка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 15, 2019, 19:34:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Не се страхувайте от живота. Повярвайте, че животът си струва да се живее и ще ви бъде дадено според вярата." - Уилям Джеймс

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с флейка  (Прочетена 1334 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1233

Профил
« Отговор #15 -: Септември 20, 2019, 19:42:40 »

Здрасти btw
много точно казано ,само дето като с момичето си говорехме за харесване ,тя каза ,че чакала първа да й го кажат ,знам ,че проблема не е мой ,но реших ,че ще и го кажа понеже ми се стори,че рибата е в тигана ,но май да сбърках подходих наивно !. Какво да правя ,че да не ми флейкне ,понеже каза ,че утре щяла да идва ,а преди това ма беше питала дали иска да се видим ,при което и казах ,,да няма проблем'' май отговора трябваше да е по-изпечен сега като казахте  Grin Grin ,все пак няли трябвя да я чукам кво губя, знам ,че не съм само АЗ,но тя предлага Cheesy Grin Вече и бавя повече отговорите ,но се притеснявам ,че ако дойде няма да се видим,щото имала приятели от града ми ,кво да правя ся ??! Smiley
Ми най важното е да не си даваш зор да я изкараш. И да не държиш да е на всяка цена. Това много се усеща. И е по лесно. Имаш по голям шанс да я изкараш. А ако не се случи, си запазваш шансовете за друг път.
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #16 -: Септември 20, 2019, 20:15:32 »

Благодаря btw така ще направя,пък каквото стане! Cheesy Smiley!
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Септември 22, 2019, 20:22:07 »

Здрасти отновоо ,използвах съветите на всички ви и главно на btw ,почнах ,аз да правя квото си искам да съм още по-недостъпен да я накарам да инвестира повече .. е добре върза се почна да отговаря с повече от един ред ,пак намекна ,че ще се видим ,при което и отговорих само с ,,якоо'' ,а май вече трябваше да запачна да определям ,кога и къде ще се видим,но реших да изчакам още малко инвестиция от нейна страна.Днес уж трябваше да е в града ми ,но още не е влизала на линия в insta ,тоест флейкна и почвам да си мисля ,че е фeйк.Кво мислите ??! Sad
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 302

Профил
« Отговор #18 -: Септември 23, 2019, 14:45:38 »

пак намекна ,че ще се видим ,при което и отговорих само с ,,якоо'''' -тъпооо.
Нямаш и телефона,нали?
Мисля че те е вързала.
Може и да греша,не съм специалст но така ми изглежда.
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Септември 23, 2019, 16:14:10 »

здрасти master
е тя ,че ме върза ,върза ме да ,ама за кво, нещо ,може и аз пак да обърках ,но за кво да ми прай номер ,при положение ,че тя е инициатора на срещата   Cheesy Sad.
Имам и телефона не съм й звънял...
пак намекна ,че ще се видим ,при което и отговорих само с ,,якоо'''' -тъпооо.-как трябваше да й отоворя?  Grin

Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Септември 24, 2019, 20:49:18 »

Ах,тя била инициатора на срещата...така ти изглежда на теб.
Трябваше да и звъннеш според мен,не да чакаш тя да ти звъни,не забравяй че става дума за жена.
Ми тъпо е ве човек,кое му е якото,аз бих отговорил-може,но да знам кога да си напрая сметката да съм свободен тогава,или нещо подобно.
Пак уточнявам че не съм кой знае какъв разбирател,може да погледнещ другата тема там,за изкарването,да ме видиш аз какви ги вършея,и там единия човек накрая мног опртавилно ми каза-'просто се забавлявай,не да си тровиш живота да ги мислиш чак толкова'
И е прав.
Ай наздраве,иби и майката,ще идва в града ти ама при 'приятелите си' и няма време да пиете по едно,а,сещаш се как изглежда отстрани.
И най вероятно е така както изглежда.
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Септември 25, 2019, 20:26:57 »

дае фейк се оказа .. са ебе  Grin
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Септември 25, 2019, 22:48:27 »

Номера е да не ти пука особено,то че си се дънил е ясно,взимай си поуки и най важната е теб да не те ибе  Smiley
Ай наздраве.
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Септември 26, 2019, 19:50:13 »

дае точно казано
ай наздраве!  Cheesy Cheesy
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 05, 2019, 19:30:15 »

Здравеййте отново имам пак проблем.. заговарям ги повечето натурално.. нещо от рода на ,,теб май съм те виждал някъде или ако искам да съм по директен ,,видях те отдалече ,стори ми си симпатична и реших да ти кажа здрасти'' ,знам,че оупънърът не е най-важното нещо ,а разговора нататък.Но може и аз да избързвам,но повечето момичета от Варна не дават никакви IOI-та само си барат косата ,колкото да ги заговоря само да са на + да си начешат крехкото его и дотам или ма одрязват или пък най-мазно се изнизват и искат да ги гоня ,коет е пълен абсурд.Някои даже усещат ,че искам да ги заговарям и гледат да са дръпнат от мен белким им паднат тъпите ,,акций'' от другите момчета кучки ..Та повечето момичета са комплексирани ,имат ниско самочувствие ,не ги заговарят редовно ,както може би в София и тази бариера им пречи ,кво да правя .. съвети ?? Smiley
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 05, 2019, 20:11:58 »

Здравеййте отново имам пак проблем.. заговарям ги повечето натурално.. нещо от рода на ,,теб май съм те виждал някъде или ако искам да съм по директен ,,видях те отдалече ,стори ми си симпатична и реших да ти кажа здрасти'' ,знам,че оупънърът не е най-важното нещо ,а разговора нататък.Но може и аз да избързвам,но повечето момичета от Варна не дават никакви IOI-та само си барат косата ,колкото да ги заговоря само да са на + да си начешат крехкото его и дотам или ма одрязват или пък най-мазно се изнизват и искат да ги гоня ,коет е пълен абсурд.Някои даже усещат ,че искам да ги заговарям и гледат да са дръпнат от мен белким им паднат тъпите ,,акций'' от другите момчета кучки ..Та повечето момичета са комплексирани ,имат ниско самочувствие ,не ги заговарят редовно ,както може би в София и тази бариера им пречи ,кво да правя .. съвети ?? Smiley

Другите казват че опънъра не бил важен и донякъде а прави, но има едно голямо НО в цялата работа. Ако си момче с визия над 8 ще ти е много по лесно да отваряш мацки и това не е някаква глупост а факт, ако не си толкова изпъкващ на външен вид, пробвай с някой по интересни опънъри, предимно с индиректни, да е нещо забавно или просто ситуационно да има за какво да се захване мацката да ти отговаря. Това с IOI- тата не го взимай чак толкова сериозно, най-големия сигнал по който можеш да разбереш дали една мацка ти се кефи е като инвестира в разговора, а не само да ти отговаря едностранно с Да и Не. Ти сигурно ще усетиш когато една мацка не й се занимава с теб, ако не иска каквото и да правиш няма да стане, ако ти се кефи даже ще ти помогне в свалката. Ако ще ги отваряш директно го прави все едно наистина го мислиш, не се насилвай да им правиш комплименти, аз съм имал успехи и със най простия директен опънър " Здравей, как се казваш" . Това със заговарянето не мисля че е добър пример, даже в София е по трудно щото повечето са минати по няколко пъти, може да се случи да заговориш някоя която ти се кефи и си пасвате, но примерно 5-ма преди теб тотално да са преебали нещата и да те отрежат набързо. Ако една мацка усеща че искаш да я заговаряш и се дърпа, това значи че правиш нещо супер крийпи, примерно си я гледал като психопат и на нея й става неудобно. Примерно ако теб някоя мацка те гледа втренчено и странно, няма ли да ти стане поне малко неудобно, същото е и при твоя случаи. Ако заговаряш мацки не отивай при тях, все едно тя е кралицата а ти си смотания, върви с увереност и малко по човечно, тя няма да те изяде  Smiley .

Относно флейка, ако искаш да нямаш толкова флейкове, старай се да изграждаш повече комфорт с тях, поне на дневна игра така стоят нещата, айде успех морски Wink .
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 05, 2019, 20:53:30 »

Това с IOI- тата не го взимай чак толкова сериозно, най-големия сигнал по който можеш да разбереш дали една мацка ти се кефи е като инвестира в разговора, а не само да ти отговаря едностранно с Да и Не. Ти сигурно ще усетиш когато една мацка не й се занимава с теб, ако не иска каквото и да правиш няма да стане, ако ти се кефи даже ще ти помогне в свалката.
Много точно казано Riot  Wink Grin .. а относно погледа
Ако една мацка усеща че искаш да я заговаряш и се дърпа, това значи че правиш нещо супер крийпи, примерно си я гледал като психопат и на нея й става неудобно. Примерно ако теб някоя мацка те гледа втренчено и странно, няма ли да ти стане поне малко неудобно, същото е и при твоя случаи. Ако заговаряш мацки не отивай при тях, все едно тя е кралицата а ти си смотания
то аз не ги гледам се едно ще ги коля просто.. нарочно не искат да ги отварям ,за да не им пада ,,несъществуващия'' статус ,просто са гадни кучки повечето .! Поне аз така мисля  Grin
Успехи и на тебб!
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: